Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 40mb i czasem takie komunikaty dostawalem :D EA wie lepiej jak dziala moj net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki komunikat?

DSC_0020.JPG

A tu moje łącze :biggrin:

1875648154.png

Ja pare razy też tak miałem jak próbowałem wejść do gry po "utracono połączenie z ea online" dosłownie na siłę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL pewnie coś w tym jest bo net to tylko 3 MB ale nie wiem jaki mam teraz ping. Ale dziś gość z usasem kładł mnie na dwa strzały.

Chyba że ten dzwięk jest lipny i on wali cały mag we mnie,a ja tylko dwa ostatnie strzały słysze.

USAS kładzie na dwa strzały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pare razy też tak miałem jak próbowałem wejść do gry po "utracono połączenie z ea online" dosłownie na siłę..

Elo no ja mam cały czas to badziewie, akurat od teraz, nie mogę grać:/

Łącze mam 2mb ale do tej pory wszystko śmigało bez zarzutu

A to u nich coś się powaliło, więc pewnie za niedługo naprawią:

http://www.ea.com/servers/battlefield3

Edytowane przez Esz Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten patch podoba :) Jak pierwszego dnia miałem akcje, że goście nie padali po całym magazynku z AEKa to teraz normalnie kładę 2-3. Odrzut jest znikomy, jedyne co przeszkadza to przygwożdżenia, bo wtedy to już czasem loteria czy kogoś ubiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do GRY coop / multi :)? Ktoś najlepiej 15/16 ( ja mam 15 lat i brak mutacji ) . HS lub kamerka skill - zorganizowany pisać psn Leevusek kto chętny do gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie pokazuje serwów od EA/DICE?

38 stron serwów prywatnych, a w filtrze mam ustawione na normalne. Jak zmieniam na własne to te same serwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie pokazuje serwów od EA/DICE?

38 stron serwów prywatnych, a w filtrze mam ustawione na normalne. Jak zmieniam na własne to te same serwy.

Mam dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie pokazuje serwów od EA/DICE?

38 stron serwów prywatnych, a w filtrze mam ustawione na normalne. Jak zmieniam na własne to te same serwy.

Tez tak mam, wydaję mi się za za bardzo promowane są te serwery. Ostatnio poświęciłem ze 20 min żeby znaleźć jakiś normalny, wchodzę a tam po przeciwnej suma lv niższa niż mój. Tacy nieogarnięci ludzie, że nie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ boneso

to chyba ty ostatnio mówiłeś podczas grania że coś ci joystick szwankuje bo po strzale postać ci kuca/ pada ?

ja wczoraj miałem tak kilka razy że po strzale z rpg mimo że nie chciałem przerzucało mi na karabin lub miny( jestem pewien na 200% że nic omyłkowo nie przycisnąłem). to albo mamy ten sam problem z dualshockiem , albo to rzeczywiście jakiś nowy bug gry po patchu.

edit:

a wyrzucili was pewnie nie za lagi , tylko dlatego że oklep od was dostali :biggrin:

Mam podobne akcje i byłem przekonany że to wina pada bo już wiekowy troche i zużyty delikatnie :) jednak ja mam coś takiego że po strzale z głównej broni wyciąga mi palnik bądź apteczke czasem rpg lub co tam innego w zelezności od klasy. Często mam akcje że wyskakuje z za rogu na gościa oddaje 3 strzały i wyciągam palnik oczywiście nie musze chyba pisać co dalej :) Strasznie to jest irytujące. Może DICE specjalnie takie coś zrobiło żeby nie było za łatwo kogoś ubić bo przecież pół magazynka w gościa to za mało :laugh: W sumie może lepiej niech DICE nie wydaje żadnych aktualizacji bo każda jedna bardziej psuje gre niż ją naprawia. Moje zdanie - najlepiej było na samym początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ok.22-23ej nie mogłem się połączyć z żadną grą. Cały czas traciłem połączenie z EA, albo szukał w nieskończoność serwerów. Czy były wczoraj jakieś konserwacje, albo coś w ten deseń?

Po 15min bezskutecznego podłączenia dałem sobie spokój :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie wywala i się pojawia "utracono połączenie z EA". Walę w start a potem w dołąćz do serwera do skutku i normalnie już gram.

A co banów, kicków i ogólnego rządzenia serwerami to oprócz akcji w której admin mnie zabił jak jechałem czołgiem w celu "wyrównania" szans to więcej przypałów nie uświadczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ech te lagi na prywatnych serwerch...

Jak robiliśmy z Wami rozgrzewkę lagów nie było, potem były podczas gry, potem znowu nie było jak dostaliście kicka Panowie. Strasznie niestabilne są te płatne serwery, aż się człowiek zastanawia za co płaci...

Cholerny pech... Co robić... Niczyja wina... Gra przez Was uczciwie wygrana 2:0 z przewagą 200 ticketów na każdy mecz. Duża satysfakcja poznać metody graczy którzy uderzają do ligi.

Ale co do tego kicka chyba nas rozumiecie? Sami chyba byście zrobili tak samo. Tak myślę, oczywiście mogę się mylić.

Nawiązując.

Nie ma co powtarzać meczu i sobie czegokolwiek udowadniać.

Jak napisał Twój kolega Boneso, żeby cokkolwiek udowadniac trzeba miec dowody. A jakie można miec dowody na to czy lagi były i kiedy były i kto je miał a kto nie i dlaczego.

Ciekawi mnie tylko jak rozgrywana będzie liga skoro gra (nawet prywatne serwery) powodują takie sytuacje, czy jak pisał Twój kolega, niepotrzebne zarzuty czy kwasy.

Jednoczesnie jeśli Ty czy Twój Klan, czyli Polish Fighters czuje się dotknięty, chciałem najmocniej przeprosić i zapewnić że asolutnie nie chciałem sugerować że uzywacie jakichkolwiek metod nie fair.

Nie miałem na myśli niczego innego niz to co napisałem powyżej. Lagi, potworne lagi były do zauwazenia tylko podczas punktowanych gier, natomiast w trakcie rozgrzewki i po meczu znowu ich nie było. Wkurza mnie to, bo graliśmy na prywatnym serwerze za który kasa szła... ech... taki niefart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z połączeniem... wyrzucało mnie itp - tak jak piszecie. Znalazłem rozwiązanie, miałem konsole wifi a kiedy moja na telefonie waliła seriale z tvn u to mnie wyrzucało, dopiero po 2 miesiącach znalazłem problem haha. Od połączenia się kablem nie doświadczyłem problemów z wyrzucaniem mnie z gry i traceniem połączenia. Od grana na własnym serwerze ustawionym na europe gdzie grają sami polacy nie doświadczylem lagów - teraz gra się świetnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z połączeniem... wyrzucało mnie itp - tak jak piszecie. Znalazłem rozwiązanie, miałem konsole wifi a kiedy moja na telefonie waliła seriale z tvn u to mnie wyrzucało, dopiero po 2 miesiącach znalazłem problem haha. Od połączenia się kablem nie doświadczyłem problemów z wyrzucaniem mnie z gry i traceniem połączenia. Od grana na własnym serwerze ustawionym na europe gdzie grają sami polacy nie doświadczylem lagów - teraz gra się świetnie !

Ja mam też konsolę podłączoną kablem. Do tej pory było ok, ale wczoraj coś się widocznie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie narzekają, że trzeba w gościa walić cały magazynek i jeszcze dobijać. Ja czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem a jakiś uber Pro nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując.

Nie ma co powtarzać meczu i sobie czegokolwiek udowadniać.

Jak napisał Twój kolega Boneso, żeby cokkolwiek udowadniac trzeba miec dowody. A jakie można miec dowody na to czy lagi były i kiedy były i kto je miał a kto nie i dlaczego.

Ciekawi mnie tylko jak rozgrywana będzie liga skoro gra (nawet prywatne serwery) powodują takie sytuacje, czy jak pisał Twój kolega, niepotrzebne zarzuty czy kwasy.

Jednoczesnie jeśli Ty czy Twój Klan, czyli Polish Fighters czuje się dotknięty, chciałem najmocniej przeprosić i zapewnić że asolutnie nie chciałem sugerować że uzywacie jakichkolwiek metod nie fair.

Nie miałem na myśli niczego innego niz to co napisałem powyżej. Lagi, potworne lagi były do zauwazenia tylko podczas punktowanych gier, natomiast w trakcie rozgrzewki i po meczu znowu ich nie było. Wkurza mnie to, bo graliśmy na prywatnym serwerze za który kasa szła... ech... taki niefart...

Nikt nie jest urażony,jesteśmy dorośli to chyba wszelkie sytuację można wytłumaczyć po ludzku i na pewnym poziomie. Tak jak mówię to był tylko sparing a kłopotów co nie miara,lagi odczuwalne w 2 strony. Podczas rozgrzewki grało 6 osób u nas,podczas normalnej gry przy 10vs12 widocznie serwer nie dawał rady. Mogę tylko wspomnieć,że zauważalne spowolnienia gry występują u mnie jak i innych użytkowników w 90%przeważnie na prywatach.Ciężko kogoś ubić w 100% sytuacji,tak jak mówiono szkoda,że nie ma wyświetlania pingu czy coś w tym stylu. Pomyśl co oni zrobili jak tu w/w kolega gra na necie z transferem 0,06 kb/s? Ja osobiście mam w miarę szybki internet 20mb/1up i też czasami odczuwam to-jedyne co mogę stwierdzić,że wina leży po stronie serwerów.Szkoda,że tak wyszło bo myślałem iż wszystko odbędzie się w przyjaznej atmosferze,bo miałem z wieloma z klanowiczów SPOL o dziwo dobre stosunki,tak po tej akcji myślę,że wszystko się wyjaśniło.Pozdrawiam

Omawiany błąd ' nie masz wystarczającego połączenia...' u mnie też występuje czasem ale tylko po 1 włączeniu i najczęściej gdy chcę dołączyć do kolegów na jakiś serwer.

Aaa i jeszcze jedno co do polskich graczy ' PL= pro lager ;) ' z nikim innym nie zdarzają się problemy z wymianą ognia jak z polskimi graczami-taka dygresja ;)

(nie tylko ja to zauważyłem) miłego grania i do zobaczenia na serwerach;)

Edytowane przez boneso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jakiś uber Pro nie jestem.

No Kosmala weź tu nie pie... :biggrin:.

Kosisz wszystko co się rusza to nie ma porównania z casualami albo z kimś kto gra dla funu 2-3 razy w tygodniu.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie narzekają, że trzeba w gościa walić cały magazynek i jeszcze dobijać. Ja czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem a jakiś uber Pro nie jestem.

Powiedzial gosc z SPM ponad 1000 i kd prawie 4 :D

Fakt jest taki,ze magazynek w typa trzeba wlozyc jak strzela mu sie w nogi. W klate mniej wiecej pol a w glowke okolo 6-7 kulek z M16A3. Jeszcze zalezy czy jestesmy przygwozdzeni czy nie (99% przypadkow jestesmy) no a wtedy mozna faktycznie caly magazynek wystrzelac bo celnosc broni spada na leb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie narzekają, że trzeba w gościa walić cały magazynek i jeszcze dobijać. Ja czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem a jakiś uber Pro nie jestem.

Nie no kosmala błagam Cie. Napitalasz kolesi jak jakiś pierdolony Rambo i mówisz ze nie jestes uber Pro. Jesteś hardkorowym koksem i tyle. Nie trzeba być skromnym akurat w tej sytuacji hehe. Ja coraz bardziej sie przekonuje do patcha - przyzwyczaiłem się juz chyba do zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już się przyzwyczaiłem do nowego patcha. Powywalałem z każdej konfiguracji chwyt przedni z którym po patchu gra mi się źle. Bez niego zastrzelenie kogoś jest dla mnie zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już się przyzwyczaiłem do nowego patcha. Powywalałem z każdej konfiguracji chwyt przedni z którym po patchu gra mi się źle. Bez niego zastrzelenie kogoś jest dla mnie zdecydowanie łatwiej.

Przede wszystkim tlumik dostal po dupie. Ja uzywam teraz abakana lub akm z ciezka lufa albo tlumikiem plomieni i jest gitara (najczesciej tez dorzucam underslung'a). Jedyna bron ktora mi sie po patchu dobrze grało z tłumikiem to byl aks-74u u engiego. Suppression tez teraz troche przegina ale wystarczy troche myślec i przeczekac czas kiedy jest sie przygwożdżonym a nie leciec na furiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abakan po patchu rządzi. 4 na jednym magazynku standard, ale bez problemu można 5 ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abakan po patchu rządzi. 4 na jednym magazynku standard, ale bez problemu można 5 ubić.

Zgadzam sie:) Generalnie nie nadaje sie na małe mapki z wieloma starciami cqc - wtedy wrzucam engiego albo m16, w średnich i duzych mapkach po prostu zdaje egzamin na 6. Trzeba jednak pamiętać, że chodzi tylko i wyłącznie o ten jego burst mode. Jeśli ktoś nie lubi broni burstowych to pewnie ak jest lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×