Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystkim tak laguje , to ja się zastanawiam czemu mi tak nie laguje i czemu ta gra ma około 500 tyś graczy na serwerach codziennie. Grając w nocy czy w dzień nie uświadczyłem drażniących lagów ani migracji hosta. Raz w meczu przyznaję się , ale dosłownie raz moja postać zaliczyła laga , ale na tym koniec... Przecież to nie czasy pierwszej neostrady... Co jest grane ja się pytam w takim razie u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. 3 minuty, z tego co się orientuję w USA nie ma neostrady, co prawda Krahu to Polak, ale mieszka w Ameryce. W skrócie podoba mu się BO2 itd ale ze względu na laga, o którym wspomina, tak jak pisałem od ok. 3 minuty filmiku, jest już sfrustrowany i rozmyśla by zrobić sobie przerwę do czasu aż wydany zostanie patch... także nie sądzę że jest to wina naszych połączeń. Widocznie część z nas ma to szczęście że nie ma problemów z lagiem, albo go nie zauważają bo w sumie jakby grać tylko w COD'a i nie spróbować innych fpsów to pewnie ciężko to byłoby wyłapać. W innych FPS'ach zdecydowanie nie ma takich problemów z tym lagiem. Ostatnio ogrywam BF3, MoH'a i COD BO2 i w Call of Duty ten lag jest aż "oczojebny" a w pozostałych grach czegoś takiego nie zauważyłem.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gdyby acti w końcu zainwestowało w te deykowane serwery bylo by zupełnie inaczej w BF3 są nie ma tam lagów jak w CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest grane ja się pytam w takim razie u Was?

U NAS nie dzieje się nic. To wina gry. Spieprzonego kodu. Problem z lagami ma większość graczy z całego świata - wystarczy wejść na forum acti, wystarczy wpisać wiadomą frazę w googlach czy na youtube. To nie jest czyjś wymysł, fanaberie, ani czepialstwo.

Nie masz problemu - ciesz się. Ja też nie miałem na początku i dziwiłem się narzekaczom, ale po pierwszym patchu wszystko się schrzaniło.

Dlaczego przytrafia się to losowo różnym graczom, niezależnie od sieci - noł ajdija. Najlepsze, że gdy niedawno miałem zmulone łącze przez jakąś awarię, to... grało się super :P

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabe łącze zawsze 3 kreski i mam taki sam problem ludzie zabijają mnie 2 strzałami a w BO1? gra mi się suuper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 kreski w 90% przypadków, ale szczerze - nawet na tych czterech potrafią się cyrki dziać. Wystarczy, że parę osób z przeciwnej ma dwie lub trzy i już jest tragedia.

Dzisiaj było różnie, ale w ciągu zaledwie jednego meczu sytuacja potrafiła odmienić się diametralnie. Od początku grało się super, ale w połowie gry zmieniło hosta i od tej pory przeciwnicy stali się nieśmiertelni, a ja zacząłem strzelać wacikami :P Nikt z drużyny chyba na plus nie wyszedł.

Nadal za bardzo lubię tę grę żeby sobie dać z nią spokój, ale i moja cierpliwość się w końcu wyczerpie - zwłaszcza, że Treyarch nadal ignorują graczy.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kurcze ostatnio też zaczeła się podobać tylko te lag... który jest baaardzo odczuwalny. Zamiast wypuszczać DLC mogliby się wziąć za patch'a i żeby przynajmniej było tak jak w MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie w czasie gry coś ściągać albo buforować film np na ipli czy na stronach z filmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego stanąć na głowie i grać z padem w jednej dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co takie kombinacje? Ja chcę normalnie grać. Wydałem pieniądze to wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odblokowałem Gold camo do Ballisty mając kamuflaż Czaszki 1/10 i byłem zdziwion jakiś błąd. Po 2h cofneło mi gold camo i musiałem wbić normalnie taka ciekawostka ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest śmieszna pomyślalem sobie że wbije sobie swat-556 do 10lvl(automatyczny tryb ognia) dobra mam 9 nagle konsola mi się zwiesiła po czym znowu ją właczam i mam 3lvl WTF?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie czy graliscie , Lige mistrzow, ale tam sa serwery dedykowane :),

Oczywiscie zdarzy sie lag, ale w porownaniu do publicznych gier bez porownania, gra sie zajebiscie :banana:

Edytowane przez Rogalkr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa tryb kina?

Jest tymczasowo wyłączony, coś robią podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mieliby - w końcu kłopoty z nim ma tylko jakieś 90% graczy, ergo problem nie istnieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mogliby troche pomyśleć i około 90% grających w BO2 ma tego "laga" to będą mieli 90% mniej sprzedaży DLC więc gdzie tu logika?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież acti nie chodzi o kasę tylko o dobro graczy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa dobro graczy.... Brak dedykowanych serwerów, ten wkurzający lag i wiele innych rzeczy a ty mówisz że chodzi im o dobro graczy 0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×