Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

He to peszek tak jak z elite nie każdemu działa xd Ale przecież to jest dla was super gra;) Nie chcę być wścipski, ale taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuketowna masz w kotle tylko i wyłącznie puls reszta małych nudnych map ;)

Znalazłem Nuketown w jakiś dodatkach tam była tylko dominacja i 100 % amerykański serwer,widziałem choćby po nickach.Jako jedyny miałem 3 kreski i tak dostałem wpiepsz że mi się odechciało.Przeciwnicy się wrecz teleportowali.Lepsze normalne mapy są bez zarzutu.A Elite musiałem odinstalować bo tylko bodajże raz mi się normalnie odpaliło a tak mi lubi wieszac konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He to peszek tak jak z elite nie każdemu działa xd Ale przecież to jest dla was super gra;) Nie chcę być wścipski, ale taka jest prawda.

Ty myślisz że dla mnie to super gra? ona mi się podoba ten system tworzenia kls itd nie raz miałem przy niej dosc duzego wqurwa ale wystarczy wystarczy grać TDM i kilka razy wyszukac lobby i chodzi miodnie cierpliwosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jesteś WŚCIBSKI ale złośliwy to trochę tak, gra faktycznie ma wiele wad ale pokaż mi tą która nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubcio też tak miałem kiedyś, ani jeden film w kinie mi się nie zapisał, nawet jeżeli ten film oznaczyłem po zakończonej grze. Może coś "robią" z serwerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ludzie ja po prostu stwierdzam, że gra jest najbardziej nie dopracowaną w jaką grałem. Wiem, że każda gra ma wady, ale nie aż tak rzucające się w oczy. Grałem we wszystkie tryby i już nie da się zupełnie grać na żadnym z nich bez drużyny bo:

1)dodaje największych debili

2)połączenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połączenia fakt czasem słabe i wtedy ciężko się gra ale nie wynaleźli jeszcze gry która łączy porównując IQ kolegów z drużyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ludzie ja po prostu stwierdzam, że gra jest najbardziej nie dopracowaną w jaką grałem. Wiem, że każda gra ma wady, ale nie aż tak rzucające się w oczy. Grałem we wszystkie tryby i już nie da się zupełnie grać na żadnym z nich bez drużyny bo:

1)dodaje największych debili

2)połączenie

A jakie masz problemy z połączeniem? Ustawiłeś opcję, by dobierało Ci najlepsze gry? Jeżeli tak to chyba masz problem z łączem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja o tym wiem... Kolego zrozum to, że jeśli mam cały czas 4kreski a mam to pajac, który dostaje hosta ma 1-2 kreski i go zmula na ekranie i się go nie da prawie zabić on wtedy poprostu ma przewagę. Ograłem się trochę w cody a uwierz, że długo wnie gram w żadnym innym tak nie było. Nie chcę się z wami kłócić bo to nie ma sensu dlatego mówię, że jak dla mnie granie w tą gre ma tylko sens LIGA i to z drużyną, której jak narazie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Co daje prestiż broni W multi ?? Pewnie gdzies yu jest odpowiedz ale nie che mi sie 60 stron przetrząsać. Z góry thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiż broni daje Ci możliwość umieszczenia klan tagu na broni i na 2 prestiżu emblematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśnie grę w CoDa w multi i mam pytanie, jaką broń byście polecili na sam początek (level 12), używam MTARa, czy na tą chwilę jest coś lepszego? Snajperki odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

levele lecą szybko więc co chwilę odblokowujesz nową broń. jak już zacząłeś graać mtarem to zrób go na złot i zmień wtedy broń ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś chętnego na revolution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możemy pograć razem, gram głównie Likwidacje Potwierdzoną, ale mapki dodatkowe są ;) PSNid: kar_paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Chciałem ściągnać DLC od znajomego ale pisze że ie mg tego ściągnąć bo było już 2 razy ściągane ale znajomy zarzeka się że nikomu nie dawał nie wiecie może w czym leży problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka kombinacja klawiszy odpowiada za położenie się na glebie i strzelanie z pozycji leżącej ?

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mial byc duble xp week, a patrze ze nie bardzo jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pograłbym se w BO II, ale laser trzeba wymienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka kombinacja klawiszy odpowiada za położenie się na glebie i strzelanie z pozycji leżącej ?

Przytrzymaj dłużej :cicle: to się położysz... jak celować i strzelać chyba nie muszę tłumaczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie - czy możece nadal zapraszaćdo gry znajomych? bo ja od czasu ściagnięca dlc nie mogę..... po naciśnięciu 'x' na znajomym mogę tylko dołączyć ale nie zaprosić...... dziwne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Chciałem ściągnać DLC od znajomego ale pisze że ie mg tego ściągnąć bo było już 2 razy ściągane ale znajomy zarzeka się że nikomu nie dawał nie wiecie może w czym leży problem?

niech wejdzie poprzez www na swoje konto i deaktywuje wszystkie systemy, pozniej niech aktywuje swoja i Twoja konsole:)

tez tak mialem, na 5 konsolach mialem swoje konta podlaczane i nikt inny nie mogl sciagac mimo ze tylko raz sciagnalem, deaktywowalem i zrobilem tak jak wyzej napisalo i sie udalo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Owszem można zapraszać próbuj przyciskiem SELECT ;)

A nie pomylily Ci sie gry?;) bo nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×