Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

cod4_3.jpg

Call of Duty 4: Modern Warfare - gra z serii Call of Duty. Ukazała się 6 listopada w USA oraz 9 listopada w Europie (także w Polsce), na konsolach: Nintendo Dual Screen ,Xbox 360 i PS3 oraz na PC. W odróżnieniu od pozostałych części serii, ta odsłona nie dotyczy II wojny światowej, ale współczesnego (fikcyjnego) konfliktu.

Źródło: Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludziska , teraz możemy zapełniać na nowo forum i czekamy na upragnione nowe mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemcy niemcami ale strzelanie do rosjan tez swietna sprawa:)

klimat miasta Pripyat oszalamiacy, zlomowiska, porzucone domy cos pieknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo udana, jak narazie dla mnie najlepsza ze wszystkich dostępnych FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria ucierpiała brakiem klimatu 2 Wojny Światowej

Zgadzam się a jednocześnie się nie zgadzam... Oczywiście, miło by było postrzelać z jakże wspaniałego Thompstona ( Tommy Gun'a ), ale ileż można ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria ucierpiała brakiem klimatu 2 Wojny Światowej

dla mnie to największa zaleta. WW2 jakoś nigdy mnie nie fascynowała, a współczesne jak i te futurystyczne walki jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko u kolegi na PC i powiem że gra się wyśmienicie. Sam muszę zainwestować w mojego złomka żeby pociągnął CoD4 Z kupnem PS3 się na razie wstrzymałem - ale najprawdopodobniej w 2009 będę już posiadał konsole Zgadzam się z tobą wonx! Ileż można strzelać z Thomsona, M1 Garand czy też Springfielda? Dobrze że przełamali tą barierę WW2, dla 4 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nr 1 wśród FPP i w zasadzie brak jakichkolwiek znaczących wad:) dynamiczna akcja, adrenalinka non-stop, genialna grafika i klimat gry, kapitalne misje (szczególnie jedna - wszyscy wiedzą jaka:))... zobaczymy jak się zaprezentuje nowy Brothers in Arms.

I wcale nie brakuje realiów II Wojny Światowej , chociaż w zapowiedziach niby CoD 5 ma wrócić do tego okresu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłożyłem CoD'a na półkę... Wróci do napędu konsoli jak będą nowe mapy... (albo jak arczi bedzie chciał grać ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem, gadałem...

No i postanowiłem się przełamać włączyłem giere i doszedłem do Czarnobyla (przeszedłem), oj powiem Wam że takiej akcji nigdy nie widziałem w żadnej grze!! Cud, miód, malina!!

Miałem grę sprzedać bo 'klimatu' nie czułem, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singlak genialny - online moze nawet lepiej ;] nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na ten tytul - podejrzewam ze bede katowal tryb online caly rok (narazie gram jakies 3 miechy z groszem i sie nie nudzi) do wydania cod 5, a moze i dluzej, bo nie przepadam za WW II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawlos26 a ty dajesz komuś szansę wygrać? który to już prestiż tam na stukałeś? 10?

jak wróce z meksyku to zgłoszę się na wojnę do ciebie i małe szkolenie he he

pzodrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją sprzedałem z powodu problemów w trybie online, no i potrzebowałem kasy na inną gre, ale teraz trochę żałuję, jak jest teraz z online? poprawili coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na rainbow six vegas 2 i jeśli online bedzie na poziomie call of duty 4 to sprzedam Call'a i za te pieniądze kupie inną gierke. Multi w call of duty jest świetny ale bugi potrafią nieraz wyprowadzić z równowagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobra chopcy i dziewczeta wejdzcie na ign -360 - cof 4 - i milego ogladania

potym co zobaczylem chce sie zyc by poslac kogos do piachu

Lemanstation4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zobaczyłeś? Chodzi ci o te nowe mapy? I jak to jest z tymi jakimiś pkt. na xboxie. Że za 800 pkt będą mogli sobie pobrac mapki. A my co płacic za to mamy płacic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

powiem tak jesli te mapy bede platne odrazu sprzedaje cof4 bo to zdzieranie skory malo zarobili to niedlugo bedzie moze tak ze tylko jedna mapa a za reszte trzeba bedzie placic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak jesli te mapy bede platne odrazu sprzedaje cof4 bo to zdzieranie skory malo zarobili to niedlugo bedzie moze tak ze tylko jedna mapa a za reszte trzeba bedzie placic

to sie wszyscy tym faktem przejma )

jak ktos lubi ta gre to i mape kupi

ja zaczalem od COD4 teraz mam w sumie 8 gier i stwierdzam ze najwiecej zabawy jest w COD4, czy to single czy mp...

najbardziej mnie drake zawiodl...strzelanie skakanie strzelanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie dam sie nie zaplace ani zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemanstation4 nie będziesz chciał to nie kupisz, proste. nikt nikogo nie zmusza. a przecież ktoś nad tym ciężko pracował wiec zasłużył chyba na godziwą zapłatę a efekty widać, będzie tylko nie sprawiedliwe jeżeli na jednej platformie będzie za darmo a na drugiej nie

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wypas xD na tej mapie ze stacja TV bedzie tez podworko xD bo widze ze helikoptr sciaga xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak Pawlos26 z żółtym krzyżem już śmigasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe mapy!!!! Już się doczekać nie mogę

A do tych co piszą i narzekają że na X'a będzie za punkty a unas trzeba płacić - MY MAMY ZA DARMO ONLIE... więc sony musi dorabiać jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×