Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No tak,tylko w tym serwisie nie dostałem paragonu... jutro rano będę rozmawiać z kolesiem na ten temat i poproszę go o paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak,tylko kolesiowi powiedziałem że trochę pograłem,przez jeden dzień rano już nie można było włączyć gry gdyż pokazywało mi instalację gry która się nie instalowała.

sprawdzał płytę i widział wgniecenie,ale powiedział że zadzwoni w poniedziałek do hurtowni.

art.560 par.1 w zwiazku z art.556 kodeksu cywilnego (rekojmia za wady przy sprzedazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art.560 par.1 w zwiazku z art.556 kodeksu cywilnego (rekojmia za wady przy sprzedazy)

Nie rozumiem o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o.o

Te przepisy plus ustawa o sprzedazy konsumenckiej okreslaja odpowiedzialnosc sprzedawcy i Twoje uprawnienia jako konsumenta wctej sytuacji.Przeczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolesiem,powiedział że da mi paragon,jutro jestem z nim umówiony i będziemy dzwonić do hurtowni z której zamówił grę i będziemy ustalać co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam do was pytanie. Na jakiej czułosci gracie , bo ja gram na polowie i mi sie wydaje ze troche za wolno sie odwracam i mnie najczesciej z plecow zabijaja.

Wysyłane z mojego SGS za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez RikraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałem z kolesiem,powiedział że da mi paragon,jutro jestem z nim umówiony i będziemy dzwonić do hurtowni z której zamówił grę i będziemy ustalać co dalej.

Masz info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam do was pytanie. Na jakiej czułosci gracie , bo ja gram na polowie i mi sie wydaje ze troche za wolno sie odwracam i mnie najczesciej z plecow zabijaja.

Wysyłane z mojego SGS za pomocą Tapatalk 2

Ja gram na maksymalnej, polecam zwiększać sobie stopniowo czułość, jak masz długą przerwę od gry to zmniejsz, a jak grasz często to stopniowo zwiększaj i dojdziesz do maxa. Miłego dnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam do was pytanie. Na jakiej czułosci gracie , bo ja gram na polowie i mi sie wydaje ze troche za wolno sie odwracam i mnie najczesciej z plecow zabijaja.

Wysyłane z mojego SGS za pomocą Tapatalk 2

Max

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolesiem,powiedział że da mi paragon,jutro jestem z nim umówiony i będziemy dzwonić do hurtowni z której zamówił grę i będziemy ustalać co dalej.

Jak Ci sprzedali grę i nie dali paragonu to po 1. Twój błąd, po 2 jak się będą stawiać to uprzejmie donieść do skarbówki :)) A oni lubią takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała transakcja polegała na tym że koleś z serwisu zamówił grę z hurtowni i dostał paragon z hurtowni,i on ma ten paragon na szczęście,lecz on próbuje mi wkręcać ze to moja albo wina konsoli.

ale już wszystko mam wyjaśnione i bd się jutro łagodnie albo będę się kłócić starać załatwić sprawę,gdyż tego tak nie zostawie że gra mi działała dzień i nagle jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 zaczyna sie mecz Polska-Niemcy. Capsian Border i Operation Metro na Live stream. W razie dogrywki bedzie grany bazar http://www.own3d.tv/...957/live/3448

No i offline. Chyba koles,ktory mial robic stream nie bierze udzialu w meczu i nie bedzie ogladania :/

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, na metro od strony US ich zmiaźdzyliśmy :biggrin:. 4:0 Dla nas. ;)

PS. Kacper działal live stream ??

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco nie gral i nie bylo nic. W ogole cos podejrzany ten wynik (nie umniejszajac umiejentosci teamu PL). Jakies zdjecia bym chcial zobaczyc kto tam gral w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole porownac to do skladu z meczu z wlochami bo te 311-0 na metrze to jest jakies nieporozumienie. Caspian juz zgodnie z oczekiwaniami bardzo blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania. Niemcy pokonali dotąd Włochy 5:1, Norwegię także 5.1 i Finlandię 4:2. Ta trójka jest czołówką tego turnieju, a Włochy są faworytami. A my z nimi wygraliśmy 4:0 na Metro i Kaspianie. Pierwszą rundę Metra graliśmy w 11 bo Cruelę wyrzuciło z gry i dosyć długo go nie było. Druga runda była dla nich upokorzeniem, myślę, że spokojnie mogliśmy ich zepchnąć na A, ale broniliśmy B tak mocno, że nikt się nie przedarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies zdjecia moze? Scoreboard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,grając zwiadowcą na Deadmatch'u jaką specjalizacje najlepiej wybierać?

obecnie odblokowane specjalizacje mam takie: Bieg/Amunicja/Kamizelka/Ładunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies zdjecia moze? Scoreboard?

Zdjęcie z rundy gdzie wygraliśmy 311:0 niestety zostało pożarte przez zajebisty wynalazek Appla - iTunes.

Metro, 1 runda (różnica w ilościach fragów, lol :biggrin:)

http://img502.images...0/img0016bz.jpg

Kaspian, 1 runda:

http://img831.images.../img0019uoz.jpg

2 runda:

http://img337.images.../img0020vdn.jpg

A oto Battlelog przeciwników: http://battlelog.bat...56/listmembers/

Warte uwagi jest to, że dns-kbn jest numerem jeden na świecie w helikopterach szturmowych :)

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panowie! Oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,grając zwiadowcą na Deadmatch'u jaką specjalizacje najlepiej wybierać?

obecnie odblokowane specjalizacje mam takie: Bieg/Amunicja/Kamizelka/Ładunki.

Najlepiej taką która nie będzie dublowała się z perkami w twoim składzie. Simple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×