Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem u kumpla więc nie było czasu tak długie wyścigi sprawdzać. Faktem jest ze po odpaleniu gry był odrazu update, co robi nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze nie napalilem sie na gre, tylko na spokojnie popatrzylem z boku i poczekalem na wiesci. CM jak zwykle mnie(nas) nie zawiodlo i wydalo bubel a nie gre ;) W tym roku zdecydowanie odpuszcze sobie zakup. No moze sciagne gre na PC i zobacze jak wyglada w Full HD itp ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba najpierw skołuje sobie na PC i zobacze jak to wszystko wygląda, bo ostatnimi newsami bardzo zwątpiłem w tą gre i poważnie zastanawiam się nad startem w przyszłym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo bez sciem, ty masz byc na starcie nowego sezonu. Ten co tak bronił tego tytułu :P W HD na kompie wygląda zajebiście nawet na moim gracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mały patch podobno łączył grę z RaceNet'em, także nie napalać się na mega zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wasze durne posty nie zniechęcają. Na 100 % kupie grę i pewnie jeszcze specjalnie pojadę po nią osobiście ponad 30 km :) Chyba że nie ma możliwości zmiany dubbingu (wtedy kupię online angielską wersje :D) Za każdym razem kiedy odpalam demo, słyszę dźwięk i widzę tą super kamerę, chcę mi się grać ! A ty mateo jesteś mięczak !

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho nie badz blacho... i zrozum ludzi. Ja tam od 2 lat jako nowki kupuje tylko f1 i fife... wiec nawet jak bedzie bubel to i tak sobie troche posmigam.. ale sa tacy ktorzy byc moze graja duzo wiecej tytulow i dla nich wydawac 200zl na cos co ich zawiedzie jest bez sensu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz, właśnie ja jestem w takiej sytuacji i po tym co zobaczyłem, na razie wstrzymuje konie i szczerze... wolę kasę przeznaczyć na nowego PES-a i Borderlands 2 :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, albo się coś kocha i chcę się to robić mimo wszystko, albo narzeka jak połowa wielkich fanów F1 z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho nie badz blacho... i zrozum ludzi. Ja tam od 2 lat jako nowki kupuje tylko f1 i fife... wiec nawet jak bedzie bubel to i tak sobie troche posmigam.. ale sa tacy ktorzy byc moze graja duzo wiecej tytulow i dla nich wydawac 200zl na cos co ich zawiedzie jest bez sensu..

To tak jak ja, tylko Ty Errorku szybko cos odkladasz na bok ta fifke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, albo się coś kocha i chcę się to robić mimo wszystko, albo narzeka jak połowa wielkich fanów F1 z tego forum.

Znalazł się największy fan F1...

Co ma zakup gry do lubowania się rzeczywistej F1? Co za chory pogląd?

Czyli jak kupię sobie koszulkę jakiegoś zespołu albo czapeczkę, tzn. że jestem większym fanem jakbym tego nie kupił, tak?

Chyba, że mówiąc "kocha" miałeś na myśli granie w tego bubla...to zmienia postać rzeczy.

Nie wiem jak Ty, ja nie mam zamiaru udawać, że gra jest super zajebista, kiedy wyjepali z niej połowę rzeczy, w online nie zmienili nic, itd.

Kupić kupię, ze względu na ligę, bo wiem że z chłopakami będzie super ubaw i znowu niedzielne wieczory wejdą w życie.

Ale nie mam zamiaru patrzeć na tą grę przez różowe okulary.

Zresztą z finalną oceną powstrzymam się dopóki nie zagram. Na razie czytam tylko co z niej zostało usunięte, więc optymizem to nie napawa...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z finalną oceną powstrzymam się dopóki nie zagram. Na razie czytam tylko co z niej zostało usunięte, więc optymizem to nie napawa...

I o to mi chodziło, nic mnie tak nie drażni jak gadanie o czymś z czym się nie miało do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupic f1 2010, bo ona po patchu chyba najmniej irytowala. Co do tworcy gry, cisnie mi sie zlosliwe porownanie. Tworca gry=donald tusk. Jeden i drugi widzi zielona wyspe. Jeden i drugi wscisnie kazdemu ten sam kit bo tak nadal bedziemy na jednego glosowali a od drugiego kupywali kit. Dlatego sam sie zastanawiam czy kupie gre czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że nie ma możliwości zmiany dubbingu (wtedy kupię online angielską wersje :biggrin:)

Będzie taka opcja? Poprzednich części chyba nie dało się zakupić online.

-

Co do lubowania się w F1 i zakupowaniu gry, to jednak trzeba przyznać, że jeśli jest się miłośnikiem gatunku, to czemu by nie kupić gry :)

Tak właśnie i ja zrobię. Mimo bugów w 2011 można było się dobrze bawić przy grze. Nawet chętnie odpalałem sprinty online. W tym roku zrobię tak samo, ale sprzedam grę od razu po 5 sezonie.

W 2010 też narzekaliśmy, ale tam jeszcze lepsza była zabawa. Dla mnie 2010 była lepsza od 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pierdziele to wszystko oczywiscie jest smuteczek i nie jest mi to obojetne, ale kurde ludu scigac sie trzeba !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupic f1 2010, bo ona po patchu chyba najmniej irytowala. Co do tworcy gry, cisnie mi sie zlosliwe porownanie. Tworca gry=donald tusk. Jeden i drugi widzi zielona wyspe. Jeden i drugi wscisnie kazdemu ten sam kit bo tak nadal bedziemy na jednego glosowali a od drugiego kupywali kit. Dlatego sam sie zastanawiam czy kupie gre czy nie.

Racja, a Kubicę to Rosjanie próbowali zabić żeby Pietrow był nr 1 !!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, a Kubicę to Rosjanie próbowali zabić żeby Pietrow był nr 1 !!!

To byli nasi, dzialali na zlecenie Putina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja, tylko Ty Errorku szybko cos odkladasz na bok ta fifke:)

Co ci moge powiedziec... za duzo mam frajdy gdy jak juz sie wkkurze ze 13 latki mnie tluka... to sprzedam gre za ladne pieniazki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli CE obrało nową politykę. Zawartośc, która jest najmniej używana przez graczy, jest po prostu zbędna i należy ją wypierdzielić. Naprawdę, nawet ja zaczynam myśleć, że oni mają wodę zamiast mózgu. Już się boję co zrobią w 2013. Zostawią pierwsze 6 najlepszych teamów i skróca kalendarz o połowę. Mam nadzieję, że się mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce znowu biadolić i narzekać, ale podobno silnik lubi wybuchać podobnie często jak opony w 2010 :P

Podobno od zbyt ostrego zbijania biegów można silnik doprowadzić do takiego stanu.

W tym przypadku ludzie grający na automacie są do przodu co nie jest zbyt fair wg mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest fair? O_o

A kto Ci każe zbijać biegi szybko? Skoro świadomie postanowiłeś używać manuala, to zbijaj je tak jak należy. To akurat chyba jest jedną z pozytywnych zmian w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, nie wiesz o co mi chodzi nawet ^^

Ale mecz się zaczyna i nie mam czasu na tłumaczenie.

Bayern górą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho to że nie mam zamiaru denerwować się przez durną gierke to twoim zdaniem jestem mięczakiem? Już 2011 mnie ostro zaczynała wkur**ć co mówić 2012 która ma być jeszcze gorsza, i jak sam powiedziałeś, dlaczego jesteś tak pozytywnie nastawiony na cudowną grę skoro jeszcze w nią nie grałeś? Ja powiem tylko tyle, poszukam na necie może uda mi się ściągnąć gre to ją sobie przetestuje osobiście a nie będe opierał się na kogoś opiniach które wcale nie muszą być prawdziwe. Narazie w sezonie 5 uczestnicze na 50%, jak mnie gra zdenerwuje to przykro mi ale nie dam sobie trzeci raz wcisnąć bubla za 200zł, wolę za te pieniądze pojechać na tor kartingowy i świetnie się bawić. A CM niech spier..ją, skoro nie potrafią nawet kontynuować czegoś co w poprzedniej wersji było dobre to ja nie będe potrafił zapłacić za grę. A ty Tacho nie wciskaj sobie na siłe kitu bo sama kamera i dźwięk w dzisiejszych czasach nie robi na ludziach większego wrażenia poza niektórymi. Dziękuje, z bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×