Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest inna opcja zrobienia backupu niż pendrive/zew. dysk?

oraz jak skopiować sejwy na pendrajwa mająć ps+? wcześniej kopiowałem bez problemu, teraz gdy mam plusa wybierając "kopiuj" mam do wyboru tylko kopiowanie do chmury :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Mam problem, który jest związany z teksturami a dokładnie to konsola za wolno wczytuje tekstury tzn.

przed bohaterem z gry pokazuje się znikąd samochód albo jakieś beczki :biggrin:.

Mam tak w BF3 oraz inFamous bo red dead redemption tak się nie dzieje.

Postanowiłem odesłać PS do Pramu i tak ze dwa razy. Gdy rozpakowałem drugą konsole "odnowioną"

okazało się, że dalej jest problem z teksturami. Zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli, że rzeczywiście

było coś takiego ale na nowej konsoli nic się u nich nie działo, powiedzieli też, że to może podczas transportu konsola mogła się uszkodzić i dlatego dalej jest problem z teksturami.

Wiec pomyślałem, że to może być wina gry. Postanowiłem zadzwonić do EA tam mi powiedzieli, że jeżeli to

nie tylko ich produkt to może być wina konsoli, powiedzieli także że jeżeli chce to oni mi BF`a wymienią na nowego (szczerze to chyba oni jedyni nie żałują kasy na ludzi). W suporcie sony doradzili mi napisać na jakimś forum może ktoś tak miał i wie co z tym zrobić. Dzisiaj byłem u znajomych po gry i okazało się, że oni też tak mają w bf`ie i im to nie przeszkadza ale jednak jeżeli płace za produkt to wymagam albo on działał jak należy.

Proszę o jakieś porady bo nie wiem co mam robić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, otóż może ktoś polecić jakiś dobry serwis do wymiany wentylatorów w ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest inna opcja zrobienia backupu niż pendrive/zew. dysk?

oraz jak skopiować sejwy na pendrajwa mająć ps+? wcześniej kopiowałem bez problemu, teraz gdy mam plusa wybierając "kopiuj" mam do wyboru tylko kopiowanie do chmury :/

Albo chmura, albo zewnętrzny nośnik podpinany przez USB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam mala prosbe od jakiegos czasu niemoge uruchomic mojej konsoli za pierwszym razem gdy ja wlaczam swieci zielona dioda po kilkunastu sekundach pomaranczowa slychac dwa pikniecia i mruga czerwona i tak az do 3-5 wlanczen a gdy juz sie wlaczy jest bez zastrzezen chodzi tak jak powina czy ta usterke moge jakos naprawic wyczytalem na ruznych forach ze to moze byc wina albo dysku twardego albo zasilacza jesli zasilacza czy ja moge naprzyklad wymienic z inej konsoli bo tez posiadam ale niestety zepsuta zgury dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj grałem sobie na konsoli i gdy ja wyłaczałem usłyszałem taki trzask. z ciekawosci sprawdzam płyte , a widze tam chamskie pekniecie . jestem kompletnym laikiem wiec powiem ze znajduje sie ono na srodku ,zaczyna sie od tej okrągłej dziurki ; D i biegnie w prost. Probowalem wlozyc ponownie ale jej juz nie czytało.najgorsze jest to że empik twierdzi ze jest to uszkodzenie mechaniczne i mi jej nie wymieni;/ napewno ja tego sam nie zrobiłem ponieważ płyty wogole nie wyjmowałem z napedu od poczatku zakupu ; d. mam pytanie, czy idzie zrobić taki przekręt,że kupie tą nową gre (FIFE12) , szybko zamienie płytki i wróce do nich i powiem ze w srodku była peknieta płyta ze żadam zwrotu pieniedzy,a nowa i dobra zostawie sobie dla siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy napewno ci nie oddadzą co najwyżej jakby dobrze poszło to by ci wymienili gre. Teraz jedyną siecią która uznaje zwroty towaru jest chyba tylko Media Markt.

Edytowane przez Abarth091

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy idzie zrobić taki przekręt,że kupie tą nową gre (FIFE12) , szybko zamienie płytki i wróce do nich i powiem ze w srodku była peknieta płyta ze żadam zwrotu pieniedzy,a nowa i dobra zostawie sobie dla siebie?

Pewnie , że możesz tak zrobić . Ja ostatnio kupiłem płytę z muzyką ( Smagalaz , polecam ) , w domu otworzyłem , patrzę , a płyta źle wypalona , były ślady na lustrze , więc poszedłem do empiku z powrotem i oddałem , było to dwie godziny po zakupie . Następnie poszedłem do drugiego empiku kupić tą płytę i się okazało , że wypuścili całą serię źle wypalonych płyt , bo kupiłem identyczną , taki sam kszatł był na płycie , więc prosto z kasy na dziale muzycznym poszedłem do kasy głównej , w której można zrobić zwrot . Jak chcesz zaryzykować , to możesz tak zrobić , powinni przyjąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej zrobić to w empiku,w media marktcie , czy w saturnie? Gdzie mozna bez problemowo zwrocic "uszkodzony towar?

Chciałbym dodać jeszcze że płyta nadpeknieta ktora u mnie nie działa u kolegi chodzi bez problemu

Edytowane przez ifran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej zrobić to w empiku,w media marktcie , czy w saturnie? Gdzie mozna bez problemowo zwrocic "uszkodzony towar?

A nie prościej zamiast kombinować jak typowy *****, napisać najpierw do producenta - EA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co mu napisze?Witam zepsula mi sie plytka co mam robić? Najdziwniejsze jest to że zaczyna mnie to niepokoić,fifa nie chce ruszyć (fakt faktem jest peknieta,ale koledze dziala bez problemu) a black ops wlaczal mi sie 5minut. Wie ktoś co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem Ci - napisz prawdę...

Poczytaj sobie ten temat -> http://battlelog.bat...54624965021804/

PS. To chyba oczywiste, że jeśli pęknięcie dotarło do pola z nagranymi danymi, to jest problem z ich odczytem... A to, że koledze działało... w ostateczności rozpryskująca się podczas wirowania płyta, uszkodzi "tylko" napęd... ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przed chwilą próbowałem włączyć konsolę i lipa... Po włączeniu głównego włącznika z tyłu zapala się czerwona lampka. po naciśnięciu przycisku "ON" zapala się zielona ale tylko na sekundę, po czym gasną obie i nic się nie dzieje... Wewnątrz kosoli słychać przy tym ciche stuknięcie, jakby wyskoczył jakiś bezpiecznik czy termik... Konsola chodziła do końca, nie była gorąca czy coś w tym stylu... Czy to faktycznie jakiś bezpiecznik, który ewentualnie można wymienić samemu czy coś poważniejszego...?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dam se spokoj, poszedlem jeszcze do kogos innego i tamtemu też nie działało.Wystraszylem sie myslalem ze mi sie naped zaczyna psuć : P.No nic,sproobje przeczytać to co mi wyslałeś. Tak czy siak,ostatni raz kupilem gre w empiku

edit:

jeżeli nie mam paragonu,to beda brali to pod uwage, czy raczej odpuszczą i wyśla mi nową?

Edytowane przez ifran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie mam paragonu,to beda brali to pod uwage, czy raczej odpuszczą i wyśla mi nową?

Nie jestem supportem EA ;) napisz i zapytaj - nie ugryzą Cię ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem nie oryginalny memory card adapter. Jak pisze we wszystkich opisach sklepowych powinien czytać karty z psx i ps2. Niestety tak nie jest. Gdy podłączam go, konsola nie widzi adaptera a co za tym idzie karty( w moim przypadku z psx). Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP! Dzisiaj zrąbał mi się nośnik. Wkładałem grę Sports Champions, trzeba było ją lekko docisnąć bo z niewiadomych przyczyn zatrzymała się w nim. I ch*j, bo płytka się zacieła, jest w nośniku ale jej nie czyta, w dodatku nie da się jej wyciągnąć, co robić, proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP! Dzisiaj zrąbał mi się nośnik. Wkładałem grę Sports Champions, trzeba było ją lekko docisnąć bo z niewiadomych przyczyn zatrzymała się w nim. I ch*j, bo płytka się zacieła, jest w nośniku ale jej nie czyta, w dodatku nie da się jej wyciągnąć, co robić, proszę o pomoc!

"Trzeba było ją docisnąć" Ten fragment twojej wypowiedzi najbardziej mi się podoba...

Po jakiego chu*a żeś ją docisną zamiast w porę ją wyjąć? Co za ludzie , niektórzy to powinni mieć zakaz dotykania elektroniki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP! Dzisiaj zrąbał mi się nośnik. Wkładałem grę Sports Champions, trzeba było ją lekko docisnąć bo z niewiadomych przyczyn zatrzymała się w nim. I ch*j, bo płytka się zacieła, jest w nośniku ale jej nie czyta, w dodatku nie da się jej wyciągnąć, co robić, proszę o pomoc!

Jak nie wylezie sama po naciśnięciu EJECT, to nic innego niż serwis Ci nie pomoże. Co to za pomysł, żeby wpychać płytę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP! Dzisiaj zrąbał mi się nośnik. Wkładałem grę Sports Champions, trzeba było ją lekko docisnąć bo z niewiadomych przyczyn zatrzymała się w nim. I ch*j, bo płytka się zacieła, jest w nośniku ale jej nie czyta, w dodatku nie da się jej wyciągnąć, co robić, proszę o pomoc!

albo do serwisu, albo samemu kulturalnie rozkręcić czarnulę, dostać się do napędu i pokombinować ;)

Co to za pomysł, żeby wpychać płytę...

wiesz Lars, ludzie mają różne zboczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wylezie sama po naciśnięciu EJECT, to nic innego niż serwis Ci nie pomoże. Co to za pomysł, żeby wpychać płytę...

Źle się wyraziłem, nie docisnąć a po prostu lekko ją nie wiem, popchnać? Tak właściwie jest z każdą płytą, jak ją wkładasz w nośnik to musisz lekko użyć siły w minimalnym stopniu aby się znalazła w nośniku. Tak naprawdę wkładałem ją normalnie, nie wiem konsolka ma już rok, jest ledwo po skończeniu się gwarancji tak więc może to wina, techniczna.

W każdym bądź razie nie robiłem nic nadzwyczajnego, koniec kropka.

Mam tylko małe pytanie: To jest błąd nośnika czy lasera? Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Jeremy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nośnika raczej nie uszkodziłeś. Jeżeli płyta nie chce wyjść, to znaczy, że napęd jest uszkodzony. A słyszysz obracającą się płytę, czy ona tam siedzi i nic nie reaguje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie jest z każdą płytą, jak ją wkładasz w nośnik to musisz lekko użyć siły w minimalnym stopniu aby się znalazła w nośniku.

Mam tylko małe pytanie: To jest błąd nośnika czy lasera? Dzięki za odpowiedź.

ziom, tutaj nie trzeba żadnej siły używać, wystarczy włożyć nośnik a napęd automatycznie wykryje płyte i wsunie ją. Poza tym skoro nośnik utknął w napędzie to nie pozostaje nic innego jak wyjąć napęd i 'pozbycie' się nośnika ze środka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nośnika raczej nie uszkodziłeś. Jeżeli płyta nie chce wyjść, to znaczy, że napęd jest uszkodzony. A słyszysz obracającą się płytę, czy ona tam siedzi i nic nie reaguje?

Słyszę, słyszę obraca się ale nie wychodzi. No nic raczej samemu nie będę kombinował i oddam konsolę w ręce profesjonalistów, więc powinno być ok. bo sama konsola działa normalnie nawet psn. Dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×