Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie, to mam na co już odkładać kasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ciekawe gry, tzw must have z PSP które da się kupić na Vite w PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jaki gatunek lubisz. Zobacz sobie zakładkę psp w pss. Ja na przykład skuszę się na GOW, który na ps3 został ochrzczony vol. II a i MGS też ogram na Vicie, ale to już chyba masz za sobą. Monster Hunter, Assassin's Creed, ale to chyba tylko dla fanów serii, Persona 3, jako jrpg. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Póki mam z osiem gier z plusa na Vitę, nie czuję potrzeby spieniężania kolejnej fantazji. Aha, no i polecam Zero Escape z plusa, jeżeli się załapałeś - gra z naprawdę ciekawą fabułą na długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gazetce marketu real jest "kupon" na 20% rabatu na gry na PSP/PSV naliczany w kasie

 

(ulotka powinna być też online dostępna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zostane szczesliwym posiadaczem Vita :) Narazie niestety nie starczy kasiorki na karte pamieci i jestem skazany na 4gb ktore dostane w komplecie. Zmieści mi się zatem tylko 1 gra. Od czego zacząć radzicie ? :) to co biore pod uwagę: 

 

MGS collection

Gravity Rush

Uncharted

unit 13

Ninja gaiden sigma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted albo Unit - gry na parę godzin i sio z karty.

A tak na serio, to zależy wyłącznie od tego, na co masz w danej chwili ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od Uncharted. Robi dobre początkowe wrażenie  :) A reszta gier jest tylko lepsza, może Unit 13 na podobnym poziomie co Uncharted.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zostane szczesliwym posiadaczem Vita :) Narazie niestety nie starczy kasiorki na karte pamieci i jestem skazany na 4gb ktore dostane w komplecie. Zmieści mi się zatem tylko 1 gra. Od czego zacząć radzicie ? :) to co biore pod uwagę: 

 

MGS collection

Gravity Rush

Uncharted

unit 13

Ninja gaiden sigma 

 

 

Jesli nie masz PS+ to najpierw kup:) A pozniej a zacznij sobie od gravity Rush bo ogarniesz sterowanie vita, przystosowanie dloni do pada itp:) GR fajnie wykorzystuje mozliwosci Vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz skąd mam te gry ? ;) NIe stać mnie na karte pamięci na gry też ;) Ale kupiłem ją ze względu właśnie na plusa :) 

 

to uncharted czy gravity ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem najpierw Uncharted a potem gravity i tak też zacznij. W uncharted jest sporo bajerów wykorzytujących pełne możliwości vity i fajnie to poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gravity sa troche inne i moim zdaniem lepsze niz kreslenie szlaczka po ekranie, co kazdy uzytkownik smartfona potrafi:)

 

Poza tym uncharted przechodzi sie samo. A po takim gravity juz wiedzialem jak obsluzyc vite:)


A jak myślisz skąd mam te gry ? ;) NIe stać mnie na karte pamięci na gry też ;) Ale kupiłem ją ze względu właśnie na plusa :)

 

to uncharted czy gravity ? :)

 

 

Nie mysle skad masz, bo moze dopiero sobie planowales kupic. Nic nie napisales wiec odpowiadam na to co bylo napisane.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Dział VITY na forum jest troche martwy może go rozruszamy ? :)

 

Wpisujcie swoje top 10 na VITE (czysto subiektywnie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie grałem w zaledwie kilkanaście gier na Vicie, więc moja lista TOP 10 będzie mocno upośledzona, ale:

 

1. Metal Gear Solid 3

2. Uncharted: Złota otchłań

3. WipEout 2048

4. Virtue's Last Reward

5. Jacob Jones and the Bigfoot Mystery

6. Rayman Origins

7. Ninja Gaiden Sigma Plus ( w trakcie)

8. Gravity Rush

9. Tales from space: Mutant Bloobs Attack

10. Unit 13

 

W zasadzie przy 10 miejscu zastanawiałem się jeszcze nad Everybody's Golf i Dynasty Warriors Next, ale doszedłem do wniosku, że te dwie ostatnie jednak zaczynają mocno nużyć po pewnym czasie, więc nie załapały się ostatecznie na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP 10 wygląda mniej więcej tak:

1. Velocity Ultra

2. Uncharted Golden Abyss

3. Rayman Origins

 

;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Velocity Ulltra

2. Rayman Origin

3. Uncharted

4. Gravity Rush

5. Unit 13 

Ciąg dalszy nastątpi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Velocity jest faktycznie tak dobre? Popatrzyłem na screeny i nawet tego nie ściągałem, ale jeśli tak chwalicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jeśli będziesz robił 100 %, bo przejście dla samego przejścia to średnie. Idealna gra typowo zręcznościowa, dosyć wymagająca przy niektórych poziomach na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem na delegację jako zapychacz bo ma tylko 200mb więc się zmieściło...skończyło się tak, że tylko w to ciorałem przez całą delegację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. persona 4 golden

2. klasyki z psxa z ff9, silent hill i vagrant story na czele

3. SS

4. rayman origins

5. silent hill book of memories

6. mgsy hd

7. wipeout

8. sinemoria (w toalecie)

9. thomas was alone (na tron)

10. sound shapes (na kibelek)

 

reszty grzechów nie pamiętam...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co ogralem

1. uncharted

2. zero escape

3. velocity.

4. rayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Corpse Party

2. Zero Escape

3. Persona 3

4. Persona 4

5. Soul Sacrafice

6. psx: Xenoblade, Chrono Cross, Chrono Trigger, FF VI, Vargant Story, Wild Arms 2, Legend of Mana

7. Wipeout 2048

 

edit.

Po zagraniu, Zero laduje na 2gim miejscu. Jeszcze mam do sprawdzenia P1, P2, MGS Peace Walker,  MH Freedom Unite

Edytowane przez jipang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać F1 2011 za 35 zł?

 

W sumie nie mam żadnej samochodówki,a  gry numerowane rocznikami do PS+ nie trafiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem recki i raczej nie warto. Głównie przez zerowy system uszkodzeń. Możesz rozpychać się na torze ile chcesz i nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez gier na PSX/PSP.

 

1. Persona 4 Golden - dla mnie to system seller, dopóki w PS+ nie pojawiły się świetne gry na Vitę, był to dla mnie jedyny powód żeby kupić konsolkę. Ciężko zachęcić do tej gry w paru zdaniach, ciekawych zapraszam do tematu na forum "Persona 4 Golden".

2. MGS 2&3 HD - za możliwość ogrania dwójki gier z mojej ulubionej serii na kibelku :P.

3. Gravity Rush - świetna gra akcji z otwartym światem i ciekawym designem który zachęca do odkrycia wszystkiego co GR ma do zaoferowania.

4. Uncharted Golden Abyss - udane przeniesienie serii na Vitę, skupia się bardziej na widokach niż wybuchach, świetna grafika.

5. Lumines Electronic Symphony - mimo że nie przepadam za muzyką elektroniczną, to przy Lumines spędziłem ponad 30 godzin cały czas świetnie się bawiąc.

6. Soul Sacrifice - zajebiście wykreowany świat (nie pamiętam czy kiedykolwiek w grze czytałem cały dostępny Lore), wymagające walki i dobre multi.

7. Wipeout 2048 - również pokaz możliwości technicznych konsoli, bardzo przyjemna ścigałka.

8. Tales From Space: Mutant Blobs Attack - wciągająca popierdółka.

9. Assassin's Creed III: Liberation - gra mnie wessała mimo fatalnego wykonania (bugi, przenikające tekstury, czasami wkurzające sterowanie etc), dość dobra grafika.

10. Escape Plan - fajna otoczka i zagadki wymagające zręczności, jednak ciężko się wciągnąć na dłużej niż godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×