Skocz do zawartości
Patricko

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zmiana stanu na czerwony w przypadku zauważenia przez robota wpływa na trofeum o przejściu nieazuważonym? Myślę ze nie ale wole się upewnić bo niby tam się żaden alarm chyba nie włącza. A nawet dostałem premie za ducha po przejściu do checkopintu, ale jakiś niepokoj jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne są teorie, jedni mówią że nie ma to znaczenia, a inni że tak.

Teoretycznie nie ma to znaczenia, bo liczy się tylko włączenie alarmu, czyli jak nic nie słyszałeś to powinno być ok.

Ale z drugiej strony, ja zawsze jak się pojawiło czerwone to robiłem Load.

Jak już przeszłeś ten element to graj normalnie dalej, bo jakie masz inne wyjście?

Na moje oko powinno być ok i pucharek powinieneś dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten moment przed 4 ebookiem gdzie pierwszy raz pojawia się robot i jest także kamera. Próbowałem chyba z 20 razy się tamtędy prześliznąć niezauważonym i cały czas ten robot mnie "łapał". Właściwie to chwile po tym momencie wyłączyłem gre i zapisałem na innym savie więc zawsze mogę się wrócić tylko nie wiem czy to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje graj normalnie. Jak się alarm nie włączył to powinno być ok. Bo jest wiele momentów, gdzie będziesz miał czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum Hangar 18 jest wymagane aby Malik żyła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum Hangar 18 jest wymagane aby Malik żyła ?

Nie jest to wymagane. Możesz go zrobić bez względu na to czy umarła czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem,że do trofeum Pacyfista liczą się też zabici z prologa,to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde robię wszystkie misje(do tej pory czyli 2 misja w Detroit ze trzeba ten nadajnik wyłączyć,a w pierwszej czyli misja z tym Tajfunem na 100% nie urochomilem alarmu,bo nawet ostrożny nie miałem a Gładkie Wejście nie wpadło tylko Duch i jakieś tam jeszcze) bez urochomienia alarmu(jestem świecie o tym przekonany) a Gładkie Wejście raz wpada raz nie(ale cały czas wpada Duch)

EDIT

Dobra znalazłem dlaczego

Bo Gładkie Wejście wpada tylko przy wybranych misjach. Tutaj masz liste:

Uwaga! Lista zawiera spoilery dot. fabuły gry!

Derelict Row - Investigating the Suicide Terrorist (only applicable if you choose not to convince Wayne Haas for safe passage)

FEMA Facility - Following the Clues in Highland Park

Hengsha

Tai Yong Medical (Lower and Upper) - Searching for Proof

Zhao's Penthouse - Entering the Dragon's Lair

Montreal

Picus Network Main Building - Confronting Eliza Cassan/Escape the Ambush

Funicular - Summoning the Funicular

Detroit (Part 2)

Convention Centre - Find Sandoval's Location (Only applicable if choose to sneak in instead of confronting Bill Taggart)

Sewers - Finding Isaias Sandoval

Hengsha (Part 2)

Harvester's Hideout - Infiltrating Harvester's Hideout

Hengsha Docks - Retrieve Tong's Package & Placing Explosive on Wang's Desk

Singapore

Omega Ranch - Find Megan's Team

Omega Ranch - Upload the virus

Omega Ranch - Secondary Objective: Disable the Jammer

Panchaea

Panchaea - Shutting down Darrow's Signal

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem,że do trofeum Pacyfista liczą się też zabici z prologa,to prawda?

Tak, jak tam kogoś zabijesz to nie dostaniesz pucharku na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak tam kogoś zabijesz to nie dostaniesz pucharku na 100%.

kurde a ja sie tu staram;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zadymie w obronie Malik gdy sprawdzam czy wszyscy żyją, ciągle jeden na rusztowaniu po prawej stronie (pierwsze piętro) jest nieżywy, jestem prawie pewien, że ja go nie zabijam, robię pacyfistę i nie wiem czy mogę iść dalej, czy ten trup wynika ze scenariusza czy jak, beczka też go nie zabija, mam 9 uśpionych i ten 10ty zawsze trup, jakaś sugestia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, własnie o to chodzi, że nie nie strzelam do niego niczym, zresztą jak obserwowałem na początku tej lokacji to widzę tam dwóch, tak myślałem czy gość nie ginie gdy spada nasz pojazd ze scenariusza) albo malik do niego czymś wali, chyba sobie daruję i pójdę do windy bez walki bo za uratowanie malik już trofe mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie zaliczyło pucharu z tymi alarmami (pacyfizm wpadł) i mam pytanie czy to przez to że podczas 2 wizyty w Hengshy ratowałem Malik i zauważył mnie ten robot? i może jakiś inny przeciwnik? Bo tylko te miejsce mi przychodzi na myśl, albo też w Panchaj gdzie kilka razy byłem zobaczony przez tych szaleńców (czerwony Wróg) ale bez alarmów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym raczej na moment z ratowaniem Malik, tam bardzo łatwo o bycie zauważonym.

Ja robiłem tak, że nawet jak zostałem zauważony przez kogoś i napis nad radarem robił się czerwony to robiłem od razu LOAD i próbowałem aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pacyfa i alarmy weszły za pierwszym przejściem, miałem sporo czerwonego: wrogi, a mimo to weszło,

@ Khorinis myślę, że mogłeś dowalić na hakowaniu bo sam prawie taki save zrobiłem, błąd na ostatniej próbie hakowania lub wyjście na niej powoduje alarm.

Nie weszły mi za to 4 zakończenia, weszły 3: dwa za rozmowy (Sarifa i Taggarta) i jedno normalne (Darrowa). Nie wiem czemu. Czy dlatego że normal nie hard, lub dlatego, że nie zebrałem wszystkich ebooków???

edit:

:blush: hehe znalazłem, jest w innym pomieszczeniu :banana:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie zaliczyło pucharu z tymi alarmami (pacyfizm wpadł) i mam pytanie czy to przez to że podczas 2 wizyty w Hengshy ratowałem Malik i zauważył mnie ten robot? i może jakiś inny przeciwnik? Bo tylko te miejsce mi przychodzi na myśl, albo też w Panchaj gdzie kilka razy byłem zobaczony przez tych szaleńców (czerwony Wróg) ale bez alarmów ...

Na 100% Panchaja. Przy ratowaniu Malik nie ma znaczenia czy Cię zobaczą, ja jak ją ratowałem to widział mnie chyba każdy z przeciwników. W grze jest w sumie 21 misji w których trzeba uzyskać bonus Gładkie Wejście żeby wpadło trofeum. W lokacjach w których są te misje są panele alarmowe, jak ktoś je aktywuje choć raz to po ptokach. W Panchai są 2 takie misje ale w przeciwieństwie do innych lokacji nie ma tam paneli z alarmem i wystarczy sam status "wrogi" na radarze i już dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie sklepów z bronią, w Detroit znalazłem jeden czy jest ich więcej? Druga sprawa to w opisie trofy Unforeseen Consequence jest informacja, że po prawidłowym jej wykonaniu dostajemy znizki w sklepie, ma ją dać jej mąż, pytanie kiedy dostaje się od niego tą znizkę? Czy on ma gdzieś może sklep, czy w dalszej fabule da tą zniżkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie sklepów z bronią, w Detroit znalazłem jeden czy jest ich więcej? Druga sprawa to w opisie trofy Unforeseen Consequence jest informacja, że po prawidłowym jej wykonaniu dostajemy znizki w sklepie, ma ją dać jej mąż, pytanie kiedy dostaje się od niego tą znizkę? Czy on ma gdzieś może sklep, czy w dalszej fabule da tą zniżkę?

Musisz pójść do jego mieszkania i on ci powie gdzie jest ten gościu co ci sprzeda towar ze zniżką;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko męża też trzeba uratować co łatwo przegapić, wtedy po powrocie do Sarif Ind. sprawdz maila w swoim biurze. Drugi sklep jest w bloku do którego można wejść tylko po drabince przeciwpożarowej, niedaleko piłki do kosza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uratowaniem Malik na poziomie Deus Ex tzn ratuję ją bez problemu, ale nie dostaję bonusu "Ghost" jak już siedzę w windzie. Czy to wina robota ? Nie mam pojęcia... Mogę natychmiast uciec do windy, ale po obejrzeniu następującej po tym scenki stwierdziłem, że jednak się nie poddam i uratuję ją bez alarmu i bez zabijania. Pytanie tylko - JAK ? Ma ktoś jakiś w 100% wiarygodny filmik z You Tube ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to podążać odpowiednią ścieżką i usypiać odpowiednio kolejnych przeciwników.

Na tych z mocną zbroją strzałki działają trochę wolniej, dlatego strzelałem dwoma, żeby szybciej padali.

Potem tych po prawej na samym dole rusztowania rozwalałem normalnie, łapami. Tam też gdzieś słoik odnawiający baterię chyba jest.

Baterię trzeba tutaj non-stop odnawiać, dlatego dobrze jest mieć słoik + batoniki.

No i roboty. Ja go w końcu rozwaliłem normalną bronią palną, a nie beczką tak jak wszyscy radzą.

Strzelałem z karabinu, który miałem już dość mocno ulepszony w tym miejscu.

Robota możesz rozwalić z broni palnej, nie ma to wpływu na pucharek Pacifist.

Stałem na górze tego rusztowania po lewej (patrząc z miejsca, z którego zaczynamy) i po prostu wychylałem się na chwilę, strzelałem i tak aż do skutku.

Na filmik zerknij tutaj:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×