Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co do COD 4 to ta gra naprawdę wciąga... Tyle że koleś na allegro sprzedał mi włoską wersję i ni hu hunie rozumiałem z początku, ale co do rozumienia jest w sieczce na karabiny skoro wrogowie zazwyczaj krzyczą ahabalaba czy cuś tam po rusku... Czy zna ktoś może stronkę jakiegoś polskiego klanu w tą własnie giere??

Z powodu włoskiej wersji językowej nie wiem jak sie zaklada w mulitplu więc tylko sie dołączam- tzn udało mi sie zalożyć ale nikt sie nie dołączał - mógłby mnie ktoś pokierować np. 3 razy strzałka w dół czy cos... Ktoś chce 1n1 prosze o wsyłanie maila w playstation network - mojlogin PSN jest identyczny jak tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Z powodu włoskiej wersji językowej nie wiem jak sie zaklada w mulitplu więc tylko sie dołączam- tzn udało mi sie zalożyć ale nikt sie nie dołączał - mógłby mnie ktoś pokierować np. 3 razy strzałka w dół czy cos... Ktoś chce 1n1 prosze o wsyłanie maila w playstation network - mojlogin PSN jest identyczny jak tu

Nie można zakładać publicznych serwerów, jedynie prywatne, na których możesz sobie ze znajomymi pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że jest to najlepsza gra tego typu. Nie zniechęca mnie do niej nawet fakt, iż występują czasem problemy z multi. No i właśnie, nie wiem jak u Was ale ja ostatnio odnotowuje mniej błędów multi. Gram głównie po robocie i przez ostatni tydzień nie zauważyłem np. DGS. Może w końcu poprawili coś na serwerach?

Jedyną rzeczą której jeszcze nie opanowałem, to granie ze znajomymi z listy. Może wcale nie powinienem się w@#$^&, może nie potrafię czegoś obsłużyć? Często dostaję od Was zaproszenia (zajebista sprawa), odpowiadam na nie "YES'" i oglądam napis "Trying to join ..." i najczęściej później pojawia się na ekranie wielki środkowy palec w postaci napisu ERROR coś tam. I tak w kółko. rozumiem, że czasem jest pełny serwer i wtedy pojawia się inny napis. Czasami udaje mi się dostać do czyjegoś party ale później i tak mnie wywala. O co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uważam, że jest to najlepsza gra tego typu. Nie zniechęca mnie do niej nawet fakt, iż występują czasem problemy z multi. No i właśnie, nie wiem jak u Was ale ja ostatnio odnotowuje mniej błędów multi. Gram głównie po robocie i przez ostatni tydzień nie zauważyłem np. DGS. Może w końcu poprawili coś na serwerach?

Jedyną rzeczą której jeszcze nie opanowałem, to granie ze znajomymi z listy. Może wcale nie powinienem się w@#$^&, może nie potrafię czegoś obsłużyć? Często dostaję od Was zaproszenia (zajebista sprawa), odpowiadam na nie "YES'" i oglądam napis "Trying to join ..." i najczęściej później pojawia się na ekranie wielki środkowy palec w postaci napisu ERROR coś tam. I tak w kółko. rozumiem, że czasem jest pełny serwer i wtedy pojawia się inny napis. Czasami udaje mi się dostać do czyjegoś party ale później i tak mnie wywala. O co biega?

Dzieje się to wtedy gdy ktoś Cię zaprosi i od razu zacznie grać (szukać gry), jeśli nie ma miejsca na tym serwerze na którym zapraszający jest to wtedy wyskakuje ERROR lub wtedy gdy zaproszenie jest przedawnione, nie wiem kiedy to następuje ale zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co sie dzieje ale ostatnio odpalilem single player(bardzo dlugo nie gralem) i gra mi troche spowalniala i freezowala. Co to moze znaczyc? Dodam ze w multi nie mam takich problemow, no chyba ze mam duze lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może płyta? Ja już w niejednej grze tak miałem ze multi dzialalo a single nie przez płyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na poczatku wszystko bylo ok. Zaczelo spowalniac po ostatnich aktualizacjach FW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpie żeby to był FW bo u mnie śmiga ok.

a nie zwalnia ci troche na misji War Pig kiedy sie wchodzi do tego miasta i jest wielka zadyma???Bylbym wdzieczny gdybys sprawdzil.

ps. masz NTSC czy PAL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, te zwolnienia są normalne, np. kiedy jesteś blisko wybuchu albo patrzysz z bliska na dym. Ja swoją pierwszą PS3

dałem do reklamacji z tego powodu. Potem dowiedziałem się, że to wina złej optymalizacji gry. A wiesz, co jest najlepsze? W

serwisie dali mi całkiem nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, te zwolnienia są normalne, np. kiedy jesteś blisko wybuchu albo patrzysz z bliska na dym. Ja swoją pierwszą PS3

dałem do reklamacji z tego powodu. Potem dowiedziałem się, że to wina złej optymalizacji gry. A wiesz, co jest najlepsze? W

serwisie dali mi całkiem nową.

hehe fajnie

o to dobrze ze wina gry bo juz sie martwilem ze to cos z moim chlebaczkiem

ufff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie

o to dobrze ze wina gry bo juz sie martwilem ze to cos z moim chlebaczkiem

ufff...

Cieszę się, że Cię uspokoiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się na kupnem tej gry

I właśnie mam do was pytanie: czy 512 kb/s wystarczy, aby cieszyć graniem on-line ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zna ktoś może stronkę jakiegoś polskiego klanu w tą własnie giere??

www.callofduty.pun.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek bierz gierkę - naprawdę warto, ja mam 512 z radiówki i z graniem online nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszemy petycję o WIBRACJĘ do CoD 4!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszemy petycję o WIBRACJĘ do CoD 4!?

napewno ktos sie przejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mappackiem to wogóle jakiś żal jest.W morde dlaczego za 4 mapy chcą jakiś pieniędzy to tak jakbym na gre wydał 1 zł to bym jeszcze rozumiał że chcą zarobić na dodatkach ale jak za gre płace 200zł i mam dopłacać za durne 4 mapy które w wersji na pc są za darmo i z tego co się orientuję już od dłuższego czasu to ja dziekuję .Co za złodziej wpadł na taki pomysł ta cała sytuacja zaczyna mi przypominać xboxa z tym całym xbox live.Na dzień dzisiejszy przez ten płatny mappack moje call of duty szuka kupca ja za to czekam na gta4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czekaja na GTA IV a jacys ludzie sie napracowali nad tymi mapkami wiec chca jakiegos wynagrodzenia za swoja ciezka prace, na PC nie ma tych mapek, poogladaj sobie jakie ubogie sa mapki na pieca robione przez graczy

a jak nie pasi to do PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he wiesz ja też się napracowałem dzisiaj w pracy i jakoś nie widzi mi się żebym dopłacał do czegoś za co i tak przepłaciłem.Call of duty spoko ale złodziejskim praktyką mówie stanowcze NIE.Dla kogoś co robi coś z serca udostępnienie mapek za darmo to nic wielkiego ale dla kogoś co od razu robi to dla pieniędzy to najzwyczajniejszy marketingowy chwyt by zarobić a się nie narobić.Jeszcze żeby chociaż można było kupić te mapy w jakiś mniej skomplikowany sposób a tu bez karty ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy czekaja na GTA IV a jacys ludzie sie napracowali nad tymi mapkami wiec chca jakiegos wynagrodzenia za swoja ciezka prace, na PC nie ma tych mapek, poogladaj sobie jakie ubogie sa mapki na pieca robione przez graczy

a jak nie pasi to do PC

Popieram, popieram. Chociaz jeden rozsądny. Ja nie wiem niektórzy to chyba uwazaja że jak granie po necie jest free to wszystko bedzie za darmo. A mapki sa warte swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy czekaja na GTA IV a jacys ludzie sie napracowali nad tymi mapkami wiec chca jakiegos wynagrodzenia za swoja ciezka prace, na PC nie ma tych mapek, poogladaj sobie jakie ubogie sa mapki na pieca robione przez graczy

a jak nie pasi to do PC

pawlos ty sciagales te mapki co nie ?

moglbys mi powiedziec jakiej potrzeba karty do zaplaty i jak sie wszystko po kolei robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×