Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

witam , wiec rozumiem ze bedzie duzo przeklinania jak usłysze cene, wiec niewarto, a na jak długo starcza taka naprawa YLODa

Raczej nie warto, wystarcza różnie z tego co słyszałem, potrafi na miesiące lecz czasem na dni...

Trochę za bardzo na ciebie naskoczyłem powyżej, zły dzień, sorry :)

Witam, nieszkodzi ja mam taki całe 2 tygodnie pierw konsola jebla, potem auto, a na koniec padl mi piec w domu i to wszystko w 1 tygodniu, ale PS3 po drugim restarcie narazie dziala, wiec niewiem czy naprawiac czy poprostu grac do momenty az sie cała rozsypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar oddać konsolę na gwarancję, ponieważ (prawdopodobnie) spaliło mi się wyjście hdmi. Czy można oddać konsolę bez dysku twardego? Obawiam się, że mogą sformatować, więc wolałbym tego uniknąć. Czy przyjmą mi konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, juz doszłem co sie stało z moja konsola, po pierwsze patrzałem na złe ,,żółte,, swiatełko, żaden YLOD tylko problem przy probie instalacji i sciagniecia dodatku do Battlefielda3 powrot do kankard, przy probie sciagniecia sie gróbo zawiesiła, a dzis to samo mi sie stalo z kolegi playka ,dokładnie w tym samym momencie, probowałem mu aktyalizowac i zawieszka, wyłaczyłem ja a po restarcie układała pliki no ale tej sie udało mojej nie, wiec podczas czestego wyłaczania konsoli padł mi system, teraz chodzi bezproblemowo, wiec pykamy w BATTLEFIELD 3 spowrotem w akcji, kto sie dołaczy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo mozesz oddac bez dysku. tylko nie zdziw sie jak oddadza ci inna konsole z dyskiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konsole PS3 fat 40 giga CECHG03 z niedzialajacym napedem.Numer na deku od blueray KEM-410A0A 1 .Jaki napéd musze kupic zeby byl kompatybilny? Przepraszam jesli pytanie jest banalne.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zamiar oddać konsolę na gwarancję, ponieważ (prawdopodobnie) spaliło mi się wyjście hdmi. Czy można oddać konsolę bez dysku twardego? Obawiam się, że mogą sformatować, więc wolałbym tego uniknąć. Czy przyjmą mi konsolę?

O ile dobrze pamiętam to chyba podczas mojej usługi gwarancyjnej pani na infolinii sony mnie sama informowała o wyciągnięciu dysku, a i bodajże w samej karcie gwarancyjnej czy w mauanlu jest to napisane.

Niestety nic mi to nie dało bo podczas naprawy wymienili mi całą płytę gł. w konsoli i dysk po podłączeniu i tak musiałem formatować :pinch:

Polecam zatem zrobić sobie kopię, przynajmniej samych save'ów na pena lub kopię dysku na dysk zew. usb

Witam ponownie, juz doszłem co sie stało z moja konsola, po pierwsze patrzałem na złe ,,żółte,, swiatełko, żaden YLOD tylko problem przy probie instalacji i sciagniecia dodatku do Battlefielda3 powrot do kankard, przy probie sciagniecia sie gróbo zawiesiła, a dzis to samo mi sie stalo z kolegi playka ,dokładnie w tym samym momencie, probowałem mu aktyalizowac i zawieszka, wyłaczyłem ja a po restarcie układała pliki no ale tej sie udało mojej nie, wiec podczas czestego wyłaczania konsoli padł mi system, teraz chodzi bezproblemowo, wiec pykamy w BATTLEFIELD 3 spowrotem w akcji, kto sie dołaczy!!!

Kompletnie nie rozumie "Co autor miał na myśli" pisząc te przypadkowe litero-słowa???

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam konsole PS3 fat 40 giga CECHG03 z niedzialajacym napedem.Numer na deku od blueray KEM-410A0A 1 .Jaki napéd musze kupic zeby byl kompatybilny? Przepraszam jesli pytanie jest banalne

Myślę, że w twoim pytaniu znajduje się również odpowiedź... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd nie działa całkowicie ? Czy nie czyta tylko określonych typów płyt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niestety moja kupiona na Allegro używana PS3 60GB CECHC04 (bez plomby gwarancyjnej) dostała prawdopodobnie YLOD'a, ponieważ po włączeniu konsoli pika kilka razy, a potem dioda miga na czerwono. Chciałbym zanieść sprzęt do profesjonalnego serwisu. W związku z tym, czy ktoś mógłby opowiedzieć jakie miał doświadczenia z poniżej wymienionymi:

http://www.expressit.pl/naprawa-serwis-playstation3/

http://naprawakonsol.pl/naprawa-ps3-ylod-promocja-200-zl

http://www.serwiskonsol.com/5/o_nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wersja PS3 z 60GB dyskiem jest bardziej awaryjna od tej z 80GB? W jakich technologiach są wykonane? (CPU,GPU)

Zależy który CECH/Generacja...

Jest to prawdopodobnie druga generacja, bo konsola z marca 2007 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy miał ktoś problem że podczas grania (po 30 min np.), a czasem nawet zaraz po uruchomieniu wyświetla się komunikat o przegrzaniu i automatycznie się wyłącza ? Dodam że konsola taką usterkę wykazywała zaraz po odbiorze z serwisu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ci coś popsuli w tej konsoli...Widziałem kiedyś na youtube, że konsola wchodzi na najwyższe obroty, wyświetla się właśnie taki komunikat i wyłącza...Może czujnik temperatury? Niech się serwis konsol wypowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co było w konsoli robione i z jakiego powodu?

Jak jest przegrzany któryś z procków lub padnięty laminat to tak może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisałem pare tygodni temu ze mam problem, naprawiłem go a moze tak myslałem, gralem bez problemowo ok 2 tygodni , zona otworzyła dzis YOUTUBA no i sie zawiesiła, nieszło wyłaczyc normalnie wiec wyłaczyłem przytrzymujac gozik. po właczeniu odrazu wyskoczył komunikat system plikow uszkoczony wiec naprawial i ustawiał, jak jusz skonczył to brakuje mi rare zeczy na systemie, juz wczesniej miałem taki problem i go restartowałem 2 razy i było dobrze az do dzis, wiec niewiem czyto mozebyc padajacy dysk czy co ,znowu restartowac, prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisałem pare tygodni temu ze mam problem, naprawiłem go a moze tak myslałem, gralem bez problemowo ok 2 tygodni , zona otworzyła dzis YOUTUBA no i sie zawiesiła, nieszło wyłaczyc normalnie wiec wyłaczyłem przytrzymujac gozik. po właczeniu odrazu wyskoczył komunikat system plikow uszkoczony wiec naprawial i ustawiał, jak jusz skonczył to brakuje mi rare zeczy na systemie, juz wczesniej miałem taki problem i go restartowałem 2 razy i było dobrze az do dzis, wiec niewiem czyto mozebyc padajacy dysk czy co ,znowu restartowac, prosze o pomoc

Może być to przyczyna źle wyłączanego ps3. Kiedyś miałem tak samo , jak będziesz miał to samo to poczekaj aż naprawi ci wszystko i wyłącz przyciskiem na padzie konsole. Konsole włączaj i wyłączaj tylko tym przyciskiem na padzie, ja tak robię i mam spokój i wszystko ładnie mi śmiga mój sprzęt to ps slim 320 gb. pzdr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy BAD SEKTORY na dysku twardym moga powodowac walenie sie systemu - system plikow uszkodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, może tak być.

wlasnie zamowiłem nowy dysk i jak bedzie lepiej to dam znac to inni na przyszłosc beda wiedziec

dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam jestem nowy na tym forum i przepraszam jesli powielam temat.

Sprawa wyglada tak padl mi laser w mojej czarnulce model fat 80GB CECHK03

laser dwusoczewkowy KEM-410CCA2 i moje pytanie jest nastepujace gdzie moge dostac to ustrojstwo poniewaz znalazlem tylko na ebay-u taki sam

ale wysylka ze stanow to troche kiepa czy model laseru KEM-410ACA bedzie wspolpracowac z moja konsola??? dzieki za pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez zestydragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzic, czy na 100% to głowica a nie np. tańszy sterownik lasera (abyś nie robił niepotrzebnych zakupów) - zapraszam w razie czego na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze chlopaki z w/w serwisu robili mi konsole to chcialem troche o tym ...

mianowice konsolka wrocila wyciuckana jak nowka ze sklepu pracuje jak trzeba i co wazne mega szybko w piatek zabrane we wtorek u mnie bez wychodzenia z domu !!!

Polecam tych ludzi kazdemu kogo znam !!!

Dobra robota Panowie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z laserem, wymieniłem dysk w mojej konsoli na wiekszy (stary dysk padl), wgralem soft 4.11 i od tego czasu laser nie czyta plyt, sam naped slychac ze dziala. Co mozna z tym zrobic, ewentualnie jaki laser nadaje sie do modelu cechl04 tak by nie wymagal parowania z plyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czyta płyty z filmami na BR to spróbuj jeszcze raz przeinstalować system - jeśli nie czyta płyt BR to masz do wymiany samą głowicę która nie wymaga parowania.

W razie problemów zapraszam na PW

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wiem, że było już wiele takich tematów, ale dalej nie znalazłem odpowiedzi. Mam ps3 fat 80gb i po 10 minutach zaczyna dosyć głosno chodzic, Często nawet dźwięk z gry tego nie zagłusza. Konsola byla czyszczona wiec kurz nie wchodzi w gre. Czy to zapowiada yloda? Czy cos mogło się stac?

Dodam jeszcze ze nie ma zadnych zacinek w grze i itp. W pokoju jest ok 23-24.5 stopni c. Konsola ma ok 2 lat. Prosze o szybka odpowiedz.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem ps3 fat 80gb od 2 lat. Od pół roku zaczęła głośno chodzić szumić. Konsola byla czyszczona wiec kurz nie wchodzi w gre. Czy to może zapowiadac yloda ? Czy ktoś już miał tak? Nie chodzi jak suszarka ale staje sie to powoli denerwujace. Dodam ze nie ma zadnych scinek podczas gry i gry chodza idealnie. Wiem że bylo wiele takich tematow ale nie znalazlem dokladnej odpowiedzi.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×