Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

może pytanie nie na miejscu ale czy ktoś gdzieś wyczytał dlaczego na ps3 gra się max 12 na 12 a nie tak jak na pc 24 na 24? ostatnio widziałem na youtube taką jadkę na metrze oj działo się tam działo hehe

Tak było od początku, powód - przy takiej grafice konsola by nie wyrabiała kiedy na mapie by było ponad 12 graczy na stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było od początku, powód - przy takiej grafice konsola by nie wyrabiała kiedy na mapie by było ponad 12 graczy na stronę.

W BC2 tez nie wyrabiala a grafika gorsza niby :laugh: Konsola ogolnie jest za slaba zeby dzwignac tyle obliczen na raz i 24 graczy to jest max dla konsol obecnej generacji

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale np. na takiej kaspijskiej .. czy wyspie ... łatwiej by było kogoś znaleźć

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz,ze sprzet jest za slaby? To,ze byloby latwiej to nawet DICE wie,ale nie da sie na obecnej generacji konsol dolozyc wiekszej ilosc graczy. Fizyka,pojazdy,destrukcja + ludzie i konsola juz ledwo zipie. Kolejna generacja moze da 24 graczy na strone

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, przy 24 typa na kaspijskiej jak latam heli to już miałem kilkanaście zwieszek, a co by było przy 64. Chociaż nie powiem, wolałbym ciut gorszą grafikę ale za to 32 osoby na mapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, przy 24 typa na kaspijskiej jak latam heli to już miałem kilkanaście zwieszek, a co by było przy 64. Chociaż nie powiem, wolałbym ciut gorszą grafikę ale za to 32 osoby na mapce :)

Też bym wolał. Pamiętam jak w Quake 3 się ustawiało grafę na mega surową, kanciastą bez tekstur, z ogromnym POV, żeby tylko płynniej chodziło i nic nie rozpraszało bo najważniejsza była akcja :). Ale czegoś takiego współczesne pokolenie graczy by nie pojęło za Chiny Ludowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał. Pamiętam jak w Quake 3 się ustawiało grafę na mega surową, kanciastą bez tekstur, z ogromnym POV, żeby tylko płynniej chodziło i nic nie rozpraszało bo najważniejsza była akcja :). Ale czegoś takiego współczesne pokolenie graczy by nie pojęło za Chiny Ludowe...

Sam gram na "low" na PC zeby tylko miec wiecej klatek wiec wiem o co chodzi. Roznica na duzych mapach jest spora,ale nawet takie metro w 48 sie gra swietnie (64 to juz przegiecie lekkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, przy 24 typa na kaspijskiej jak latam heli to już miałem kilkanaście zwieszek, a co by było przy 64. Chociaż nie powiem, wolałbym ciut gorszą grafikę ale za to 32 osoby na mapce :)

co prawda to prawda teraz wolę grać głównie metro i bazar właśnie przez to że najwiecej się dzieje

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu co sie teraz dobrze sprawdza dla wsparcia ? jakie polecacie pukawki i dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam rzadko gram wsparciem ale po patchu można zaobserwować wysyp M60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatni patch poprawił działanie tłumika ? Pytam o bronie które nawet z nim pojawiały się na mini mapce .

@ Kufir

Graj tym co wygodniej , dla mnie np M60 było ciężkie przed patchem i po w tym momencie jest luz , a dla Ciebie może być do dupy . Polecam M249 , MG36 , PKP za siłę ;) i QBB-95

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o RPKM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, ale obecne pokolenie zaczeloby od razu narzekac, ze GRAFIKA SLABA to pewnie i gra tez :D gdzie te dawne czasy sie podzialy, gdzie sie nie patrzylo na grafike tylko na GRYWALNOSC gry ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o RPKM ?

Nie jest zły ale ma mało pestek i przeładowanie w 4 sec na pustym a 3 jak nie to długo pomiędzy natłokiem wroga lepiej weź coś co ma więcej pestek bo będziesz się wrukwiał ;) Już lepszy jest M27-IAR lepszy zasięg szybsze przeładowanie i szybszy ;) -----------> http://symthic.com/?s=bf3 popatrz i sam zdecyduj ;)

Edit : lista jest zprzed patcha teraz oblukałem , ma ktoś aktualną listę ?

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły ale ma mało pestek i przeładowanie w 4 sec na pustym a 3 jak nie to długo pomiędzy natłokiem wroga lepiej weź coś co ma więcej pestek bo będziesz się wrukwiał ;) Już lepszy jest M27-IAR lepszy zasięg szybsze przeładowanie i szybszy ;) -----------> http://symthic.com/?s=bf3 popatrz i sam zdecyduj ;)

Edit : lista jest zprzed patcha teraz oblukałem , ma ktoś aktualną listę ?

Do RPKM mozna dodac większy magazynek i pestek będzie już 100.

Statystyki są do kitu, teraz wszystko sie pozmienialo. Np. chwyt przedni zwiększa odrzut ... nie wiedząc czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. chwyt przedni zwiększa odrzut ... nie wiedząc czemu.

Zwiększa podbijanie broni do góry, ale nie rzucą nią tak na boki, w końcu siła odrzutu musi mieć swój kierunek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grałem metro medykiem (podbój) i w pewnym momencie brakło mi pestek w moim p2000 zaraz potem pusto w g18 w koło biega sporo wsparcia ale nikt nie reaguje na prośby o amunicje cóż było robić kosa w ręce i jazda hmmm co za ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grałem metro medykiem (podbój) i w pewnym momencie brakło mi pestek w moim p2000 zaraz potem pusto w g18 w koło biega sporo wsparcia ale nikt nie reaguje na prośby o amunicje cóż było robić kosa w ręce i jazda hmmm co za ludzie

Nie mów mi nawet. Kilka dni temu miałem streak 23-0 i przerwany został tylko dlatego że żywcem nie miałem już czym strzelać, a dwóch supportów z mojego składu nie reagowało na żadne prośby i znaki żeby rzucić zasraną skrzynkę z ammo. Mogli by dać jakiś dobitniejszy sposób domagania się apteczki, albo że stojąc koło supportu ze swojego składu sami sobie ammo bierzemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał. Pamiętam jak w Quake 3 się ustawiało grafę na mega surową, kanciastą bez tekstur, z ogromnym POV, żeby tylko płynniej chodziło i nic nie rozpraszało bo najważniejsza była akcja :). Ale czegoś takiego współczesne pokolenie graczy by nie pojęło za Chiny Ludowe...

Amen

Natomiast co do "słabości" sprzętu to chyba jednak taka wygodna wymówka przy każdej multiplatformowej gierce. Nie wiem jak X360 ale pamiętam jak mi kumpel opowiadał że jego wydział na AGH kupił kilka PS3 właśnie ze względu na niesamowitą wydajność procesora. Na jednej z nich graliśmy nawet w dołączone demko Conana, zanim została przerobiona na maszynę do obliczeń :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi nawet. Kilka dni temu miałem streak 23-0 i przerwany został tylko dlatego że żywcem nie miałem już czym strzelać, a dwóch supportów z mojego składu nie reagowało na żadne prośby i znaki żeby rzucić zasraną skrzynkę z ammo. Mogli by dać jakiś dobitniejszy sposób domagania się apteczki, albo że stojąc koło supportu ze swojego składu sami sobie ammo bierzemy...

Ja zazwyczaj krzycze do takiego delikwenta przez VOIPa - dziala w 99% przypadkach ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj krzycze do takiego delikwenta przez VOIPa - dziala w 99% przypadkach ;d

Uwierz mi, nie działało. Jak z randomami nie włączam HS tak specjalnie headset odpaliłem i wołałem po nickach i ammo ammo i dupa. W następnej rundzie zmieniłem team i z jednego z nich dogtaga zdarłem żeby odreagować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak gram zazwyczaj ale czasem jak nie ma nikogo to wbijam na Quick Match i aż się boję na co trafię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak gram na prywatnych serwerach to czy wiadomo który to admin a który nie? czasami mam kilka pytań do ojca prowadzącego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie serwera zanim dołączysz pisze na dole na środku kto jest adminem. Nie wiem czy się da sprawdzić podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×