Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się w takim razie patałachy mają nauczyć latać? Dopóki nie było prywatnych serwerów gdzie można poćwiczyć latanie, a i tak nie każdy może kupić prywatny serwer, to trzeba było siadać za stery i ogień. Nawet na te 30 sekund. Wiadomo że to wkurza tych co potrafią latać, bo mnie do białej gorączki czasami doprowadza jak ułamek sekundy przede mną jakiś noobek wbije za stery, a ja jako strzelec i tylko czekam aż się rozbijemy.. :). No ale ja też tak kiedyś latałem (bardzo krótko :P).

No, ale teraz naprawdę nietrudno o wejście sobie na zupełnie puściutki serwer celem potrenowania latania, a do tego jest misja co-opowa. Chodzi mi o to że zwyczajnie frustrujące jest kiedy wczuwasz się już w latanie i nagle dupa - lądujesz na bocznej ławeczce i masz np. kilka minut z głowy bo nowy pilot uważa że najlepiej polecieć tak ze 2km od pola bitwy i próbować z tamtąd coś ustrzelić, ew. ląduje do góry nogami na pierwszym lepszym drzewie. A tak by było przynajmniej wiadomo kto lata w "następnej kolejce" - jesteś dobry(czyt. wbiłeś baretkę) to masz ten komfort że nie musisz się ścigać(zresztą tu często za nas decyduje szybkość połączenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem twoją frustrację, ale myślę że taki sposób jak mówisz byłby niesprawiedliwy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepszym wyjściem byłoby np -500 exp za wbicie za stery pojazdu, wtedy osoby które nie potrafią latać by się 2x zastanowiły czy warto go brać czy może lepiej pograć na unranked/coop i się nauczyć latania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem twoją frustrację, ale myślę że taki sposób jak mówisz byłby niesprawiedliwy.

Zgadzam się w pełni. Sam może dobrze nie latam, chociaz chwila na pewno dobrze nie latam:D ale generalnie chodzi o to żeby wszyscy mieli te same szanse. Poza tym po to jest headsecik zeby zapodać w eter ze jak ktoś nie umie latac to niech zostawi to ogarnietym ziomom żeby odwrócić losy rozgrywki. @Jechu - w sumie nie najgorsze rozwiazanie ale raczej mało prawdopodobne w implementacji.

@ Jechu - w ogole wczoraj wywaliło mnie z serwera Waszego, nie wiem może miałem lagi bo moja kobieta zaczela sobie ogladac seriale na kompie ale potem okoniego zdaje sie tez wywalilo wiec to jednak po stronie serwera musialo być. Strasznie na kanałach obrywalismy baty a na demawendzie tak ladnie wkleiłem sie w rozgrywke :) MP7 widze ze teraz rządzi - jeden koleżka każdy pojedynek praktycznie ze mna wygrywał tym "czymś" , będę musiał spróbować.

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zresztą tu często za nas decyduje szybkość połączenia

Nie jestem informatykiem i może palnę teraz bzdurę ale mam wrażenie że rozwiązaniem na tego typu bolączki jest wymiana dysku w konsoli, skąd pomysł? Ano braciak zapakował do swojej czarnuli dysk SSD i zawsze, ale to po prostu za każdym razem i to bez wyjątków jest pierwszy na mapie i pojeździe który sobie akurat upatrzy. Znowu sprowadzamy się jednak do tego że trzeba wydać trochę kasy aby mieć fory przed innymi ;)

Dlatego lepszym wyjściem byłoby ...

... granie wyłącznie ze znajomymi ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP7 widze ze teraz rządzi - jeden koleżka każdy pojedynek praktycznie ze mna wygrywał tym "czymś" , będę musiał spróbować.

MP7 jest zajebiste. Zagrałem tym dopiero niedawno jak przyszła kolej na gwiazdkowanie tej broni i tak mi się spodobała że zostałem przy niej dłużej. Reflex + Laser + Extended mag (uchwyt ma wbudowany zdaje się) i kosi aż miło. Fakt że na dalszy dystans nie ma co się ujawniać nawet, ale na średni da radę ustrzelić kilkoma krótkimi seriami. Za to z bliska nie ma chyba innej automatycznej broni na to! Na extended magu ma 41 pestek co spokojnie na 2 kolesi na raz wystarcza, czasem nawet 3. Do tego szybkie przeładowanie i mały odrzut. Naprawdę polecam jak ktoś nie próbował jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP7 jest zajebiste. Zagrałem tym dopiero niedawno jak przyszła kolej na gwiazdkowanie tej broni i tak mi się spodobała że zostałem przy niej dłużej. Reflex + Laser + Extended mag (uchwyt ma wbudowany zdaje się) i kosi aż miło. Fakt że na dalszy dystans nie ma co się ujawniać nawet, ale na średni da radę ustrzelić kilkoma krótkimi seriami. Za to z bliska nie ma chyba innej automatycznej broni na to! Na extended magu ma 41 pestek co spokojnie na 2 kolesi na raz wystarcza, czasem nawet 3. Do tego szybkie przeładowanie i mały odrzut. Naprawdę polecam jak ktoś nie próbował jeszcze.

Po wczorajszej partyjce zdecydowanie spróbuje bo dawno nie dostawałem tak batów od jednej broni :) To cuś ma od razu tlumik dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Jechu - w ogole wczoraj wywaliło mnie z serwera Waszego, nie wiem może miałem lagi bo moja kobieta zaczela sobie ogladac seriale na kompie ale potem okoniego zdaje sie tez wywalilo wiec to jednak po stronie serwera musialo być. Strasznie na kanałach obrywalismy baty a na demawendzie tak ladnie wkleiłem sie w rozgrywke :) MP7 widze ze teraz rządzi - jeden koleżka każdy pojedynek praktycznie ze mna wygrywał tym "czymś" , będę musiał spróbować.

Nie było tak źle http://battlelog.bat...05/4/261537003/ Serwer mamy w Europie, więc lagów nie powinno być. Co do tego MP7 to cola ciągle z nim biegał, aż w końcu sam to wziąłem, bo sporo razy padłem od tego :biggrin: Tłumika nie ma od razu, ale możesz go wziąć zamiast lasera, ja używam rds + laser + ext mag.

Nie jestem informatykiem i może palnę teraz bzdurę ale mam wrażenie że rozwiązaniem na tego typu bolączki jest wymiana dysku w konsoli, skąd pomysł? Ano braciak zapakował do swojej czarnuli dysk SSD i zawsze, ale to po prostu za każdym razem i to bez wyjątków jest pierwszy na mapie i pojeździe który sobie akurat upatrzy. Znowu sprowadzamy się jednak do tego że trzeba wydać trochę kasy aby mieć fory przed innymi ;)

Ja mam wersję z PSN i w 99% przypadkach jestem 1. na mapce, wyjątek to gdy moi znajomi którzy też mają wersję cyfrową graja ze mną :biggrin: Sam myślałem żeby kupić SSD co by loadingi skrócić.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle http://battlelog.bat...05/4/261537003/ Serwer mamy w Europie, więc lagów nie powinno być. Co do tego MP7 to cola ciągle z nim biegał, aż w końcu sam to wziąłem, bo sporo razy padłem od tego :biggrin: Tłumika nie ma od razu, ale możesz go wziąć zamiast lasera, ja używam rds + laser + ext mag.

Ja mam wersję z PSN i w 99% przypadkach jestem 1. na mapce, wyjątek to gdy moi znajomi którzy też mają wersję cyfrową graja ze mną :biggrin: Sam myślałem żeby kupić SSD co by loadingi skrócić.

Raczej to by zależało od prędkości neta, ale kto wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to by zależało od prędkości neta, ale kto wie :P

Uwierz mi, że nie, bo znajomy który ma 50mbps z upc dłużej wbija na serwa, niż drugi z 2mbps, ale za to gra z psn. Ale nie powiem, bo łącze też odgrywa w tym swoja rolę, a nawet taka pierdoła jak przeglądanie xmb w trakcie loadingu też spowalnia wczytanie mapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to by zależało od prędkości neta, ale kto wie :P

No nie bo mapa Ci się ładuje z konsoli a nie przez neta. Jak się załaduje to grasz. Jak ktoś ma BF3 z PS Store i do tego dysk SSD to już chyba flagi przejmuje jak reszcie się załaduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bo mapa Ci się ładuje z konsoli a nie przez neta. Jak się załaduje to grasz. Jak ktoś ma BF3 z PS Store i do tego dysk SSD to już chyba flagi przejmuje jak reszcie się załaduje :)

Dlatego teraz ten czas w bezruchu zanim runda wystartuje został skrócony do 3-5s żeby uniknąć takich sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie człowiecze, chcesz mi powiedzieć że jak ktoś dobrze lata i do tego nie jest fanem bezczynnego czekana na ekranie respa żeby BYĆ MOŻE zagrać tak jak lubi to jest fly-whore i bardzo dobrze że musi się użerać ze zgrają patałachów którzy najprawdopodobniej rozbiją helikopter w ciągu 30s?

Mam podobne zdanie, na mapkach "lądowych-prawie bez sprzętu" gram sobie piechotą a wchodze na wielkie mapy aby realizowac piekło z nieba :happy: wczoraj po 1,5h z buta chciałem odprężyć sie za sterami i gdy tylko przejmowałem heli i zaczolem kosic baze na 4 różnych serwach dostalem kicka od admina bez ostrzeżenia...a przeciez na heli spokojnie można znaleźdzć teraz sposob na bazach są centuriony plus czolgi i javeliny..no i przeciwny heli / ktory staram sie odrazu zakosić :biggrin: / a tu odrazu wywalają po 10 min gry.. gdzie tu logika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest mi w stanie wytlumaczyc jak dla idioty jak raportowac server na ps3? Nie mam pojecia jak to zrobic, z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie, na mapkach "lądowych-prawie bez sprzętu" gram sobie piechotą a wchodze na wielkie mapy aby realizowac piekło z nieba :happy: wczoraj po 1,5h z buta chciałem odprężyć sie za sterami i gdy tylko przejmowałem heli i zaczolem kosic baze na 4 różnych serwach dostalem kicka od admina bez ostrzeżenia...a przeciez na heli spokojnie można znaleźdzć teraz sposob na bazach są centuriony plus czolgi i javeliny..no i przeciwny heli / ktory staram sie odrazu zakosić :biggrin: / a tu odrazu wywalają po 10 min gry.. gdzie tu logika

Mają rację, że Cię wyrzucają. Nikt nie chce mieć sytuacji spawn=dead. Przeciwnik nie powinien mieć możliwości zabijania w bazie.

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest mi w stanie wytlumaczyc jak dla idioty jak raportowac server na ps3? Nie mam pojecia jak to zrobic, z gory thx

nic tam nie raportuj, donosicielstwo jest w Polsce nieakceptowane ;]

Edytowane przez freesssbee
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

No tak, ale jak zostaje wyrzucony z serwera tylko temu ze mam duzo fragow to juz chyba lekka przesada jest?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają rację, że Cię wyrzucają. Nikt nie chce mieć sytuacji spawn=dead. Przeciwnik nie powinien mieć możliwości zabijania w bazie.

Kumam ale takim hero to nie jestem aby zdominować samym heli wyjazd z bazy calej ferajnie, wiec jak napisalem na bazie jest tyle sprzetu i możliwości, nawet resp jest już w centurionie zrobiony, że spokojnie można odeprzeć atak..a nie kicka robic.

A na tych mapach byly tez odbite flagi wiec można bylo robic respa nie tylko na bazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ supas

z serwa mnie nie wywaliło , po prostu jak zobaczyłem że ciebie i bonesa nie ma to sam się zkickowałem ;) . a ten serwer LOL super , prawie wszyscy z forum . będę tam częściej zaglądał. no i przekonałem się że Jechu nie jest jednak bogiem i można go zabić ( zresztą miał kilka zgonów) :biggrin: :P .

niestety potem przerzuciło nas na różne drużyny i za chiny nie mogłem do was dołączyć . ale źle nie było ,przynajmniej miałem jakiś wymagających rywali :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ supas

z serwa mnie nie wywaliło , po prostu jak zobaczyłem że ciebie i bonesa nie ma to sam się zkickowałem ;) . a ten serwer LOL super , prawie wszyscy z forum . będę tam częściej zaglądał. no i przekonałem się że Jechu nie jest jednak bogiem i można go zabić ( zresztą miał kilka zgonów) :biggrin: :P .

niestety potem przerzuciło nas na różne drużyny i za chiny nie mogłem do was dołączyć . ale źle nie było ,przynajmniej miałem jakiś wymagających rywali :ok:

No to może nie Ciebie a Cyca:) Nieważne. Jechu nie jest Bogiem - nikt nim nie jest i z każdym można rywalizować. Ale serwer faktycznie fajny będę musiał go dodać do ulubionych o ile Sir Jechu mnie nie zbanuje hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@freesssbee

No wlasnie admin bez powodu mnie wyrzucil, czyli wiec musze admina zaraportowac?

albo zobacz na jakim serwie grales ostatnio, dodaj go do listy i wtedy pocisnij raport do EA. IMHO najlatwiej zapamietac psn admina czy wlasciciela serwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serwer faktycznie fajny będę musiał go dodać do ulubionych o ile Sir Jechu mnie nie zbanuje hehe.

potwierdzam, nawet byłem w górnej części tabelki grając przeciwko LOLom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie, na mapkach "lądowych-prawie bez sprzętu" gram sobie piechotą a wchodze na wielkie mapy aby realizowac piekło z nieba :happy: wczoraj po 1,5h z buta chciałem odprężyć sie za sterami i gdy tylko przejmowałem heli i zaczolem kosic baze na 4 różnych serwach dostalem kicka od admina bez ostrzeżenia...a przeciez na heli spokojnie można znaleźdzć teraz sposob na bazach są centuriony plus czolgi i javeliny..no i przeciwny heli / ktory staram sie odrazu zakosić :biggrin: / a tu odrazu wywalają po 10 min gry.. gdzie tu logika

Za baserape to powinien akurat być automatyczny kick, ban i telefon do matki żeby gówniarzowi dupsko przetrzepała. Inna sprawa że DICE tak partacko zaprojektowało bazy na niektórych mapach że głowa mała - choćby na tych nieszczęsnych kanałach - 1 spawn na suchym lądzie, lotniskowiec ciutkę dalej + centurion - tak żeby z brzegu nie dało się walić do pojazdów od razu, a i żeby z centuriona nie dało się pruć nad pole bitwy i sprawa załatwiona, a tak jak jest teraz to większość wie jak to lubi wyglądać - mecz na 1k ticketów i przez 800 radziecki pluton egzekucyjny stoi na brzegu i nabija staty.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×