Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wrzuczajcie tych gifow pliiis :) Do dzis nie widzialem ani skrawka gameplay, czekam do premiery zeby opad szczeki byl jak najwiekszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zobaczylem te 30 minut i juz wiem ze nie czekam... niby prequel a kratos tak samo jak nie potezniejszy od tego z 3ki... 0 w tym logiki no i najwieksza bolaczka dla mnie czyli 6 raz to samo no i oczywiscie widac ze gameplay ten sam, cod'owo sie robi... na bank bedzie to dobra gra ale na bank nie dla mnie... dziwie sie wam ze nadal tak bardzo czekacie, ale jak pisalem nie raz, kwestia gustu, mi by to moze pasowalo gdybym nie ukonczyl wczesniej wszystkich 5 czesci...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zdun za dużo grasz dlatego na tobie nic już nie robi wrażenia. Ja tam jestem wygłodniały dawno nie grałem i chętnie rozpruje kilka mitycznych kreatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gralem tylko w GOW 3 i Ghost of Sparta :D Takze czekam na Wstapienie. Obok TOMB RAIDERA najciekawsza pozycja w marcu. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest kwestia ogrania czego sie da (moze i owszem troche ogralem przez ostatnie okolo 25 lat) tylko znudzenia i chyba bym sie predzej z glupim przez sciane macal niz oczekiwal po raz 6 tego samego jeno w delikatnie (kosmetycznie wrecz) zmienionej oprawie... gowowo sie najzwyczajniej w swiecie wypalilem a najbardziej dziwi mnie to ze chyba jako jedyny tu... schranz pomozesz???;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w grach każdy szuka czegoś innego. Jeden szuka fabuły, drugi świetnej mechaniki, trzeci klimatu, czwarty epickich momentów. Wystarczy popatrzeć jak różne gry ludzie wybierają. Gdyby każdy cenił tylko innowacyjność to Call of Duty nie sprzedawałoby się tak jak ma to miejsce. A gry sportowe które są co roku niemal identyczne spadłyby na samo dno listy. A tak jedni wybierają po raz setny Call of Duty czy God of Wara bo zwyczajnie lubią te serie. Inny zaś kupuje Okami, ICO czy Flower.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdun o to właśnie chodzi, każdy gracz oczekuje i czeka na jakąś grę bo ma konkretny powód, ja tam pomimo cały czas powtarzającego się schematu sieczki w GoW kupię Wstąpienie w dniu premiery. Najbardziej urzekły mnie szkice i grafiki koncepcyjne i muszę to zobaczyć jak wyszło w praniu, po prostu wyobraźnia art ludzi z Santa Monica nie zna granic, miazga :biggrin:

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun troche przesadza. Niby broni i jara się pokraką formatu Dead Space 3, a jest znudzony Kratosem. Coś tu nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bronie ds3??? raczej pisze ze to bedzie dobry shooter... w gow przeszkadza mi brak jakichkolwiek zmian i uwazam ze seria stoi od czasow 2ki w miejscu (a po niej powstaly przeceiz jeszcze 3 czesci)...

ds1 byla gra dobra, ds2 srednia i zupelnie inna, ds3 rowniez obiera inny kierunek i to mi sie podoba (nie to ze staje sie shooterem tylko odwaga tworcow...)... porownam do mojej ulubionej serii czyli silent hill.. wyszlo 9 czesci kazda jest zupelnie inna i kazda przynajmniej dobra czy seria ff gdzie kazda z 13 plus spin offy czesci to zupelnie inne historie czy nawet gameplaye.. a kratos wybil juz wszystkich i wraca aby pokazac kogo wybil w przeszlosci, malo tego jeszcze efektowniej niz w nastepnych czesciach pokazujac sile na rowni z tymi boskimi z 3ciej niby ostatniej czesci... czuje slaby prequel w tych pierwszych 30 minutach a jedynie kolejny pretekst do hektolitrow krwi... nie mam nic do wyciagania kasy na graczach bo sam zostawilem w tej branzy nie 1000ce zl jeno przynajmniej o jedno 0 wiecej... ale kolejnej ostatniej czesci/pierwszej czy jak to zwa jakos ogladac nie chce... juz naprawde wole odwage tworcow i nowego dmc ktory przez swa orginalnosc i innosc pokaza faka, odwage i fajny pazur... a santa monica wydaje 8 godzinne dlc opowiadajace co sie dzialo przed gow1... nie robi mi...

i wiem ze gra bedzie dobra ba na bank sobie nie daruje i kupie aby na polce miec wszystkie 6 czesci ale juz nie czekam, a lenistwa tworcow nie lubie... a w ludziach pojscia po najlzejszej lini oporu... sm tak robi i powstaje 6 raz to samo, dla mnie zawod poki co na calej linii...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem metamorfoza ds3 jest skokiem na kase tworcow. Bo wiadomo ze survival horror do tych najbardziej oplacalnych nie nalezy, ale to nie temat o ds3.

Co do GoW to wlasnie dla mnie liczy sie rozpierdol jaki zrobi glowny bochater, ktorego nigdzie indziej nie zobaczymy. Kazda gra z seri Gow powodowala u mnie opad sczeki i za to kocham ta serie. A ta mala niescislosc, ze kratos w kazdej nastepnej czesci jest potezniejszy bez wzgledu na to czy to prequel, sequel jakos im wybacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem wszystkie 5 części gowa i gra jest kosa gow ascenation na pewno kupie nie w premierę ale kupić kupie. Z ascenation widziałem tylko aktorski zwiastun tak to ni nie właczałem żeby sobie później przyjemności z grania nie psuć nic tylko czekać.

KRATOS RZĄDZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tyle ze pegi na pudelku zabrania ci grac ;) (no offence oczywiscie) widac jeszcze nie doroslem do grania caly czas w to samo.. ale tak myslalem ze nie znajde pozytywnego odbioru ze strony innych ale chociaz grzecznie wymienia sie poglady ;). .... pytanie do tych co przeszli wszystkie czesci i nadql tak sie napalaja. lubicie innowacyjnosc w grach??? bo chcialbym zrozumiec..

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy woli co innego :biggrin:

Lubię rózne gry a do Gowa mam sentyment jak już ograłem wszystkie części i mi się podobały to nie zaszkodzi jeszcze jednej

zdun masz like rozwaliłeś mnie z tym pegi

Edytowane przez Lordofarcana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze tak :) Tylko nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej kazda nowa gra wnosi cos innowacyjnego bo:

-raczej to nie jest mozliwe

-niektore gry poprostu tego nie potrzebuja i wystarczy tylko wiece tego samego na zasadzie bigerr, better and more badass

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bronie ds3??? raczej pisze ze to bedzie dobry shooter... w gow przeszkadza mi brak jakichkolwiek zmian i uwazam ze seria stoi od czasow 2ki w miejscu (a po niej powstaly przeceiz jeszcze 3 czesci)...

ds1 byla gra dobra, ds2 srednia i zupelnie inna, ds3 rowniez obiera inny kierunek i to mi sie podoba (nie to ze staje sie shooterem tylko odwaga tworcow...)... porownam do mojej ulubionej serii czyli silent hill.. wyszlo 9 czesci kazda jest zupelnie inna i kazda przynajmniej dobra czy seria ff gdzie kazda z 13 plus spin offy czesci to zupelnie inne historie czy nawet gameplaye.. a kratos wybil juz wszystkich i wraca aby pokazac kogo wybil w przeszlosci, malo tego jeszcze efektowniej niz w nastepnych czesciach pokazujac sile na rowni z tymi boskimi z 3ciej niby ostatniej czesci... czuje slaby prequel w tych pierwszych 30 minutach a jedynie kolejny pretekst do hektolitrow krwi... nie mam nic do wyciagania kasy na graczach bo sam zostawilem w tej branzy nie 1000ce zl jeno przynajmniej o jedno 0 wiecej... ale kolejnej ostatniej czesci/pierwszej czy jak to zwa jakos ogladac nie chce... juz naprawde wole odwage tworcow i nowego dmc ktory przez swa orginalnosc i innosc pokaza faka, odwage i fajny pazur... a santa monica wydaje 8 godzinne dlc opowiadajace co sie dzialo przed gow1... nie robi mi...

i wiem ze gra bedzie dobra ba na bank sobie nie daruje i kupie aby na polce miec wszystkie 6 czesci ale juz nie czekam, a lenistwa tworcow nie lubie... a w ludziach pojscia po najlzejszej lini oporu... sm tak robi i powstaje 6 raz to samo, dla mnie zawod poki co na calej linii...

Odwaga? Odwagą byłoby gdyby dalej brnęli w horror, a nie w strzelaninę tpp których mamy całe pęczki. Twórcy DS3 robią grę wyraźnie pod publikę (co oczywiście nie znaczy, że jest zła) ponieważ BOJĄ SIĘ słabej sprzedaży. No ale to temat na inną rozmowę.

Nie powiedziałbym również, że SH Homecoming czy Shattered Memories to dobre gry. Są co najwyżej średnie i też jestem fanem serii, którą - o ironio - zabiła niepotrzebna "innowacyjność" i wprowadzanie zmian tam gdzie nie było to potrzebne. Pozatym SH czy FF są uniwersami gdzie nie dominuje jeden bohater jak w przypadku God of War. Wprowadzenie do świata GoW nowego bohatera mogło by się skończyć tragicznie i byłoby hejtowane podobnie jak MGS przy okazji częsci drugiej ;) Wracając do SH, każda kolejna częsć była gorsza od poprzedniej (poza SH Downpour), w GoW natomiast moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie i 3 część jest moją ulubioną (nie biore pod uwagę GoWów z PSP, ale Ghost of Sparta>>>>Chains of Olympus ;))

Nawiązując jeszcze do Twojego pytania - tak, lubie innowacyjność w grach, ale pamiętajmy, że lepsze jest wrogiem dobrego, ze zmianami trzeba być ostrożnym, co pokazuje wiele serii w których zmiany okazały sie opłakane w skutkach (vide wspomniane SH, Resident Evil, czy nawet Final Fantasy).

God of War natomiast od lat raczy nas tym samym, wysokim poziomem i nazwijcie mnie ograniczonym, ale ja to kupuję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem jak zawsze szanuje ale za chiny nie rozumiem ;). jedyna bzdura totalna w poscie twym alfiku (moim zdaniem) bylo zjechanie nowych sh gdzie 4, origins, homecomming to gry dobre a ulewa wrecz idealna prawie a jedynie sm to sredniak malo grywalny (tzn wypadek przy pracy)...

wracajac juz w 100% do gowa, oczywiscie kwestia gustu ale im dalej czytam hype ludzi i im wiecej podniet nad tym samym tym bardziej nie mam ochoty gowa 6 sprawdzac... ale jak pisze od poczatku gra na bank bedzie tytulem dobrym... mi zbrzydlo wam jeszcze nie wiec smacznego ;) i milego wyprowania flakow. sporo u mnie rowniez sie zmienilo po premierze gniewu asury ktory gameplayowo jest moze i slabszy ale kosmos i epickoscia gowa zjada na sniadanie, stad bardziej bym czekal na asure 2 niz gowa, ale wiadomo dalej jest to tylko i wylacznie kwestia gustu..

ps. alfku, kiedys pisales mi ze kratos to bardzo charyzmatyczna postac itp... dla mnie to wlasnie lysol jest strasznie bezplciowy i bezwyrazowy ale kwestia gustu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przyjdzie po Ciebie jak po bogow olimpu :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem jak zawsze szanuje ale za chiny nie rozumiem ;). jedyna bzdura totalna w poscie twym alfiku (moim zdaniem) bylo zjechanie nowych sh gdzie 4, origins, homecomming to gry dobre a ulewa wrecz idealna prawie a jedynie sm to sredniak malo grywalny (tzn wypadek przy pracy)...

wracajac juz w 100% do gowa, oczywiscie kwestia gustu ale im dalej czytam hype ludzi i im wiecej podniet nad tym samym tym bardziej nie mam ochoty gowa 6 sprawdzac... ale jak pisze od poczatku gra na bank bedzie tytulem dobrym... mi zbrzydlo wam jeszcze nie wiec smacznego ;) i milego wyprowania flakow. sporo u mnie rowniez sie zmienilo po premierze gniewu asury ktory gameplayowo jest moze i slabszy ale kosmos i epickoscia gowa zjada na sniadanie, stad bardziej bym czekal na asure 2 niz gowa, ale wiadomo dalej jest to tylko i wylacznie kwestia gustu..

ps. alfku, kiedys pisales mi ze kratos to bardzo charyzmatyczna postac itp... dla mnie to wlasnie lysol jest strasznie bezplciowy i bezwyrazowy ale kwestia gustu...

Ależ ja nigdzie nie napisałem, że 4 czy Origins to gry słabe, ale SŁABSZE od genialnej trylogii. SH Downpour owszem jest bardzo dobry, jednak nie ma startu do części 1-3.

Epickość Asury jest typowo japońska, przesadzona i nieco groteskowa, choć wiadomo, każdy lubi co innego :) Tobie odpowiada taka forma rozp$%^&olu a mi taka jaką serwują nam panowie z SM. End of story ;).

Owszem pisałem, że Kratos jest cholernie charyzmatyczny i to podtrzymuję. Kratos stał sie jedną z ikon PlayStation, jego historia jest ciekawa i przejmująca. Bezpłciowy to jest Henry z SH4, czy Corvo z Dishonored, ale nie Kratos.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się po prostu, że są gry czy serie gier, których głównego pomysłu zmieniać nie można. Zmiany zachodzące w serii Dead Space idą w mojej opinii w złym kierunku. Seria FF również moim zdaniem błądzi i szuka jakiegoś uniwersalnego stylu by dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców. God Of War wychodzi tylko na PS3 i ma swoich fanów i na pewno wielu nowych dojdzie. Nie trzeba nic zmieniać by zwabić jak najwięcej świeżaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Amen :)

Umówmy się po prostu, że są gry czy serie gier, których głównego pomysłu zmieniać nie można. Zmiany zachodzące w serii Dead Space idą w mojej opinii w złym kierunku. Seria FF również moim zdaniem błądzi i szuka jakiegoś uniwersalnego stylu by dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców. God Of War wychodzi tylko na PS3 i ma swoich fanów i na pewno wielu nowych dojdzie. Nie trzeba nic zmieniać by zwabić jak najwięcej świeżaków.

Amen :)

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nowego GOWa będzie można kupić w Kompanii Graczy? ze zniżką 50%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś sklep ma już w ofercie edycję kolekcjonerską ? Do premiery mniej niż 1,5 miesiąca a dalej cisza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś sklep ma już w ofercie edycję kolekcjonerską ? Do premiery mniej niż 1,5 miesiąca a dalej cisza.

Dobre pytanie. Sam również często przeglądam oferty sklepów i nic. Chyba tylko na ktorymś amazonie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×