Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to okładka może być taka jak te ekonomiczne opakowania produktów spożywczych, jak np. snikersy czy jakieś inne duperele w normalnych jednolitych opakowaniach, zazwyczaj białych, gdzie widnieje tylko nazwa produktu. U nas w Polsce było coś takiego chwilę, a w Europie było tego i chyba nadal jest dużo. Produkt taki jest tańszy. Mogliby i z grami o tym pomyśleć. Wystarczyłby napis F1 2012 i do przodu :) Bo kto ogląda okładkę.

To tak jak z zakupem akcesoriów do konsol w wersji OEM, czyli bez opakowania.

Ciągle dręczy mnie to skalowanie zużycia opon. Error nie wiem czy w ogóle wziął się za sprawdzenie tego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar, nie ma tego, czy w singlu czy w online, to już jest potwierdzona informacja przez samego autora.

Jest link do wypowiedzi Stevena Hooda gdziś tutaj, kilka stron wcześniej.

Wyjaśnione zostało to tak, że teraz nie musimy się martwić i inne zużycie opon ze względu na dystans.

Czy jedziesz 20% czy 50% to opony się zużywają tak samo i możesz sobie strategię opracować na podstawie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te wybuchy silnika to ja przez 10 okrążeń robiłem co mogłem by wysiadł i gdzieś mniej więcej po 5okr zaczął się wydobywać dym i tak do końca wyścigu, a przed każdym zakrętem zbijałem biegi jak najszybciej potrafiłem na każdym okrążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, śledziłem cały czas ten wątek tutaj.

Skoro opony zużywają się tak samo, to w takim razie dystans 20% można przejechać bez zjeżdżania do pitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, śledziłem cały czas ten wątek tutaj.

Skoro opony zużywają się tak samo, to w takim razie dystans 20% można przejechać bez zjeżdżania do pitu.

Zapominasz o regule zmiany opon :) Ale to prawda, można zjechać na ostatnim okrążeniu, co nawet sam gość z CM o tym powiedział.

Dokładnie wypowiedź wygląda tak: "po co zjeżdżać na 10/20 okrążeniu jak można na 19/20".

Oczywiście wypowiedź pozostawiam bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale potem pisał obszerny post o tym, jak to spróbował sobie jechać takim właśnie sposobem, a po 10 okrążeniach już mu opony nie trzymały i tracił czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na własnej skórze :) Lepszego testu nie będzie, bo tak to możemy sobie do usranej śmierci gadać.

Pamiętajmy, że na różne tory były różne zestawy. Na takim Monaco pewnie często będziemy zjeżdżać...chociaż w prawdziwej F1 aż tak często nie zjeżdżali o dziwo.

Pewnie skalowanie mieli wyłączone XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie że ze skrzynią jest coś nie tak? Na Bahrajnie jakbym nie ustawił skrzyni to itak na DRSie pod koniec prostej startowej obroty dochodzą do maxa, co nie jest za przyjemne. Chyba że to dlatego że jadę Caterhamem i może one są na prostych wolniejsze.

edit: sprawdziłem na LRGP - to samo, wątpie że to tak ma być

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okladka UK to zdecydowanie Red Bull, z tylu o dziwo Mclaren:) a za red bullem jedzie force india;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim Monaco pewnie często będziemy zjeżdżać...chociaż w prawdziwej F1 aż tak często nie zjeżdżali o dziwo.

Pewnie skalowanie mieli wyłączone XD

Coś ty, na Monaco opony się aż tak nie niszczą wbrew pozorom. Mimo dużej ilości zakrętów, prędkości są niewielkie, co przekłada się na stosunkowo długą żywotność.

"Tor ma najmniej szorstką nawierzchnię w całym kalendarzu, co w połączeniu z niską średnią prędkością (w tym najwolniejszy zakręt w mistrzostwach, przejeżdżany z prędkością 47 km/h) sprawia, że zużycie opon jest bardzo niskie. Miękkie opony mogą wytrzymać nawet ponad 50 okrążeń, dzięki czemu strategia jednego postoju jest całkiem realna - chociaż rok temu Jenson Button pojechał na trzy pit stopy i stanął na podium."

http://www.sportowefakty.pl/formula-1/287333/debiut-supermiekkich-opon-w-monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga bo mam wg mnie duza wade gry...

Grac online nie chciejcie no chyba ze sie tutaj zgadamy miedzy soba...

Wchodze pograc online laduje sie w custom racing no i wywali mi mnostwo pokoi... fajnie mysle sobie... wybieram tam gdzie jest "in lobby" myslac ze ten pokoj akurat nie gra i zabiera sie za dalsza zabawe... ja wchodze... pacze... a tam juz 7 na 8 kolesi smiga i owszem moge dolaczyc ale musze czekac az skoncza np qwali... albo wyscig... Wg mnie powinno byc tak ze jak jest in lobby to nikt nie gra... Tak wiec z online poki co jest niezadowolony.... zupelnie... zagralem raz od 1,5 godziny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt to jest wada ktora tez zauwazylem, ale nie zawsze tak sie dzieje w wiekszosci przypadkow in lobby normalnie sie laduje i ludzie nadal czekaja na rozpoczecie, mysle ze tu jest problem z niektorymi otwartymi pokojami gdzie zalozyciel wychodzi podczas gdy ktos juz tam jest, wtedy host przechodzi na ciebie i mozesz nawet sam zagrac ze sztuczna inteligencja. Tyle ze niektore in lobby widzialem nawet 2,3 osoby plus AI i nadal braly udzial w wyscigu? wiec cos jest napewno nie tak z odswiezaniem takich pokoi, lub wlasnie zaczyna sie kaszanic jesli wyjdzie host... trzeba bedzie wybadac temat, ale samo multi jest takie jakie bylo w f1 2011, z banda idiotow ktorzy traktuja f1 jak destruction derby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, dla ciebie to duża wada gry ? I tak w 90 % będę się z wami ustawiał, więc co mnie interesuję co pokazuje pokazywarka ...

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie ze dla mnie to duza wada... dla ciebie to nie wada a raczej rzecz nie wazna bo z niej nie bedziesz korzystal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar okładka na ps3 miała być z Mclarenem. Na xkloca i PC mercedes.

Dziwne ale ja mam okładkę na PS3 z Mercedesem. Piszcie jakimi zespołami będziecie zaczynać karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. którzy już grali, nie wydaje się wam że spierniczyli coś z ustawieniami skrzyni bieów, bo na Australii na prostej mi się kończy. Cisnę do ograniczenia bez względu jak ustawię gearboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. którzy już grali, nie wydaje się wam że spierniczyli coś z ustawieniami skrzyni bieów, bo na Australii na prostej mi się kończy. Cisnę do ograniczenia bez względu jak ustawię gearboxa.

Pisałem już wczoraj o tym ale jakoś specjalnie nikt się tym nie przejął ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co ustawisz 350 i na koncu prostej masz 350 czy przy 300 silnik wyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nawet ustawić na 350 bo w ustawieniach maksymalnie jest chyba 318, niewiem czy to jest na każdym torze, ale gdyby tak było to na monzie szlag nas trafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieje się to przy ustawieniach własnych jak i ustawieniach prostych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale ja mam okładkę na PS3 z Mercedesem. Piszcie jakimi zespołami będziecie zaczynać karierę.

Ja także mam okładkę z Merolem.

Co do kariery to nie wiem czy będę w to grał, ale na pewno wybrałbym coś najsłabszego w stawce.

edit: nie mogłem się oprzeć!

Czytam co jest napisane na tej naklejeczce na opakowaniu i kogo widzę w patronach medialnych? ... demotywatory.pl :laugh:

Widocznie wyczuli pismo nosem hehe ... if u know what i mean ;)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos juz pogra na PS3 na kierownicy to niech napisze czy sa jakies zmiany w sterowaniu/prowadzenou bolidu wzgledem dema, ktore dla mnie nbylo niestety niegrywalne. Z gory wielkie dzieki :)

Edit. Przewertowalem kilka ostatnich stron i na razie dziekuje, ale odpuszczam sobie ten tytul. Na pewno nie za cene ok. 200 zl. Moze pozniej jak stanieje.

Edytowane przez BasteKSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos juz pogra na PS3 na kierownicy to niech napisze czy sa jakies zmiany w sterowaniu/prowadzenou bolidu wzgledem dema, ktore dla mnie nbylo niestety niegrywalne. Z gory wielkie dzieki :)

Poczytaj trochę wstecz to się wszystkiego dowiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym wybhucającym silinkiem jest nie tak. Zagrałem sobie pierwszy weekend w karierze, i w treningu, w quali i w wyścigu po 3-4 okrążeniach wybuchał mi silnik. Wkurwiłem się i przestałem grać w tą kariere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×