Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Brak oficjalnych strojów Polskiej reprezentacji. ale kompromitacja.

Trzeba będzie zakupić w specjalnym DLC do tego DLC. :rofl: To w końcu EA. :banana:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie coś lipne te Euro 2012 i za takie coś cena wygórowana i brak strojów Polski tzn. bez licencji :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o reprezentacje jest ich 53 (wszystkie zespoły zgłoszone do eliminacji Mistrzostw Europy)

Co do strojów to może i ich nie ma ale zauważcie że nagrali naszych kibiców. Czyli można nasze przyśpiewki w trakcie spotkania usłyszeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o reprezentacje jest ich 53 (wszystkie zespoły zgłoszone do eliminacji Mistrzostw Europy)

Co do strojów to może i ich nie ma ale zauważcie że nagrali naszych kibiców. Czyli można nasze przyśpiewki w trakcie spotkania usłyszeć :)

Przyśpiewki to ja sobie moge sam wgrać w menu FIFY, a nie musze placic za to 69 zł : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie denerwuje Cię to, że reprezentacja, która jest gospodarzem, nie ma swoich oficjalnych strojów w grze? Przecież oni oblali nas ciepłym moczem w sposób pozornie niewidoczny. Już widzę te próby tłumaczenia się EA Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homer teraz odpisze Ci jak Ty mnie. Idz sobie do sklepu z odzieza , kup stroj Polski i powies przy telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma miejsca przy TV. Ekran by mi zasłonił ten strój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprawa ladna ,gdyby zmienili ciutke cos w gameplayu ,czy dodali to nie zastanawialbym sie nawet .fajna oprawa graficzna. wrecz bajeczna :) zaluje,ze w tym roku to tylko DLC przez ta glupia fife street :>

Czuc pilkarskie swieto i ta kamerka przypomina mi starego dobrego pro evolution. jest klimat .jest zabawa :):)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, ludzie sa w stanie kupic najwiekszy bubel i jeszcze sie nim zachwycac. Wobec tego, podejscie EA przestaje mnie dziwic. Tez bym doił takich jeleni ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co roku jest ten sam temat , jakby usprawnili gameplay lekko i wydali jako nowa gre to placz ,ze za 179zl. Euro to zawsze bedzie od dojenia kasy ,czemu sie kurna dziwicie .Wszystkie gry sa po to, wiec Maty sam jestes jeleniem grajac w jakiekolwiek gry.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę inna grę z lekko usprawnionym gejmplejem, z ciut lepszą grafiką, grę nad którą twórcy cokolwiek popracowali niż paczkę nowych stadionów (wystarczy pare szczegółów zmienić, dzień roboty pewnie dla tak dużego studia), jakiś trybik-popierdółka i kilka nowych reprezentacji i wołać za to 70 zeta. No ludzie, obudźcie się. Niedługo to Acti będzie wołać 200 zeta za paczkę nowych map do ich jakże świetnego multi w wiadomo-jakiej-grze. Dajecie się doić i jeszcze się uśmiechacie do nich. Paranoja jakaś. Z tymi koszulkami a raczej ich brakiem to już całkowicie kaplica.

Później płaczcie, że gry stają się coraz droższe i że są coraz gorzej wykonywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tam ,madrowac to kazdy sie potrafi. poza tym ,piszac te wszystkie pozytyw napisalem,ze gdyby cos zmienili w gameplay to bym sie nie zastanwial i ani razu nie napisalem,ze kupie ta gre ale juz madrowac na forum to mnostwo chetnych. Ja pierdziele przeciec to cale DLC zawsze bylo do tego zeby doic kase.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się kupić za 69zł ???? wiadomo że kartę trzeba kupić za 100zł ale nie wiem czy może poczekać na max payna 3 dołożyć 100zł i już :)

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co roku jest ten sam temat , jakby usprawnili gameplay lekko i wydali jako nowa gre to placz ,ze za 179zl. Euro to zawsze bedzie od dojenia kasy ,czemu sie kurna dziwicie .Wszystkie gry sa po to, wiec Maty sam jestes jeleniem grajac w jakiekolwiek gry.

Nie, nie jestem, bo na pewno nie kupie tego pseudo dodatku. Bo dodatkiem to coś ciężko nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja mam gdzies czy kupisz czy nie ale na pewno juz wydales kase na jakas gre :>>> ja kupie jak bedzie za 10 zl :)))

opłaca się kupić za 69zł ???? wiadomo że kartę trzeba kupić za 100zł ale nie wiem czy może poczekać na max payna 3 dołożyć 100zł i już :)

pewnie,ze lepiej dolozyc na inna gre , jezeli masz fifke 12 to spokojnie do zimy trzeba sie nia cieszyc - od miesiaca wiadomo,ze Euro nie wniesie nic do gameplayu -juz wtedy podchodzilem do tego sceptycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące, że wszyscy w koło rozprawiacie o tym czego nie ma, a ani słowa o tym co jest. Chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział na temat nowych trybów na przykład (szczególnie ta "Wyprawa), a jedyne co mogę przeczytać to jęki jakim ten dodatek jest zdzierstwem kasy. Nie kupować, przestać komentować - wszyscy już wiemy, co Wam się nie podoba i dlaczego nie kupicie. Pora zatruć inny wątek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące, że wszyscy w koło rozprawiacie o tym czego nie ma, a ani słowa o tym co jest. Chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział na temat nowych trybów na przykład (szczególnie ta "Wyprawa), a jedyne co mogę przeczytać to jęki jakim ten dodatek jest zdzierstwem kasy. Nie kupować, przestać komentować - wszyscy już wiemy, co Wam się nie podoba i dlaczego nie kupicie. Pora zatruć inny wątek!

A nie uważasz że polityka jaką prowadzi EA ma na celu puszczenia klienta w balona? Z tymi strojami to przegieli pałe, nie wolno im odpuścić i pokazać że takie zagrywki z ich strony będą tolerowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wyprawa" jak z dema wywnioskowałem to tak jakby tryb managerski czyli dodajemy swojego wirtualnego gracza który ma poprowadzić stworzoną przez nas drużynę do wygrania pucharu... gramy mecze w grupach dzięki wygranym możemy włączyć zawodnika z danego kraju do naszej drużyny oraz dostajemy jakaś grafikę do albumu. tryb w miarę ciekawy. jest jeszcze puchar na necie wyzwania no i tryb euro w którym mamy prawdziwe grupy i rozgrywamy turniej... jak bym nie musiał kupić karty za 100zł tylko normalnie zapłacić 69zł (niestety nie mam takiej możliwości aby dodać kartę) to bym pewnie się skusił... a tak 100 zł to połowa max payne'a 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jest źle. Ukraińcy nie mają nawet licencjonowanych nazwisk..

ro mam nadzieje, ze sa jaja z twojej strony ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ukraina naprawdę nie ma prawdziwych nazwisk? Ktoś może to potwierdzić? Jeśli tak, to nasz kraj jeszcze nie wypadł tak najgorzej :D

Bo niestety brak licencji to nie tylko wina EA, ale i federacji piłkarskich, my mamy nazwiska, ale strój nie wykupili, bo pewnie związek chciał za dużo kasy, ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fascynujące, że wszyscy w koło rozprawiacie o tym czego nie ma, a ani słowa o tym co jest.

Może dlatego że jest niewiele...

Czy nasze grajki mają podobne twarze, przynajmniej ci najlepsi? Mógłby ktoś zapodać pełny skład z ocenami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jeśli chodzi o licencje i nazwiska to niestety porażka gdyż organizatorzy 2 główne drużyny powinny być wszędzie na okładkach, maskotki itd a tu nawet prawdziwych nazwisk nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem, zagrałem 3 mecze i...dosyć słabo.

Zmienili trochę styl rozgrywki na szybszy, wg mnie o wiele mniej realistycznie od Fify. Dziwnie się gra, o wiele łatwiej jest wyjść na jeden jeden z bramkarzem.

Ogólnie bez zachwytu rozgrywka. Najlepsze w tej grze jest oprawa graficzna - wygląda naprawdę dobrze i o wiele płynniej chodzi niż na podstawce.

Jeśli chodzi o Polaków to stroje mają wzór taki jaki mamy no ale nie są oryginalne, nawet orła nie ma tylko flaga polski w kole na sercu.

Każdy z zawodników jest nawet podobny, w porównaniu z podstawą to duża różnica no i każdy ma oryginalne papcie np. Muraś ma adidasa, Peszko pumy itd.

Stadionu fajnie i dobrze odwzorowane ale bardzo duży minus - można grac tylko wieczorem, trochę dziwne zwłaszcza, że mecze Euro będą się odbywały gdy będzie jasno.

Największe wrażenie robi Poznański stadion ale tutaj mogę być nieobiektywny;)

Ogólnie gdyby to Euro nie było u nas to bym żałował kasy, a tak będzie można sobie popykać ze znajomymi między meczami.

No i jest jeszcze jeden duży minus jak zawsze ustawiłem sobie kamerę na telewizyjną a po włączeniu mam telewizyjna 2 i muszę wchodzić do menu i zmieniać (mimo, że pokazuje telewizyjną!), bardzo wkurzające zwłaszcza, że dotyczy to meczów offline jak i online.

Szkoda, że nie ma normalnego meczu online tylko się wybiera jedną drużynę i gra się turniej ( coś jak sezon pojedynków tylko, że tą samą drużyną).

Na plus polskie przyśpiewki kibiców, chociaż i tak szału nie ma, dodali także parę kwestii komentatorów.

Widać, że jest to tylko DLC, a nie pełnoprawna produkcja - szkoda tylko, że zdecydowali się na taki ruch kiedy akurat my organizujemy Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×