Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem właśnie nad Shinobido 2...ahh dobrze że dali zniżkę...szkoda tylko że nie poczekali do konca miesiąca...wetdy może na zniżkę załapałaby się też Persona 4 Golden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na zniżkę z okazji rocznicy jak 99% gier na promocji jest na gry z czasów launchu , to na pewno najnowsza gra by miała okazyjną cenę... Ja wziąłem motorstorm RC za 10 zł i modnation za 35 , a z grami za 70 to się wstrzymam , bo część z nich będzie zaraz w plusie pewnie (lumines, anyone?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem, więc wezmę Stardusta, i Alien Breeda po wcześniejszym wykupieniu 3 miesięcznego Plusa za 39 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie powiedzieć o grach z PS+ na vitę? Czy tylko U i WipeOut mają jakąś wartość, a reszta to jakieś małe badziewia? Miałem zamiar kupić vitę, ale tylko dla gier z plusa bo sam nie mam zamiaru nowych nabywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gravity rush zbiera bardzo dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gravity Rush to najlepsza gra obok Shinobido 2 moim zdaniem na Vite.

Uncharted jest swietne ale przy GR wymieka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Tylko trzy gry są coś warte?

To chyba faktycznie nie ma sensu brać vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gier sie znajdzie wiecej, jednak to tylko od preferencji zalezy...

Gravity Rush

Wiepeout

Uncharted

Shinobido 2

Unit 13

To sa gry dla mnie na dzien dzisiejszy przemawiajace za vita, do tego wkrotce dojdzie jeszcze

Soul Sacrifice (OMG!!!!1!oneoen1112!!!oeneon1!!!)

Ragnarok Odyssey

Persona 4

Killzone Mercenary

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tej listy dodał jeszcze Zero Escape: Virtue's Last Reward,Rayman Origin,Lego LOTR,WRC3, SFxT,Ninja Gaiden Sigma Plus...i wiele wiele innych...

Ale ogólnie fakt największym system sellerem dla PSV będzie Soul Sacrifice !!!!!!!!!oneoneoneone!!!!!!oneoneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, byłem podjarany vitą, już chciałem zamawiać, a teraz wychodzi taka posucha co do gier.

W tej chwili "mam" z :psnplus: :

Pinball Arcade

Jet Set Radio

Mortal Kombat™ PS Vita

Knytt Underground™

Big Sky Infinity™

Uncharted: Golden Abyss™

Chronovolt

Gravity Rush™

Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tej listy dodał jeszcze Zero Escape: Virtue's Last Reward,Rayman Origin,Lego LOTR,WRC3, SFxT,Ninja Gaiden Sigma Plus...i wiele wiele innych...

Ale ogólnie fakt największym system sellerem dla PSV będzie Soul Sacrifice !!!!!!!!!oneoneoneone!!!!!!oneoneone

Zero Escape ogram na 3DSie, sprawdzilem demo i jednak 3D <333333333

@up

Jaka posucha, jest w co grac, moze nie tyle co na 3DSie, ale jednak gier nie brakuje, a jakby tego bylo malo mozna jeszcze pociorac bez problemu w klasyki z PSP lub PS1 - osobiscie mecze Monster Huntera przez neta z kumplami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiak ? to co ty za wersje PsV kupujesz ? z dwoma grami i karta 32gb ?

Zero Escape ogram na 3DSie, sprawdzilem demo i jednak 3D <333333333

@up

Jaka posucha, jest w co grac, moze nie tyle co na 3DSie, ale jednak gier nie brakuje, a jakby tego bylo malo mozna jeszcze pociorac bez problemu w klasyki z PSP lub PS1 - osobiscie mecze Monster Huntera przez neta z kumplami :P

Która część MH ? :D i jak cos mogę pociorać z wami jak mi dziołcha odda psv xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widziałem taką za 799 z 4GB i grą. I to jest raczej tanio za nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która część MH ? :biggrin: i jak cos mogę pociorać z wami jak mi dziołcha odda psv xD

Monster Hunter Freedom Unite oczywiscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na chwile obecną nie spotkałem się z taką grą...max miała 3,8gb z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej gry, nawet uncharted ma coś ponad 3GB tylko.

Na start możesz sobie kupić zestaw z kartą 4GB i przechodzić po jednej grze naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja bym brał 8gb zamiast 4gb...różnica to 20zł więc chyba lepiej wydać to 70zł i mieć trochę wiecej niz 50 i non stop kasować gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, czy jakaś gra zajmuje więcej niż 4GB?

Nie ma, bo maksymalnie ile mają karty Sony to 4 GB (te na których są gry) a musi na nich być miejsce na łatki i zapis gry (taki wymóg Sony, 10% chyba czy tam 5%). Narzeka na to już San Diego, które robi MLB The Show i musieli obciąć dwa tryby i mnóstwo audio z gry. Zdradzili jednak, że są rozmowy w Sony nad tym by gry oryginalne były maksymalnie na 8 GB kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...albo zwiększą ilośc miejsca na gry albo coraz mniejsze wsparcie otrzyma vita...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyć pewno zwiększa, poprzednie konsole Nintendo także miały na początku mniejsze carty i później stopniowo wprowadzano większe. Z tego co się orientuję to maksymalnie jest chyba 16GB na ten moment w tej technologii, którą używa Sony bez straty jakiejkolwiek wydajności. Za rok/dwa możliwe że będą gry powyżej 4 GB, ale wtedy też dedykowane karty Sony powinny stracić na cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, 4GB by mi starczyło.

Ja głównie bym chciał vitę na nocki w pracy także jedna na raz wystarczy, jak przejdę to wywalam i inna wchodzi na to miejsce.

Nie muszę mieć 40 gier na karcie.

Ok, czyli ta kwestia wyjaśniona, teraz tylko trzeba podjąć decyzję czy w ogóle warto vitę kupić. Tym bardziej, że nie mam zamiaru kupować na nią gier, tylko brać odpadki z plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla samego plusa chcesz kupować psv to długo nie pograsz i stwierdzisz że to było wywalenie kasy w błoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×