Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

za czasów, gdy CoD4 powstawał PS3 było o wiele bardziej za X360 niż obecnie, więc jak każda wielka korporacja mniej kasy przeznaczyli na wersję PS3, bo mniejsze grono odbiorców. Teraz, gdy PS3 sprzedaje się lepiej niż konsola Microsoftu można mieć nadzieję, że tendencja się odwróci. Co nie oznacza, że takie praktyki są dobre, a niestety coraz częstsze wśród twórców gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Aż se napiszę Pomijając multi i Wasze stękanie (multi nie ruszam, preferuje singla) robisz gościu problemy i doszukujesz się na siłe wad, które posiadą każda, podkreślam każda gra, jaką sie nie weźmie do ręki. Twoja wypowiedź odbiła by się echem w moim mniemaniu, gdybyś łaskawie wymienił 2-3 tytuły, obecne FPS godne równać się z Call of Duty 4. Nie podałeś trudno... takie wady, jak skrypty, inteligencja czy drobne bugi, trafiają się w każdym tytule. Komercja? a co Ty dzisiaj się obudziłeś? CoD4 zajmuje taką, a nie inną pozycję, za całokształ i frajde plynącą z gry. W 2 godziny gry nie przejdziesz, chyba że, za 10 razem na greenie... Gra jest ceniona za wykonanie, rozmach i klimat i tutaj pomija się pierdoły, w tylu kiepskie odwzorowanie tlumika. Słuch i dobry zestaw KD, może poczujesz różnicę. Gdyby ludzie oceniali tak szczegółowo każdą grę, to żadna nie dostalaby nawet 7, bo o liczbie bugów w każdym tytule można napisać pracę doktorską. Wezmę pierwszą lepszą grę ze swojej półki i w ciągu jednej chwili wymienię Ci 10 elementów które mi się nie podobają, pytanie tylko po co? skoro nie wpływają one na fun jaki oferują...

Przy multi mogę się zgodzić, ale ktora gra jest doskonała? Uważam, że singiel jak i multi powinny być oceniane oddzielnie w pewnym stopniu, bugi w multi nie mogą psuć ogólnej oceny gry, ponieważ singiel jest wykonany na bardzo, bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne, zgadzam się Tobą D4Ru73K w 100% a dodam tylko od siebie że ja nie miałem nigdy przypadku żeby mi coś nie zostało naliczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne, zgadzam się Tobą D4Ru73K w 100% a dodam tylko od siebie że ja nie miałem nigdy przypadku żeby mi coś nie zostało naliczone

to widac ze nie grasz jeszcze zbyt dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darudek znowu przywalil jak dzik w sosne.

skoro gra jest gloryfikowana przez prase, a posiada bledy ktore doslownie wkurzaja uzytkownikow, i w sytuacji gdy IW nic z tym nierobi, to chyba cos jest nie tak? niemozna pisac ze inne gry tez maja bledy i dlatego jest ok?

jak cie oszukaja w banku to tez mowisz ze w innych jest to samo i przymykasz na to oko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darudek znowu przywalil jak dzik w sosne.

skoro gra jest gloryfikowana przez prase, a posiada bledy ktore doslownie wkurzaja uzytkownikow, i w sytuacji gdy IW nic z tym nierobi, to chyba cos jest nie tak? niemozna pisac ze inne gry tez maja bledy i dlatego jest ok?

jak cie oszukaja w banku to tez mowisz ze w innych jest to samo i przymykasz na to oko?

dobrze mowisz, np z tymi pachami, bylo juz ich ze 3 a zaden nie rozwiazal problkemow:

"Host Ended Game"

"Game Lobby Closed"

i

"Dowloading Game Settings"

wrzucili jedynie nowe KillCamy (granat rzadzi) i zarabisty widok FPS podzczas Spectakora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne, zgadzam się Tobą D4Ru73K w 100% a dodam tylko od siebie że ja nie miałem nigdy przypadku żeby mi coś nie zostało naliczone

Wersja PAL czy NTSC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne, zgadzam się Tobą D4Ru73K w 100% a dodam tylko od siebie że ja nie miałem nigdy przypadku żeby mi coś nie zostało naliczone

to sie ciesz, bo te naliczanie to zaden wymysl tylko fakt. i faktem tez jest ze przy takiej ilosci sprzedanych egzemplarzy gier i rzeszy graczy online takie bledy nie powinny poprostu istniec. Gra jest sporym osiagnieciem jako shooter fpp online ale ochlonmy juz wreszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla przedmówcy! Jako jeden z niewielu tutaj obecnych dostrzega, że pomimo sukcesu gry, Activision zapomniało o najważniejszym. O graczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smuty walicie ludzie aż miło... nie pasuje nie grajcie. 10FPS ? Koleś (odnośnie pierwszego postu) chyba graliśmy w co innego albo miałeś lag jak sam skur* (jeśli po necie grałeś). pawlos taki jest los statystyków chcesz bawić się w liczenie licz ale możesz się przeliczyć Ja tam nigdy nie gram dla statów w multi (jedynie w GT5P ) i uważam zresztą całe te odznaczenia które nic kompletnie nie dają za bezsens do 51 poziomu można zbierać a dalej przemienia się to w typowe MMORG wysiedź to Ale jak kto chce może siępobawići to go przyciąga to ok Dla mnie liczy się Gameplay a ten jest genialny szybki ale i też wolny taki jak w CS (hardcore), dla mnie w zasadzie sam multi mogłby wyjść jako oddzielna produkcja tak jak warhawk i tak by było genialnie.

Gra jest innowacyjna, multi dopracowane mimo tego co mówicie i moim zdaniem absolutnie w moim top 5 najlepszych sieciowych FPS 1. UT99' 2. CS. 3 Q3. 4 COD4

Ta gra jest jak CS wciąga i nie daje od siebie odciągnąć mimo słabej grafiki (bo nie jest taka super wbrew pozorom) oraz małej ilości map.

Możecie mówić że Activision to **&^%*%$$# krwiopijcy i pieniądzowyciągacze ale pomyślcie co to by było bez COD4 w moim przypadku tygodnie grana by przepadły. A pewnie niewiele z was spróbowało w 4rech na splitscreenie pewnie gdzie też gra się wybornie .

Tłumiki ? Wiesz chociaż czym się różni tłumik od zwykłego strzału ?

Zwykły strzał słychać z paru kilometrów/ parusetmetrów, a strzał poprzez tłumik z kilkunastumetrów/kilkudziesięciu. W Cod 4 są dobrze oddane tłumiki. Mnie strasznie rozbawiła wypowiedź o niesłyszalności tłumików

COD jak każda gra ma błędy (lhost ended itd) ale nie zmienia to zdania, że jest niezwykle dopracowana co o to w dzisiejszych czasach trudno i to jej siła panowie. Grzmijcie ile chcecie nikogo nie przekonacie ani nie rzrobicie z tej gry gniota

nie cieszylem się z Headshotów tak bardzo od 99' roku gdy pierwszy ut wyszedł a potem CS

// Larry_Nash : serio idź sięwypłacz gdzieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniałem grę po singlu i na nim sie koncentrowałem. Singiel jest świetny i odstaje od wielu FPS obecnie. Może to i kwestia gustu. Natomiast jeśli są problemy z multi, co ja nie wiem na co czekacie. Walić do nich drzwiami i oknami, nogi z dupy powyrywałbym gdybym coś stracił, na czym mi zależy. Tak jak rozgrywka w singlu i multi sie różni, tak powinna różnić się ocena gry, osobno... Co mnie obchodzi, że serwery padają, jak w multi nie gram, a za singla w ciemno daję 9+ Gdybym natomiast grał w multi, to starałbym się ocenić grę z lekka innej perspektywy, ale nie aż tak krytycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tematu jeszcze to serio CD4 poprzez przeniesienie do naszych realiów trafił chyba idealnie w niszę i można jedynie go porównać do pierwszego Medal of honor. Po pierwszym medalu wolałem pograćsobie w staruśkie Spec Ops (nadal super po tylu latach i ma popdobny klimat co COD4)^^) niż w 2go wojenne klony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie drazni to host ended game ;] ale da sie z tym zyc, na staty klade, ktory prestige ? kogo to obchodzi - mam ochote postrzelac odpalam cod4 ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Przez nie naliczanie punktów i nie awansowania na kolejne poziomy musiałem porzucić CoDa(no może do tego dochodzą jeszcze p90'wicze).

Nie żałuje, bo dzięki temu posunięciu poznałem jak pięknymi grami są wyścigówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak czytam wasze posty to mnie na bełty bierze ;/ "o jezu statsow mi nie nalicza musze isc do kibla i sie podciac żyły -.- " gra sie dla zabawy a nie dla fejmu i szpanu ze o mam 20000000 kilow i 1 deda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dla szpanu koles i jak sam na wlasnej skorze tego nie doswiadczysz to nigdy nie zrozumiesz i nikt tu sobie zyl nie bedzie podcinal :/ jakbys chcial wiedziec to statsy mi byly potrzebne bo gram w klanie i mamy sieciowe rozgrywki z innymi klanami i wtedy oni zagladaja w statsy i pomysla ze cheater :/

ps po co to czytasz wogole jak ci nie pasuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

no pewnie cheater na ps3 <gratulacje> no wyklepiesz szybko kombinacje : kółko,kółko,krzyżyk,trójkąt,strzalka do gory all x 2 i bedziesz mial god mode o.O i uswiadczylem to juz i jakos mi to nie przeszkadza......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla zrozumienia to widze ze bardzo na biezaco jestes z cod4 :/ jakbys nie wiedzial to tyle walkow mozna zrobic za pomoca HEX Editora i save z COD4 ze by cie glowa rozbolala ;/ wez wogole nic nie mow do mnie ani na moj temat bo tylko pokazujesz swoja niewiedze

zegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10FPS ? Koleś (odnośnie pierwszego postu) chyba graliśmy w co innego albo miałeś lag jak sam skur* (jeśli po necie grałeś).

// Larry_Nash : serio idź sięwypłacz gdzieś

Ad. 1: Nie, grałem w singlu. Jak taki mądry jesteś, to rzuć kilka smoke'ów i popatrz, co się stanie. (I to ma być najlepsza wersja? To jak jest na xpudle?)

Ad. 2: Ale po mnie pojechałeś, no normalnie zaraz idę sie pociąć...

Majlosh: Umówmy się, są 2 grupy graczy - tacy, dla których staty mają znaczenie i tacy, którzy je olewają. Temat ten założyłem

z myślą o tych pierwszych.

P.S.

Activision ostatni wprowadziło nową usługę - nienaliczanie punktów na bieżąco. Po co masz się wkurzać, że po wyjściu do lobby znikną twoje punkty? Lepiej w ogóle ich nie dostać! (A na serio: Wygląda to tak, że podczas gry znika pasek XP, a w lobby widać tylko 'DGS', dopóki nie zrestartujesz gry.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie singiel jest świetny jeden z najlepszych w fps w ciągu ostatnich lat.Szkoda ,że taki krótki,liniowy(bardzo małe plansze) i skryptowany,choć to ostatnie tworzy ten niesamowity filmowy wręcz klimat gry.

Co do multi to wg mnie jest świetny,nigdy nie miałem sytuacji ,że nie zaliczyło mi punktów-wersja ntsc,net 5mb/s i na liczniku 2dni i 10h.

Choć jakbym miał wymienić wady multi to jest ich od groma min. brak możliwości wyboru planszy,sprawdzenia pingów,problemy z zapraszaniem,niemożność kontynuowania gry gdy wyjdzie host,vote to skip tylko dla pierwszej planszy,częste wbijanie na serwer gdzie nie ma graczy ,punkty za mecz-na headquaters przy dobrym oku,dobrzej drużynie bez trudu za mecz można dostać 800-1000 punktów itp.

Od czasów CS żaden multi mnie tak nie wciągnął

Aha i laryy Nash ma rację,gra chodzi ogólnie bardzo płynnie i ja tam zwolnień nie oświadczam .....do czasu kiedy właśnie w użycie nie pójdą granaty dymne,nie wiem czy to 10fps ale rzuca się w oczy utrata płynności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że wersja NTSC zawsze nalicza punkty. Ciekawe tylko, czy można grać na wspólnych serwerach z PAL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że wersja NTSC zawsze nalicza punkty. Ciekawe tylko, czy można grać na wspólnych serwerach z PAL?

Można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że wersja NTSC zawsze nalicza punkty. Ciekawe tylko, czy można grać na wspólnych serwerach z PAL?

Po prostu wersja ntsc od początku miała patcha(przynajmniej jak ja kupiłem grę pod koniec grudnia),identyczny patch wyszedł do palowskiej kilka miesięcy później.Drugi patch już wyszedł tylko z kilkudniowym opóźnieniem.Może kiedyś mi punktów nie zaliczyło ale na bank nie często bo bym pamiętał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy w PSS beda nowe mapki do sciagniecia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×