Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po co w ogóle ta dyskusja? :) @deadmau - trzeba było nie zamieszczać tutaj tych wyników - zawsze znajdzie się ktoś to będzie krytykował i wykazywał się "realistycznym" podejściem. Ogarniemy cały turniej wtedy zdamy raport. Co Ty na to?

No,ale co to za problem,ze ktos ma inne zdanie i je glosno wypowiada? Nie krytykuje nikogo,fajnie,ze wygraliscie tylko te orgazmy na BL troche mnie dziwia. To tylko towarzyski mecz i rzadzi sie swoimi prawami. Tak jak w kazdym sporcie one sa do sprawdzania roznych rzeczy. Przeciez dobrze o tym wiecie. Ja wiem,ze oni mieli 3 ciezkie mecze a wy dopiero jeden z powazna ekipa,ale bez przesady. Bede sie cieszyl jak dziecko jesli wygracie z wlochami i szwecja w grupie,ale na razie mam dystans i tyle

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety też odczuwam znużenie jak gram - to jest najgorsze. Nawet nieraz nie chce mi się konsoli odpalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja czuje znudzenie to jakies 2-3 dni gram w inne gry i migiem znowu mam ochote :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda BFa, zagraj w CoDa, zaraz ci przejdzie ;]

To żeś dał do pieca :D To już wolę zanudzić się w BeeFie hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo nad Niemcami zawsze cieszy nieważne czy to BF czy szachy.Gratsy chłopaki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na reklamacji,koleś stwierdził że to uszkodzenie mechaniczne i na 90% hurtownia nie pomoże mi,ale wysłaliśmy grę i czekamy,mój ojciec zarządzał jakiś papierów z hurtowni co jest dokładną przyczyną zawieszania się instalacji na 4%.

jeszcze raz opisze problem ^^,otóż przez dwa dni gra działała mi bez zarzutu i nagle z dnia na dzień pokazała mi się jakaś instalacja która kończyła się na 4-7%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że stoisz na straconej pozycji . hurtownia czy producent płytki jeśli zobaczy że na płytce jest mechaniczne uszkodzenie , całą winę będzie chciał zwalić na ciebie.

a uszkodzenie było już na płytce w momencie odpakowania nowej gry ?

a gdzie teraz wysłałeś płytkę ? do EA ?

jeśli dokładnie i wyczerpująco opiszesz zdarzenie . posmarujesz trochę wazeliną jak bardzo kochasz i lubisz ich produkty , i jesteś ich stałym klientem to jest szansa że odeślą ci nową płytkę. już ktoś , gdzieś na tym forum opisał taką sytuację ( chyba z pękniętą płytką). przysłali mu nówkę sztukę.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś uważa że to jest uszkodzenie mechaniczne gdyż jest małe wgniecenie które jest na prawdę małe,miałem gorsze a gry działają nadal aż miło *_*

koleś wysłał płytę do hurtowni z której zamówił tą płytę a jakie hurtownia kroki podejmie to już mnie nie obchodzi.

sprzedawca powiedział że jest szansa że nawet gdyby było to uszkodzenie mechaniczne to możliwość jest że odeślą mi nową płytę.

Mój tata zarządza papieru w którym będzie opisane wszystko co powoduje uszkodzenie gry,o dziwo koleś był lekko zdenerwowany całą sytuacją.

Edytowane przez Xyzoph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od kogo zażąda ? Od hurtowni ? Oni zajmują się handlem , a nie snuciem teorii w jaki sposób można zniszczyć płytkę. Proponuję na początku załatwiać sprawę "na grzecznie" , jak argumenty się wyczerpią , można zacząć pyszczyć na chama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktował się z hurtownią i mieli wysłać do Electronic Arts żeby zobaczyli :)

ja puki co jestem grzeczny lecz jeśli mi powie że to moja wina to mogę pokazać ciemną stronę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dowód zakupu piszesz do EA i mówisz, że kupiłeś grę nową która nie działa, a sprzedawca odmawia wymiany i po sprawie.

Co do BFa to ja już chyba ze 2 tygodnie nie grałem i jakoś mi się nie chce, może nowy dodatek zmieni ten stan rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu, po tobie nigdy bym się nie spodziewał. Chyba dupeczkę znalazłeś :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dowód zakupu piszesz do EA i mówisz, że kupiłeś grę nową która nie działa, a sprzedawca odmawia wymiany i po sprawie.

Co do BFa to ja już chyba ze 2 tygodnie nie grałem i jakoś mi się nie chce, może nowy dodatek zmieni ten stan rzeczy :)

Rozumiem,tylko mam wkręcać że gra nie działała chociaż działała mi jedeń dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BFa to ja już chyba ze 2 tygodnie nie grałem i jakoś mi się nie chce, może nowy dodatek zmieni ten stan rzeczy :)

Myślałem, że nie żyjesz! Tak długo cię na BF nie było! :D No Armored Kill Cię przekona, wrócisz pokornie. Będzie więcej czołgów to rozwalenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w nadchodzących elementach dla premium będą nowe noże... Nie wiem czy to prawda ale ja chciał bym jeden nóż, ten który miał Dima w misji ''Kafarow''. Normalnie tasak a nie jakaś skrobaczka do marchewki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,chcę zakupić sobie dodatek back to karkand,i mam pytanie.

czy jedynym wyjściem żeby zakupić klucz aktywujący dodatek muszę go zakupić przez PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Czasami podczas gry bardzo słabo słyszę kumpli ,czy można gdzieś to poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Czasami podczas gry bardzo słabo słyszę kumpli ,czy można gdzieś to poprawić?

Podgłośnij hs :) a jak nie masz to w opcjach ścisz dźwięki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mają opcji zwiększania głośności komunikacji głosowej niezależnie od dźwięku z gry, to w ustawieniach akcesoriów wejdź w ustawienia urządzenia audio i podgłoś mikrofon. Albo podgłoś te słuchawki na maksa i zmniejsz głośność gry w ustawieniach Battlefielda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×