Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też myślę żeby sprzedać ale jednak może to naprawią i będzie się fajnie grało ze znajomymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubcio26x, zaprosisz do znajomych, zagramy sobie Zombieeee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zanotowałem kolejną fatalną sesję. Zaraz po niej wystawiłem grę na allegro. Poszła od ręki. Współczuję kupującemu no ale cóż... Niech inni też trochę pocierpią ;)

Będę chciał popykać w CoDa to wrócę to genialnego BO1 albo przejedwabiście wypasionego W@W. Zobaczymy co przyniesie nowa generacja, bo zapewne nowy Cod wyjdzie już w NG. W tej twórcy wyraźnie się pogubili.

Dlatego u mnie przerwa. Nie chcę do końca znienawidzić tej gry, bo zbyt dużo rzeczy w niej lubię - jeśli jednak w najbliższych tygodniach nic się nie zmieni, to zrobię to samo. Niestety, mam czas na grę głównie wieczorami/popołudniami i to nie codziennie, więc chciałbym pograć w miarę komfortowo przez ten czas. W obecnej sytuacji, to Dark Souls jest przy tym tytułem lżejszym i mniej stresującym, powaga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej mam taką nadzieje bo jeśli nie poprawią tego do świąt to gra ląduje na allegro i gametrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lagi to jakaś porażka,dopiero w nocy.... ja pierdziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takiej maści problem, Gdy chcę wrzucić filmik z kina (standardowo edytuję około 2 min filmik, ) i daję renderuj to jak mi się zrenderuję film 1:56 min to na moim kanale na youtubie nagrywa tylko część tego filmiku w różnych czasach od 0:04 do 1:36 ale nigdy nie cały czy ktoś ma podobny problem wie jak temu zaradzić? pozdrawiam, baryla071.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktos tego killstreeku rój? ja użyłem ba botach :P całe niebo w dronach (łowca) i około 25 killi 0.0 takie coś na multi zdobyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takiej maści problem, Gdy chcę wrzucić filmik z kina (standardowo edytuję około 2 min filmik, ) i daję renderuj to jak mi się zrenderuję film 1:56 min to na moim kanale na youtubie nagrywa tylko część tego filmiku w różnych czasach od 0:04 do 1:36 ale nigdy nie cały czy ktoś ma podobny problem wie jak temu zaradzić? pozdrawiam, baryla071.

'

Ja mam problem taki: Przy 1/4 renderowania kompletna ścina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wbić prestiż broni bo tam tylko zablokowane Tag Broni i jakiś Embelement Broni i co to jest ten embelement broni ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko opłaca się grę kupić jeżeli lubuję w tego typu grach tak co nieco przeczytałem o ścinach i o tym że nie da się grać więc wolę się upewnić. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Na razie grałem tylko z botami i w tryb zombie we 3 na podzielonym ekranie.

Powiem tak:

Jeśli często grasz z kimś na kanapie to warto, i to bardzo.

Jednak jak grasz samemu, to wydaje mi się, że nie warto tyle płacić. Chyba, że grałeś w stare CoD i Ci się podobały, to możesz kupować w ciemno, bo tutaj jest naprawdę niezły FUN w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie myślę do was. Czekam cierpliwie jak nic się nie zmieni. Gra ląduje na allegro. Dość mam użerania się z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój nick to PitBull_2112 bardzo mnie wkurzają te lagi , mam na nich ratio 2.16, i nie wiecie kiedy coś z tym zrobią bo tnie strasznie. Preferuje dethmatch, tylko w ten tryb gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a a mam ratio 0,8 i nic mnie nie wkurza:)to tylko gra panowie,tylko gra.życie zaczyna się po wyłączeniu konsoli.pzdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma przede wszystkim sprawiać przyjemność. BOII po prostu frustruje - nie chodzi o ratio, chodzi o sam fun płynący z gry. Ten jest niestety zerowy w większości wypadków. Dzisiaj w sumie i tak było najlepiej z całego tygodnia, ale to nadal cyrk na kółkach.

A od tracenia nerwów to ja właśnie życie mam :P Dlatego BOII powoli traci u mnie jakąkolwiek taryfę ulgową - jeśli po miesiącu Treyarch nadal będą tak olewać graczy, to się pożegnamy i tyle.

Btw, z całym szacunkiem do quickscope'owców - ocipieć idzie. Już kilkanaście razy dziś trafiłem do lobby, gdzie leżałem jeśli choć na sekundę wychyliłem się zza ściany. Tragedia.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Są mecze gdzie tej gry nie da się w sumie strzelaniną nazwać, bo ginie się tylko od nalotów, min, QS i wybuchających aut :P W poprzednich CoD nie było to tak upierdliwe jak tu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także spaprali sprawę totalnie ja czekam miesiąc nie poprawią tego to gra ląduje na allegro bo tak jak pisał numinex ginie się najwięcej od tych nalotów itd mogli się trochę bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numinex, najczęściej na małych mapach typu: Nuketown, Cargo ;) Zaprosisz mnie?

PS3Site Team :D

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć razem w multi w bo2 i posiada obowiązkowo headset i ma lat 21+ (wyjątkowo 18+ o ile ogarnięta osoba) to dodawać zabson87 i w zaproszeniu napisać ,że chodzi o bo2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×