Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LHW nie jest najtrudniejsza. 

Jest najbardziej zdominowana przez jednego zawodnika, ale po ciężkiej to najsłabsza waga

Wejście do top 7 powinno być w zasięgu Janka

 

 

 

Najtrudniejsze co za tym idzie najmocniej obsadzone są 70,77 tam żaden polak nie dobije się do top30

Pragnę przypomnieć, że stary obity schorowany Sokodju upokorzył Jana jak dzieciaka z gimnazjum, proszę powiedz mi jakim cudem widzisz Jana w 7 LHW UFC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokoudjou jest młodszy od Janka :)

A tak na serio to jest MMA, każdemu może zdarzyć się porażka. Nie ma się co czepiać że raz przegrał, tym bardziej że się zrewanżował

np pettis przegrał z palaszewskim i jakie to ma dziś znaczenie.

Nasze gwiazdy z KSW nigdy nie były na serio zweryfikowane.

Może przegrać 2 walki i wylecieć albo wygrać 2 walki i wskoczyć do top 7 czy nawet 5, bo czołówka bardzo leciwa.

Powalczy to będzie można oceniać, potencjał ma tylko aby zdrowie dopisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sokoudjou jest młodszy od Janka :)

A tak na serio to jest MMA, każdemu może zdarzyć się porażka. Nie ma się co czepiać że raz przegrał, tym bardziej że się zrewanżował

np pettis przegrał z palaszewskim i jakie to ma dziś znaczenie.

Nasze gwiazdy z KSW nigdy nie były na serio zweryfikowane.

Może przegrać 2 walki i wylecieć albo wygrać 2 walki i wskoczyć do top 7 czy nawet 5, bo czołówka bardzo leciwa.

Powalczy to będzie można oceniać, potencjał ma tylko aby zdrowie dopisało.

Tam ponoć przekręty były z papierami jeśli chodzi o wiek Soko - ale to może tylko plotki.

Soko zweryfikował Janka, naprawdę myślisz, że on może być nad Hendo, Sonnenem, Shogunem ? Jego psycha pękła jak Soko zapodawał mu LK, jak miał by stanąć na przeciwko Hendo to musiał by mieć na sobie pieluszkę ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendo, Nogueira, Sonnen i Shogun to wraki. dwóch lub trzech z nich skończy kariery zanim Janek zadebiutuje.

Wcale nie musi się z nimi bić aby ich przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja twierdzę, że na Janusza wystarczy solidny rzemieślnik który nie jest oldboyem albo słowackim chłopcem do bicia, to samo mówiłem o Arturze Szpilce - potwierdziło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czuwam całą noc i tyle :). Czekam najbardziej na walkę Aldo vs Lamas. Nie wiem czemu ale bardzo podobają mi się walki w wykonaniu Jose Aldo. Zauważyłem, że Aldo bardzo skrupulatnie i oszczędnie walczy, jednak jest w tym ogromna chęć zwyciestwa i mnóstwo znakomitej techniki. Moim zdaniem walka może zakończyć się w ostatnich rundach albo przez decyzję, i jestem za Aldo. Zaś główna walka gali Barao vs Faber również zapowiada się mega mocnie. Czuję w tej potyczce mnóstwo pokładu czystego szaleństwa, a z drugiej strony znakomitej walki. W tej walce stawiam na Barao.

Mógłbym opisać te dwie walki jako przeciwieństwa, pierwsza z Aldo vs Lamas będzie bardzo zrównoważona jednak z ogromną techniką, zaś druga Barao vs Faber przepełniona będzie szaleńczym tempem. Na pełną weryfikację gali na razie się wstrzymam. Ale liczę na świetne potyczki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie walki będę piękne. Trzymam kciuki za Fabera. Uwielbiam jego walki. W ogóle walki w tych klasach to błyskawice. Nie wolno mrugac oczami żeby czegoś nie przegapić.

Ciekawi mnie Mir i Steroid. Wg mnie obaj juz powinni wylecieć ale przecież ciężka jest tak biedna że raczej jak któryś zaliczy czwartą porażkę z rzędu to go zostawią.

Chciałbym żeby Mir wygrał i jeśli przetrwa półtorej rundy to tak też się stanie. Parter i sub. Ewentualnie alistair go znokautije w pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala niestety bez zachwytu. Dobrze że zdecydowałem się wstać na 4 bo walka Trujillo Varner place lizać

Reszta taka sobie lekko nudnawo i bez niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean spierdolił doszczętnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machida czy Gegard? Ja stawiam na smoka ale nie zdziwię się jak Mousassi zrobi niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia przed jutrzejszą galą UFC Fight Night w Londynie? Jeśli chodzi o mnie to ja obstawiam na zwycięstwo Jimiego Manuwa z Gustafssonem. Taki mam typ, dlatego jutro uważnie śledzę walki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta gale nie interesuje szczególnie, obejrzę z odtworzenia. 

 

Szkoda że ostatecznie upadł plan UFC w Polsce w 2014, nie ma kontraktu z TV. 

Ostatnie tygodnie były bolesne dla polskiego fana

 

Na pocieszenie (choć płatne 10$ /m-c) wszedł fight pass.

Będzie ktoś kupował?

Ja chyba się skuszę, szczególnie interesująca jest cała biblioteka ufc, pride, wec striceforce. Oglądania na tysiące godzin

 

 

edit: jednak kupiłem FP

wszystko sprawnie poszło, żadnych problemów z kartą

Zaczynam od UFC 1 a wieczorem UFC LONDON

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz po gali jak z płynnością i jakością live? Też się zastanawiam nad FP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość to pewnie to samo co na ufc.tv gdzie lecą prelimsy.

Ostatnio oglądałem UFC Macau ale wcześniej też

Super płynnie i pełne HD. 

Nie to co za kaszanę odwala KSW

 

10$ za absolutnie wszystko oprócz kart głównych gal numerowanych.

IMHO dobra cena

Pełne gale można sobie później obejrzeć w dowolnym momencie. (oprócz ostatnich numerowanych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć ten dolny pasek przy pełnym ekranie? Za nic nie chce zniknąć a w okienku normalnie ucieka

 

Ok, nie zawsze da się. Dziadowskie trochę, ale nic nie poradzę. Fajna sprawa z tym fight passem :) Niedrogie a zawartość kosmiczna

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zapoznałem się z figtpassem i wypada trochę słów napisać.

Jeżeli chodzi o eventy live to jest wszystko oprócz kart głównych gal numerowanych.

Przy braku transmisji w Orange fightpass doskonale się sprawdza.

Jakość jest świetna. Jak tylko łącze pozwala to mamy full HD, ze zmianą kamer, narożnika i inne bajery

Można oglądać live albo z odtworzenia

Niedługo walki polaków i chyba jestem już za stary by bawić się w tnące streamy w 240p

 

Biblioteka poraża, jest tam absolutnie wszystko. UFC, PRIDE, Strikeforce, WEC

Siedzę jak głupi i oglądam całe gale od pierwszych UFC. Royce wymiatał :)

Wszystkie Ultimate Fighter, najnowszy sezon z Sonnenem genialny

Do tego wywiady, zapowiedzi, materiały zza kulis

 

I to wszytko za 10$ miesięcznie. Jak ktoś jest fanem to absolutnie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną akcję wprowadziło WWE (wrestling), tyle że za 10 dolców mamy dostęp do olbrzymiej bazy materiałów plus wszystkie gale PPV. Dlatego oferta UFC gdzie nie ma gal numerowanych, nie powala mnie. Nie tylko dlatego że wszystkie gale UFC mam od dawna na DVD ale dlatego że najlepsze walki odbywają się właśnie na galach numerowanych. Są oczywiście wyjątki (jak nadchodzące Hendo vs Shogun 3) ale mimo wszystko.

U mnie jeszcze dochodzi czynnik zawodowy który nie pozwala mi na oglądanie gal na żywo.

Oczywiście 10 dolców to żadne pieniądze ale nie skuszę się.

Co do UFC 171 - szkoda mi Condita. Myślę że wygralby walkę decyzją albo i TKO bo Woodley wg mnie spuchnął już w drugiej rundzie.

Hendricks zasłużenie wygrał (1,2,5 dla niego) choć Lawler to niezły sajko I chciałbym żeby jeszcze miał okazję powalczyć o tytuł. Choć z tego co wiadomo, Nick Diaz chce walki o pas. Nie wiem czy kolo znowu się nacpal czy jak, ale jak mu ją dadzą to stracę resztę szacunku do lysego cwelucha.

Z tego co nas czeka, nie szykuje się żaden spektakularny pojedynek. Nelson uśpi Big Noga, tak samo jak Jones Texterie, a Shogun Hendo to 50/50. Będzie jednak fajne oglądanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gorszej walki z jednej strony to nie widziałem...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza :biggrin:. A wczorajszej nocy odbyła się jedna z lepszych gal UFC jakie oglądałem. Walka Barao vs Dillashaw to sam miód. Czułem się przed nią jak przed takimi walkami jak Weidman vs. Silva, czy Velasquez vs. Dos Santos, więc coś musiało się święcić ;). Świetna walka.

 

Poza tym, bardzo zaciekawił mnie pomysł z Vlog'ami od UFC. Bardzo miło się ogląda wszystko od podszewki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ogień. 2 gale jedna po drugiej do tego boks. Kurdę jak to ogarnąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ciężki weekend.

Arena Berserkerów na youtube

Cage Warriors z Aśką Jędrzejczyk na fightclub

UFC z Hallmanem na Fightpass

a na dokładkę boks Martinez-Cotto na polsat sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzosek z klubu gdzie kiedys trenowalem na cw

jedrzejczyk wygra raczej latwo, bardzo dobra jest w stojce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gazetaesportiva.net/blogs/planeta-octogono/2014/06/10/duelo-entre-campeoes-do-ufc-e-ksw-mauricio-shogun-vs-jan-blachowicz-e-cogitado-para-acontecer-no-ufc-japao-em-setembro/

 

fajna plotka. Oby się potwierdziło to będziemy mieli najlepsze zestawienie w całej historii polskiego MMA

Jaram się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×