Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak ludzie tak celnie i szybko strzelają ze snajperek -.-

Normalny skill ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez recoil'a i z noobskim poziomem arcade CoD, na pewno :biggrin:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę nagrywał dzisiejszego stream-a z ea, na którym będą pocinać i opowiadać o innowacjach w armored kill, jak ktoś nie będzie miał okazji oglądać, a zainteresowany to walić na pw, podam link, bo pewnie będą usuwać z YT a więc film będzie prywatny.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam PC! BF4 na PS3 to będzie T.R.A.G.E.D.I.A

Jak grasz w B3 to,podziwiasz krzaczki,drzewka ...?!czy starasz się ubić jak najwięcej klientów ?!Gościu, grafika to, podrzędna sprawa.Irytują mnie goście z takim podejściem jak ty...

Edytowane przez Rafal76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie irytują tacy goście jak ty. Lubisz grać w grę, gdzie co chwile zwiesza Ci się konsola, grasz w max. 25 klatkach na sekundę i przy większym wybuchu spada do 15? Grafika to podrzędna sprawa w grach RPG, gdzie liczy się fabuła. Fajnie jest grać w grę, w którą się gra przyjemnie i fajnie sobie popatrzeć na świetną grafikę. I żebyś wiedział, że podziwiam krzaczki, bo wyglądają one zajebiście. Znając życie nie grałeś w BF3 na PC.

Skoro lubisz grać w okrojoną w drastyczny sposób tępym nożem do smarowania kanapek to twoja sprawa. Radość można czerpać z ładnej jak i dobrze zrobionej gry. Konsolowa wersja nie oferuje nic z tych rzeczy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę stanąć po stronie Deadmau5a, ponieważ shootery FPS zakładają maksymalna immersję w to co widzimy. Gry FPP od początku ich istnienia jarały graczy oprawą (oczywiście wg możliwości na dany okres) i cały czas się tego po nich oczekuje. Jeśli pojawia mi się w killcamie wpierw karton na buty, który skokowo pokrywa się teksturami i na końcu okazuje się być czołgiem to sorry, ale nigga pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i jak ktoś mówi ze 48 czy 64 graczy to strzelanie gdzie popadnie i sieczka to jest w wielki błędzie - taki stan rzeczy to jest WOJNA ! (oczywiście są wyjątki - metro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzorem filmiku który zamieściłem stronę wcześniej, dla rozluźnienia atmosfery powiadam :

andrzeju , nie denerwuj się ... weźmiemy szprej i będziemy malować ( brakujące klatki i krzaczki) :biggrin: ;) .

panowie , bez spinek . lepiej po prostu klepnąć mapkę na bazarze dla rozładowania stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w B3 to,podziwiasz krzaczki,drzewka ...?!czy starasz się ubić jak najwięcej klientów ?!Gościu, grafika to, podrzędna sprawa.Irytują mnie goście z takim podejściem jak ty...

Zgadzam się jeśli ktoś gra w FPS'a i dla niego ważniejsza jest grafika niż płynność rozgrywki to taki osobom ma chęć zaśmiać się w twarz. Co mi z tego że gra mi wypala gałki oczne swoją zajebistą grafiką jak płynność ssie pałke przy nawale akcji. Mówię tu ogólnie o FPS'ach, ale BF3 na PC łączy te dwie rzeczy jak się ma mocnego kompa oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dodawac mnie na psn bo chce pograć na najwyższym poziomie to może i jakiś pluton mnie przyjmie :P

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam PC! BF4 na PS3 to będzie T.R.A.G.E.D.I.A

EJ ja tez mam PC!

Dajcie lajka,jak tez macie PC

Niech deadmau widzi,ze tez macie PC

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jeśli ktoś gra w FPS'a i dla niego ważniejsza jest grafika niż płynność rozgrywki to taki osobom ma chęć zaśmiać się w twarz. Co mi z tego że gra mi wypala gałki oczne swoją zajebistą grafiką jak płynność ssie pałke przy nawale akcji. Mówię tu ogólnie o FPS'ach, ale BF3 na PC łączy te dwie rzeczy jak się ma mocnego kompa oczywiście :biggrin:

Pokaż fragment w którym ktoś napisał "wolę lepszą grafikę kosztem płynności".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fragment w którym ktoś napisał "wolę lepszą grafikę kosztem płynności".

Mój post tyczył się ogółu i nie mów mi że nie ma takich osób o których wspomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jodzio, fajnie się dziś na metro grało?? :biggrin:

tiaaaa :D tak sobie myślałem : teraz będzie mój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;), czesto tam grywam więc wbijaj. Wieczorem zwykle fajna Ekipa się robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post tyczył się ogółu i nie mów mi że nie ma takich osób o których wspomniałem

No to napisz, że tyczył się ogółu. A co do takich osób, hmm... no jeszcze nie widziałem kogoś, kto specjalnie ustawiałby grę na najwyższe ustawienia graficzne, a potem grał w pokaz slajdów. Ale możliwe, że przegapiłem.

EJ ja tez mam PC!

Dajcie lajka,jak tez macie PC

Niech deadmau widzi,ze tez macie PC

Ulżyło Ci po napisaniu tego posta? Lepiej się poczułeś? Poklep się po plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego brakowałoby mi po przesiadce z PS3 na PC? Wibracji w padzie. Jestem tak przyzwyczajony do nich, że ułatwiają mi wręcz grę. Wyczuwam zbliżające się zagrożenie (czołg, walący się budynek, etc.), czuję broń w czasie strzelania, co pozwala mi panować nad odrzutem. Jedną z nowych broni jest ACW-R i w niej nie działają wibracje. Gdy wskakuje mi ona w Mistrzu Broni to zwyczajnie nad nią nie panuję.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo odczułem! Czegoś mi przy tym strzelaniu brakuje! I dopiero po chwili zorientowałem się, że to brak wibracji. Ktoś tam od Sony mówił, że to nie jest ważne, ale powiem Wam, że jak się chwile z tym pogra i przestanie to brak zaczyna być odczuwalny! Przynajmniej jak latam (bo nie umiem na myszce) to mam wibracje. A zagrożenie wyczuwam w słuchawkach. Ale zgadzam się z tobą, wibracje to coś fajnego i pomagającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla przypomnienia, bo jeszcze tylko 20 min

Battlefield 3: Armored Kill Live Stream

Don't miss the live stream of the EA Summer Showcase, where Lead Designer Niklas Fegraeus will present new info and assets from Battlefield 3: Armored Kill.

Head to the EA.COM broadcast page and set up a reminder for when the event starts, and stay tuned for more Armored Kill news in the days to come:

http://www.ea.com/1/summer-showcase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby "pro gracze" graja bez wibracji, bo wtedy lepiej sie ogarnia celowanie (jak pad drzy to i kciuk tez podczas celowania, i o te mikro mm skacze), ale to chyba tylko mit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby "pro gracze" graja bez wibracji, bo wtedy lepiej sie ogarnia celowanie (jak pad drzy to i kciuk tez podczas celowania, i o te mikro mm skacze), ale to chyba tylko mit :)

Też to kiedyś słyszałem i teoretycznie tak może być. Ja poświęcę te cenne milimetry na koszt immersji w świat wojny. :biggrin:

INKOGNITO: Nagrałeś tego streama? Włączyłem teraz i leci jakiś badziewny Need For Speed... ;/

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nfs byl bf, ale kurna smiech na sali, ogolem to trwalo 10 min z czego okolo 6-7 min trailer itp ... jedynie zauwazylem ze jest 5 (lub 6) miejsc w czolgu LOL

sadzilem ze pokaza z 10 min gameplaya a tu 2 minutki i nara ...

@down

motocykli mozna bylo sie spodziewac po samej okladce dodatku

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aftermath będzie nowy tryb rozgrywki i zrujnowane mapy, a w End Game mają się pojawić motocykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×