Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raz dostałem wiadomość, gdzie koleś mnie hejtował, bo wpadał na moje claymore'y. Napisałem mu, że robię assignmenty to jeszcze przeprosił :biggrin:

Innym razem szło mi bardzo dobrze na close quarters i jakiś koleś pisał mi żebym wyszedł, bo mnie zgłosi do Dice, że oszukuję i nielegalnie ciągnę internet. Znalazł nawet parę kumpli i mi ciągle wysyłali różne tego typu wiadomości. Niezły miałem z tego ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ps3 w drodze i radość z powrotu do BF przeplata się z rozważaniem "jak długo będę to wszystko znowu ściągał"...a tu informacja,że kolejny patch do kolekcji już stoi na końcu kolejki :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ps3 w drodze i radość z powrotu do BF przeplata się z rozważaniem "jak długo będę to wszystko znowu ściągał"...a tu informacja,że kolejny patch do kolekcji już stoi na końcu kolejki :unsure:

Pewnie z 20 GB masz przed sobą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie czy sks i mp7 to są bronie dla noobow ? :biggrin: bo dzisaij koles mnie wyzywał od noobkow jak tego uzywalem :biggrin:

MP7 to niesamowita broń na krótki dystans. Po dłuższym jej używaniu zapominam o istnieniu optyki, po prostu biegniesz i strzelasz z biodra raygunem bez odrzutu. ;) Podoba mi się też dźwięk jaki wydaje. <3

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny filmik ,gdzie 40 sekund z minuty filmu to logo dice,ae i bf'a. xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mam mały problem, mianowicie nie wiem, którą bronią grać m416 czy aek-971? Gram tylko szturmowcem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

M416 strzela wolniej i nadaje się do prowadzenia dokładnego ognia na średnim dystansie. W bliskim starciu twój ROF może zaważyć o przegranej. AEK jest wyśmienity na bliskie dystanse, właśnie ze względu na wysoki ROF. Ja mimo to wybrałbym F2000, też pruje szybko i dobrze się prowadzi z biodra. :)

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to całkiem fajnie, tak jak wyglądały Quady na zwiastunie "Sił Pancernych" czy jak to się ma. Tyle, że to wszystko jest z wersji PC, my gracze PS3 takich cudów nie uświadczymy. Obawiam się, że mapy będą tak wielkie, że takie motorki będą nam służył tylko i wyłącznie do podwózki na dany punkt, chyba że będą wielkości Kaspiana albo Chark, to będzie całkiem, całkiem.

Mapa wygląda jak Kanały zmieszane z klimatem Kaspiana. Cóż, liczyłem po cichu na dżunglę, może jeszcze będzie;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam ogólnie sram na te hejty. zawsze znajdzie się koleś który będzie jęczał bo dostaje baty. teraz dice chyba najlepiej zbalansowo bronie . są i stabilne w strzelaniu , są i mocno rażące, dla każdego coś dobrego się znajdzie .wiadomo że na metrze czy cq większośc lata z mp7 czy m5k ,przecież nie będą z tym latali na mapach ak . na pw z hejtami w ogóle nie odpowiadam, tylko dwa razy odpisałem bo autor wiadomości mocno mnnie rozbawił. raz jakiś polak naoisał mi że granie z tłumikami dżwięku jest noobskie bo mnie nie widać na minimapie. i jeszcze jeden mistrz hejtował że m16a3 jest op i grać inaczej nie umiem , a sam je...ny na rushu na metro siedział z pkp na bipodzie w kartonach i podkładał c4 na mcomy . także osraj te pw i graj czym lubisz:)

Wg mnie najlepszy balans był po patchu który wyszedł razem z Close Quarters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za spam to możesz warna złapać! Powysyłaj zapki na PSN do ludzi z forum, może ktoś z Tobą pogra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to całkiem fajnie, tak jak wyglądały Quady na zwiastunie "Sił Pancernych" czy jak to się ma. Tyle, że to wszystko jest z wersji PC, my gracze PS3 takich cudów nie uświadczymy. Obawiam się, że mapy będą tak wielkie, że takie motorki będą nam służył tylko i wyłącznie do podwózki na dany punkt, chyba że będą wielkości Kaspiana albo Chark, to będzie całkiem, całkiem.

Mapa wygląda jak Kanały zmieszane z klimatem Kaspiana. Cóż, liczyłem po cichu na dżunglę, może jeszcze będzie;<.

to jest tylko teaser więc nie pokazali wszystkiego mają być 4 mapy więc może będzie i dżungla tylko jej nie pokazali teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie teraz bronie po patchu są dobre?? Nie gram stąd moje pytanie ;), możliwe, że jutro bede grał i chciałbym sie dowiedziec co jest OP a co w miare dobre żeby znów ludzie mnie od noobów nie nazywali, że kosze ich bronia OP :). Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie teraz bronie po patchu są dobre?? Nie gram stąd moje pytanie ;), możliwe, że jutro bede grał i chciałbym sie dowiedziec co jest OP a co w miare dobre żeby znów ludzie mnie od noobów nie nazywali, że kosze ich bronia OP :). Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Nic się w ostatnim patchu za bardzo nie zmieniło ;) Wciąż możesz grać ze swoim noobskim AEK-iem, Chłopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se ciupie upm-45 czy jak tam się nazywa i dobrze mi z tym :biggrin:

Zostało mi to jeszcze z BC2

A tak na marginesie to jest jakaś snajperka jednostrzałowa podobna do GOL-a z BC2, bo te ktore tu narazie mam do dyspozycji to same wielostrzałowe pestkorzuty.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to mnie denerwuje bo niby giwera to giwera i jej parametry powinny być zblizone nawet w innych grach. Tworcy gier wciskają nam że wiernie odzwierciedlają parametry broni, a to się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bc2 leciales z ump i z biodra sie kosiło az miło, teaz to już nie to samo i tam nie było takie wolne w porównaniiu do innych broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to mnie denerwuje bo niby giwera to giwera i jej parametry powinny być zblizone nawet w innych grach. Tworcy gier wciskają nam że wiernie odzwierciedlają parametry broni, a to się nie sprawdza.

Sranie w banie. Jakbyś chciał "odzwierciedlenia" parametrów broni to po jednym strzale w klatkę byś leżał, a broni nie przeładowywałbyś w 1.2 sekundy. Gry mają bawić. Chcesz symulatora wojny to idź do wojska na ochotnika poszerzać demokrację u turbanów, będziesz miał tam nadmiar wiernego odzwierciedlenia giwer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×