Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie będzie jakieś demko w Polsce przed premierom:D ?? jak tak to kiedy wie ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było by nieźle to zostaje jutro wypatrywać na pss dzięki za info pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem pre-order na edycję kolekcjonerską także jakby ktoś chciał zobaczyć z każdej strony jak co wygląda to proszę pisać śmiało. Jeszcze nieco ponad 2 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też kupuje pre-order, jak to jest dostaniemy tą grę szybciej czy jednak po premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po... Nie zawiodłem się. Grafika bajerancka, grywolność super. Idę zapytać się po sklepach o preorder.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 30 minut grałem, jest tylko opcja offline.

Zrobiłem kółko po moim mieście i co i nie można nigdzie kupić preorderu. Ponawiam pytanie czy podpowie mi ktoś gdzie najlepiej kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 30 minut grałem, jest tylko opcja offline.

Zrobiłem kółko po moim mieście i co i nie można nigdzie kupić preorderu. Ponawiam pytanie czy podpowie mi ktoś gdzie najlepiej kupić?

Moim zdaniem najlepsza oferta jest w euro rtv agd -> http://www.euro.com....enie.bhtml#opis

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy demo jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dubbing.

Co do samego dema to powiem tylko że jak dla mnie ( każdy God of War w platynie ) to dziwny klimat. System walki też znacząco różni się od tego co znamy z poprzednich części. Trzeba chwilę pograc żeby się przestawić. Szkoda że zrezygnowali z tego kółka nad głowami ogłuszonych przeciwników bo było to charakterystyczne dla serii. Ta czerwona łuna pewnie będzie miała swoje zastosowanie ale póki co nie wyczaiłem czy ona jakoś zmienia kolor czy działa jako wskaźnik ?

Ogólnie bardzo przyjemna rozwałka w nieco nowym klimacie z nieco zmienionym systemem walki. To dalej stary dobry God of War i chętnie przejdę chyba już ostatnią część przygód Kratosa ( bo ile można dopowiadać :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo multiplayer który ściągałem z amerykańskiego ps store był po polsku , a demo które dziś rano pobrałem również z psn us jest po angielsku , czyli import gry może być ryzykowny co do polskiego języka w grze , chodzi mi konkretnie o napisy , bo Linda nie pasuję mi do głosu kratosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo to ten fragment ze słoniem? Bo nie chce mi się pobierać czegoś co już widziałem kilka razy. :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bajerancko. Zmiany w systemie walki, drobne zmiany w mechanice. Wszystko wygląda pięknie. Dubbing mi się nie podoba. Będę grał z angielskim z polskimi napisami. O ile Boguś Linda spisał się nieźle tak głos tej Furii to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile starcza demko?

Czeka zainstalowane jak wrócę z roboty :)

Mi starczyło na niecałe 10 min .

Tzn na tyle starczyło mi cierpliwości później zacząłem ziewać :D .

Era GoW dobiegła końca wg mnie teraz czas na nowe produkcje .

Ciekawe czy na ps4 nadal będą mikroskopijne mapy rodem z ps2 z zerowa interaktywnością no ale textury 1080p (epic !)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pyknąłem sobie w demko, jest miazga, bardzo mi się podoba i graficznie i historia też wydaje się być ciekawa. Kurcze, gdyby nie Tomb Raider to bym zakupił w marcu Kratosa, a tak muszę czekać do kolejnej wypłaty. Ale nabrałem ochoty na rzeźnię Spartiaty, chyba znów odpalę sobie III część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie ukończyłem demko i mam bardzo mieszane uczucia. Jestem fanem poprzednich serii, a od Acsension delikatnie się odbiłem...Klimat mitologii przepadł prawie całkowicie, to już nie to samo, co wcześniej. Twórcom chyba jeszcze długo będzie odbijało się czkawką to, że uśmiercili niemal cały Olimp w trzeciej części, przez co nie mieli zbytnio co wsadzić do najnowszej odsłony. Furie jeszcze spoko, ale te mobki i boss...WTF?? Bieda straszna pod tym względem.

Graficznie widać postęp, ale to wszystko wydaje się jakieś takie...plastikowe? Macie podobne odczucia?

Ok, koniec krytyki, bo pomyślicie, że znęcam się doszczętnie nad najnowszą odsłoną przygód Kratosa. O ile powyższe argumenty mocno zaniżają w moim odczuciu fun płynący z gry, o tyle sama mechanika nadrabia te wady. Walka została nieco urozmaicona, można podnosić broń przeciwników i rzucać nią. Combosy można ładnie łączyć, a większość ciosów elegancko siada na wrogach. Widać, że twórcy przyłożyli się też do tego, aby gra nie była w stylu "dobra, mogę zamknąć oczy, :square: , :square: , :square: , level complete", oberwać jest łatwo.

Wiem, że nie powinno się oceniać całej gry po demie, ale póki co, nie jestem już takim optymistą. Jako gra, Ascension wypada bardzo dobrze, jednak jako GoW...tutaj jest już słabiej.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też demko ograłem i przyznaje, że było to całkiem przyjemne kilkadziesiąt minut. Trudno o skok jakościowy, czy przełom w gameplay'u, gdy dostajemy tytuł technicznie niemal identyczny jak "trójka", umieszczony w nieco innych realiach. Fajne innowacje w gameplay'u, boss faktycznie niepowalający, ale jak na maszkarę numer jeden całkiem spoko. Zgadzam się z przedmówcą, że klimatu mitologii praktycznie nie czuć. Zaraz po ograniu demka, zapuściłem ze wspomnieniami GOW1 i tam choćby pojawienie się Posejdona na samym początku było jakimś fajnym akcentem.

Nie oszukujmy się - "Ascension" to produkcja dla fanów. Gracze, którzy mają za sobą całą trylogię kupią i zagrają również w tą część, bo wypada. Fun z gry jest nieziemski i to jest najważniejsze.

Aha i potwierdzam - głos furii i zabawa w berka - słaba.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat mitologii przepadł prawie całkowicie, to już nie to samo, co wcześniej. Twórcom chyba jeszcze długo będzie odbijało się czkawką to, że uśmiercili niemal cały Olimp w trzeciej części, przez co nie mieli zbytnio co wsadzić do najnowszej odsłony. Furie jeszcze spoko, ale te mobki i boss...WTF?? Bieda straszna pod tym względem.

Tu niestety muszę się całkowicie zgodzić, design przeciwników jest delikatnie mówiąc przesadzony i przekombinowany. Nie są to na pewno mitologiczne maszkary, bardziej wymysł chorej wyobraźni twórców.

Co nie zmienia faktu, że gra wygląda rewelacyjnie, system walki choć nieco zmieniony, dalej daje masę frajdy, a starcia wciąż zapierają dech w piersiach. Preorder zamówiony, pozostaje teraz grzecznie czekać i wydać werdykt po ograniu calości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwiłbym się o całość. Gra na pewno będzie bardzo dobra pełna epickich momentów. Podobają mi się zmiany. Ciężko poczuć klimat jak ma się wycięty z gry fragmencik. To tak jak z Gwiezdnymi Wojnami. Nowe rozczarowały, ale z Kratosem tak nie będzie.

3 część była moim zdaniem fantastyczna choć chyba najlepiej bawiłem się przy 2.

Multi na pewno przedłuży zabawę z tą produkcją. Rzeczywista rozgrywka na pewno będze wyglądać lepiej niż to demo. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to przesadne swiatlo podczas atakow kratosa, ciezko zobaczyc czy ktos mnie nie atakuje jak centrum ekranu jest podswietlone. Animacje podczas wspinaczki to z kolei era PS2 chyba.

Cala reszta wysmienita, czekam az zejdzie troche z ceny i biore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×