Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

O ile nie wysyłasz do nich konsoli w związku z awarią HDD to nie musisz się obawiać :)

YLOD, REBALLING, SPA i inne terminy o których tu tak wiele mówimy nie wymagają czyszczenia twardziela :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wysyłasz do nich konsoli w związku z awarią HDD to nie musisz się obawiać :)

YLOD, REBALLING, SPA i inne terminy o których tu tak wiele mówimy nie wymagają czyszczenia twardziela :thumbsup:

Ja mam cos nietypowego... po rozmowie telefonicznej z serwiskonsol dowiedzialem sie ze bylo to przepiecie po kablu lan od burzy. Brak Lan/wifi/bluetooth. Reszta dziala ok. Nawet grac mozna. Na necie bardzo malo nt temat znalazlem. Post na us.playstation z dwoma podstronami i niczym konkretnym oraz goscia na allegro sprzedajacego ps3 z uszkodzona "plyta sygnalowa" (choc nie jestem pewiec czy to jest to samo), ktory na zadane pytanie o koszty naprawy rzucil 1200 co jest troche nierealne. Ze znalezionych schematow ideowych budowy ps3 wynika ze mam sprawny calym mostek poludniowy bo dysk i blueray dziala... tylko Network Device lezy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kumpel ma taki problem, że często mu sie zacina konsola w czasie szukania meczów (Avp)

Moje pytanie brzmi czy te zacinki to może być przez gre (prawie nówka) czy przez konsole (4 lata ma)?

Dodam, że cicho mu chodzi jak od nowości konsola (troszkę się zdziwiłem)

Z góry dziękuje za odp. :)

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola może się zacinać po takim okresie użytkowania z powodu padającego lasera BR - do wymiany i po kłopocie. Inna sprawa to obowiązkowe czyszczenie takiej konsoli i nowa pasta bo YLOD czai się za rogiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po naprawie YLODa. Mianowicie wszystko zrobiłem, a konsola nadal ma ten sam problem.

Wcześniej naprawiałem konsolę znajomemu i udało się za pierwszym razem. Tutaj konsola kaput...

może opalarką zrobić na większą temperaturę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamileQ naprawiam dla siebie, więc nie wiem o co chodzi. Chce po prostu ją podnieść nie ponosząc kosztów... pierwszą konsolę opalarką zrobiłem i zadziałała bezproblemowo. Ta druga - moja - już niestety podnieść się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie daj spokoj z opalarka, pochodzi tydzien i zgon. Dobijasz tym konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem nadzieje ze bedzie daej probowac :P

Wracajac do mojej sprawy. Niestety konsola nie do naprawienia. Po wymianie sieciowki dalej nie wykrywa sieci. W poniedzialek kupuje slimke 320GB, a stara konsole sproboje sprzedac na allegro.

Polecam http://www.serwiskonsol.com/ za mila i profesjonalna obsluge oraz przede wszystkim czas realizacji (we wtorek wyslana konsola juz w srode byla serwisowana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ostatnio konsole zaczęła mi strasznie "mulić". Wszystko działa w zwolnionym tępie w XMB, dodatkowo nie mogę ściągnąć gry którą kupiłem na PSS dokładnie Dragon Age tzn, sciaganie zatrzymuje się na 2444mb a ostatnio 1222mb i dalej nie idzie.. Macie jakieś porady jak temu zaradzić ? Myślałem żeby może sformatować konsolę ale nie wiem czy to coś da.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

padł mi laser (objawy takie jak wcześniej opisywał kryn3k)

moja konsola została zakupiona ze sklepu 31 października, lecz ja ją kupiłem jako używkę w marcu 2010 w innym mieście

mam dowód zakupu ale żadnej innej gwarancji

czy mam szanse na darmową naprawę ?jak nie, to ile kosztuje taki laser ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o radę ,padła mi konsolka YLOD FAT 60 GB kupiona była w dniu premiery, mam dużo gier z PSSTORE mam też kilkanaście dobrych gier które kupowaliśmy ze znajomymi na spółkę,masę savów z gier.Dzwoniłem wczoraj do serwisu w Warszawie pani powiedziała mi 160euro netto za naprawę plus koszty wysyłki i przesyłki tylko zapomniałem się zapytać co z moimi savami i grami ze sklepu a dzisiaj nikt nie odbiera chyba nie pracują.Dzwoniłem do jednego serwisu w Krakowie pan powiedział mi koszt wymiany płyty 650 zeta ale wszystkie sevy i gry nie będą z tą płytą chodziły, orientuję się ktoś jak to zrobić żeby wszystkie gry mi chodziły i savy? nie chciałbym kupować nowej konsoli bo ta a ma czytniki kart na których mi zależy,chodzą gry z PS2 i bardziej mi się podoba niż slim,może ktoś z was naprawiał w serwisie Sony?to 160 euro netto mnie nie przeraża wiem że to jest prawie równowartość nowej konsoli ale wolałbym starą żeby dalej mi chodziła z całą tą zawartością na dysku.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dużo gier z PSSTORE mam też kilkanaście dobrych gier które kupowaliśmy ze znajomymi na spółkę,masę savów z gier.

wystarczy znac passy do konta z ktorego gry byly kupione i mozna je sciagac z niego, ale jak bawilo sie w kupowanie na spolke to moga byc problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy znac passy do konta z ktorego gry byly kupione i mozna je sciagac z niego, ale jak bawilo sie w kupowanie na spolke to moga byc problemy

A czy kupowanie gier na spółkę to jest coś nielegalnego? do pięciu kont można śmiało kupować legalnie,a co z sevami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nielegalne ale kakaroto chodzilo chyba o to ze jezeli gry z pss sa kupione na wspolke to moga byc problemy z odpaleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konsola działała normalnie, podłączona przez HDMI do TV. Dziś jednak coś się zepsuło. Konsola po włączeniu pokazuje okno jakoby wykryto urządzenie HDMI jednak po wybraniu opcji "tak" obraz znika. Tak samo jest na drugim sprawdzonym kablu. Tak jakby samo wyjście HDMI działało ale miało problemy z wysłaniem obrazu w rozdzielczości HD. Ktoś miał podobny przypadek ? Z góry dziękuje za odpowiedzi i sensowne pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłaby możliwość puszczenia tego componentem ?

PS

o ile się nie myle dźwięk jest przekazywany... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym również podziękować SerwisowiKonsol za szybką i profesjonalną obsługę i dobry kontakt - mimo, że konsola okazała się już nie do uratowania :(

Przy okazji prostuję pewną rzecz - konsola miała plombę TEGO serwisu, bo to ja jestem osobą opisującą go na forum ;) Nie zorientowałem się, że o tym Pan mówił podczas naszej rozmowy telefonicznej...

Mam też pytanie do SK - czy jest jakaś możliwość, by ta konsola dała jeszcze coś z siebie przy jakimś np. dodatkowym chłodzeniu (z Pana opisu: ma permanentnie przegrzewający się Cell wskutek niefachowej naprawy w poprzednim serwisie)?

Jak włączam sprzęt, to po kilku minutach wiatraki chodzą, jakby miały odlecieć, zostawiłem na 3 godz ściąganie aktualizacji - wróciłem, aktualizacja nieściągnięta, ps3 na standby, podejrzewam, że się przegrzała i wyłączyła.

Jeśli coś ewentualnie da się zrobić, to jakiego chłodzenia użyć?

I jeszcze coś - mówił Pan, że widać było ślady naprawy w serwisie gwarancyjnym - jakie to ślady? Pytam, bo człowiek, od którego kupiłem konsolę miesiąc wcześniej na allegro opisywał ją jako NIGDY nie naprawianą.

Zastanawiam się czy da się go pociągnąć do odpowiedzialności z tytułu niezgodności przedmiotu z aukcją, gdyby udało się dowieść, że konsola jednak była serwisowana zanim ją kupiłem... (bo oczywiście sprzedawał ją już po okresie gwarancyjnym, więc jasne jest, że jeżeli naprawiana była przez serwis gwarancyjny, to napisał w opisie nieprawdę)

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Na koniec jeszcze raz polecę wszystkim SerwisKonsol - nie oddawajcie uszkodzonej konsoli jakimś lokalnym "znachorom", przebolejcie te kilkadziesiąt zł za transport i możecie być pewni, że zarówno Wy jak i Wasz sprzęt zostanie potraktowany profesjonalnie przez SerwisKonsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz padnięty generator obrazu HDMI - częsty przypadek, zwłaszcza przy ostatnich burzach. Jesli na zwykłym kablu AV działa a na HDMI nie to nie ma innej opcji (odrzucam przypadek mechanicznego uszkodzenia złącza lub kabla bo to już sprawdziłeś)

Jest to jak najbardziej do naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devlin - popraw opis bo dla niewtajemniczonych jest niezrozumiały ;)

A odnośnie pytania jak rozpoznać konsolę, która była wcześniej w serwisie fabrycznym sony?

Dla przykładu 2 pozycje:

- Bez rozbierania konsoli można przyglądnąć się plombie - często jest krzywo wklejona (oryginalna jest klejona maszynowo więc jest idealnie na środku plomby) - raz miałem przypadek plomby przyklejonej "do góry nogami"

- Jeśli konsolę można otworzyć to pierwszym śladem jest naklejka serwisowa na napędzie (z numerem seryjnym sprzętu) - taka była w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×