Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że przegraliście z GBT. Stawiali duży opór czy pecha mieliście ?

Są świetnie przygotowani(trening czyni mistrza a oni ciągle codziennie trenują a my mieliśmy 0 treningu ) i na moje oni wygrają ten turniej

szkoda że sekwana się trafiła (moja najgorsza mapa na sqad rush)

dzieciaku zważaj na słowa,był zimin Was ciągle było 3 czekali i czekali.Nikt nie dołączył,wszedłem ja za zimina i się obsraliście.Bo byłem z poza listy(co to za znaczenie)zamiast grać fair to zrobiliście loda ogranizatorom i dostaliście walkowera;) tyle w tym temacie.

ta był zimin było was 3 haaaaaaaaaaa :rofl: człowieku chyba ci się już w głowie pomieszało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są świetnie przygotowani(trening czyni mistrza a oni ciągle codziennie trenują a my mieliśmy 0 treningu ) i na moje oni wygrają ten turniej

szkoda że sekwana się trafiła (moja najgorsza mapa na sqad rush)

My właśnie też gramy bez treningu, ale jak dotychczas wygrywaliśmy do 0. Największe problemy to mieliśmy z OFPS.

Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są świetnie przygotowani(trening czyni mistrza a oni ciągle codziennie trenują a my mieliśmy 0 treningu ) i na moje oni wygrają ten turniej

szkoda że sekwana się trafiła (moja najgorsza mapa na sqad rush)

ta był zimin było was 3 haaaaaaaaaaa :rofl: człowieku chyba ci się już w głowie pomieszało

Zaraz Tobie się może pomieszać;) to,że nie potraficie stoczyć pojedynku to już Wasza sprawa;)

lepiej wróć polerować swoją myszkę i zapytaj mamy czy dzisiaj wieczorem możesz sobie pograć;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My właśnie też gramy bez treningu, ale jak dotychczas wygrywaliśmy do 0. Największe problemy to mieliśmy z OFPS.

to lepiej zacznijcie trenowac bo na prawde są bardzo dobrze zgrani

z 2 miesiące temu graliśmy parę rund z nimi i nie byli tacy dobrzy jak teraz

tylko że wiesz graliśmy na innych zasadach a w tym turnieju to są hardkorowe zasady

Zaraz Tobie się może pomieszać ;) to,że nie potraficie stoczyć pojedynku to już Wasza sprawa;)

lepiej wróć polerować swoją myszkę i zapytaj mamy czy dzisiaj wieczorem możesz sobie pograć ;))

powiedz czy mam powstawiac zdjecia jakie były wam wysyłane wiadomości

po co mam ci wstyd robic mogliście zagrac 4na4 na naszym serwie(bo na BF3polska wbił się random)

a zrezygnowaliście.

KONIEC TEMATU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kielbas

Ja mam tak samo, dlatego jak widze post gdzie ktoś pisze że myszka nic nie daje to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :) (bo skoro nic nie pomaga to po co wydawac 300zł na ee), no ale ja zostaje przy padzie bo tylko padem idzie grać z kopytami do góry popijając bro.

@boneso

Jak mnie pamięć nie myli 12 czerwca będzie patch (który ma zlikwidować input laga) oraz dodatek CQ.

Stary za tego posta masz u mnie szacun :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G36, AKS i SG tez daja rady imho a jak nie to PDW w pogotowiu :]

ostatnio zrezygnowalem z jarania do grania, a kiedys motto bf'a: nie ma grania bez jaranie :)

btw. kupna nowego DLC. nie chce kupowac tej zdrapki czy kodu z allegro i chcialbym zrobic to poprzez karte. Mam z mBanku Master Card Debit Gold? myslicie, ze da rade? ktos uzywa karty platniczej do tranzakcji na PSN. Help pls

Jeśli ta karta to zwykła karta płatnicza (nie kredytowa) to nie będzie hulała.

Jeśli zależy Ci tylko na zakupach w PSN, appstore czy innych transakcjach internetowych to spoko alternatywą jest eKarta z mbanku. Karta jest zapięta pod twój ror, jak chcesz zrobić zakupy, jednym kliknięciem doładowujesz ją online kwotą transakcji i heja. Koszt to 25 zeta/rok. Możesz zamówić przez tel, w 3 dni masz karte w domu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie karta platnicza mozna w pss placic (wcale nie musi to byc karta kredytowa), wiec prosze w blad nie wprowadzac.

wszystko zalezy czy bank daje taka mozliwosc.

np. karta platniczna (z delfinem) do ekonta w mbanku dziala normalnie i nic nie kosztuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie karta platnicza mozna w pss placic (wcale nie musi to byc karta kredytowa), wiec prosze w blad nie wprowadzac.

Moje karty płatnicze (mbank,PKO BP,KBS) nie robiły, dlatego musiałem się bawić w eKarte.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja place karta platnicza z mbanku

wystarczylo zadzwonic zeby limit liczby tranzakcji internetowych zmienili, czy cos takiego...

zreszta propo platnosci jest odpowiedni temat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kielbas

Ja mam tak samo, dlatego jak widze post gdzie ktoś pisze że myszka nic nie daje to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :) (bo skoro nic nie pomaga to po co wydawac 300zł na ee), no ale ja zostaje przy padzie bo tylko padem idzie grać z kopytami do góry popijając bro.

Są ludzie co ciężko im się przestawic na pada(np ja) a mi akurat wtedy wydatek 300zł nie przeszkadzał

są przypadki co zakup EE im hu......... daje i są przypadki że coś im daje

ja sam w przyszłosci się przestawię i będę piwko pił z padem ale to dopiero jak PS4 wyjdzie

Sam popełniłem błąd że zacząłem grac na myszce na ps3 bo tak już bym miał doświadczenie 3 letnie na padzie.

Mieszka ze mną kuzyn który ma również ps3 ale gra na padzie i widzę jakie postępy robi i mu zazdroszczę

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE nieźle pogięło. 60 euro za BF premium ;D + kasa z serwerów, dodatków itd

Drugie cod się robi. Czyli płać za wszystko sporą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się biznes. A w biznesie najważniejsza jest kasa. W sumie jak mam dostać za to premium wszystkie dodatki za friko i to wcześniej to nie jest taki zły pomysł, bo wychodzi taniej. Do tego dochodzą jakieś śmieci jak wyglądy, blachy i skórki. Ale czy na pewno się je dostaje za friko?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

padł mi system i prawdopodobnie będę zmuszony zrobić format dysko, czy jak to się zwie

wyjdzie na to, że stracę BF'a, którego miałem ze zrzutki, a gościu zmienił hasło więc nie mam dostępu do konta

czy jeżeli kupię używkę to będę mógł grać przez sieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klucz (online pass) aktywacji gry wieloosobowej został wpisany to będziesz mógł grać na używce, jako, że ten klucz jest przypisany do konta, nie do dysku/pamięci konsoli. Chyba nawet nie będziesz musiał go ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE nieźle pogięło. 60 euro za BF premium ;D + kasa z serwerów, dodatków itd

Drugie cod się robi. Czyli płać za wszystko sporą kasę.

Faktycznie może na nasze Polskie warunki to jest nie mała kasa.Ale postaw się po drugiej stronie barykady: wydałeś jako producent w ch%j kabonki na wydanie BF3.Miałeś na celu nie tylko dostarczenie rozrywki graczom na całym świecie ale przede wszystkim zarobienie jak największej kapusty na tym produkcie.W dzisiejszych czasach tylko frajer (albo złodziej) myśli ,że wszystko dostanie za darmo.Kupując PS3 chyba wszyscy zdawaliście sobie sprawę,że nie takie tanie jest to granie!Więc skończcie te marudzenie albo grajcie na Androidzie (chociaż i tam za dobrą grę trzeba zapłacić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko

padł mi system i prawdopodobnie będę zmuszony zrobić format dysko, czy jak to się zwie

wyjdzie na to, że stracę BF'a, którego miałem ze zrzutki, a gościu zmienił hasło więc nie mam dostępu do konta

czy jeżeli kupię używkę to będę mógł grać przez sieć?

Nie będziesz mógł grac ja na moim starym koncie miałem bf1943

stwierdziłem a po co ma mi stare konto i je usunąłem a gra została na twardym dysku chciałem kiedyś sobie zagrac na koncie MAFI i pytało mnie o klucz

musiałem przywrócic stare konto i było ok.

Morze teraz się zmieniło ale nie wydaje mi się

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurcze, przydałoby się mieć pewność bo nie chce mi się kupować 2 razy gry, a różnica między nową a używaną jest spora

dotychczas myślałem tak jak ty, ale jakiś gościu na YT mi namieszał, i wychodzi z tego, że stracę również wszystkie progressy online i znajomych, dlatego nie wiem czy pass zadziała

chociaż z drugiej strony, zaoszczędziłem na dice jakieś 180 zł, więc w sumie chyba wyjdę na 0

tyle, że kasy teraz nie mam i chyba daruję sobie PS3...

gościu ze zrzutki na BF3 zmienił hasło, bo była ta akcja że 5 kupowało grę a tylko 2 osoby miały DLC

gość nazywa się timanti (gametrade) jakby co ;)

pasy do Crysisa i B2K mam więc chyba dam radę ściągnąć

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DICE nieźle pogięło. 60 euro za BF premium ;D + kasa z serwerów, dodatków itd

Drugie cod się robi. Czyli płać za wszystko sporą kasę.

Jeżeli policzysz że każdy dodatek będzie kosztował 15Euro a ma być ich jeszcze napewno 5 to chyba się opłaca , dochodzą do tego stroje , blachy , kosa i wcześniejszy dostęp do DLC .

Jedno co mnie zastanawia , ktoś wcześniej dał ( chyba Jechu ) link gdzie było napisane że premium ma dodać 20+ nowych map i tu tkwi diabeł , czy w to jest wliczony dodatek B2K i CQ ? czy też nie bo jeśli nie to ciekawe kiedy te mapy dadzą bo w przeciągu 1,5 roku to już BF4 będzie :biggrin: Najgorsze w tym jest to że najpierw dają CQ a potem premium i w zasadzie nic o premium nie wiadomo na 100% , tylko niby informacje od tajemniczego źródła :biggrin: Ciekawe jakie szambo im wyciekło :pinch:

@BaKaJ

Napisz do tego typa co się stało i spytaj czy Ci pozwoli pobrać ponownie bo i tak on na tym nie straci , ale ty musisz zdeaktywować konto u niego . Chyba można też przekopiować BF z dysku na dysk ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje postępy są przypisane do twoje żołnierza, który jest przypisany do twojego konta PSN (SEN). Sam przywracałem ustawienia do fabrycznych i usuwałem wszystkie zapisy. Jedyne co straciłem to zapisy do gry jednoosobowej. Kupiłeś online pass na swoje konto - BaKaJ-PL i wpisałeś w grze, w tym momencie przypisałeś sobie ten klucz do swojego konta, nie konsoli.

Nie będziesz mógł grac ja na moim starym koncie miałem bf1943

stwierdziłem a po co ma mi stare konto i je usunąłem a gra została na twardym dysku chciałem kiedyś sobie zagrac na koncie MAFI i pytało mnie o klucz

musiałem przywrócic stare konto i było ok.

Morze teraz się zmieniło ale nie wydaje mi się

Kupiłeś BF1943 na koncie X i na nim wykorzystałeś online pass i chciałeś grać na koncie Y, bez online passa. Fuck logic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tyle, że kupowałem ze zrzutki i nie mam hasła do konta matki, więc pass chyba też przepadł

czyli wychodzi na to, że muszę kupić nową

@KJN86

gościu się najpierw zapierał, że nie zmienił hasła, a później, jak poprosiłem go o listę zrzutkowców, żeby jakoś wydedukować kto zmienił hasło to przestał odpisywać...

szkoda słów, bo za to, że wszystko zorganizował oddałbym mu ten dodatek

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu ze zrzutki na BF3 zmienił hasło, bo była ta akcja że 5 kupowało grę a tylko 2 osoby miały DLC

gość nazywa się timanti (gametrade) jakby co ;)

bo przedtem mogłeś w 5ciu robic zżute a teraz tylko w 2 i to weszło w życie pomiędzy wypuszczeniem BF3 a B2K

dlatego tylko 2 osoby potem mogły ściągnąc dodatek

Kupiłeś BF1943 na koncie X i na nim wykorzystałeś online pass i chciałeś grać na koncie Y, bez online passa. Fuck logic.

bo tam miałem konto na irlandie i mi wchodziła moja karta kredytowa a mafie mam na polske (a tego nie da się zmienic) i mi karty kredytowej nie bierało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłeś BF1943 na koncie X i na nim wykorzystałeś online pass i chciałeś grać na koncie Y, bez online passa. Fuck logic.

Do BF1943 nie było online passu ;) ale działało na jednej konsoli jak nadal utrzymałeś konto osoby ( w sekcji nr 1 czyli użytkownicy ;) ) od której pobrałeś grę ;)

@ BaKaJ

Online pass się chyba raz wbija i działa na każdej kopii , on jest przypisywany do konta origin , czyli kup płytę i jeśli moja teoria jest błędna to kupisz sobie pass-a ;)

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypisany do konsoli.

Kupiłem używaną PS3 z BF3 i po odpaleniu na moim koncie PSN od razu bez wpisywania wyskoczyła mi informacja o aktywacji online pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypisany do konsoli.

Kupiłem używaną PS3 z BF3 i po odpaleniu na moim koncie PSN od razu bez wpisywania wyskoczyła mi informacja o aktywacji online pasa

Ty mówisz o graniu w BF3 czy zakładaniu konta PSN ? Mnie w PSN nigdy pytanie o pass nie wyskoczyło ale w menu gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×