Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

hmm..najlepsze wyniki po miodzie pitnym,ewentualnie heineken lub jack daniels ;))

a tak troszkę bardziej serio to chyba troszkę szczęścia ;)) najważniejszy jest teamwork wtedy wszystko idzie łatwiej:)

Co do dziwnych odgłosów w Bf3: spotkał się ktoś z takim dziwnym dźwiękiem nawet nie wiem jak to określić - coś w stylu alarmu czy coś,bardzo głośny i ciągle powtarzalny,często zagłusza mi efekty z gry;-/ i zdarza się dość rzadko.

Szkoda,że ten głos tak często urywa.. :(

No ten dźwięk powtarzający się w kółko jakby właśnie alarm czy coś takiego - też sie ostatnio zastanawialismy z bratem co to. Ja myślalem początkowo ze to soflam ale szybko to zweryfikowalismy, to nie soflam hehe. Pojawia się dosyć losowo, nie rozkminiłem co to i od czego zalezy jego występowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się latać w okolicy 300 km/h. Kiedy ino coś zobaczę (cały czas select wciskam). To zwalniam ile się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, widzę że z tymi odgłosami to nie tylko ja tak mam. u mnie co jakiś czas pojawia się dźwięk jakby rakiety lub pocisku z rpga przelatujący obok głowy ( taki specyficzny świst) . ten bit jest około sekundowy i powtarza się czasami przez minutę , a czasami całą rundę . nic kompletnie innego wtedy nie słychać , tylko ten świst . czasem pomaga zgon i wszystko przechodzi , ale tylko czasem.... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście,że kiedy wyskakuje napis np. "zabicie wroga 100" lub inne tego typu to pod nimi pojawia się takie podkreślenie

_..___....___....____ coś jakby pod spodem był drugi taki napis tylko spłaszczony/ucięty?Mam tak od patcha.

Zwiechy oraz zielony ekran,a także urwany dzwięk były od zawsze ale DICE w ostatniej łacie dołożyło zwolnienia animacji bez wyraznego powodu;)

@Tomo jeśli żołnierz w następnych DLC-kach będzie nosił broń nad głową i/lub w tyłku i po tygodniu DICE każe pobrać Close Q. jeszcze raz no i jeśli w tym dodatku znów dadzą broń w stylu wczesnego Famasa/Usasa i każdy na serwie będzie z nią latał to ludzie będą biadolić i będą mieć rację.

Wszystko zależy od nomen omen jakości QA.

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie do tych co ogarniają jety. Czy latacie na pełnym gazie, czy raczej na minimum (tyle by się utrzymać). Ja mam problem z dobraniem odpowiedniego ciągu, albo przelatuję całą planszę i nie zdążę niczego zauważyć (nie mówiąc o trafieniu), albo dam za mało gazu i kończy się jak 2 lata z pewnym samolotem ;)

To zależy, jak Cię ściga inny jet, ewentualnie Ty jego, to przy skręcaniu najpierw hamuje do oporu, potem dopalacz, i tak w kółko aż się za nim ustawię, jeśli za Tobą jest ogarnięty koleś to robi tak samo i w sumie nawet kilka minut możecie się ścigać, kto komu 1szy siądzie na ogon. Jeśli chcesz jeta w miarę szybko upgradeować to graj na szturmie :) na podboju to ciężko, ja do tej pory nie potrafię grać tym F35 chociaż mam chyba ze 2 gwiazdy już na myśliwcu. ECM nigdy nie używam, jedynie flary, naprowadzana i radar koniecznie :) jak mnie ktoś namierza od razu lookam czy żółty czy czerwony lock i w zależności, żółty to wali mnie to :D daje dopalacz i przejdzie, czerwony wbijam jak najniżej i czekam, na sygnał lecącego pocisku i flary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami, gdy wybuchnie mcom, słyszę dźwięki jakby ktoś go uzbrajał. Niekiedy też tracę w ogóle dźwięk, wtedy pomaga kilka strzałów z broni.

Miałem dzisiaj niezłą przygodę. Latałem sobie little birdem na kanałach koło ZW-11, kiedy się obróciłem zauważyłem zapadający się pod ziemię helikopter. Lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna rzecz którą dice mogłoby poprawić i jakby to zrobili to na resztę przymknął bym oko. mianowicie chodzi mi o te pomarańczowe/niebieskie kółka A,B,C,D oznaczające flagi ( hud czy jak to się tam zwie) . czasem jest tak że biegnę przed siebie i najdą na siebie oznaczenia dwóch flag, gdzieś tam obok stanie oznaczony czołg i za chiny nic innego nie widać . ktoś na mnie biegnie i nie wiem czy to wróg , swój czy pies z kulawą nogą. mogliby to jakoś tak bardziej transparentne zrobić , tym bardziej że większość z nas zna już mapki na tyle że wie mniej więcej w którym kierunku jest flaga czy mcom. strasznie mnie to dezorientuje i zamiast pomagać przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kacper, widziałem twój film na yt w którym pisałeś że nagrałeś w 560p z powodu lepszego sterowania? Duża różnica?

Wg. mnie zależy to od wielkości twojego telewizora/monitora. Sam mam 22" monitor (HP w2207h) i input lag mi nie grozi więc gram z włączonym AA i 720p. Niektórzy mają wielkie telewizory i nie odczuwają różnicy w sterowaniu przy 576p. Więc wszystko zależy od posiadanego TV/monitora, niektóre TV oferują w opcjach możliwość zlikwidowania input laga (tryb gra), ale nie wiem jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ponad 90 000 kili co mam to mało :laugh:

Z czego 56k z pojazdów. Jakbyś nie zauważył to jesteś na 1. miejscu pod względem kills z pojazdów i stanowią one 2/3 tego co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no

Z czego 56k z pojazdów. Jakbyś nie zauważył to jesteś na 1. miejscu pod względem kills z pojazdów i stanowią one 2/3 tego co masz.

no to chyba dobrze że jestem pierwszy w pojazdach :biggrin: i widze że jechu śledzisz mnie :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kampić w tungusce i mieć frajdę niż ginąć co chwila na metro czy bazarze.

Jak się gra jak dupa to się ginie co chwile, a na Metro czy Bazarze można spokojnie natłuc 100+ fragów i ratio 5.0 nie ruszając pojazdów :)

________

Nie śledzę, ale z ciekawości teraz luknąłem, a tych killów z pojazdów masz więcej niż ja wszystkich, a gram nie od dziś :P

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niema się czym chwalić.

Dlaczego? Gościu widocznie nieżle gra tymi pojazdami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem stały dodatek do jetów "radar", ale nic on chyba nie zmienił, poza tym że w perkach na trzecim miejscu mogę go wybrać. Ten dodatek jest w końcu stały czy muszę go wybrać?

To jak na pytanie "jak nauczyć się strzelać" byś odpowiedział "zabijaj na spawnie".

Jetami najłatwiej polować na heli, jeepy, piechotę. Chcesz coś odblokować to ruszaj na rush Kharg i tam Frogfoot pięknie ściąga wrogie LAV na podejście.

No nie wiem, ja zawsze tak robię, że najpierw staram się zestrzelić wszystkie jety przeciwnika, a jak się uda to co jakiś czas przelatuję nad ich respem i niszczę w miarę możliwości inne jety. Niszczenie pojazdów i piechoty jakoś mi nie wychodzi.

Jak zawisnąć w miejscu jak helikopter w tym F-35?

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawisnąć w miejscu jak helikopter w tym F-35?

Przytrzymujesz R2 (domyślne sterowanie) aż przełączy się w tryb hover'a i utrzymujesz balans analogiem.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem stały dodatek do jetów "radar", ale nic on chyba nie zmienił, poza tym że w perkach na trzecim miejscu mogę go wybrać. Ten dodatek jest w końcu stały czy muszę go wybrać?

No nie wiem, ja zawsze tak robię, że najpierw staram się zestrzelić wszystkie jety przeciwnika, a jak się uda to co jakiś czas przelatuję nad ich respem i niszczę w miarę możliwości inne jety. Niszczenie pojazdów i piechoty jakoś mi nie wychodzi.

Jak zawisnąć w miejscu jak helikopter w tym F-35?

Co do praktyki rozp***dżania wrogich samolotów w bazie to chylę czoła - zaiste wyrafinowana strategia, musi dawać dużo frajdy i satysfakcji. Natomiast co do radaru to jeśli w jetach jest tak jak w helikopterach to "air radar" zastępuje Ci minimapę i pokazuje wszystkie pojazdy latające. Nie mylić z "zawsze włączonym po odblokowaniu" below radar czyli nienamierzalności na odpowiednio niskim pułapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na moim serwie jak grałem CQA na Karkandzie zobaczyłem chyba z trzech snajperów na wysokim budynku na środku między A i B. Jeden chyba z 30 orłów. I jak nigdy wcześniej nie banowałem tak tym razem z przyjemnością ustawiłem na nich celownik, posprawdzałem nicki i sajonara :). A że akurat było prawie po 150 ticketów to przeniosłem dwóch z dołu od nas do nich (akurat koleś z wysoką rangą dołączył i miał zero pkt) i była równa walka do końca. Moje pierwsze bany :)

teraz moderator kokomondo czy jak mu tam powinien dać Ci bana na 3 dni na forum, zgłosić Cię do ea że jesteś lump i tyle haha !

Niezły burdel tutaj macie, ja za wypowiadanie się o własnym serwerze mam blokade na forum, to co tu wolno a co nie ?

P.S. Czy takie banowanie nie jest bezsensowne ? Czy za takie bany nie można się wkurwić ? Może byli świetnymi snajperami i walili same heady, może mimo 30 orła koleś pierwszy raz grał snajperem i chciał go gwiazdkować ? Generalnie raz macie pretensje o banowanie, raz nie - dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz R2 (domyślne sterowanie) aż przełączy się w tryb hover'a i utrzymujesz balans analogiem.

A nie L2? :)

teraz moderator kokomondo czy jak mu tam powinien dać Ci bana na 3 dni na forum, zgłosić Cię do ea że jesteś lump i tyle haha !

Niezły burdel tutaj macie, ja za wypowiadanie się o własnym serwerze mam blokade na forum, to co tu wolno a co nie ?

P.S. Czy takie banowanie nie jest bezsensowne ? Czy za takie bany nie można się wkurwić ? Może byli świetnymi snajperami i walili same heady, może mimo 30 orła koleś pierwszy raz grał snajperem i chciał go gwiazdkować ? Generalnie raz macie pretensje o banowanie, raz nie - dziwne

Dostali bany za wlatywanie MAVem na niedostępny normalnie dach budynku. Tak samo jakby go dostali za włażenie pod mapę i inne exploity.

A Ty dostajesz perm bana za chamstwo i multikonto. Nie dotarło raz to teraz może dotrze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra jak dupa to się ginie co chwile, a na Metro czy Bazarze można spokojnie natłuc 100+ fragów i ratio 5.0 nie ruszając pojazdów :)

wiesz ja jak dupa nie gram i wczoraj na metro miałem ponad 200 kilsów i to snajperką :laugh:

a co do broni to tylko 3 mi zostało do odblokowania i wszystkie mam na maxa oprócz nieśmiertelników :woot: ale i na nie znajde czas :woot:

do mnie dupą może byc taki człowiek kto gra tylko jedną bronią ale każdy ma inne zdanie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Jutro wybieram się po BF3 i ile minut/godzin będzie się pobierała aktualizacja, bez której nie zagram przez multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie L2? :)

Ah, posypuję głowę popiołem. Zawsze mi się te przyciski mylą, ale jak już trzymam pada to nie mam problemów :)

Mam do Was pytanie.

Jutro wybieram się po BF3 i ile minut/godzin będzie się pobierała aktualizacja, bez której nie zagram przez multi?

To wszystko zależy od szybkości twojego łącza.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Jutro wybieram się po BF3 i ile minut/godzin będzie się pobierała aktualizacja, bez której nie zagram przez multi?

zależy jaka jest temperatura odczuwalna powietrza na zewnątrz i faza księżyca w momencie ściągania..... :blink:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×