Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że pomogło

BTW

Ja od nich e-maila nie dostałem, ale zalogować się na konto mogę. No to co panowie gramy w poniedziałek (o ile serwy nie padną z przeciążenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak nie padną, to pewnie będą lagi na maksa. Podejrzewam, że po premierze nie będzie takich sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby zatwierdzenie trwało sekundę zawsze dostaję

Error

An error has occurred.

Due to a period of inactivity, the page has been deleted.

Please click on the below link to return to the top page.

Paranoja...

Patch po 27h 6%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac wasze posty pelne flustracji, stwierdzilem, ze jak dostane sie do PC to jak sie uda zrobie konto/a i sie podziele

misiopuchatek sciagasz przez P2P? Jak tak to brak slow, z reszta wydaje mi sie, ze tu walczylem 4dni zeby zrobic konto, to ile bede walczyl zeby wbic sie na jakiegos serwa a co dopiero pograc bez laga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było p2p, nerwy się skończyły, miejsce na dysku się zrobiło.

Poczekam do czerwca a cierpliwym życzę powodzenia i miłej zabawy od poniedziałku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rejestracje poszła Idę teraz się nawalić jak świnia Dzisiaj mnie już nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to KONAMI pokazało ,,klase" przez tą rejestrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to KONAMI pokazało ,,klase" przez tą rejestrację.

trzeba tam maila wysłać że skompromitowali sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie... jakieś 20 min sie męczyłem.

Najpierw 15min "na wariata" . Potem przyuważyłem, że raz na jakiś czas serwer się "odblokowuje" i przez kilka sekund chodzi szybciej niż zwykle. Wypełniłem więc okno z danymi, a kilka innych okien odświeżałem żeby nie przegapić tego momentu. Trafiłem na te kilka sekund, więc szybko <next> i... udało się za pierwszym razem

Życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie zabieram do rejestracji potem wam dam znac ile mi to zajelo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa... pier**** to... klikałem już register i znów ten ERROR !!!! KONAMI SSIE, na pewno nie kupie MGS, nie pomyśleli ile przez takie coś klientów stracą... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam konami zawsze cos musialo spierniczyc w kazdym swoim dziecku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bliski zrobienia 4 kont dla was ale cóż jak teraz siedzi cały świat i szuka "wolnej linii" to nie ma jak sie tam zarejestrować, jutro jak znajde czas to postaram się zrobić parę acc dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa... pier**** to... klikałem już register i znów ten ERROR !!!! KONAMI SSIE, na pewno nie kupie MGS, nie pomyśleli ile przez takie coś klientów stracą... :|

Bo trzeba byc zupelnym idiota zeby przez strone www nie kupowac gry ktora sie planowalo kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo trzeba byc zupelnym idiota zeby przez strone www nie kupowac gry ktora sie planowalo kupic...

Trzeba być idiotą żeby siedzieć przy tym g***ie przez kilka godzin/dni i cały czas próbować się zarejestrować żeby wypróbować grę ,,którą się planowało kupić". Wielce otwarta beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być idiotą żeby siedzieć przy tym g***ie przez kilka godzin/dni i cały czas próbować się zarejestrować żeby wypróbować grę ,,którą się planowało kupić". Wielce otwarta beta...

MGO to nie to samo co MGS4. Rejestrowac tez nie musisz sie juz teraz - jest na to czas a Konami pracuje nad uzdatnieniem stroniki. Nikt nie zmusza cie do wziecia udzialu w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiej tyle... każdą grę trzeba traktować jako zabawę, nawet MGS4... Ja się zarejestrowałem bez większych problemów. Krótko - patrz mój opis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już skończcie może z tymi "idiotami".

Prawda jest taka ze Konami poległo na całej linii. Japońska strona wytrzymała spokojnie napór Japonii, Europy i USA. Obecna strona... sami widzicie.

Do tego dochodzą problemy z patchem (u mnie). Po prostu odechciało mi się grać.

Mam tylko nadzieję, że Konami wyciągnie z tego jakieś wnioski. Widzą jak świat szaleje na punkcie MG pod każdą postacią.

Oby do czerwca wszystko się wyprostowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej!! co za sciema?!? przeciez zanim to do polski dojdzie to juz bedzie po terminie testowania bety!!!

[!--quoteo(post=0:date=:name=misiopuchatek)--][div class=quotetop]CYTAT(misiopuchatek)[div class=quotemain][!--quotec--]Do tego dochodzą problemy z patchem (u mnie). Po prostu odechciało mi się grać.

qrde, misiek... nie wiem jakiego masz dostawce neta, ale jak przefarlodowalem porta 5730 na ps3 to zaczelo po 5 min ssac z maxymalna predkoscia lacza.. oczywiscie trza miec publiczne ip i wybrac p2p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej!! co za sciema?!? przeciez zanim to do polski dojdzie to juz bedzie po terminie testowania bety!!!

W tej aukcji nie chodzi o klucz do bety - osoby licytujace plytke raczej chca miec ja w kolekcji niz jakis posrany kluczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie chce mi się czytać całego topicu więc jadę:

1. Ta beta online to rozumiem że takie jakby demko mgs4 ale w MP?

2. Podajcie mi adres gdzie mam się rejestrować, spróbuje z 2 razy albo trochę więcej jak się nie uda.

3. Coś mi się narzuciło o usuwaniu konta, mam nadzieje że nie psn tylko te zarejestrowane.

Z mgsem nie miałem styczności więc chciałbym chociaż w online pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Ta beta to demo MGO nie MGS4 :) Dwie różne gry :)

Beta MGO to wersja testowa MGO. To nie jest żadne demo. Ta wersja może zawierać całą masę błędów i właśnie w celu ich wykrycia robi się betatesty (wewnętrzne, otwarte, zamknięte - jakiekolwiek). Nie można bety MGO traktować jako dema - przez takie podejście rodzą się na forach wypowiedzi w stylu "ta gra jest tragiczna, ma błędy, kiepsko wygląda i ma problemy z framerate". Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że wersja beta to niedokończony, niekompletny, niepełnowartościowy produkt - wersja dla tych, którzy chcą grę potestować, pomóc twórcom ją udoskonalić. To nie jest demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×