Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie można zapisywać powtórek jak w GT5. Eliminowało by to takie zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zabawni jesteście :)

Po pierwsze filmik wstawiłem, aby pokazać, iż ścinanie zakrętów to duży problem w tej grze i wypatrzą on całkowicie wynik okrążenia.

Po drugie kolego mataman nie wiń mnie ani społeczności forumowej za błędy w grze, pretensje miej do CM że zamiast symulacji serwują na co roku arcade

Po trzecie gdybym chciał się pochwalić czasem to nie wstawiałbym filmiku tylko foto z czasem.

@ lukaszasada

Po czwarte nie rozumie za bardzo, co w tym jest nie fair? Przecież to nie było okrążenie kwalifikacyjne w oficjalnym wyścigu ligowym tylko próba wyśmiania błędów CM.

Po piąte, wrzućcie na luz, jesteśmy chyba po tej samej stronie – mam nadzieje, że uda się wspólnie wymyślić sposób, aby fakt iż CM daje możliwość takiego przejechania toru nie zabiła przyjemności rywalizacji z innymi w lidze (może jakieś pomysły na odmiane? :biggrin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech i powtarza się sytuacja z przed roku. Wszyscy ganili ścinanie zakrętów a później sami to robili. Wyluzujcie trochę i poczekajcie aż wyjdzie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam co oni narobili w pełnej wersji to wątpię, żeby nagle to było zmienione :D

Stawiam flaszkę, że jak można było rżnąć zakręty tak nadal można.

Oczywiście o ile demo nie było na zredukowanych flagach, ale wątpię.

Pytanie jak to obejść, żeby wyścigi były w miarę czyste, a kantowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było w onnline to był by strzał w 10 w naszej lidze

Długi weekend - 1 praktyka sesja 60 minut i krótkich kwalifikacyjna (Q1 = 20 minut)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pozostał bez zmian względem 2011, nie zmieniło się dosłownie NIC.

Praktyki zostały usunięte z trybu kariery, zaś na online przechodzi brak skalowania zużycia opon i cała reszta niedoróbek.

Jak co roku...myśleliśmy, że gorzej być już nie może...jak widać nie zawodzą...

Czekam na oficjalne wyjaśnienie tego błazna z CM...ciekawe jaki debilizm wymyśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gry nie mam, a powoli zaczynam żałować, że ją zamówiłem jak czytam co jest z nią nie tak i jak wygląda demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję że sie Wam wszystkim nudzi, chwyćcie się roboty jakiejś a nie srajcie ogniem jak baby, nikt tak naprawdę z Was nie grał w pełną wersje, a wszyscy już sobie zdanie na temat nowej gry wyrobili ... Nie za wcześnie na to wszystko ?

Edytowane przez Tachograf
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjebali treningi i skalowanie opon, żeby mogli za rok powiedzieć o dwóch zajebistych nowościach jakie dodali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak dwóch sesji treningowych można przeżyć. Gdyby ktoś jeździł po tyle okrążeń co robiło AI, to po połowie wyścigów nie miałby już żadnego silnika do dyspozycji. Teraz będzie raptem 1h i trzeba będzie cisnąć całą sesję żeby opanować tor. Porównywalna ilość okrążeń do AI, porównywalne zużycie silnika? Bardziej martwi brak skalowania opon. Kariera na 100%? kiedyś próbowałem. Po Monaco zrezygnowałem.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku brak 2 sesji treningowych dyskfalifikuje tą gre. Zawsze jeżdżę kariere na 100% dystansu i długi weekend. Mam nadzieje że barak tych 2 treningów nie dotyczy pełnego dystansu i długiego weekendu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy, nie ma już 3 sesji treningowych w całej grze. Bez względu na długość weekendu.

To jest informacja pewna i potwierdzona w 100% przez samego autora gry.

Jeśli chodzi o te opony to na forum CM jest niezły burdel.

CM nabrało wody w usta i siedzi cicho...niby potem ma być jakiś tekst z tym związany, ale miał być już rano i dupa póki co.

Nie wiem, może to tylko moje wrażenie, ale wyścigi chyba będą wyglądać mniej więcej jak w sezonie 2010, jeden pit-stop i ciśnięcie cały czas na jednej i tej samej opcji silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, poskładałem się XD Myślałem, że na poważnie wywiadu udzielił, żeby rozwiać wątpliwości.

Potem zaczynam czytać napisy i brecht na całego XD Mistrzostwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha taśmy prawdy :D W końcu porządny wywiad a nie PR wszędzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu pełnej wersji (x360) moge powiedziec co następuje.

W stosunku do dema nic sie nie zmieniło jeżeli chodzi o kary (mozna ciąć) oraz prowadzenie (grałem na padzie, na kółku tez pewnie będzie tak samo). Nie działa natomiast trik z zawieszeniem, znany z poprzednich cześci.

Długi weekend podczas kariery czy quick race składa się z jednej sesji treningowej, kwalifikacji i wyścigu (min. 25% dystatnsu). To chyba wszystko co chcielibyście wiedzieć.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu pełnej wersji (x360) moge powiedziec co następuje.

W stosunku do dema nic sie nie zmieniło jeżeli chodzi o kary (mozna ciąć) oraz prowadzenie (grałem na padzie, na kółku tez pewnie będzie tak samo). Nie działa natomiast trik z zawieszeniem, znany z poprzednich cześci.

Długi weekend podczas kariery czy quick race składa się z jednej sesji treningowej, kwalifikacji i wyścigu (min. 25% dystatnsu). To chyba wszystko co chcielibyście wiedzieć.

Przejedz się na kierze i potwierdz czy nic się nie zmieniło

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steve Hoods latest tweet:

I can confirm that HRT will not be featuring in F1 2013, as 90% of players never use them.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kiery do frisiksti więc nic tu nie stwierdzę. Ale skoro wszystko inne jest takie samo jak w demie to......sami wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mataman a powiedz o oponach czy faktycznie nie ma tej symulacji opon ?

W sumie mi to i tak nic nie pomoze bo zamowilem pre-ordera ^^

Jaka ta gra by nie byla i tak spedze na niej sporo w koncu koch sie ten sport :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×