Skocz do zawartości
Patricko

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam szybkie pytanie. Robiłem misję na komisariacje na samym początku wszedłęm po cichu ale kilka razy zostałęm zauważony i musiałem zrobić tam masakrę :)

wkońcu wystrzelałem wszystkich i teraz jak wychodzę z budynku to mnie "pały" dojeżdzają :) da się coś z tym zrobić?? Próbowałem wczytać wcześniejszy save ale już było za puźno.

pozotaje mi gra od nowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się coś z tym zrobić??

No wypada unikać zbliżania się w stronę posterunku. Wchodzisz (i wychodzisz) do niego nie głównym wejściem, a kanałami i po schodach pożarowych od tyłu (tam gdzie jest magazyn z dowodami). Wtedy unikniesz atakujących Cię policjantów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak będę widoczny na radarze żółty lub czerwony to ninja wpadnie i czy do tego osiągnięcia koniecznie trzeba przechodzić wszystkie misje poboczne? i czy za zabicie robotów np w hangarze nie dostane pacyfisty? :biggrin:

Edytowane przez wolfie2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak będę widoczny na radarze żółty lub czerwony to ninja wpadnie i czy do tego osiągnięcia koniecznie trzeba przechodzić wszystkie misje poboczne? i czy za zabicie robotów np w hangarze nie dostane pacyfisty? :biggrin:

Z tego co pamiętam, kolor czerwony na radarze nie jest determinantem nie uzyskania trofka - chodzi tylko i wyłącznie o alarm dźwiękowy, a nie zawsze wrogowie mają możliwość włączenia go. Jeśli chodzi o drugie pytanie, roboty nie liczą się jako "trupy" ;p

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę się zaopatrzyć w amunicję do paralizatora oraz kupić miny? Obecnie jestem w Chinach

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole w hotelu gość handluje rzeczami. Tam możesz zrobić zakupy, ale nie pamiętam jak jest z amunicją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie tych 29 ebooków. Jestem obecnie w Chinach jak już wcześniej wspomniałem i w Detroit zebrałem 1 ebooka, czy będę miał możliwość uzupełnienia poprzednich niezebranych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie tych 29 ebooków. Jestem obecnie w Chinach jak już wcześniej wspomniałem i w Detroit zebrałem 1 ebooka, czy będę miał możliwość uzupełnienia poprzednich niezebranych?

Tak.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prologu był jakieś ebooki potrzebne do wykonania tego trofea? Bo z tego co widzę w opisie to chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - poprawione :) Tak czy inaczej ebook'i można zebrać w tzw. "otwartym świecie" Detroit, niektóre wymagają zresztą dosyć wysokich umiejętności (hacking, daleki skok) i praktycznie niemożliwe jest ich zebranie przy pierwszej wizycie w Detroit.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa ebooki podczas misji w Sarif Manufacturing Plant zaraz na początku gry. Nie da rady po nie wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Muszę mieć pewność żeby nie trudzić się w zbieraniu książek w Chinach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Muszę mieć pewność żeby nie trudzić się w zbieraniu książek w Chinach :)

Mataman ma rację, bo Sarif Plants nie jest "otwartym" Detroit i nie da się wrócić później do tej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Muszę mieć pewność żeby nie trudzić się w zbieraniu książek w Chinach :)

No przecież masz jak byk w pierwszym poście wszystko.

Zerknij na opis pucharku Doctorate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum Pacifist. Czy na samym początku gry, gdy nie jesteśmy jeszcze ulepszeni też nie można zabijać i cały poziom trzeba przejść nikogo nie zabijając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwila się to pytanie pojawia...jak całą grę masz nikogo nie zabijać to całą grę.

Jak kogoś zabiłeś w prologu to możesz zacząć grę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem bardzo zdenerwowany bo robiłem 2 trofea naraz i żadne nie wpadło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wpadła platyna , popełniłem błąd przy ratowaniu malik od wybuchu robota zginoł jeden wróg , a alarm musiałem pewnie wywołać przez nie udane hakowanie. PORADNIK KONKRET DZIĘKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna zdobyta! Wielkie dzięki za poradnik! :D

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×