Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty opowiadasz ze za duze ja 2 min temu po 50 killi tam bilem :ok:

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj grałem na Kaspijskiej i myślałem, że mi łeb rozsadzi. Ktoś albo latał heli i mnie namierzał albo postawił SOFLAM'a. Przez 15min ciągle słyszałem ten dźwięk! Wczoraj za to jakiś ninja w myśliwcu mnie prześladował i miałem powtórkę z rozrywki. Nawet go nie atakowałem, bawiłem się świeżo odblokowanymi rakietami P-Z. Poszukam dzisiaj jakiegoś servera HC i tam przetestuję. Mniejsza szansa, że mnie zdejmą.

@okoni: Premium ma do końca tygodnia. Spójrz ile osób biega z grafitowymi blachami. Ja bym się za wcześnie nie cieszył :D

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś już chyba koniec tego 2expa , może wreszcie będzie spokój na serwerach . wczoraj miałem śmieszną sytuację gdzie na metrze pod flagą C ok10 chłopa przebierało nóżkami stojąc w miejscu. hehe. za duży natłok ludzi , pewnie dlatego też duża liczba osób miała problem z ubiciem kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na cq trzeba wiedziec gdzie biec żeby zaflankowac nupów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to opanować mapke w miare i znac najbardziej "ruchliwe" miejsca na mapie a wpada się na przeciwników bardzo często. Jak się chowasz w kiblu w Zibie to raczej nie znajdziesz nikogo oprócz człowieka z brązu :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ? ostatnio balcera siedział na apteczce w kiblu i staty miał dobre , jechu świadkiem :biggrin: .

i rzeczywiście trzeba znać skróty i uczęszczane drogi z flagi pod flagę bo można latać i nie spotkać nikogo.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ? ostatnio balcera siedział na apteczce w kiblu i staty miał dobre , jechu świadkiem :biggrin: .

Może miał sraczke i Stoperanu w apteczce szukał hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast co troche pytac na forum o ktorej ktos tam bedzie, moze wymienicie sie nr gg,skypem czy cokolwiek tam macie? Duzo latwiejszy sposob niz pisanie na forum. Ewentualnie polecam PW

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy sobie teraz na CQ ja ,Ryuojin i DonBilson.Pierwsze 2 mecze krece dobre wyniki i wygrywamy.3 mecz sie zaczyna mija minuta mam 4:0 i wyskakuje mi komunikat „Masz zakaz wstepu na serwer”.Co za cioty z tych adminow.A co najlepsze ze po obu stronach graly orly

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie psułeś im C4 to kicka dostałeś :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno tak bo te booty nic innego nie potrafia jak C4 podlozyc :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, większość śmierci na CQ to z tego powodu, ale można czasem przyfarcić granatem czy rpg jak akurat podkłada c4 i jest wesoła grupka :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha a propo podkladania :biggrin: Wczoraj jak gralismy Ty Jechu albo xSupasx rzucil granat na A na Zibie co wyjeb....l tam 4 czy 5.Tam lezaly moje miny przeciw pancerne :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ,to już teraz wiem kto te krowie placki na nowych mapkach rozkłada :biggrin: .

z całą pewnością te moje ostatnie lagi były spowodowane natłokiem ludzi (2exp) . wczoraj wreszcie, po dłuższym czasie udało mi się zrobić trójbój na sekwanie z aeka i to z takiej odległości że jakby mi ktoś gości nie zespotował to bym ich wogóle nie zauważył , już się horyzont załamywał ;) . a wcześniej cały magazyn i jeszcze boczniak aby kogoś z metra ubić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no odkad zamienilem medyka na technika tak jakos mi miny podeszly.Tylko jest bardzo duzo sytuacji gdzie granat czy RPG ich nie zdetonuje i jest kupa.Nie raz mialem ze 2 granaty poszly a miny nie tkniete leza.Ale wczorajsza sytuacja co Jechu albo xSupasx 5 czy 4 zabil to byl polew ostry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha a propo podkladania :biggrin: Wczoraj jak gralismy Ty Jechu albo xSupasx rzucil granat na A na Zibie co wyjeb....l tam 4 czy 5.Tam lezaly moje miny przeciw pancerne :rofl:

No ja wtedy miałem dzień dziecka hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy sobie teraz na CQ ja ,Ryuojin i DonBilson.Pierwsze 2 mecze krece dobre wyniki i wygrywamy.3 mecz sie zaczyna mija minuta mam 4:0 i wyskakuje mi komunikat „Masz zakaz wstepu na serwer”.Co za cioty z tych adminow.A co najlepsze ze po obu stronach graly orly

Spoko mnie w nastepnej rundzie zbanowal rowniez a bylo 5-1 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawi się nowa opcja zarządzania meczami na Battlelogu (dla każdego właściciela servera). Będzie można ustalić zasady oraz określić skład drużyny (brak randomów). Jeszcze ciekawszą rzeczą będzie możliwość rozegrania sesji treningowej, w której statystyki nie będą liczone. Dokładnej daty nie podano. Jak dla mnie bomba :biggrin:

@Down:

Większość serverów ma po kilku administratorów. Pytanie: po co? Nie wiadomo nawet kto banuje. Skoro właściciel servera zdecydował się na jego utrzymanie to i znajdzie czas na zaplanowanie kilku rozgrywek.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawi się nowa opcja zarządzania meczami na Battlelogu (dla każdego właściciela servera). Będzie można ustalić zasady oraz określić skład drużyny (brak randomów). Jeszcze ciekawszą rzeczą będzie możliwość rozegrania sesji treningowej, w której statystyki nie będą liczone. Dokładnej daty nie podano. Jak dla mnie bomba :biggrin:

A jak dla mnie trochę biednie. Niby wszystko cacy ale tylko dla właścicieli serwerów - a co z administratorami ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie trochę biednie. Niby wszystko cacy ale tylko dla właścicieli serwerów - a co z administratorami ?!

Wydaje mi się, że jednak administratorzy również będą mieli możliwość zmiany ustawień serwera - przecież całe klany wykupują serwery, durne by to było jakby członkowie nie mogli decydować o parametrach serwera. Pożyjemy zobaczymy. http://blogs.battlefield.com/2012/07/matches-feature-coming-to-battlefield-3/ - Brakuje mi takiej możliwości jak np. wykluczenie shottych itd. Jest nieźle ale mogloby byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×