Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja singla nawet nie odpaliłem.Poczeka aż może mi internet kiedyś padnie.Takich gier się nie kupuje dla singla.

Też na takie coś czekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem również singiel jest do bani, grałem we wszystkie ale ten zupełnie mi nie podszedł,za to multi wciągnęło jak diabli lecz tylko HC.Fakt, jak pisał michupol, czasami zawału można dostać jak łącza są do dupy lecz mimo to lubię tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi ją każdy kto jeszcze jej nie sprzedał hehe. Naprawdę fajnie się gra ale jak dla mnie tylko z drużyną, zieloni za bardzo przeszkadzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Black Opsa 2 nie da się grać, wyjątkiem jest hardcore. W MW2 też się nie da bo są hakerzy... Powinni zrobić mieszankę wszystkich CoD, wrzucić to co najlepsze z wszystkich części i zrobić jedną porządną zaje*ista część w którą będziemy grać z przyjemnością! Z resztą pewnie i tak coś komuś nie będzie odpowiadać. Osobiście jakoś nie byłem za BF3 ale postanowiłem kupić i gra mi się o niebo lepiej niż w BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf i cod to są dwie różne gry. W coda da się grać bez dlc a bfie trzeba je poprostu mieć żeby się fajniej grało. Obie gry mają błędy ale bfie są mniej widoczne na pierwszy rzut oka. Dlatego warto jest mieć obie gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak działa Pomoc w celowaniu. Czy trochę jest poprawiona od tej z BO? Gracie na nie Niej w multi w singla, czy jest zbędna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak działa Pomoc w celowaniu. Czy trochę jest poprawiona od tej z BO? Gracie na nie Niej w multi w singla, czy jest zbędna?

Nie mam co prawda porównania z BO1, ale w BO2 pomaga. W singlu ułatwia mega grę i dzięki temu na najwyższym poziomie jest sporo łatwiej, natomiast w multi nie jest już tak "nachalne". Przy przeciwniku stojącym w miejscu naprowadza na niego celownik i jeśli przeciwnik się trochę poruszy to idzie za nim - najlepiej to widać mając celownik wyszukiwanie celu. Jeśli ktoś nie ma jakichś nawyków, a ja takich nie miałem, to auto-aim pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Multi częściej gracie na włączonej pomocy w celowaniu, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto aim tak jak wyżej pisałem jest tylko częściowy. Samo za ciebie nie wyceluje idealnie musisz operować analogami. To pomaga przy snajperce i shotgunie. Przy innych broniach tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi pograć znajdź i zniszcz hardcore to dodawać na na psn Daviid_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Macie może jakieś sprawdzone techniki na zombie Tranzit (przystanek autobusowy), bo gram z bratem na podzielonym ekranem i czasami jest ciężko :D

Najpierw trzy rundy jesteśmy na przystanku autobusowym, kupujemy broń i tworzymy turbinę, potem to już autobusem, aż do tej restauracji (za tunelem), tam losujemy broń (najlepiej jak wpadnie rewolwer, albo snajperka), potem gdy szofer zatrąbi idziemy do autobusu i jedziemy aż do farmy. Tam się rozdzielamy ja w szopie, mój brat w domku i tam potrafimy przetrwać max 3 rundy potem dead, gdy robi się gorąco zawsze planujemy uciec do kukurydzy, tylko sęk w tym, ze do tego nie dochodzi, bo jest tam tylko zombiaków, ze nie wyrabiamy ;D

Najlepiej byłoby we 4 graczy, ale nie łącze konsoli z netem, wiec jedynie lokalnie dwóch graczy. Znacie jakieś sprawdzone sposoby, rady jak przetrwać w tym piekle i ukończyć to ? ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ukończyć to ? ;)

Trybu zombie nie da się ukończyć ;)

Najlepsza strategia "na początek", to uzbierać kasę na półautomatyczny pistolet, który jest na suficie w autobusie. Później kupić AKu i włączyć wajchę w power roomie. W mieście bronić się do momentu kiedy będzie kasa na Juggernog.

Później powrót do stacji paliw i losować w skrzynki broń.

Zbierać kasę na upgrade broni, w ukrytym pomieszczeniu pod bankiem w mieście.

Na koniec kupić Speed Cola, Double Tap i Quick Revive lub Stamin Up.

Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do starych wyjadaczy CoDa, czy w przeszłości DLC do poprzednich części pojawiały się w promocjach/przecenach na PSN?

Przypuszczam, że te 4 mapy i broń nie są warte ponad 50zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, owszem były promocje na dlc do mw3 i bo1. Tak masz rację, że nie warto dawać 56zł za dlc do tej gry. Jeśli czekasz na przecenę to trochę poczekasz, bo to będzie dopiero pewnie jak wyjdą wszystkie dlc;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to samo BO2 nie jest warte 56zł :P Nie, do póki nie naprawią większości problemów. A nie naprawią. Ergo rachunek jest prosty. Niedługo będę polował na pierwszego Black Opsa ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky.

Możemy razem zagrać. Uwielbiam tranzit i na pewno pomogę Ci dochodzić do wyższych rund :D

Aha sorry nie doczytałem, ze nie masz podłączonej konsoli do neta ;-(

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Macie może jakieś sprawdzone techniki na zombie Tranzit (przystanek autobusowy), bo gram z bratem na podzielonym ekranem i czasami jest ciężko :biggrin:

Najpierw trzy rundy jesteśmy na przystanku autobusowym, kupujemy broń i tworzymy turbinę, potem to już autobusem, aż do tej restauracji (za tunelem), tam losujemy broń (najlepiej jak wpadnie rewolwer, albo snajperka), potem gdy szofer zatrąbi idziemy do autobusu i jedziemy aż do farmy. Tam się rozdzielamy ja w szopie, mój brat w domku i tam potrafimy przetrwać max 3 rundy potem dead, gdy robi się gorąco zawsze planujemy uciec do kukurydzy, tylko sęk w tym, ze do tego nie dochodzi, bo jest tam tylko zombiaków, ze nie wyrabiamy ;D

Najlepiej byłoby we 4 graczy, ale nie łącze konsoli z netem, wiec jedynie lokalnie dwóch graczy. Znacie jakieś sprawdzone sposoby, rady jak przetrwać w tym piekle i ukończyć to ? ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Widze że nie masz zieloonego pojęcia o zombie jak bdz siedziec tak w rogu to wiadomo że zombie was szybko dorwą bo nie macie speedcoli na poczatku nie kupujcie broni dojedzcie do 2 lokacji i tam wylosujcie a potem jedzcie właczycz prąd i po jugera tak na poczatek ;) a wiecie gdzie jest nóz bowiego bo na bossa sie wam przyda... Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Boss - elektryczny zombie? Najlepiej pokonać go IMP lub Galvakastetem schodzi na 1 uderzenie.

@kentucky.

1. Budujesz turbinę, bierzesz ją.

2. Jedziesz autobusem do restauracji.

3. Któryś z was kupuje BR23 z autobusu (na wypadek gdyby ze skrzyni słabe losy były)

4. Jedziecie do farmy.

5. NIE otwieracie drzwi do farmy, tylko tam przeżywacie.

6. Jedziecie autobusem do Power room.

7. Otwieracie drzwi, budujecie power (ręka, wajha, urządzenie)

8. Włączacie powera.

9. Skaczecie na autobus i jedziecie do miasta.

10. W mieście nie ma żadnych broni więc lepiej mieć przy sobie ammo.

11. Nabijacie 2500pkt, otwieracie drzwi i kupujecie juggera.

12. Jedziecie autbusem do punktu gdzie rozpoczęliście.

13. Potem spowrotem do skrzyni (restauracja)

14. Tam otwieracie drzwi i kupujecie MP5k.

15. Gonicie w kółko do końca gry.

No.. jeszcze są ulepszenia broni i inne perki, ale to chyba za trudne dla was :-)

Hej zakładamy jakiś team do gry w zombie?

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętny jestem ;) ale nie die rise bo srednio ta mape widze ;) no tak ten elektryczny nie zombie ale ten koles xd ale nóz bowiego jest w miare tani i pomaga na tego bossa najlepiej go przy packapunchu(to coś co się bron ulepsza) pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam żadnych DLC.

Będę kupował tylko Nuketown zombies :D (jak się pojawi)

Dodam Cię do znajomych.

Najlepiej będzie jak będzie nas 5-6. Bo zawsze kogoś może nie być :D Masz HS?

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam żadnych DLC.

Będę kupował tylko Nuketown zombies :biggrin: (jak się pojawi)

Dodam Cię do znajomych.

Najlepiej będzie jak będzie nas 5-6. Bo zawsze kogoś może nie być :biggrin: Masz HS?

mam kamerke może być? ale znajomi nie narzekaja na jakość :P mam tam jeszcze jednego w miare ogarniętego ;) Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włąsnie wbiłem 55lvl 10tego prestiżu i nie mogę przejść na prestige master? czy musze oprócz wszystkich diamentowych broni w jedej z klas mieć je tez na max prestiż?

UP. wszystko juz ok ;]

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chętnych do gry, najlepiej ogarniętych.

Hs: on

pisać na PSN dyles93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×