Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

pawlos ty sciagales te mapki co nie ?

moglbys mi powiedziec jakiej potrzeba karty do zaplaty i jak sie wszystko po kolei robi?

Akceptowane są karty visa mastercard americanexpress . Klikasz na dodatek z mapkami zeby kupic , tam informuja Cie ze na twoim wirtualnym koncie nie ma kasy i czy chcesz zasilic. Dajesz tak i wyskakuja puste pola w ktorych podajesz wszystkie potrzebne dane z karty platniczej. Jezeli wszystko wpiszesz dajesz dalej i mapki sie sciagaja.

Pozdrawiam.

P.S. Ja pozyczylem karte od taty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale po wejściu nabiciu levela do 55 i wejściu na prestige mode gdzie to jest pokazane że jestem ..........hmmm.......... prestiżowy

Jakby co jestem na 13 levelu prestige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może głupie pytanie ale po wejściu nabiciu levela do 55 i wejściu na prestige mode gdzie to jest pokazane że jestem ..........hmmm.......... prestiżowy

Jakby co jestem na 13 levelu prestige

Lewelów prestige jest 10, pokazane jest to jako inna odznaka przy twoim nicku, najwyższe oznaczenie to złoty krzyż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akceptowane są karty visa mastercard americanexpress . Klikasz na dodatek z mapkami zeby kupic , tam informuja Cie ze na twoim wirtualnym koncie nie ma kasy i czy chcesz zasilic. Dajesz tak i wyskakuja puste pola w ktorych podajesz wszystkie potrzebne dane z karty platniczej. Jezeli wszystko wpiszesz dajesz dalej i mapki sie sciagaja.

Pozdrawiam.

P.S. Ja pozyczylem karte od taty.

ok dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lewelów prestige jest 10, pokazane jest to jako inna odznaka przy twoim nicku, najwyższe oznaczenie to złoty krzyż

a jesli chce miec zloty krzyz to trzeba zaliczyc te 10 prestige'ow czy wszystkie wyzwania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lewelów prestige jest 10, pokazane jest to jako inna odznaka przy twoim nicku, najwyższe oznaczenie to złoty krzyż

Aha czyli levele są naliczane tak samo jak były a sam pestige jest liczony osobno , tak. ponieważ normalnego levela nabiłem 13 poziomów i odznake mam taką samą (taka dziwna pomaranczowa plakietka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jesli chce miec zloty krzyz to trzeba zaliczyc te 10 prestige'ow czy wszystkie wyzwania ???

10 prestiżów, wyzwania mogą jedynie przyspieszyć zdobycie kolejnego prestige mode

Jak będziesz miał 55 lvl to pokaże ci się opcja prestige mode, jak przejdziesz zmienia ci się odznaka i wszystko się zeruje (bronie, wyzwania itp) zostają staty i możliwość grania we wszystkie tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik na youtube i chyba jest jakiś wałek. tam wygląda wszystko ładnie pieknie ale u mnie tak nie ma. Levele idą mi normalnie a zmiany adznaki wcale nie ma (tak jakbym wszystko zaczynał od początku. Kurde jak mam bawqić sie od nowa bez prestige to mnie chyba krew zaleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obejrzałem filmik na youtube i chyba jest jakiś wałek. tam wygląda wszystko ładnie pieknie ale u mnie tak nie ma. Levele idą mi normalnie a zmiany adznaki wcale nie ma (tak jakbym wszystko zaczynał od początku. Kurde jak mam bawqić sie od nowa bez prestige to mnie chyba krew zaleje

Bosz... tylko na samym początku gry się zmieniały odznaki, jeśli jesteś już na prestige mode to przez 55 levelów będziesz miał tą samą odznakę...... Dopiero przy następnym prestige mode się odznaka zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello...czytam tu wasze wypociny i ja tez swoje 3 grosze dodam...jednym słowem huj by strzelił tych złodzei z ACTIVISON-A bo nieto że lipne te mapy na maxa (oprócz creek) to bulic 1/3 wartosci gry i na dodatek online czasami móli że tylko privat game ratuje...niewiem jak wiekszosc na tym forum mysli o cod4 ale poziom grywalnosci spadł u mnie po 2 dniowym przejsciu singla a na siłe męcze do tej pory online bo na ps3 niema konkret gier powyżej 18+ i moge sie założyc ze to jest 1 i ostatni dodatek do cod4 bo pedały z ACTIVISION-A pracują nad cod5 chyba sprzedam ps3 i poczekam na nastepne generacje gier...

pozdro all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no megatron nie wiem gdzie kupiles COD4 za 100 zl ale ci zazdroszcze Creek Broadcast Chinatown i nawet ten killhouse kazda z tycgh maek jest zajebista i na kazdej fajnie sie gra, na nowo sie uczy a na killhous zagraj sobie oldshool free for all w privacie i zobaczysz jaka rzeznia

jak cos to infinity ward pracuje nad COD6 bo jakies inne studio robi piatke xD piatka bedzie 2 wojna swiatowa a 6 bedzie taka jak 4 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak Wy, ale dla mnie nie było wielkich dylematów, jeśli chodzi o ściąganie nowych mapek. Zaproponowana cena nie jest przecież jakaś bardzo wygórowana. Myślę, że jeśli już ktoś sprawił sobie PlayStation 3, to chyba liczył się z tym, iż to - co by nie powiedzieć - drogi sport. Liepiej chyba szarpnąć się na nowe plansze, które urozmaicą, lekko już nudzący się zestaw z podstawki, niż upłynnić cash w jakiś badziewach pokroju Pain, jakieś tam dziwne słonie, czy Stardusty. Poza tym niecałe 40 pln... no ludzie - to przecież tyle, co dajmy na to 2 kilo papryki ha ha... spożywcze porównanie, ale jakie życiowe, bo kasa ta sama, ale o zjedzonej papryce, to zapomnicie po którejś wizycie w klopie, podczas, gdy zabawa na nowych mapach toczyć się będzie, kiedy tylko zapragniecie. Upraszczając i bez zbędnej metaforyki - życie codzienne jest drogie, dobra luksusowe zawsze były, a w tym kontekście te 30-kilka złotówek żadnym kosmosem cenowym nie jest. No money, no funny... tak zawsze było, jest i bedzie. Pozdrawiam TJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Activision znów nas olało i wypuściło mapy dość późno w stosunku do xpudła. Już chciałem kupić, ale dopiero we wtorek odbieram przedpłaconą Visę z ING. A wiecie, co jest we wtorek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem mapki i sie ciesze bo mi sie podobaja i znów gra stala sie fajniejsza i troszke trzeba sie nabiegac poznac nowe o to kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam kłopot: mam amerykańską wersję cod4, mapki kupiłem na psn europejskim. Efekt? Nie zainstalowały się. Co można zrobić? Prośba o podpowiedzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeh...to sie chyba nigdy nie skonczy...nic nie mozesz zrobic .Tzn.mozesz -wydac kolejna kase na mapki z ps us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi. Prośba o info, jak wejść na amerykański ps3store? Próbowałem przez przeglądarkę ale odsyła mnie do menu konsoli? Czy muszę coś zmieniać w ustawieniach mojego konta? Czy mam zakładać nowe konto? Jak? Jak ktoś wie, proszę o podpowiedź - marzę, by pograć w długi weekend na nowych mapach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladajac kolejne konta nic nie osiagniesz. nawet jak zalozysz nowe konto to po co?zeby sciagnac ponownie i oczywiscie placac drugi raz inna wersje map? twoja sytuacja raczej nie jest za ciekawa i nie sadze zeby bylo z niej jakies proste wyjscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy mi. Prośba o info, jak wejść na amerykański ps3store? Próbowałem przez przeglądarkę ale odsyła mnie do menu konsoli? Czy muszę coś zmieniać w ustawieniach mojego konta? Czy mam zakładać nowe konto? Jak? Jak ktoś wie, proszę o podpowiedź - marzę, by pograć w długi weekend na nowych mapach!

Musisz zalozyc nowe konto na us no i miec karte kredytowa ktora pojdzie na pss us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz zalozyc nowe konto na us no i miec karte kredytowa ktora pojdzie na pss us

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak kasy ci nikt nie zwroci, ja bym sprobowal wymienic CoD na europejska wersje. moze bedzie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe mapy to sa gupie jak te standardowe.... szkoda kasy wydawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym ty mowisz ? jakie glupie ? nie mam pojecia o co co ci chodzi

mapki sa zaje*biste xD wogole wszystkie mapy w cod4 sa masakrycznie dopracowane i przemyslane xD wiec nie wiem jak mozesz mowic ze sa "GUPIE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie''CREEK'' jest fajna... reszta 2,3 miejsca dla snajperow w mapach standardowych... BBC; to bedzie dopiero gra ... duzo miejsca dla snajperow.... zero kama... pelen wypas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×