Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak jeśli chodzi o licencje i nazwiska to niestety porażka gdyż organizatorzy 2 główne drużyny powinny być wszędzie na okładkach, maskotki itd a tu nawet prawdziwych nazwisk nie ma :P

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, nazwiska są oryginalne, Polska i Ukraina oraz parę innych ekip nie mają tylko licencjonowanych strojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te stadiony dostępne są tylko w rozgrywkach Euro, czy można jest dopasować do naszych polskich klubów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, nazwiska są oryginalne, Polska i Ukraina oraz parę innych ekip nie mają tylko licencjonowanych strojów.

Ok zakupiłem dlc, jest tak :

Ukraina ma jednak ( jako jedyny zespół z 16stki na EURO) nielicencjonowane nazwiska...

Prawdziwych zawodników i oryginalnych strojów nie ujrzymy w następujących reprezentacjach: Albania, Andora, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Estonia, Wyspy Owcze, Macedonia, Gruzja, Islandia, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Mołdawia, Czarnogóra, San Marino, Serbia, Słowacja, Ukraina, Walia. W 24 z 53 dostępnych drużyn grają piłkarze z przekręconymi nazwiskami.

Polska ma licencję tylko na nazwiska, jak już wiecie, brak nam oficjalnych strojów strojów.

Ukraina natomiast została potraktowana w niedorzeczny sposób, nazwiska przekręcone, twarze zawodników z edytora ( wszystkie!), chociaż wielu z nich w Fifie ( np. Tymoschuk) mieli przecież realne twarze ( nie mówiąc o nazwiskach), brak strojów, skandal...

Od Polski udało im się przynajmniej wyżebrać licencje na nazwiska, czy federacja PZPN i odpowiednik na Ukrainie nie wiedzą, że również poprzez gry komputerowe mogą promować futbol w swoim kraju? Niesamowite...

Co do strojów oficjalne info od EA

"Pomimo naszych usilnych starań i negocjacji, prowadzonych niemal do ostatnich godzin przed rozpoczęciem procesu produkcji, nie udało się nam osiągnąć porozumienia ze stroną reprezentującą Polski Związek Piłki Nożnej, udało się pozyskać tylko licencje na zawodników."

Żenada PZPN... dobrze,że Polska ma przynajmniej poprawione staty i prawdziwe twarze ( chociaż nie wszyscy, podobnie jak w Fifie 12), stadiony też są wszystkie bardzo dobrze odwzorowane, gameplay wygląda na nieco szybszy, dodano też nową kamerę telewizyjna 2, która przypadła mi do gustu. Szaran i Szpaku mają parę nowych rozmówek podczas meczu, głównie na temat historii Euro.

Ogólnie jednak jest spory zawód, szczególnie, jeżeli chodzi o brak nazwisk Ukraińców, bo stroje to jeszcze można przeboleć oraz brak nowego soundtracku. Od oficjalnej gry o Euro wymaga się nieco więcej...

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co tu przeczytalem nie dam nawet 10zl za te gre, walia nie ma nazwisk prawdziwych ? ukraina ? hahahahaha co to ma byc sie pytam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca musi to być wina EA. Widocznie trafili na ludzi bardziej pazernych na kasę niż oni sami :) I jak beton z PZPN dyktuje pewnie ceny z kosmosu to nic dziwnego, że potem brakuje prawdziwych koszulek. Tak samo z Ukrainą. Ostatnio BBC chciało nagrać mecz II ligowy i władze klubu zażądały 1 tys euro za dodatkową ochronę dla ich ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że związek ukraiński to jeszcze bardziej zgrana banda niż PZPN, może chcieli milion EURO od każdego piłkarza za udostepnienie nazwisk:D Jest się z czego cieszyć :) sarkazm...

Na domiar złego nie ma żadnego edytora składów, więc raczej Ukrainy w trybie 1 vs 1 nikt nie będzie wybierać, bo co to za przyjemność grać z przekręconymi nazwiskami.

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winy EA by nie było, jeśli by się nie zgodziły 4 związki, ale jeśli się nie zgadzają na licencję 24 to możemy wnioskować, że EA chciała licencje za darmo (względnie półdarmo). W związku z tym daję "elektronikom" karnego kutasa za skąpstwo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gareth Belth oraz Aaron Rumsay wymiatają : D Przekalkulowali sobie, że zysk będzie zbyt mały, gdy wywalą na wszystkie licencje to teraz się tłumaczą. Za 69zł to sobie 2 pełnoprawne gry z PS store można kupić, a nie kasę w dupę pchać EA... Na fifę street mnie nie nabrali, to na to gówno też nie nabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stroje można jeszcze jakoś przeżyć, ale twarze z edytora nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje nawet jak na takie zrobione prezentują się nawet fajnie. Najbardziej wkurzyłem się, że na polskich stadionach można grać tylko w nocy. I z tego co zobaczyłem, na Ukraińskich też. Jest to idiotyzm, bo akurat mi mecze dzienne w fifie podobają się bardzo. Rozgrywka trochę zmieniona, poszli w PES2011 gdzie zawodnicy pokazują się fajnie na pozycje, stąd można sam na sam wyjść bardzo prosto.Jeszcze jest sprawa składów, jak grałem turniej online EURO to pierwszy skład był okej zmieniany, a nawet jak sobie ustawiłem rezerwowych, to byli wrzuceni nie wiem jak. Zawsze się znaleźli dwaj GK, Kilka obrońców i pomocnicy. Nigdy nie miałem do zmiany nikogo szybkiego. Ani w Holandii ani w Anglii. Chciałem posadzić Roo na ławce, wpuścić w drugiej to musiałem Jagielke wpuścić. : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest kolejny błąd w dodatku, w menu nie ma podziału na ławkę rezerwowych tylko jest jedna kategoria, natomiast w czasie meczu masz 7 lub pięciu pierwszych z tej listy na ławce...

i do wszystkich narzekających: ten dodatek trzeba traktować jako wirtualną (niestety) pamiątkę i nie ma co się spodziewać fajerwerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina.. To ma być oficjalna gra ME?

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka bugowych ciekawostek związanych z grą:

1. Strzeliłem bramkę odbijając piłkę od wewnętrznej strony słupka. Poprostu odbiła się i wpadła (strzał z ostrego kąta). Efekt? W statystykach mimo tego, że prowadzę 1-0 nie mam ani jednego celnego strzału.

2. Przy trzecim meczu grupowym w trybie Mistrzostw, dziwnym trafem całe ustawienie piłkarzy zostaje wywrócone do góry nogami. Nic w składzie nie zmieniam, tymczasem Valdesa mam w ataku, a Casilasa na lewej obronie (sprawdzane również podczas grania Polską i Anglią, wyszło to samo).

3. Skład reprezentacji Hiszpanii - są tacy zawodnicy jak: Negredo, Soldado, Villa, Mata, Jesus Navas, Lliorente... a nie ma Fernando Torresa! Parodia i kpina! Co ciekawe - w "wyzwaniu", gdzie gramy mecz Hiszpania-Czechy Torres gra w pierwszej jedenastce, tymczasem grając ME gościa nie ma. Mam nadzieję, że przed ME Fifa wypuści łatkę, która uaktualni składy. Pytanie tylko, czy wtedy jeszcze będę w to EURO grał...czy poprostu je oglądał w TV, a sam wrócę do mojej kariery Liverpoolem w Lidze Angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do składów to EA zapowiedziało, że po nominacjach do drużyn na Mistrzostwa wypuści aktualne składy. Co do tych licencji itd. wiemy już dlaczego nie wydali tej gry w retail'u, tylko w cyfrowej dystrybucji.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie wczoraj trochę w multi i wkurza mnie strasznie ten bug z ławką rezerwowych. Kogo bym nie wstawił, to i tak mam 2 bramkarzy i 3 obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mam to samo z ławką rezerwowych :> jakie to jest irytujące max :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Skład reprezentacji Hiszpanii - są tacy zawodnicy jak: Negredo, Soldado, Villa, Mata, Jesus Navas, Lliorente... a nie ma Fernando Torresa! Parodia i kpina! Co ciekawe - w "wyzwaniu", gdzie gramy mecz Hiszpania-Czechy Torres gra w pierwszej jedenastce, tymczasem grając ME gościa nie ma. Mam nadzieję, że przed ME Fifa wypuści łatkę, która uaktualni składy. Pytanie tylko, czy wtedy jeszcze będę w to EURO grał...czy poprostu je oglądał w TV, a sam wrócę do mojej kariery Liverpoolem w Lidze Angielskiej.

Trochę mnie nie dziwi brak Torresa w składzie Hiszpanii, ale skoro jest w wyzwaniu to jest czysta paranoja. A Fernando pewnie i tak pojedzie, bo co jak co. Torres zawsze będzie Torresem.

Tak się napaliłem na to Euro i chyba nie kupie. Póki co to same problemy z tą grą, może jak wyjdzie łatka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie dziwi brak Torresa w składzie Hiszpanii, ale skoro jest w wyzwaniu to jest czysta paranoja. A Fernando pewnie i tak pojedzie, bo co jak co. Torres zawsze będzie Torresem.

Tak się napaliłem na to Euro i chyba nie kupie. Póki co to same problemy z tą grą, może jak wyjdzie łatka ...

lepiej poczytaj recenzje ;)

http://gamezilla.komputerswiat.pl/recenzje/2012/4/recenzja-uefa-euro-2012-poland-ukraine

Niezły crapp wyszedł firmie ktora zrobiła genialna fife 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem i staram się nie narzekać i nie żałować kasy, ale chyba tylko dlatego,że to nasze polskie Euro,ale naprawde wygląda to słabo.

Szkoda,że EA nie poczekało z Fifa Street do przyszłego roku,a teraz mogliby wydać pełną wersje Euro.Mam nadzieje, że ten gówniany dodatek przekonał teraz wszystkich,że takie gry powinny wychodzić w pełnej wersji,bo przy Euro 2008 czy WC 2010 ,wygląda to jak porównanie gówna z czekoladą,bo brak licencji dyskwalifikuje tą gre od razu

Tak samo online,co to ma byc???Granie tylko jedna ekipą??jak dobierani są do mnie przeciwnicy? Bo wczoraj grałem 3 mecze w grupowy i za każdym razem dobierało mi Portugalie i w tabeli mojej grupy bylem ja i 3 Portugalie heh

Tak samo jak liczą punkty moich przeciwnikow w grupie?? Przecież wiadomo ze nie gramy w czwórke przeciwko sobie,ktoś może zagrać jeden mecz i wyłączyć konsole i co wtedy?? Jakieś sztuczne liczenie punktów???Wiec jak dla mnie online to porażka

Jeżeli chodzi o plusy to gra sie trochę inaczej niz Fifie,łatwiej bronić i strzelać gole :D,nowa kamera zajebista,no i całe to menu tez ładne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej,pobralem demo tej gry zainstalowalem i jej nie ma.

Nie mam FIFY 12,ale do odpalenia dema 12 nie jest potrzebna. Chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie dziwi brak Torresa w składzie Hiszpanii, ale skoro jest w wyzwaniu to jest czysta paranoja.

Torres jest, tylko w rezerwach, można go użyć w meczu towarzyskim ale w turnieju już nie :/

Czy w dodatku działają wgrane przyśpiewki w Fifie 12? Bo wczoraj jak wygrałem puchar to mi poleciała piosenka "j*bać PZPN" i nie wiem czy to moja czy jest taka w DLC? o_0

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×