Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

 A czy beż dysku da się odpalić ?

Nie da się,

 

 

Czyli wina leży po stronie dysku ? 

Ty tak na poważnie pytasz? Prościej już tego nie dało się napisać: "Wymień uszkodzony dysk na nowy" - ech to pokolenie onetu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie da się,

 

 

Ty tak na poważnie pytasz? Prościej już tego nie dało się napisać: "Wymień uszkodzony dysk na nowy" - ech to pokolenie onetu ;)

 

To było w sensie potwierdzenia Twojej tezy. Więc niewiem po co te "pokolenie onetu" ?

Co do pytanie to jeżeli podłącze dysk przez usb to PS'a się odpali ? Czy musi być koniecznie w kieszeni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być w kieszeni - na usb nic ci nie pomoże. Potwierdzam od razu aby nie było ponownego pytania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj moja ps3 przestała czytać płyty BR,

znaczy czyta, ale tylko przez jakieś 5 min od uruchomiania dzisiaj rano
co zrobiłem 
- wyczyściłem oko izopropanolem (nie pomogło)

objawy jakie zaobserwowałem

- brudzenie płyt (jakieś dziwne nieregularne smugi)
- odgłosy w stylu, rozpęd i zaraz potem hamowanie

- odgłos przy włożonej płycie (wkładania/wyjmowania) bez jej wyjęcia :ohmy: pomaga wciśniecie przycisku eject i płyta wychodzi, ale znowu umorusana od spodu

 

więcej testów nie zamierzam robić

ile i dlaczego tak drogo? ;)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być w kieszeni - na usb nic ci nie pomoże. Potwierdzam od razu aby nie było ponownego pytania. :P

Dysk wymieniłem na nowy. Sformatowałem i chciałem zainstalować nowy system, lecz pojawia się cały czas błąd : 8002F14 sktualizacji. Aktualizacje 4.5 próbowałem zainstalować przez wifi lecz po 7% ciągle wywalało mi taki błąd. A przy samym pendrive przy 99%. Próbowałem tę czynność powtórzyć kilka razy, lecz skutki te same. Mogę prosić o jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj moja ps3 przestała czytać płyty BR,

  ;)

 

 

Padnięta głowica lasera - ceny jak by co na PW

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kuzyn podrzucił mi rozkręconą PS 3 żebym sprubował wyczyśćic mu laser niestety, to co na robil to Hardcore na całego, śróbki cała reszta pomylona ale najgorsze że nie mam pojęcia gdzie idzie ta część która jest osobno proszę pomóżcie.

post-28250-0-88075900-1382725977_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podniesiesz "dekiel" z mechanizmem zasysania plyty to po lewej stronie od przodu napędu jest oska na której ma byc to białe coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podniesiesz "dekiel" z mechanizmem zasysania plyty to po lewej stronie od przodu napędu jest oska na której ma byc to białe coś ;)

Wielkie dzięki co ze mnie za ćwok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja od pewnego czasu mam problem w swoim Slimie a mianowicie podczas gry znika mi obraz na ok 5sekund po czym sie zalacza tak ( tak jakbym wypial i wpial kabel hdmi) zdarza sie to sporadycznie natomiast chicalbym sie tego pozbyc. Dodam ze gdy poruszam koncowka kabla przy wejsciu hdmi na konsoli tez sie tak dzieje, moje pytanie wina kabla czy wejscia ? Jesli wejscia to ile kosztuje wymiana ( pytanie do Serwis Konsol) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk wymieniłem na nowy. Sformatowałem i chciałem zainstalować nowy system, lecz pojawia się cały czas błąd : 8002F14 sktualizacji. Aktualizacje 4.5 próbowałem zainstalować przez wifi lecz po 7% ciągle wywalało mi taki błąd. A przy samym pendrive przy 99%. Próbowałem tę czynność powtórzyć kilka razy, lecz skutki te same. Mogę prosić o jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z tym nowym dyskiem jesli zatrzymuje się na 99%

 

Ronnie80 - zacznij od zmiany kabla na lepszy, jak nie pomaga to zmien rozdzielczość na niższą (max 720p) i testuj. jak dalej to nie pomaga to sprawdź czy nie masz jednego z modeli TV LG, które takie problemy robiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje na poczatek wymienic kabel, mysle ze to nie wina TV poniewaz wzialem wczoraj konsolke do dziewczyny i bylo to samo. Dzieki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam od pewnego czasu ps3 super slim. (500gb + Ac3) Niestety Ac3 chodzi DUŻO gorzej niż na zwykłej slimce może ktoś wie dla czego? -,-'. Tam gdzie zawsze było płynnie to teraz jest 15-20 fps....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio w moim ps3 40GB wystąpił YLOD więc wziąłem się za naprawę, rozkręciłem, podgrzałem. Konsola się włączyła ale jest brak sygnału na tv przez podłączenie HDMI więc chciałem zresetować ustawienia (trzymać przez 5 sekund power) niestety niema 2 piknięć tylko jedno a jak trzymam dłużej to się wyłącza. Jeszcze jedno, nie da się jej wyłączyć normalnie tzn. jak przycisnę krótko to się nie wyłączy tylko muszę przytrzymać. 
PS. Prosze o wyrozumiałość, to mój pierwszy temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że resetowało się ustawienia poprzez trzymanie przez 5 sekund power na wyłączonej konsoli (a nie na włączonej), ale mogę się mylić już dawno tego nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio w moim ps3 40GB wystąpił YLOD więc wziąłem się za naprawę, rozkręciłem, podgrzałem. Konsola się włączyła ale jest brak sygnału na tv przez podłączenie HDMI więc chciałem zresetować ustawienia (trzymać przez 5 sekund power) niestety niema 2 piknięć tylko jedno a jak trzymam dłużej to się wyłącza. Jeszcze jedno, nie da się jej wyłączyć normalnie tzn. jak przycisnę krótko to się nie wyłączy tylko muszę przytrzymać. 

PS. Prosze o wyrozumiałość, to mój pierwszy temat

Jak masz jedno pikniecie to ok - jesli nie masz obrazu na kablu hdmi lub zwykłym av to załatwiłeś sobie procesor RSX na amen (i jeśli wszystko podpiąłeś poprawnie - kabelki, hdd, itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak padła wysłużona FATka, Po prostu pewnego wiosennego poranka odpaliłem ją, zaświeciła się zielona dioda ale nie było sygnału ani po HDMI ani po kablu AV. Padła tak po kilku miesiącach od powrotu z naprawy. Potem dowiedziałem się że padł CELL, zwyczajnie przegrzał się co było wg mnie dziwne bo nigdy nie wyłączam konsoli natychmiast po skończeniu gry.

 

Żadne resety nic nie dadzą. Poczekaj jeszcze na wypowiedź serwisanta, który tu zagląda ale wg doświadczenia swojego powiem, że na 99% padł ci CELL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do #Serwis Konsol

 

Posiadam ps3 12gb superslim którego dostałem z pramu w zamian za swoja wcześniejsza konsole(refabrykowany),już mniejsza o to ze po 4 mies od zakupu musiałem odsyłać konsole.

Napęd w konsoli ktora otrzymałem delikatnie piszczy podczas czytania płyty - sama konsola działa dobrze,nic sie nie dzieje w grach.

Moje pytanie jest takie - wysyłać konsole czy zostawić ? samo piszczenie nie przeszkadza za bardzo i po 20 minutach juz tego nie słyszę,przyznam ze nie mam ochoty za bardzo tego odsyłać i znów miesiąc czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co to za piszczenie - możesz u kogos kto ma SS porównać?

nie muszę u nikogo porównywać - w mojej poprzedniej super slimce tego nie było.

po prostu jak płyta jest w napędzie i laser ja czyta to słychać delikatny ciągły pisk - jak wyciągnę płytę tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola pojechała na gwarancję do serwisu PRAM jednak odrzucili ją z wiadomych powodów (minął rok gwarancji producenta). Konsola przestała czytać płyty (odpala je, po kilkunastu minutach cały system się zawiesza) więc zapewne chodzi o laser. W PRAMie jest to koszt około 200 złotych. Powinienem wysyłać do nich czy macie jakieś sprawdzone i zaufane miejsca, gdzie zrobią to taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do użytkownika SERWIS KONSOL :) myślę, że będzie w stanie Ci pomóc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakieś 2 tygodnie temu kupiłęm używaną PS3 slim cech 2504A z dyskiem bodajże 320GB (pokazuje 298GB). 

Wszystko pięknie, tylko pewnego dnia chciałem włączyć konsolę. No więc klikam przycisk zasilania i konsola uruchamia się niby normalnie, ale po jakichś 2 sekundach nic się nie pojawia, nie pika i nie świecą się żadne kontrolki, tylko z zielonej nagle gaśnie i nic się nie pojawia. Czytałem, że być może to zasilacz pada. Mam jeszcze 2 tygodnie gwarancji. Ale następnego dnia wieczorem postanowiłem znowu spróbować i o dziwo normalnie się włączyła. Kolejnego dnia podczas pobytu w MENU sama się wyłączyła i nie świeciła się żadna kontrolka, tak jakby nie było prądu. Odłączyłem od gniazdka, podłączyłem i dalej nic. Za jakąś godzinę próbuję i znowu się włączyła. Zastanawiam się nad wysłaniem na gwarancję, gdyż boje się, że pewnego razu gdy minie mi gwarancja wyłączy się na amen. Co sądzicie? Czego to wina? 

Proszę o pomoc, gdyż nie wiem co robić, Dodam, że w tej chwili jest włączona i pracuje normalnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×