Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mi po 2 dniach udało się zarejestrować na Polskę

Nie radzę używać innych krajów bo mogą usunąć konto PSN...

No i co z tego,że udało Ci się zarejstrować na Polske.Jak to konto jest nieaktywne i takie pozostanie. Nie umiesz czytać,pisało tam wyraźnie: konto zarejestrowane na twój kraj nie będzie mogło być aktywowane,dosłownie to nie będzie można potwierdzić rejestracji.

Tak właśnie jest, ja swoje założyłem już 5dni temu a dzisiaj przy próbie zalogowania otrzymałem komunikat,że moje konto zostało skasowane. Pisałem maila do Konami opisałem cały problem z rejestracją w naszym kraju i że nam Polakom także zależy na graniu w tę Bete...Niestety nie otrzymałem żadnej odp.Żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi maksymalnie doszlo do trzeciej zakladki tam gdzie sa dane osobowe a pozniej error, error, error....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi maksymalnie doszlo do trzeciej zakladki tam gdzie sa dane osobowe a pozniej error, error, error....

Mam ten sam problem można kur..... dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem można kur..... dostać

dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag w takim razie gdzie się rejestrujesz? na anglię? przecież to też europa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak problem jest ale panowie nie byłoby możliwe coś takiego:

- Rejestruję na UK

- Ściągam patcha

- Wchodzę do gry z poziomu PSN UK czyli z mojego konta(fałszywego) Na UK

Jak myślicie?? Wtedy nie skasują konta.

Ja jak się próbuję na POland rejestrować to nawet nie przechodzi do rules a UK wchodzi troche dalej:P

Pozdrawiam

Ale olewają Polaków ale co się dziwić. W Polsce gra się nie sprzeda fenomenalnie;]

P.S Już strona mi wogóle nie wchodzi; widać amerykańce się obudzili:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo chce zagrac w bete,ale jak nie zdobede KONAMI ID to trudno...Do pelnej wersji juz nie duzo czasu zostalo,zeby tylko nie bylo obsuwy.12 czerwca bedzie dniem wielkim a czas ktory zosta umili mi gt:p i GTIV...jeszcze pare razy sproboje i koniec walki o kod do niby otwartrj bety...

PS

@.MAGpl zmien avarta bo sie go boje :)cociaz mam w kolekcji wszystkie 7czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mag w takim razie gdzie się rejestrujesz? na anglię? przecież to też europa :>

Żartujesz,och dzięki:] gdyby nie Ty to do dziś bym zapewne nie wiedział Jak byś nie wiedział,każdy kraj ma własne klasy IP,zarejestrowane adresy.Tak więc te nasz z Polski są widocznie blokowane przez Konami. Nie sprawdzałem czy można się rejestrować na Anglię,przypuszczam że nie bo i tak adres pozostaje ten sam.Stąd częste problemy z rejestracją.

Ja swoje konto zarejstrowałem na adres mojej matki w USA z pomocą pewnego programu do zmiany IP(zmiana na adres z USA) proste jak drut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak problem jest ale panowie nie byłoby możliwe coś takiego:

- Rejestruję na UK

- Ściągam patcha

- Wchodzę do gry z poziomu PSN UK czyli z mojego konta(fałszywego) Na UK

Jak myślicie?? Wtedy nie skasują konta.

Ja jak się próbuję na POland rejestrować to nawet nie przechodzi do rules a UK wchodzi troche dalej:P

Pozdrawiam

Ale olewają Polaków ale co się dziwić. W Polsce gra się nie sprzeda fenomenalnie;]

P.S Już strona mi wogóle nie wchodzi; widać amerykańce się obudzili:P

Czizas! Czy wy nie lapiecie ze te bledy sa calkowicie losowe - nie ma to nic wspolnego z Polska! Ja sie zarejestrowalem na Polske i jakos nic mi nie jest.

Ruszcie czasem glowa bo wasze teorie voodoo i inna ciemna magia mnie rokladaja na lopatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@.MAGpl zmien avarta bo sie go boje :)cociaz mam w kolekcji wszystkie 7czesci.

Hehe,dobra maseczka co:) Zobaczyłbyś miny ludzi napotykanych w nocy przeze mnie,w całym wdzianku(sweterek widoczny na zdjęciu) mam jeszcze pazury,kapelusz. Nie ma bata żeby w nocy ktoś się nie wystraszył stając oko w oko ze mną w tym wdzianku,szczególnie jak wyskakuję z zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewiele ludzi się zarejestrowało. Mag: Jaki to program; ja mam zmienne ip(neo) No to czymś takim chyba można to wykiwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czizas! Czy wy nie lapiecie ze te bledy sa calkowicie losowe - nie ma to nic wspolnego z Polska! Ja sie zarejestrowalem na Polske i jakos nic mi nie jest.

Ruszcie czasem glowa bo wasze teorie voodoo i inna ciemna magia mnie rokladaja na lopatki.

Ty to jesteś normalnie chyba dziecko szczęścia;) bo ten komunikat,który wyskakuje przy próbie rejestracji na PL coś znaczy:

CAUTION

The online payment service is not available with your country.

Confirmation of receipt of e-mail cannot be used.

Że nie można potwierdzić rejestracji,bądź po otrzymainu takiego maila nie będzie on użyty.Ameryki nie odkryłeś.Tak właśnie jest,pisałem już wcześniej że konto to założyłem już jakieś 5-6dni temu bez żandych problemów jak teraz...Ale co z tego jak i tak nie mogłem tego potwierdzić i zostało usunięte,więc albo jesteś w czepku urodzony,albo najzyczajniej ściemniasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Confirmation of receipt of e-mail cannot be used.[/b]

W wolnym tłumaczeniu: "potwierdzenie otrzymania e-maila nie może być użyte". Nie wynika z tego jasno, że nie będzie dało się potwierdzić rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The online payment service is not available with your country. To jest tylko o tym ze nie moznesz uzywac ich sklepu bo wprowadzanie wplat dla twojego kraju jest niedostepne

Potwierdzenie pokwitowania e-mailu nie moze byc uzyte - i to albo sie bedzie odnosic calego konta albo tylko zakupow, czyli przy robieniu jakiejs tranzakcji najpierw tzeba emailem potwierdzac, co jest nie mozliwe ze wzgledu na zablokownie tej opcji dla polski.

Ja mam tez konto na Polske zadnego potwierdzenia konta emailem nie otrzymalem, ale jestem w stanie je edytowac czyli konto jest aktywne jak dotad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to jesteś normalnie chyba dziecko szczęścia;) bo ten komunikat,który wyskakuje przy próbie rejestracji na PL coś znaczy:

CAUTION

The online payment service is not available with your country.

Confirmation of receipt of e-mail cannot be used.

Że nie można potwierdzić rejestracji,bądź po otrzymainu takiego maila nie będzie on użyty.Ameryki nie odkryłeś.Tak właśnie jest,pisałem już wcześniej że konto to założyłem już jakieś 5-6dni temu bez żandych problemów jak teraz...Ale co z tego jak i tak nie mogłem tego potwierdzić i zostało usunięte,więc albo jesteś w czepku urodzony,albo najzyczajniej ściemniasz

Wiesz co znaczy cytat ktory podales - ze nie bedziesz mogl nic kupic od Konami a nie ze wogole nie bedziesz mogl uzywac Konami ID.

Przeczytales przynajmniej FAQ na stronce Konami?

What happens if I don't confirm the receipt of my confirmation e-mail?

While your KONAMI ID can be used to play our free titles, you will be unable to make purchases for certain ONLINE titles.

Przetlumaczyc?

5-6dni temu polska nie byla wogole dostepna przy rejestracji Konami ID - moze masz na mysli japonskie konto - tak tez mialem i tez mi je usuneli i nie mialo to nic wspolego z emailem i jego potwierdzaniem.

Moje konto zarejestrowane na Polske i w dobrym stanie:

obrazek1ub9.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ClassicGOD ma racje a Wy macie chyba jakiś kompleks związane z naszym krajem. Mogę się założyć o pełną wersje mgs że zagram używając pl id

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paranoja

to jest conajmniej smieszne ze nie mozna sie swobodnie zarejestrowac, i to jest te profesjonalne konami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ja juz nie moge, jest nei wyspany po nocnych probach, przyznaje stroan ladowala sie szybciej, ale najdalej doszedlem do wpisania swoich danych (krok 3)... jutro jak sie zbiore to przed 9 moze wstane i pobawie sie jak nie to wezme wszystkich kumpli dam im dane i zadanie zrobienia konta moze ktoremus sie uda :)Dzis to juz w ogole strona wiecej pada, najdalej do podania daty dochodze, czyli nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha ja juz nie moge, jest nei wyspany po nocnych probach, przyznaje stroan ladowala sie szybciej, ale najdalej doszedlem do wpisania swoich danych (krok 3)... jutro jak sie zbiore to przed 9 moze wstane i pobawie sie jak nie to wezme wszystkich kumpli dam im dane i zadanie zrobienia konta moze ktoremus sie uda :)Dzis to juz w ogole strona wiecej pada, najdalej do podania daty dochodze, czyli nigdzie

mi sie udalo po parunastu (!) probach miedzy godzina 12:30 a 14:00 (amerykance spia a europa w pracy/szkole) - probowalem losowo przez ten czas i co droga proba dochodzilem do wprowadzenia danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tracę już powoli cierpliwość Od wczoraj próbuję w każdej wolnej chwili i nic Tak jak piszecie wyżej, można dojść tylko do wpisania swoich danych i na tym koniec Ale tak łatwo sie nie poddaję będę próbował aż do skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie opracowałem technikę:

Po 1 - przestałem przeklinać, i uderzać w biurko

Po 2 - odpaliłem 3 okienka Firefoxa i:

w każdym klikałem wszystko po kolei, jeżeli coś dłużej ładowało, to od razu nie dotykałem reszty okienek i tak, załóżmy, że wprowadziłem już dane i miałem kliknąć register chyba, to brałem 2 okienko i klikałem. Jak szybko sie ładowało i dochodziło do zgody na ich warunki to klikałem "register" i przechodziło dalej i tak aż się nie zarejestrowałem, a że to jak widzę wielki wyczyn to się wam chwalę, że w końcu po 4 dniach odniosłem sukces

EDIT

oczywiście zarejestrowany na Polskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom poprostu jesteś wielki xDDD

od 15 do 18 sie z tym meczyłem tradycyjnym sposobem i juz waliłem głowa w klawiature....

a jak przeczytałem twoje rady to po 2 minutach sie zarejestrowałem

naprawde zaoszczedziłeś mi nerwów.

Polecam ten sposób dla osob co jeszcze nie dokonały rejestru.

mail od konami :

"[KONAMI ID] Registration complete (e-mail receipt confirmation) 

19 kwietnia 2008 18:02   od KONAMI ID <konami_id@konami.com>  

Thank you for using the KONAMI ID.

You have just registered a KONAMI ID! (19/04/2008 17:02:43 CET)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet tak nic nie wchodzi. Może ktoś się za mnie zarejestruje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ku...a Teraz mam jeszcze lepiej, jak klikam Next to mi się otwiera okna do zapisania strony na dysku, a strona się nie zmienia Chyba podziękuję, bo już się siwy robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie opracowałem technikę:

Po 1 - przestałem przeklinać, i uderzać w biurko

Po 2 - odpaliłem 3 okienka Firefoxa i:

w każdym klikałem wszystko po kolei, jeżeli coś dłużej ładowało, to od razu nie dotykałem reszty okienek i tak, załóżmy, że wprowadziłem już dane i miałem kliknąć register chyba, to brałem 2 okienko i klikałem. Jak szybko sie ładowało i dochodziło do zgody na ich warunki to klikałem "register" i przechodziło dalej i tak aż się nie zarejestrowałem, a że to jak widzę wielki wyczyn to się wam chwalę, że w końcu po 4 dniach odniosłem sukces

EDIT

oczywiście zarejestrowany na Polskę

Stary jesteś WIELKI, dzięki tej metodzie zajęło mi to 5 minut, kiedy próbowałem od 2 dni bez skutku. Piwo temu panu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×