Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chętny ktoś na zombie ? Jestem dostępny do 15 mój nick to Miedziany28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz chwilę i jest lepiej niż przez ostatnie dwa dni. Lagi tyczą teraz raczej konfrontacji z niektórymi graczami. MImo to matchmaking nadal leży, wg mapki w naszym rejonie gra masa ludzi, a łączy mnie z drugą półkulą, the f*ck? :P Gdzie tu jest opcja zmiany wyszukiwania na regionalne, bo znaleźć nie mogę?

Aha i bawił się tu ktoś może Kinem? Bo jestem ciekawy czy tylko u mnie renderowanie MINUTOWEGO klipu twa wiek? Już trzeci raz próbuje i po 30 min nie ma chyba nawet 30%. Dla porównania - w MW3 renderowanie 30s klipu trwało... 30 sekund.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy naprawią, ogólnie gra się ok, no i mapy inne niż klitki z MW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy bez porównania lepsze :) W BOII już na dzień dobry polubiłem wiele z nich, w MW3 do tej pory nie cierpię większości, która jest po prostu klaustrofobiczna. W Black Ops II nawet najmniejsze mapy wydają się oferować sporo przestrzeni i swobody.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam takie same problemy jak numinex ostatni raz gralem w BO to bylo w piatek do rana haha I tak kolo 4 wyszedl update kiliknolem ok I wywalilo mnie do menu powrocilem do gry I zaczelo lagowac musialem wyjebac caly magazynek w typa. A ona 2 kule I leze pogralem jeszcze z godzine I. Takie lagi byly ze rage co sekunda byl zobacze jak dzis

Nie chce ktos sprzedac Nuke Town mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety lagowało mi wczoraj tragicznie a walki 1 vs 1 przegrałem praktycznie wszystkie. Dzisiaj już jest dużo lepiej i jakoś człowiem może powalczyć chociaż trafiły mi się pojedyńcze mecze gdzie przeciwnik miał nademną przewagę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te cyrki zaczęły się głównie po pierwszym hotfixie ;) W tej chwili to jest loteria po prostu - raz super, raz beznadziejnie. Nic pomiędzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj może jakiś rasowy sniper/quick scoper ? Bo chciałem wiedzieć jaki setup najlepiej używać do sniperek jakie perki itd. Jako że brak perku na szybki zoom strasznie boli w tej częsci jestem ciekawy czego używacie, paru dobrych sniperów widziałem już w meczach i jakos sobie radzili z QS ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli jest ktos chetny do klanu zapraszamy prosze pisac do ZielonyGibon albo Reebok7pl warunek to miec mikrofon i daac cos z siebie1111

Edytowane przez ZielonyGibon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sytuacjami 1 na 1, bo głównie w nich ujawnia się lag zaczynam odnosić wrażenie, że jak wygrywamy takie pojedynki to nasi przeciwnicy mają laga, a jak my przegrywamy to my mamy. Bardzo często widzę na killcamie dzisiaj że mimo iż władowałem 20 naboi w typa to u niego może zdążyłem wystrzelić 1 przed śmiercią... troszkę kiepsko to wygląda. Z 2 strony może to wina mojego neta albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać czy można grać w sieci na podzielonym ekranie i czy zapisuje wyniki dla drugiego gracza, żeby po ponownym logowaniu miał to co już uzbierał. Chodzi mi o to czy wygląda to podobnie jak w U3. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ale dzisiaj miałem ubaw 3 gry w polskim lobby 20:2/20:8/29:6. ^^ po każdym meczu słyszałem wyzwiska na moją osobę typu je*aniec itd niestety po 3 meczykach pouciekali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dwa dni w multiplayer i podzielę się wrażeniami. Grałem na X360. Od razu zaznaczam, że nie mam siły na dogłębne opisywanie gry toż to nie recenzja.

Grafika: Dno. Rozpikselowane z całkowitym brakiem AA, na dużym telewizorze bo na takim grałem to wygląda koszmarnie. Kolory mało intensywne, wszystko takie blade. No cóż, stary silnik robi swoje, kupa i spodziewam się, że na PS3 jest tak samo, a znając naszą platformę odnośnie gier multiplayerowych to jest gorzej - 4/10.

Dźwięk: Jezu. Wszystkie bronie brzmią prawie tak samo. Bez głębi. Ot tak, głupie pukawki na kulki. Serio, Call of Duty pod względem oprawy graficznej i dźwiękowej to jakaś kpina i jeśli ktoś jest na to uczulony to nie polecam. Sam wymagam od gier dobrego dźwięku, ale tutaj to po prostu słabizna. 4/10

Rozgrywka: Tutaj o dziwo, dobrze się bawiłem. Przegrałem ostatnie lata w Battlefield'a, gdzie grałem klanowo więc bardziej na poważnie/taktycznie(?), ale tutaj to jest czysta zabawa i nie ma tutaj ani grama współpracy. Ot tak, po prostu bieganina po mapie i na myśl rzuca się Quake Arena. No ale to nie jest minus, Call of Duty na taką rozgrywkę stawia - na czysty fun. Nie wiem jak to na PS3, ale na X360 grają jakieś matoły (bez obrazy), bo każdy mój mecz kończył się ratiem od 2 w górę. Podczas grania nie padała łacina jaki to przeciwnik jest po****ny. Więc jestem zaskoczony - bawiłem się nieźle grając sam, a co dopiero by było jakbym miał znajomych na X360 sad-forever-alone-face-only-l_normal.pngSystem tworzenia własnych klas jest świetny, można decydować o wszystkim. Nie chce drugiej broni? Spoko! Dostaje dodatkowy dodatek do broni podstawowej. To na prawdę świetnie się sprawdza. 'Killstreaki' są fajnie, moje faworyty to UAV, działko i... Guardian, który jest piękny, serio mam ubaw kładąc go dosłownie na pysk przeciwników. Jego zastosowanie i moc jest świetna i szczególnie sprawdza się to w połączeniu z Sentry Gun'em gdzie w trypie Dominacji stawiasz działko na B, a tuż za nim Guardian'a. Zabójczy duet, którego nie jest tak łatwo rozwalić z karabinu, polecam. Jedna osoba może bronić jednego punktu. A do tego dochodzi UAV który jest zawsze w powietrzu, bo killstreaki nie przepadają i robią "koło" jeśli wbiło się ostatni. Quick-scopy za bardzo mi nie wychodziły, a pamiętam, że to mój styl grania w pierwszym Black Opsie, w którego grałem wiele, wiele godzin. Może to dlatego, że pada nie trzymałem w dłoniach kilka tygodni, a jak już do niego wróciłem to był to pad od X360. Mapy są fajne, całkiem dużo korytarzy i obejść, więc wszystko nie dzieje się w jednym korytarzu.

Lag? Na X360 nie zauważyłem, ŻADNYCH podejrzanych pojedynków 1v1, więc albo wygrywałem bo przeciwnik był słaby, albo dostawałem bo przeciwnik był lepszy, więc albo to ja mam lagi przedzierając się przez 3 gości, albo gra się fajnie i bez lagów, Żadnej korzyści ze strony słabego łącza.. Call of Duty oferuje szybką rozgrywkę, na prawdę. Jeśli ktoś ma trudności z ogarnieniem co się dzieje w Battlefield 3 to lepiej niech nie gra w Call of Duty, tutaj trzeba mieć oczy dookoła głowy i przede wszystkim zabójczy refleks.

Z początku obawiałem się otoczki klimatycznej nowego BO. Futurystyczne zabawki, laserki i latające drony to nie bardzo mój styl gry, ale o dziwo jest dobrze i nie rzuca się to aż tak w oczy. 8/10

Ogólnie: jestem na prawdę miło zaskoczony, gra się na prawdę fajnie. Co prawda Battlefield nadal wg. mnie jest lepszy jeśli szuka się poważnej gry gdzie liczy się współpraca, a to wszystko w ładnej oprawie graficznej, a to jest mój faworyt FPSów. Ale Call of Duty wygrywa jeśli szuka się odmóżdżającej rozgrywki ala Quake. Dobra gra jeśli ma się np. godzinkę na szybką rundkę. A sama gra potrafi zrelaksować (pewnie dlatego że szło mi dobrze, bo jeśli mi "nie idzie" to łacina leci na lewo i prawo). Dobra odskocznia od Battlefield'a. Można śmiało powiedzieć, że Call of Duty i Battlefield to ZUPEŁNIE inne gry i co najlepsze, obie są fajne. Wszystko zależy od gustu gracza. Jeśli przymknie się oczy na kiepską oprawę audiowizualną to można się dobrze bawić.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kultura niektorych polakow pozostawia wiele do zyczenia, od pedalow i kamperow ( mimo iz nie kampie) jestem wyzywany dosyc czesto ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Ty takie rzeczy słyszysz:) ja już tylko z tego się śmieje

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie tylko Polacy wyzywają :) w COD to od każdego kto ma mikrofon włączony można usłyszeć jakąś miłą wiązankę ale jak ktoś nie chce słuchać to można przecież wyciszyć wszystkich graczy, czy to w lobby czy w trakcie meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz wyzwanie to jedno (bo i mi zdarzy sie rzucic miesem), a chore jazdy po kims i slychac w majku, ze to nie sa dzieci - to lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś był ciekawy - po wybraniu Prestiżu pozostają odblokowane levele broni i skórki dla nich! Nie trzeba od nowa ciułać tego, jak wcześniej. Do tego zostają też oczywiście wszelkie wyzwania, ale to standard.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu zapodanego przez Scooby'ego - nic dodać nic ująć, tylko jedno mnie śmieszy - "mam bardzo, bardzo kiepską średnią - trochę poniżej 2.0". Skromność :P Ale w sumie jeśli ktoś normalnie jedzie na co najmniej 3.0 to nie dziwota, tym bardziej to świadczy o problemach z BO2.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż koleś ma wygórowane mniemanie ale zgadzam się w 100% tylko ja mam problem aby w niektórych meczach wyjść chociaż z ratio 1.0 ale na początku myślałem podobnie, że już nie umiem grać w ogóle w Coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel done!..tak jak uwielabiam BO tak BO2 niestety 3/10...ale...+ ku^% 666 za A7x na koniec \m/ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis gralem w TDM , Dominacje i FFA wiecej mialem lagow na tych dwoch pierwszych I przegrywalem 1vs1 a na FFA to dobrze mi sie gra bez lagow nawet od czasu do czasu ale to chyba ze zawsze mam tam staty na plus wiec nie zwracam uwagi na lagi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dwa dni w multiplayer i podzielę się wrażeniami. Grałem na X360. Od razu zaznaczam, że nie mam siły na dogłębne opisywanie gry toż to nie recenzja.

Grafika: Dno. Rozpikselowane z całkowitym brakiem AA, na dużym telewizorze bo na takim grałem to wygląda koszmarnie. Kolory mało intensywne, wszystko takie blade. No cóż, stary silnik robi swoje, kupa i spodziewam się, że na PS3 jest tak samo, a znając naszą platformę odnośnie gier multiplayerowych to jest gorzej - 4/10.

Dźwięk: Jezu. Wszystkie bronie brzmią prawie tak samo. Bez głębi. Ot tak, głupie pukawki na kulki. Serio, Call of Duty pod względem oprawy graficznej i dźwiękowej to jakaś kpina i jeśli ktoś jest na to uczulony to nie polecam. Sam wymagam od gier dobrego dźwięku, ale tutaj to po prostu słabizna. 4/10

Rozgrywka: Tutaj o dziwo, dobrze się bawiłem. Przegrałem ostatnie lata w Battlefield'a, gdzie grałem klanowo więc bardziej na poważnie/taktycznie(?), ale tutaj to jest czysta zabawa i nie ma tutaj ani grama współpracy. Ot tak, po prostu bieganina po mapie i na myśl rzuca się Quake Arena. No ale to nie jest minus, Call of Duty na taką rozgrywkę stawia - na czysty fun. Nie wiem jak to na PS3, ale na X360 grają jakieś matoły (bez obrazy), bo każdy mój mecz kończył się ratiem od 2 w górę. Podczas grania nie padała łacina jaki to przeciwnik jest po****ny. Więc jestem zaskoczony - bawiłem się nieźle grając sam, a co dopiero by było jakbym miał znajomych na X360 sad-forever-alone-face-only-l_normal.pngSystem tworzenia własnych klas jest świetny, można decydować o wszystkim. Nie chce drugiej broni? Spoko! Dostaje dodatkowy dodatek do broni podstawowej. To na prawdę świetnie się sprawdza. 'Killstreaki' są fajnie, moje faworyty to UAV, działko i... Guardian, który jest piękny, serio mam ubaw kładąc go dosłownie na pysk przeciwników. Jego zastosowanie i moc jest świetna i szczególnie sprawdza się to w połączeniu z Sentry Gun'em gdzie w trypie Dominacji stawiasz działko na B, a tuż za nim Guardian'a. Zabójczy duet, którego nie jest tak łatwo rozwalić z karabinu, polecam. Jedna osoba może bronić jednego punktu. A do tego dochodzi UAV który jest zawsze w powietrzu, bo killstreaki nie przepadają i robią "koło" jeśli wbiło się ostatni. Quick-scopy za bardzo mi nie wychodziły, a pamiętam, że to mój styl grania w pierwszym Black Opsie, w którego grałem wiele, wiele godzin. Może to dlatego, że pada nie trzymałem w dłoniach kilka tygodni, a jak już do niego wróciłem to był to pad od X360. Mapy są fajne, całkiem dużo korytarzy i obejść, więc wszystko nie dzieje się w jednym korytarzu.

Lag? Na X360 nie zauważyłem, ŻADNYCH podejrzanych pojedynków 1v1, więc albo wygrywałem bo przeciwnik był słaby, albo dostawałem bo przeciwnik był lepszy, więc albo to ja mam lagi przedzierając się przez 3 gości, albo gra się fajnie i bez lagów, Żadnej korzyści ze strony słabego łącza.. Call of Duty oferuje szybką rozgrywkę, na prawdę. Jeśli ktoś ma trudności z ogarnieniem co się dzieje w Battlefield 3 to lepiej niech nie gra w Call of Duty, tutaj trzeba mieć oczy dookoła głowy i przede wszystkim zabójczy refleks.

Z początku obawiałem się otoczki klimatycznej nowego BO. Futurystyczne zabawki, laserki i latające drony to nie bardzo mój styl gry, ale o dziwo jest dobrze i nie rzuca się to aż tak w oczy. 8/10

Ogólnie: jestem na prawdę miło zaskoczony, gra się na prawdę fajnie. Co prawda Battlefield nadal wg. mnie jest lepszy jeśli szuka się poważnej gry gdzie liczy się współpraca, a to wszystko w ładnej oprawie graficznej, a to jest mój faworyt FPSów. Ale Call of Duty wygrywa jeśli szuka się odmóżdżającej rozgrywki ala Quake. Dobra gra jeśli ma się np. godzinkę na szybką rundkę. A sama gra potrafi zrelaksować (pewnie dlatego że szło mi dobrze, bo jeśli mi "nie idzie" to łacina leci na lewo i prawo). Dobra odskocznia od Battlefield'a. Można śmiało powiedzieć, że Call of Duty i Battlefield to ZUPEŁNIE inne gry i co najlepsze, obie są fajne. Wszystko zależy od gustu gracza. Jeśli przymknie się oczy na kiepską oprawę audiowizualną to można się dobrze bawić.

co do grafiki, to chyba gramy w 2 rozne gry, bo u mnie na Xie, grafika jest sporo lepsza od poprzednich CoDow. Jest ostro, kontrastowo i kolorowo. Co do dzwieku, to pierwszy CoD, w ktorym czuje bron. Czuje kroki wlasnej postaci. Czuje to co sie dzieje, wiec dla mnie na +.

Jesli chodzi o gameplay, to zgadzam sie. Jest super. W zadny innym CoDzie nie potrafilem sie odnalezc. Tutaj wiem skad przyjdzie wrog, wiem jak sie ustawic zeby cos zdobyc, zeby byc na +. Gra sie swietnie. Lagow tez nie uswiadczylem. Zdarzaja sie lobby gdzie mam 3 kreski i wtedy bywa ciezko, ale wtedy poprostu wychodze. Takiego ratio jakie mam w tym Codzie nie mialem nigdy. Gra jest naprawde dobra.... bardzo dobra.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×