Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kur** mać jebane pedały z DICE. Zapłaciłem za tą grę 210 zł w grudniu 2011, wbiłem 45 level w kwietniu i dalej nie mam juz co robić, bo same wbijanie orzełków nie daje mi frajdy. Jakby nie mogli dać ceny max 25 zł za te dodatki i jeszcze dali pieprzone premium za ponad 2 stówy. Ostatni raz kupuję od nich gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz siły do tych pedalskich adminow.Co tez to DICE narobilo dajac takim pałom prywatne serwy.Tak to jest jak da sie debilowi troche wladzy.Dzis 3 zakazy wstepu na serw otrzymalem po 2 min gry.Robi sie to smieszne bo dzis Jechu z Supasem kosili na serwie a ja kick z serwa.

@MaN17Ski

Nikt Cie nie zmusza do grania w ta gre.Za 179/90zl masz wszystkie dodatki bonusy itd.Kazda firma chce zarobic.Podkradli pomysl z Cod Elite i ludzie kupili Premium.Nie widze zadnych problemow grania w podstawke gry.A skoro camo do broni daje Ci wieksza satysfakcje niz granie ze znajomymi to odloz BF na polke i daj sobie spokój z ta gra.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur** mać jebane pedały z DICE. Zapłaciłem za tą grę 210 zł w grudniu 2011, wbiłem 45 level w kwietniu i dalej nie mam juz co robić, bo same wbijanie orzełków nie daje mi frajdy. Jakby nie mogli dać ceny max 25 zł za te dodatki i jeszcze dali pieprzone premium za ponad 2 stówy. Ostatni raz kupuję od nich gry..

Kolego widzę, że masz duży problem. Jak Ci się nie podoba gra to sprzedaj. Jest dużo osób, co może grać w tą grę latami :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz siły do tych pedalskich adminow.Co tez to DICE narobilo dajac takim pałom prywatne serwy.Tak to jest jak da sie debilowi troche wladzy.Dzis 3 zakazy wstepu na serw otrzymalem po 2 min gry.Robi sie to smieszne bo dzis Jechu z Supasem kosili na serwie a ja kick z serwa.

dokładnie oni cisneli we 2 a nas zbanowali :D. Ale dziwna sprawa tam była bo graliśmy wcześniejszą mapkę i żaden ban nie poleciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dodawać do ulubionych serwery z których was nie wywalają po kilku meczach. A resztę z pseudo adminami omijać szerokim łukiem. Ja kilka mam zapamiętanych i jak nikogo nie ma na friend liście to cisnę w sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej to zniszczyć myśliwca z RPG :laugh:

Wczoraj na kaspijskiej waliłem w heli, spudłowałem i oberwało się jetowi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug z którego mocno polałem. Będąc na fladze c na demawendzie w czołgu oddałem salwę w kier. flagi a (wcześniej włączyłem celownikx3) i trafiłem heli wiszący nad flagą a. Wszystkie przeszkody zniknęły mi w tunelu . To co było na a widziałem jak na dłoni.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś na metrze zabił ktoś zza ściany :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno na kaspijskiej pomyślałem sobie - polatam jetem, już lecę, już w przestworzach wypatrzyłem wroga, próbuję go gonić a tu nagle bum - czołówka z drugim jetem wroga, którego nawet nie zauważyłem bo skupiłem się na tym pierwszym he he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w zadaniu "znajomy teren" chodzi o 2h na mapie czy ogolnie na dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te nowe zadania na camo widnieją gdzieś w battlelogu? bo mam premium na spółę kupowane i ta druga osoba kupowała jako główna. no i nie mogę nic znaleźć a poprzednie wszystkie są.

z innej beki: miałem akcję na Firestormie - jechałem czołgiem z respa US i jak dojeżdżałem dopiero do autostrady to wymierzyłem z lufy w heli krążące nad C, strzeliłem tak od niechcenia no bo gdzie z tak daleka w ogóle próbować, patrzę, a pocisk (który już był tylko białym pikselkiem) leci idealnie w to miejsce w które leci heli i bum :). nie skończyłem się jeszcze jarać do headseta jak dojechałem na A i nagle jeb, coś mnie zniszczyło jednym strzałem. myślałem że jakieś miny albo C4 bo czołg miałem funkiel nówka 100%. patrzę na dół na info a tam że T90. jak qrwa? po chwili widzę na killcamie że typek ustrzelił mnie z respa RU z którego ledwo wyruszył!! ja wiedziałem że pociski z czołgu mają większą moc z daleka ale aż tak???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogłeś wpaść na miny, a gość akurat był w tanku i tak naliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jechu, @Drwalu @Okoni - dzięki Panowie za wczorajsze cioranie - nawet wielu cymbałów z C4 nie było. @Drwalu - chłopie jak widzisz, że odchodzimy od Ciebie ze składu to znaczy, że jakiś kolejny znajomy jest w naszej drużynie i do niego się dorzucamy (licząc od razu, że i Ty zmienisz skład) - ogarniaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja kicka dostalem i zakaz wstepu na serw.Zreszta jak Ty dolaczyles to mecz trwal ile jeszcze.?5 min?A w nastepnym po minucie mi admin dal zakaz jest link.Chcialem zebyscie serw zmienili pisalem Ci nawet ale graliscie na tym samym a ja dolaczyc nie moglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja kicka dostalem i zakaz wstepu na serw.Zreszta jak Ty dolaczyles to mecz trwal ile jeszcze.?5 min?A w nastepnym po minucie mi admin dal zakaz jest link.Chcialem zebyscie serw zmienili pisalem Ci nawet ale graliscie na tym samym a ja dolaczyc nie moglem.

Kurde to musiałem nie rozkminić, że coś napisałeś. Sorrka:) Dzisiaj pojeździmy po jasiach troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan nic sie nie stalo.Wkurw mnie dopad tylko bo za nic mnie wyj....lal z serwa a gralem F2000.W minute mialem 6:1 moze za to mnie kicknol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ślij inv, bo w ferworze walki mało kto patrzy na pw :D Ja to często mam tak, że wiadomości odczytuje dopiero jak odpalam konsolkę, a teraz i tak jest dobrze, bo pokazuje treść nie tylko w temacie.

O dziwo wczoraj nie dostałem żadnego kicka ani bana, więc jakoś marnie mi szło :P

Swoją drogą to te nowe zadania zamiast wprowadzić jakieś ciekawe urozmaicenie to tylko wrukwiają graczy, bo zabójstwa z M26 czy claye to jakiś mało śmieszny żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ślij inv, bo w ferworze walki mało kto patrzy na pw :biggrin: Ja to często mam tak, że wiadomości odczytuje dopiero jak odpalam konsolkę, a teraz i tak jest dobrze, bo pokazuje treść nie tylko w temacie.

O dziwo wczoraj nie dostałem żadnego kicka ani bana, więc jakoś marnie mi szło :P

Swoją drogą to te nowe zadania zamiast wprowadzić jakieś ciekawe urozmaicenie to tylko wrukwiają graczy, bo zabójstwa z M26 czy claye to jakiś mało śmieszny żart.

No tak jak wczoraj gadaliśmy - jakiś cep wymyśla te zadania. Jakby nie mogli dać czegoś typu 1000 killi z f2000 - nie byłoby łatwe do zrobienia i nie byłoby przede wszystkim wkurzające dla normalnych graczy, którzy serdecznie walą takie assignmenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden H.... Dla mnie taki admin to pała totalna.Po to sie gra z lepszymi zeby lapac skilla.A jak jemu przeszkadza ze dostaje po dupie i nie daje rady to tak sie to konczy banem ,kickiem na serw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety w BF3 nie grają ludzie tylko dla skilla, a pełno jest patałachów dla których liczy się tylko kill, a czy w ten czy inny sposób będzie uprzykrzał innym rozgrywkę to go nie interesuje. Ja się bardziej cieszę z ratio na plus, gdy gram przeciwko mocnym przeciwnikom, niż wyniku do 0 ze średniakami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te nowe zadania na camo widnieją gdzieś w battlelogu? bo mam premium na spółę kupowane i ta druga osoba kupowała jako główna. no i nie mogę nic znaleźć a poprzednie wszystkie są.

niestety nie, jak do tej pory na battlelogu nie można sprawdzić statystyk tych nowych zadań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×