Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Fajson nie narzekaj, tylko stawiaj sie na polu walki :P bo np. u nas na serwerze nie ma Metro 24/7 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą.. Wie ktoś może jak połączyć się z kumplem, żeby zagrać w trybie współpracy? Za cholerę nam to nie wychodzi... ;/

Może być to niezgodność NAT-ów. Jak Ty masz np. 2, a kumpel 3, to prawdopodobnie się nie połączycie. Możecie to sprawdzić w ustawieniach sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Od jakiegoś czasu grając w BF3 miałem co jakiś czas takie problemy po jakimś czasie gry, że po odrodzeniu znikała mi broń i inny sprzęt, nie mogłem nic wybrać ani tego używać/strzelać przy czym znikała mi też połowa dzwięków, np. nie było słychać silnika jadąć czołgiem czy latając śmigłowcem itp, ale strzelać z ów pojazdów mogłem normalnie, tylko też nie było słychać dzwięków strzałów. Nie słyszałem też odgłosu kroków mojego żołnierza, chociaż szedłem (jak warzywo cały czas, bez możliwości uzywania broni, czegokolwiek), słychać było tylko niektóre dzwięki, strzały, krzyki gdzieś tam w głębi 'pola walki'. Od wczoraj ten problem zagościł na stałe, bez względu na jaki serwer wszedłem, przez co nie mogę grać, bo to bez sensu, albo to, albo zawiesi na na poziomie "WCZYTYWANIE" (wybieram serwer > połącz > WCZYTYWANIE < tu bez końca)

Nie zauważyłem problemu w innych grach. Konsola restarowana wielokrotnie, nawet myślałem, że może się coś przegrzewa (chociaż wiatrak chodzi normalnie, nie hałasuje jakbym odkurzał), to ją rozkręciłem, wyczyściłem i dałem odpocząć, ale nic z tego. W ustawieniach nic nie zmieniałem, wszystko jak miałem od początku tak mam i nie było nigdy problemu. Ustawienia fabryczne itp, nic nie daje.

Nie może to też być wina lasera czy problemu z dyskiem, bo laser jak i dysk niedawno wymianiałem na nówka sztuka.

Robiłem 'naprawę systemu plików' z poziomu recovery menu - nic. Sprawdzałem na innym kablu HDMI, nawet na kompnencie dołączanym do konsoli, też nic.

Gra usunięta, zainstalowana od nowa, efekt żaden.

Z czym może być problem? Co może być już na zmęczeniu w sprzęcie?

Nie chcę formatować dysku, żeby sprawdzić czy będzie ok, bo szkoda mi tego wszystkiego co na nim jest, a nie mam na czym zrobić backupu.

Spróbuję nagrać filmik jak to wygląda i dokleję ewentualnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Od jakiegoś czasu grając w BF3 miałem co jakiś czas takie problemy po jakimś czasie gry, że po odrodzeniu znikała mi broń i inny sprzęt, nie mogłem nic wybrać ani tego używać/strzelać przy czym znikała mi też połowa dzwięków, np. nie było słychać silnika jadąć czołgiem czy latając śmigłowcem itp, ale strzelać z ów pojazdów mogłem normalnie, tylko też nie było słychać dzwięków strzałów. Nie słyszałem też odgłosu kroków mojego żołnierza, chociaż szedłem (jak warzywo cały czas, bez możliwości uzywania broni, czegokolwiek), słychać było tylko niektóre dzwięki, strzały, krzyki gdzieś tam w głębi 'pola walki'. Od wczoraj ten problem zagościł na stałe, bez względu na jaki serwer wszedłem, przez co nie mogę grać, bo to bez sensu, albo to, albo zawiesi na na poziomie "WCZYTYWANIE" (wybieram serwer > połącz > WCZYTYWANIE < tu bez końca)

Nie zauważyłem problemu w innych grach. Konsola restarowana wielokrotnie, nawet myślałem, że może się coś przegrzewa (chociaż wiatrak chodzi normalnie, nie hałasuje jakbym odkurzał), to ją rozkręciłem, wyczyściłem i dałem odpocząć, ale nic z tego. W ustawieniach nic nie zmieniałem, wszystko jak miałem od początku tak mam i nie było nigdy problemu. Ustawienia fabryczne itp, nic nie daje.

Nie może to też być wina lasera czy problemu z dyskiem, bo laser jak i dysk niedawno wymianiałem na nówka sztuka.

Robiłem 'naprawę systemu plików' z poziomu recovery menu - nic. Sprawdzałem na innym kablu HDMI, nawet na kompnencie dołączanym do konsoli, też nic.

Gra usunięta, zainstalowana od nowa, efekt żaden.

Z czym może być problem? Co może być już na zmęczeniu w sprzęcie?

Nie chcę formatować dysku, żeby sprawdzić czy będzie ok, bo szkoda mi tego wszystkiego co na nim jest, a nie mam na czym zrobić backupu.

Spróbuję nagrać filmik jak to wygląda i dokleję ewentualnie.

Pozdro

Masz grę na płycie czy z PS Store? Ja bym to do supportu zgłosił, nagraj faktycznie filmik i im pokaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na płycie, nawet w kampanie nie widać broni, nie można strzelać i grafika stasznie się pogarsza.

Edytowane przez Mkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na płycie

A tylko w Multi tak jest? Próbowałeś na innym koncie zagrać (nie pamiętam czy online pass zadziała na jednej konsoli)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online pass działa na dwóch różnych kontach, na drugim to samo.

Czekam teraz na połączenie z supportem live chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Od jakiegoś czasu grając w BF3 miałem co jakiś czas takie problemy po jakimś czasie gry, że po odrodzeniu znikała mi broń i inny sprzęt, nie mogłem nic wybrać ani tego używać/strzelać przy czym znikała mi też połowa dzwięków, np. nie było słychać silnika jadąć czołgiem czy latając śmigłowcem itp, ale strzelać z ów pojazdów mogłem normalnie, tylko też nie było słychać dzwięków strzałów. Nie słyszałem też odgłosu kroków mojego żołnierza, chociaż szedłem (jak warzywo cały czas, bez możliwości uzywania broni, czegokolwiek), słychać było tylko niektóre dzwięki, strzały, krzyki gdzieś tam w głębi 'pola walki'. Od wczoraj ten problem zagościł na stałe, bez względu na jaki serwer wszedłem, przez co nie mogę grać, bo to bez sensu, albo to, albo zawiesi na na poziomie "WCZYTYWANIE" (wybieram serwer > połącz > WCZYTYWANIE < tu bez końca)

Nie zauważyłem problemu w innych grach. Konsola restarowana wielokrotnie, nawet myślałem, że może się coś przegrzewa (chociaż wiatrak chodzi normalnie, nie hałasuje jakbym odkurzał), to ją rozkręciłem, wyczyściłem i dałem odpocząć, ale nic z tego. W ustawieniach nic nie zmieniałem, wszystko jak miałem od początku tak mam i nie było nigdy problemu. Ustawienia fabryczne itp, nic nie daje.

Nie może to też być wina lasera czy problemu z dyskiem, bo laser jak i dysk niedawno wymianiałem na nówka sztuka.

Robiłem 'naprawę systemu plików' z poziomu recovery menu - nic. Sprawdzałem na innym kablu HDMI, nawet na kompnencie dołączanym do konsoli, też nic.

Gra usunięta, zainstalowana od nowa, efekt żaden.

Z czym może być problem? Co może być już na zmęczeniu w sprzęcie?

Nie chcę formatować dysku, żeby sprawdzić czy będzie ok, bo szkoda mi tego wszystkiego co na nim jest, a nie mam na czym zrobić backupu.

Spróbuję nagrać filmik jak to wygląda i dokleję ewentualnie.

Pozdro

Ja mialem tak ze dwa razy po czym przestało mi w ogole czytać płyte i oddalem na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to niezgodność NAT-ów. Jak Ty masz np. 2, a kumpel 3, to prawdopodobnie się nie połączycie. Możecie to sprawdzić w ustawieniach sieciowych.

Czyli nikłe są szanse na to, że jednak sobie z nim to zrobię? Brakuje mi dwóch misji do platynki i się wkurzam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z supportem przez live chat, facet kazał mi wyczyścić w PS3 cache przeglądarki i cookies i spawdzić czy pomogło. Ale się uśmiałem, jak się okazało, że pomogło, haha. :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Fajson nie narzekaj, tylko stawiaj sie na polu walki :P bo np. u nas na serwerze nie ma Metro 24/7 :P

tylko jak zaglądam to pustki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z supportem przez live chat, facet kazał mi wyczyścić w PS3 cache przeglądarki i cookies i spawdzić czy pomogło. Ale się uśmiałem, jak się okazało, że pomogło, haha. :happy:

Poważnie??? Nawet nie chcę znać powodu dlaczego cache i cookies przeglądarki mają wpływ na grę.. Może jeszcze sejwy do Uncharted poprawiają tekstury? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie??? Nawet nie chcę znać powodu dlaczego cache i cookies przeglądarki mają wpływ na grę.. Może jeszcze sejwy do Uncharted poprawiają tekstury? :)

Hehe, no co ty, nie mów że nie wiedziałeś? Podobno też plakaty na ścianach z logo sony pomagają w szybszym odczycie danych z dysku.:-P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ten battlelog ?

Dziala

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie??? Nawet nie chcę znać powodu dlaczego cache i cookies przeglądarki mają wpływ na grę.. Może jeszcze sejwy do Uncharted poprawiają tekstury? :)

Hehe, no co ty, nie mów że nie wiedziałeś? Podobno też plakaty na ścianach z logo sony pomagają w szybszym odczycie danych z dysku.:-P

:pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do przejścia kooperacji na hardzie w celu zdobycia pucharków. Proszę od razu o kontakt PSN : puma111_PL . Grać mogę dziś do późnych godzin. Bardzo proszę o kontakt kto mógłby pomóc. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda :)

Nie raz mialem tak ze jakis koles mnie ciagle podnosil a inny zabijal, i tak z 5 razy. Wkurzyc sie mozna na swojego ze zamiast ubic tego co we mnie strzelal, siedzial za rogiem i nabijal sobie po 100 pktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda :)

Nie raz mialem tak ze jakis koles mnie ciagle podnosil a inny zabijal, i tak z 5 razy. Wkurzyc sie mozna na swojego ze zamiast ubic tego co we mnie strzelal, siedzial za rogiem i nabijal sobie po 100 pktow.

Wcisnij "kółko" w takiej sytuacji, odrzucisz reanimacje i koleś choć by chciał i tak cię nie podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem wsparciem z moja ulubioną 240-tką .... i co ... i dupa Taki odrzut że dwójnóg ledwo daje rade :shok:

I co teraz ? Z czym biegacie grając jako żołnierz wsparcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda :)

Nie raz mialem tak ze jakis koles mnie ciagle podnosil a inny zabijal, i tak z 5 razy. Wkurzyc sie mozna na swojego ze zamiast ubic tego co we mnie strzelal, siedzial za rogiem i nabijal sobie po 100 pktow.

No, ja dziś trafiłem na takiego typa, miał może ze 12 fragów, ja 50 a i tak miał więcej exp ode mnie, chociaż flagi przejmowałem intensywnie :biggrin: Samego mnie w jednym miejscu dźwigał mnie kilka razy, bo nawet nie zdążyłem wstać, a już leże, bo wróg ciągle do mnie nawala, a on zamiast go zabić i podnieść to wolał nabijać punkty.

@up Nie wiem co Ci nie pasuje w tej broni, ja z nią biegam z gripem i kille wchodzą jak miłe :) http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/39779218/4/261537003/

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że jest mi ciężej trafic niz przed patchem... Nie zrozum że jestem kolejnym typem który podtrzymuje polska mentalność narzekania na wszystko ale strzela się gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę się pozmieniało, pierwszego dnia miałem wrażenie, że strzelam pistoletem na wodę ale wystarczyło pograć trochę i wszystko wróciło do normy. Jak przed patchem używałem pka 3,4 to teraz rds i jest git, po prostu skrócił się mój zasięg skuteczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×