Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jestem przeokropnie zazdrosny :biggrin: przyznaje sie bez bicia,ze z tego tez powodu przestalem grac na ps3 bo nie ogarnialem jak mozna grac lepiej ode mnie :D. Czego bym nie napisal odnosnie "euro" to jest zle. Napisac,ze sam skill na duza mape nie wystarczyl, do tego z emotka sugerujaca lekki ton wypowiedzi tez nie mozna bo od razu jakiegos podtekstu sie doszukujecie.

Myslcie sobie co chcecie i skonczcie ten temat bo i "euro" skonczone

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper to ty powinienes skonczyc z jakimkolwiek wypowiadaniem sie na temat BFa na ps3 skoro sam w niego nie grasz. Twoje slowa sa bez pokrycia, a raczej pokryte warstwa kupy. Udajesz specjaliste od gry, w ktorej nic nie pokazales, robisz z siebie posmiewisko takimi wypowiedziami. Oryginalny pozostajesz w kwestiach dla wszystkich oczywistych. Uchodzca z Polski aka hejter mistrzow :) n00bek hau hau, pozdro poćwicz!

..

Edytowane przez kakaroto
: proszę o spokój
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem... Kupiłem kiedyś Premium na oddzielnym koncie, slot był aktywny. Ostatnio usunąłem całą zawartość konsoli, wraz ze wszystkimi profilami. Czy ten slot jest nieaktywny czy muszę go dezaktywować z mojej konsoli? Sęk w tym, że nie mam jak tego zrobić xD

Chodzi mi o to czy musiałbym przez przeglądarkę resetować wszystkie sloty. Wydaje mi się, że skoro usunąłem profil to slot przestał być aktywny.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem... Kupiłem kiedyś Premium na oddzielnym koncie, slot był aktywny. Ostatnio usunąłem całą zawartość konsoli, wraz ze wszystkimi profilami. Czy ten slot jest nieaktywny czy muszę go dezaktywować z mojej konsoli? Sęk w tym, że nie mam jak tego zrobić xD

Chodzi mi o to czy musiałbym przez przeglądarkę resetować wszystkie sloty. Wydaje mi się, że skoro usunąłem profil to slot przestał być aktywny.

ale masz nową konsole czy starą ? jak starą to wystarczy sie tylko zalogować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że nie mam już dostępu do starej konsoli. Gdybym miał to po prostu bym się zalogował i dezaktywował slot. Strona Playstation.com jak zwykle nie działa tak jak powinna, nie mogę się zalogować na żadne konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem... Kupiłem kiedyś Premium na oddzielnym koncie, slot był aktywny. Ostatnio usunąłem całą zawartość konsoli, wraz ze wszystkimi profilami. Czy ten slot jest nieaktywny czy muszę go dezaktywować z mojej konsoli? Sęk w tym, że nie mam jak tego zrobić xD

Chodzi mi o to czy musiałbym przez przeglądarkę resetować wszystkie sloty. Wydaje mi się, że skoro usunąłem profil to slot przestał być aktywny.

Nie kolego , slot jest nadal aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie na stronę Sony to jest porażka. Jak mi się uda zalogować to dezaktywuję zdalnie (już tak robiłem kiedyś). Lekkiego faila zrobiłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie na stronę Sony to jest porażka. Jak mi się uda zalogować to dezaktywuję zdalnie (już tak robiłem kiedyś). Lekkiego faila zrobiłem. :biggrin:

a po co chcesz dezaktywować jak masz tą samą konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że nie mam konsoli, na której był aktywny slot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrzów Europy !!! Powinniście otworzyć Akademię Walki w BF3 :-), przy tym kryzysie to pewny interes (sam bym się zapisał na semestr) Ciekawe ile już zużyliście padów bo właśnie w jednym z moich dwóch (oryginalnych) przestaje działać L3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper to ty powinienes skonczyc z jakimkolwiek wypowiadaniem sie na temat BFa na ps3 skoro sam w niego nie grasz. Twoje slowa sa bez pokrycia, a raczej pokryte warstwa kupy. Udajesz specjaliste od gry, w ktorej nic nie pokazales, robisz z siebie posmiewisko takimi wypowiedziami. Oryginalny pozostajesz w kwestiach dla wszystkich oczywistych. Uchodzca z Polski aka hejter mistrzow :) n00bek hau hau, pozdro poćwicz!

..

A czy ty wiesz kim jest uchodźca ? Bo Polak raczej uchodźcą nie może być w dzisiejszych czasach , nasi dziadkowie może tak ale aktualni obywatele nie , może ciebie bierze zazdrość że ktoś jest po za granicą i ma coś czego ty nigdy nie będziesz miał ? Czy wolność słowa lub normalność człowieka aż tak w oczy kole i przeszkadza ? Wiem że teraz klan przyjdzie cię bronić ale mnie to nie rusza bo TY znany ,, antymyszkowy hejterze '' nagle stałeś się kimś innym odkąd DJ jest w loL i to ty jesteś śmieszny swoimi wypowiedziami i twoje słowa są bez ,, argumentów '' a z warstwą kupy ;)

Wracając do tematu BF3

Zauważyliście że u medyka niema mistrzostw na każdej broni ? np.podczepiane są tylko 2 o_O

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrzów Europy !!! Powinniście otworzyć Akademię Walki w BF3 :-), przy tym kryzysie to pewny interes (sam bym się zapisał na semestr)

Wpisowe w promocji to 999zł. Dane do przelewu mogę podać na priv. Po zdobyciu mistrzostwa świata będzie drożej! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie łupie w kościach że warny idą.:-P

@down

czechosłowacja podpisała pakt o nieagresji i z reguły oddaje się do kapitulacji przed pierwszą salwą . szukaj dalej ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie łupie w kościach że warny idą.:-P

Deadmau tylko czekał aż mu ban minie :D.Gratsy dla miszczów. Gdyby nie myszki i lag-korbki, które załatwiłem po znajomości to by nawet z Czechosłowacją przegrali ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy Call of Duty Elite w Black Ops 2... twój ruch Dice!

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy Call of Duty Elite w Black Ops 2... twój ruch Dice!

Czyli coś w rodzaju battlelogu więc to chyba był nowy ruch activision czy się mylę ? Wiem że Elite daje dostęp do dodatków czego nie daje BL ale również daje wgląd na statystyki jak BL . Ale zamotałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy darmowy brak dźwięku xD

@down

a nie masz czasem pod miejscem loginu i passwordu ikonki " zapomniałem hasła" ?

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze w tym temacie ale zapomnialem hasla to psn wiecie czy da sie go jakos odzyskac

Zadzwoń do supportu to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do supportu to pomaga.

tylko musisz podać datę urodzenia tą co podawałeś w PSN-iei zapytają Cie jeszcze o to kogo masz na liście znajomych (nie wszystkich oczywiście:)) i jakie gry ostatnio kupowałeś i w jakie grałeś - ja tak miałem przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,

sorki ze w tym temacie ale zapomnialem hasla to psn wiecie czy da sie go jakos odzyskac

LOL

Ale co tam udzielimy biedakowi pomocy:

Wejdź na stronę Sony: http://pl.playstation.com/psn/ i w prawym górnym rogu masz zakładki: PlayStation®Network Wł. | Zarejestruj się | Zaloguj się

Wybierz Zaloguj się

Wyskoczy Ci stronka logowania do PSNa, na dole znajduje się opcja: Forgot Password, wybierz ją.

Potem jeszcze raz Forgot Your Password i potem już z górki.

Przypominam iż NALEŻY użyć maila i daty urodzenia z którymi rejestrowałeś się na PSN.

I wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×