Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam do kolegów, którym UEFA EURO laguje konsolę. Przy próbie odpalenia 3 meczu w grupie, grając Anglią (z Ukrainą), w momencie wyboru składu i próbie przejścia do meczu, gra się wiesza, podobnie jak cała konsola. Przyznaje, że "formą" tego dodatku zaczynam być coraz bardziej sfrustrowany. To nie jest warte 99zł, 69zł... a nawet złotówki. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po pierwsze na obu konsolach musi byc to konto , z ktorego bedzie dokonany zakup. nastepnie sciaga sie najpierw wersje trial instaluje sie ja a pozniej sciaga sie klucz ktory odblokuje pelna wersje. Konto "matka" nie moze zostac wykasowane z konsoli , nie ma znaczenia czy ktos mieszka w Polsce czy w Germanii .

Ale to jest legalne czy taki szwindel?

I czy dobrze skumalem:

Konsola A ma konto X - konsola B ma konto Y.

Na konsoli A dodajemy konto Y - i sciagmy trial na konsole A na konto X a potem kluczem odblokujemy na konsoli na kontach X i Y.

Potem konsola Y odpali swoj profil Y i ma pelna wersje - tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest legalne czy taki szwindel?

I czy dobrze skumalem:

Konsola A ma konto X - konsola B ma konto Y.

Na konsoli A dodajemy konto Y - i sciagmy trial na konsole A na konto X a potem kluczem odblokujemy na konsoli na kontach X i Y.

Potem konsola Y odpali swoj profil Y i ma pelna wersje - tak?

Tak samo jest z Fifą, możesz mieć nawet i 100 konsol i jeżeli na każdej z nich zalogujesz się jako uzytkownik, który na serwerach EA widnieje jako osoba, która dokonała zakupu, albo inaczej zerejestrowała grę wpisując online pass to będziesz miał dostęp do rozgrywki online właśnie.

Oczywiście będziesz mógł tylko a wyłącznie mieć stats'y swojego konta.

Panowie, a tak z innej beczki bo co wchodzę w ten wątek to tylko przed moimi oczami pojawiają się bugi. Czy jest sens kupić teraz to EURO, czy mając na uwadzę swoje słabe nerwy poczekać na jakąś łatkę..?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zwiesza jak rozegram 3 mecz w grupie Polska - Czechy..... 2 razy próbowałem i ciągle to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zwiesza jak rozegram 3 mecz w grupie Polska - Czechy..... 2 razy próbowałem i ciągle to samo

No a po tym 3 meczu i resecie konsoli możesz przejść do kolejnej fazy turnieju, czy cały czas siedzisz w grupie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest legalne czy taki szwindel?

I czy dobrze skumalem:

Konsola A ma konto X - konsola B ma konto Y.

Na konsoli A dodajemy konto Y - i sciagmy trial na konsole A na konto X a potem kluczem odblokujemy na konsoli na kontach X i Y.

Potem konsola Y odpali swoj profil Y i ma pelna wersje - tak?

Jest to legalne , gre zakupiona na dwie na PSStore mozesz zgodnie z regulaminem sciagnac na dwie konsole .

Tak samo jest z Fifą, możesz mieć nawet i 100 konsol i jeżeli na każdej z nich zalogujesz się jako uzytkownik, który na serwerach EA widnieje jako osoba, która dokonała zakupu, albo inaczej zerejestrowała grę wpisując online pass to będziesz miał dostęp do rozgrywki online właśnie.

Oczywiście będziesz mógł tylko a wyłącznie mieć stats'y swojego konta.

Kolego najgorzej jak swiatlych rad udzielaja osoby , ktore nie maja pojecia o sciaganiu z PSStore , po pierwsze gre czy tez DLC mozna sciagnac tylko na dwie konsole , po drugie przy zakupie Fifa 12 na PSStore nie ma on-line pass , po trzecie jesli sciagniesz na konsole Fife i oprocz ciebie na tej samej konsoli ma konto twoj brat , siostra , kochanka , zona czy kto tam jeszcze to wszyscy oni beda mogli grac w te gre pod swoimi nickami i statystyki beda mieli swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pisałem o Fifie 12 jako o grze na płycie, którą to instalowałem na swoim koncie na co najmniej 5 konsolach i wpisywałem online pass, który zawsze działał.

Jedyne co przeoczyłem to fakt, że była rozmowa na temat dodatku Euro, który to się sciąga z PSStore i co za tym idzie rządzi się innymi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja Wam powiem tak: Narzekać na poprzekręcane nazwiska nie będę, chociaż i to mnie trochę wkurza. Stroje też mnie trochę wkurzają ale da się to przeżyć. Najbardziej EA zawiodło mnie na tym, że zrobiło po prostu takie słabe DLC. Brak kwalifikacji to przy czyms takim jak EURO to po prostu porażka przez ogromne P. Dali jakiś beznadziejny tryb, który nic tak naprawde nie wnosi. Ja zdecydowanie wolałbym kwalifikacje. Poza tym straszna lipa jest z tym, że samego turnieju nie można zagrać w kilka osób.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam takie wrażenie (może i głupie) ale jakby EURO w tym roku odbywało sie w UK, Francji czy Hiszpanii to ten dodatek nie byłby taki tragiczny - a tu się nasuwa taka myśl - jaki kraj taki dodatek :)

Poza tym jest jeszcze jedna flustrująca kwestia - mianowicie jeżeli wybierzemy sobie szybki mecz w szerokiej kadrze naszej ekipy jest Irek Jeleń (jest poza rezerwami). Czy macie pomysł (może ja do tego jeszcze nie doszedłem) jak wrzucić Irka do reprezentacji na turniej? Bo w turnieju jest wyjściowa 11 + rezerwowi i w żaden sposób nie udało mi się przerzucić zawodników spoza rezerw do pierwszego zespołu czy chociażby na ławkę.

Na koniec powiem tak, były MŚ w Afryce. Ok może i MŚ mają wyższą rangę niż EURO, ale ME to druga największa impreza w piłce nożnej. WC EA zrobiło genialne, na każdym kroku było czuć atmosferę MŚ, a tutaj totalna klapa. Po zwiastunie premierowym spodziewałem się czegoś zupełnie lepszego, przynajmniej o niebo lepszego.

Greetz,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem przekonany że WC 2014 i Euro 2016 będą normalnymi i lepszymi wersjami, dam sobie łapy uciąć.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam chętnego do zakupu dodatku Euro 2012. Dzielimy się po 34,50zł. Najlepiej z jakimś użytkownikiem Portalu Gametrade. Chętnych proszę o wiadomość na Gametrade. Mój nick to sebaastiann. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem DLC 24 kwietnia, zagralem kilka meczow. Dzisiaj wlaczylem, chce zagrac, a tu pisze ze mam wersje trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem normalne (dla EA), musisz wejść do store, że niby chcesz kupić, fifa zobaczy, że już jednak masz i da Ci spokój :). Miałem tak już ze dwa razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem normalne (dla EA), musisz wejść do store, że niby chcesz kupić, fifa zobaczy, że już jednak masz i da Ci spokój :). Miałem tak już ze dwa razy

W moim przypadku, musialem sciagnac jeszcze raz wersje trial, pozniej klucz aktywujacy i dopiero zadzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie daje spokoj z tym scierwem. Nie docs, ze traktuja nas gorzej niz murzynow (nie obrazajac Murzynow) i nie wydaja gry na plycie tylko jako DLC to jeszcze wypuszczaja badziew, ktory w ogole nie promuje Polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo nie znalazlem nigdzie, jest mozliwosc sciagniecia lub kupna klucza do tego dodatku dla dwoch osob? Jesli tak, to ile to wychodzi i jwk to mozna zrobic? Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka co EA odwaliło :/ Czekałem na ten dodatek tyle czasu, a w końcu jak się dowiedziałem, że nie ma licencji na wszystkie drużyny to dałem sobie spokój :( Wielka szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Składy zaktualizowane, czy jeszcze nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ale sie dałem nabrać. Na pudełku od karty za 100 złotych pisze "zawartość karty umożliwia pobranie gry Uefa Euro 2-12 dodatku do gry Fifa12" i myslalem ze mam ten dodatek za darmo(ze to jakas promocja), a tu otwieram pudełku i tylko karta z doładowaniem konta jest;/ Czyli sobie mam kupic, to juz wole poczekac na dlc do bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wielu tak myślało, nawet niektórzy sprzedawcy na allegro mieli takie opisy że DLC jest gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ciągle mam tak że co jakiś czas wyskakuje że mam wersje trial ile razy mam pobierać ten plik 100kb !!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mnie juz powoli odechciewa się grać, nie moge zagrac 1/4 finału bo mi się konsola wiesza,

wiecie moze jak mozna sobie z tym poradzić? czy tak juz jest po prostu i mam wywalić ten dodatek.

Wdzięczny będę za udzielenie odpowiedzi, czy ktos miał podobną sytuacje?

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś, kto ma EURO 2012- była już aktualizacja składów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×