Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie się rozpiska posypala... Mamed dostanie jakiegoś emeryta, a motorem napędowym (dla Januszy) będzie walka Pudzian-Nastula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 180 - bardzo dobra gala :). Pozostaję czekać na Velasquez vs. Werdum :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieje że Cain wyleczy kontuzje i żaden z nich nie złapie niczego podczas przygotowań.

Melvin ładnie padł dziś w nocy na bellatorze

PowerfulGreatIsabellinewheatear.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Aldo vs. Mendes II, moim zdaniem druga najlepsza walka w tym roku jak na razie w UFC.

Dzięki za odświeżenie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Aldo vs. Mendes II, moim zdaniem druga najlepsza walka w tym roku jak na razie w UFC.

Dzięki za odświeżenie.

;)

A powrót Brocka? :)

Póki Cain leczy się Cormier mógłby wrócic do HW i tymczasowy pasek wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werdum niech ma, zasłużył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee na siłe troche by było, dla Comiera jedyna okazja na Pas bo z Cainem i tak by nie zawalczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet zwycięstw naszych ciężkich w Chinach

Tybura moim skromnym zdaniem to obecnie 4 ciężki na świecie. Oby jak najszybciej trafił do UFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tybura to ten co z Grabowskim wygrał?

Cos słabo kojarze chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten. Niestety u nas tylko KSW ma przebicie.

Tybury nikt nie zna a w rankingach w swojej wadze jest wyżej niż Mamed w swojej, a po zwycięstwie pewnie jeszcze podskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście UFC wynajduje tych naszych dość dobrze wszędzie, nie tylko w KSW co do którego tez mam średnia opinie pod względem sportowym. Pewnie go capna niedługo. Bilans ma świetny z tego co widzę.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tybura piękna walka dzisiaj, nie dał szans Smoldarevowi. Grabowski też pewna wygrana, ale powinien nad kondycją popracować bo już po pierwszej rundzie ledwo na nogach stał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On w ogóle wymaga oszlifowania. Jak tylko dostanie kontrakt w UFC powinien dać sobie z pół roku przerwy w walkach i solidnie popracować nad brakami i kondycją w dobrym teamie w USA

U nas taka patologia że antytalent Waluś ma kasę na siedzenie w stanach i treningi z Alistarem a inni jak Pasternak 10-0 i kontrakt w ONE FC zapie__lają na magazynie w EuroCash a na treningi idą po pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian pomimo braku kondycji i tak kontrolował walkę. Może jeszcze zobaczymy go w UFC. Marcin dobry kot, trochę oszlifować go i będzie pociecha. Tylko z tego co pamiętam to dopóki ma pas M1, to nie ma szans na walkę poza nią. Tak sytuacja była już z Damianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy ufc 181? Ja ogolnie to ufc nie ogladam, ale tym razem chetnie bym obejrzal. Gdzies w TV to leci czy cebulostrimami lagujacymi trzeba sie 'ratowac'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerowane gale tylko na nielegalu, reszta na Fightpass. Dawniej były wszystkie na Orange sport, ale kontrakt się im skończył, a za nowy UFC drogo sobie krzyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem KSW i  kartę główną UFC

Przy decyzjach sędziowskich miałem niezłe WTF, zastanawiam się gdzie większe wałki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zwycięstwo Lawlera to był jeden z większych wałków jaki widziałem w tej organizacji.

Hendricks kolejny raz wydymany jak przy walce z GSP. Niezłego pecha ma chłopak, chociaż z Robbie'm zawalczył według mnie dość słabo, te wjeżdzanie z przeciwnikiem co chwilę w oktagon było nudne i denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś to pseudo MMA i ładne wałki tam kręcą.Psychopata został podręcznikowo wydymany.Podobno FOX Sport,wchodzi do Polski to myślę że UFC też wróci na nasz rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×