Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

WOW... przepraszam ze spytam ale czy ty grasz z botami na easy czy z ludzmi?? :biggrin: ja mialem najlepszy wynik 14:3 i to chyba cudem :) no ale przyznam, ze dopiero moja pierwsza fpsowa gra na kosoli w multi i dopiero sie przyzwyczajam :) i powiem ze satysfakcja z kazdego zabicia na padzie jest nieporownywalnie wieksza od tego z myszki :biggrin:

Z normalnymi ludzmi ;).

Nie martw sie, jak bedziesz gral to z czasem przyjdzie refleks i wyczucie analoga, a CoD to dobry poczatek bo czulosc analogow jest idealna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie jedyna-słuszna-platforma-z-którą-liczy-się-Activision. Wczoraj grałem w BO2 na X360, a raczej próbowałem zagrać w multiplayer, ale problemy były podobne do tych opisywanych tutaj. Skończyło się na tym, że grałem w zombie. Więc twoja teoria nijak się ma do prawdy, a tylko mógłbyś rozpętać wojnę konsolową.

Wojenki konsolowe sa dla zakompleksionych 12-latkow, a wchodzac za kazdym razem na forum ps3site, jestem pelen nadziei ze rozmawiam z doroslymi ludzmi.

Nie odpowiadam za kazdy egzemplarz gry, opisalem jedynie jak to wyglada u mnie. I tak samo to wygladalo w przypadku BO1 i MW3. Te gry poprostu dzialaja od dnia premiery (MW3 mialo jedynie problem z regionalnym wyszukiwaniem, ale to szybko poprawili).

Stwierdzam jedynie, ze albo Acti tak nie lubi Sony, albo sa tak slabymi programistami, albo poprostu PS3 ich co roku przerasta. Inna sprawa, ze zlagowane lobby, w systemie gier hostowanych przez gracza zdarzyc sie moze zawsze. Nie da sie zaprojentowac tak idealnego systemu, zeby zawsze wyszukal idealne lobby, szczegolnie ze nasz ping jest rowniez wartoscia zmienna.

Wracajac do gry, to jestem pod ogromnym wrazeniem. Nigdy do tej pory gra w CoDa nie dawala mi tyle przyjemnosci i nie byla tak pozbawiona absurdow. System 10 dodatkow, scorestreakow itp sprawiaja ze w grze czuc swiezosc, duze mozliwosci customizacji, ale i szanse dla graczy klasy nisko/sredniej, takich jak ja ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy kupilem BO 2 nie mialem takoch problemow jedynie wczorqj w TDM wywalo ze sie gra nie wlaczala wgl. a przelaczylem na dominacje to smigalo pieknie .... Mam to samo konto psn od kiedy kupipem ps3 cxyli juz 3 lata stukna niedlugo ... wiec ja nie mialem wgl. takich problemow jak wy i zostaje mi Wam wspolczuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo konto psn od kiedy kupipem ps3 cxyli juz 3 lata stukna niedlugo ... wiec ja nie mialem wgl. takich problemow jak wy i zostaje mi Wam wspolczuc
Ale konto czy konsola nie ma nic do tego. Masz po prostu szczęśćie, ale podejrzewam że wystarczyłoby, żebyś trafił na felernego hosta i byłoby pozamiatane - wywaliłoby Cię, zwiesiło i byś nie mógł się potem dostać do gry przez pół dnia,

Btw, oglądałem wczoraj kolejne gameplaye i komentarze z XBOXA 360 - jest TO SAMO. Lagi i rozłączanie, plus okazjonalny brak dostępności serwerów. Może w mniejszym natężeniu niż na PS3, ale niech nikt nie gada, że i tam wszystko śmiga.

System 10 dodatkow, scorestreakow itp sprawiaja ze w grze czuc swiezosc, duze mozliwosci customizacji, ale i szanse dla graczy klasy nisko/sredniej, takich jak ja ;)

Dokładnie :) No i w końcu zapożyczyli od konkurencji coś konkretnego, czyli system pointstreaków. Dla niego m.in. w MW3 grałem jedynie jako support, bo kampienie pod kolejne killstreaki to zmora MW2 imo.

edit

Jeszcze w tej chwili słucham kolejnego commentary z X360 i wczoraj była ta sama sytuacja co u mnie - 1vs1 i śmierć od "jednego strzału" przez cały dzień. Widać, że Treyarch mają jakiś większy problem z serwerami i nie ma sensu tego ukrywać.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tez takie coś strasznie wkurza zauważyłem że nóz jest tutaj że tak powiem zje*any po prostu nie idzie nim trafić dropshot'y też prawie nic nie dają :( jedynie z SMG to jakoś wychodzi.

Też to zauważyłem ale ja uważam że całe szczęście, bo dropshoty były jakimś idiotycznym bezskilowym sposobem na wygranie pojedynku 1 vs 1. Sytuacja, że wychodzę na gościa 1 VS 1 po czym kładę się na ziemię i ... wygrywam pojedynek było absurdem, zresztą takim samym jak panic knife. Jedyna różnica polegała na tym co miałeś ustawione pod R3 - nóż czy dropshot.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też właśnie zauważyłem, że dropshoty straciły skuteczność - wczoraj i przedwczoraj jakaś połowa spotkanych graczy kładła się tak przede mną, ale nic im to nie dawało :) Wyglądało to co najmniej komicznie, ale jak dla mnie to super sprawa - w BO zdarzały się często kuriozalne sytuacje, gdzie ktoś wyrzynał w pień całą grupę ludzi, na zmianę skacząc i kładąc się na ziemię.

Dlatego ktoś może narzekać na brak zmian, ale prawda jest taka, ze zmian jest cała masa, tyle że trzeba pograć dłużej niż pięć minut ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piątek więc zapraszam chętnych do party od godziny 18-19 będziemy pykać do wczesnego rana. PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, a mianowicie co myślicie na temat takiego czegoś: http://allegro.pl/sp...2790108118.html . Próbowałem już się przestawić z komputerowej myszki na pada lecz po upływie 2 tygodni zrezygnowałem, a przymierzam się do zakupu BO II.

Ja dlatego gram na konsoli żeby sobie na padzie pograć.

Chciałbym pograć na myszy i klawiaturze to bym na PC sobie odpalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele.. gram dopiero chwile na padzie a juz nie chce wracac do myszki :)

mam pytanie: jak zdobywa się te dzikie karty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BO2 ma jakieś online passy lub inne ustrojstwa potrzebne do multi, z wyłączeniem kodu na Nuketown? Myślę nad kupnem używki, gdy wszystko się ustabilizuje na serverach, dlatego pilnie potrzebuje odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BO2 ma jakieś online passy lub inne ustrojstwa potrzebne do multi, z wyłączeniem kodu na Nuketown? Myślę nad kupnem używki, gdy wszystko się ustabilizuje na serverach, dlatego pilnie potrzebuje odpowiedzi :)

nie ma żadnego online pass'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, słów moich kilka.

Nie powiem do której wczoraj grałem (dzisiaj), bo o 3 nad ranem przestałem patrzeć na zegarek. Straszne. Oczywiście, syndrom "jeszcze jednego meczu" był aktywny.

Zabawa jest przednia. Fajnie się strzela, w końcu po tylu częściach mogę sobie polatać z LKM'em i wymiatać tak, jak powinien wymiatać gość z LKM'em. Z 3 dodatkami na broni jest po prostu bosko. Choć postać powolna jak nie powiem co, moc obalająca jak i pojemność magazynka w pełni to rekompensują.

Oczywiście, lag potrafi napsuć krwi, ale lag jest zawsze i wszędzie. I snajperzy. I kamperzy. No, ale oni też są wszędzie :P

System perków bardzo mi się podoba, aczkolwiek chciałbym mieć tych punktów nie 10, a na przykład 12-15. Of course, pewnie każdy by chciał.

Killstreaki są całkiem fajne, aczkolwiek nie widziałem jeszcze wszystkich ( np. psów nie widziałem). VTOL'em już sobie polatałem, nie wiem czy łatwo go zestrzelić, ale jak pozwolili mi latać to nie było przebacz. 20 killi na mapie z wieloma budynkami mówi wiele, nieprawdaż? :)

Na minus zdecydowanie spawny. To jest jakaś pieprzona patologia co się z nimi dzieje w tej grze. Zabijam gościa, on się spawnuje po 2 sekundach za moimi plecami, zabija mnie, ja się z kolei spawnuję za JEGO plecami po 2 sekundach i zabijam go ponownie. Nabicie wysokich killstreaków to bardziej kwestia farta w spawnowaniu się przeciwników niż umiejętności. Niestety. To muszą koniecznie poprawić.

Na drugi, zdecydowany minus zasługuje, moim zdaniem, chyba najbrzydsza oprawa graficzna ze wszystkich gier na PS3 które posiadam. Dosłownie rzygać się chce w paru momentach (POLECAM popatrzeć na plażę z "linią" wody, jak i na wysepkę na mapie pt JEMEN. Jak ja to zobaczyłem, to prawie spadłem z krzesła :D ). Generalnie, żenada. Nic więcej nie powiem poza tym, żeby nie kierować się zmysłem estetycznym przy kupowaniu tej gry.

To na razie by było na tyle :) Do zobaczenia na placu boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zlagowanego multi,to nie gralem jeszce na tej generacjii.Nawet na xboxie.Tutaj jak jestes hostem to cisniesz wszytskich.

Dedykowane serwery w BF to jak dzien i noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EndarSeth - nie przesadzaj z tą grafiką :D W multi to jest akurat poziom poprzednich części. W singlu bywa gorzej, chociaż najbrzydszy i tak nadal Homefront pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Grafika jest o wiele, wiele gorsza niż np. w pierwszym BLOPSie.

I zdania nie zmienię, od razu mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiem że sam mówiłem o cierpliwości, ale powoli mam dość. Zamiast być coraz lepiej, to jest coraz gorzej. Leże ciągle. lag jest już kuriozalny w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO I na xboxie - 1040x600 [2xAA] | PS3 - 960x540 [2xAA]

BO II na xboxie - 880x720 [2xAA] | PS3 - 880x720 potrafi spaść do 864x720 (podobno i do 832x624) [blur?]

BO II PS3 Patch 1.00 obrazek

BO II PS3 Patch 1.02 obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram w singla, ale kampania jakoś szczególnie nie porywa. Nadal twierdzę, że misje w latach 80 są totalnie spierdzielone. Bardzo daleko im do tego, co można było oglądać w BO1. Z kolei misje strategiczne kalką wycięte z mutlika, z takimi samymi ikonkami itd. Wszystko sprawia wrażenie bardzo uproszczonego, tworzonego na szybko, najprościej jak się da.

Przy okazji pytanie - póki co luźne, a nie oficjalna oferta w "Black Market". Jeśli ktoś byłby zainteresowany "Black Opsem 2" i chciałby ode mnie kupić (sprzedaje jak tylko przejdę kampanię, cena jaka mnie interesuje - 160zł. Przesyłka gratis. Nie wykorzystałem kodu z dodatkowej mapki "Nuke coś tam".), niech pisze na priva. Jak nie będzie zainteresowania, to po prostu wrzucę na allegro licytację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO I na xboxie - 1040x600 [2xAA] | PS3 - 960x540 [2xAA]

BO II na xboxie - 880x720 [2xAA] | PS3 - 880x720 potrafi spaść do 864x720 (podobno i do 832x624) [blur?]

BO II PS3 Patch 1.00 obrazek

BO II PS3 Patch 1.02 obrazek

Patch pogarszający grafę? Brawo, uczą się mistrzów - Bethesdy.

Skończyłem singla. Wrażenia bardzo pozytywne - fabularnie bez porównania lepiej niż w MW 1-3 i nieco bardziej emocjonalnie niż w pierwszym BO. Misje wspominkowe faktycznie cienkie, ale w większości i tak super. Ciekawy jestem które wydarzenia decydują o zakończeniu (wszystko w tabelce w historii kariery?).

Niestety, multi nadal wku*wia, jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej :/ Jeśli do przyszłego weekendu nie pozbędą tych lagów, to chyba się pożegnamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misjach na moście i mieście, gdzie są auta zwróćcie uwagę jakie kartonowe są :D Hanka z M jak milość maczała w kodzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa mać, trafi mnie zaraz. Chcę wrócić do gry i oczywiście SERWER NIEDOSTĘPNY.

To jest przegięcie już. Zapieprzam cały tydzień jak debil, mam teraz jedyną możliwość spokojnie pograć, ale oczywiście mogę zapomnieć. Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czyli wychodzi na to, że póki co nie warto się pchać w najnowszego CoD i lepiej zrobię jak zostanę przy MoH:W ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×