Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

też tak miałem

ścisz sobie suwak do około 25% i powinno być ok

szkoda tylko, że dowiedziałem się o tym dopiero po pół roku grania ;)

Gościu jesteś bogiem :). Już miałem sprzedawać moje dwutygodniowe SB Recon3d Omega bo też nie słyszałem czatu.

Na szczęście u mnie to trwało tylko dwa tygodnie ale ile nerwów...

Masz u mnie piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są bardzo ciekawie zaprojektowane, ale jest potworny chaos. Nieraz było tak, że ktoś wybiegał mi przed nos. No i niestety respawny są zdupczone. Np. odradzam się, a tu przez futrynę widzę, że biegnie przeciwnik, no to chodu za nim. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z nowych map oraz trybów i nie zamierzam psioczyć, choć można by się przyczepić do paru kwestii. ;)

Dodam jeszcze, że obecnie jest tak, iż w momencie zbliżenia się do odblokowania jakichś broni, tylko one pojawiają nam się na ekranie, a nie jak w przypadku B2K cała paleta 10 giwer. Nie wiem czy wiecie, co mam na myśli. :biggrin:

Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie, chętnie odpowiem. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przywitajcie nowego króla w arsenale: KH2002. Ogólnie patch extra, nie mam zażutów. Dźwięk mi nie znika, wersja dla daltonistów jest genialna, w końcu ikony są widoczne i takie jak na PC z czarną obwódką. Bronie polepszone, ogólnie nic na razie nie zgnoili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię cię: dźwięk znika. Grałem w nowe mapy i ma Złomowisku miałem większość czasu niemy film. :(

Ale co prawda to prawda: mapy są zajebiście skonstruowane, szczególnie Operacja 925 (swoją drogą dobra gra słów :biggrin: ) i Złomowisko. Try "Mistrz Broni" również zabawny, na starcie nie wiedziałem WTF, ale po minucie zrobiłem "aaaaaaa! dobre!". ;)

edit: ammo rzuca się natychmiast, tak samo claymore'y szybciej się stawia. Gra ogólnie szybciej działa, pewnie redukcja input laga (którego ja nigdy nie czułem, ale byłem pewnie znieczulony przez Killzone...) pomogła.

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a macie też problem z bronią przyboczną MP-443? U mnie nie jest ona dostępna bez dodatku (kłódka), z latarką i tłumikiem już tak. Tak było przed patchem, no i po nim jest to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już restował staty?

Słuchajcie, a macie też problem z bronią przyboczną MP-443? U mnie nie jest ona dostępna bez dodatku (kłódka), z latarką i tłumikiem już tak. Tak było przed patchem, no i po nim jest to samo...

ale w grze ona jest normalnie tylko w poziome menu bf3 nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kooooooooońcu rozróżniam swój skład od wroga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-----CUT-----

edit: ammo rzuca się natychmiast, tak samo claymore'y szybciej się stawia. Gra ogólnie szybciej działa, pewnie redukcja input laga (którego ja nigdy nie czułem, ale byłem pewnie znieczulony przez Killzone...) pomogła.

jest szybciej i to duzo! podniesienie->apteczka->przeladowanie za pierwszym razem SZOK. Przed patchem jak zaczal mielic to nie wiadomo bylo czy przerwac czy czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w grze ona jest normalnie tylko w poziome menu bf3 nie ma

Coś dziwnego się dzieje. MP-443 jest zablokowana w menu, a w grze jest. Z kolei M9 jest chyba teraz po patchu niedostępne w grze. Sprawdźcie proszę jak możecie jak to u Was ostatecznie wygląda. Mam tu na myśli giwery bez dodatku.

Kolejne problemy jakie zauważyłem:

- 0% energii oznacza nieraz dalsze życie, nie usunęli tego błędu

- pad przy korzystaniu z ACW-R w trybie Mistrz Broni nie podlega wibracjom. Nie wiem, czy to tylko u mnie i czy będzie podobnie po jej odblokowaniu, ale to dziwne uczucie, gdy każda giwera daje wrażenie odrzutu, a tu nagle nic.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym RPK74M, na Battle logu pokazuje że ta broń ma powiększony magazynek a w grze nie ma. O Co chodzi ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem (jako assault) wczoraj po pobraniu patcha i w pewnym momencie po reanimacji patrze i nie wierzę - jestem supportem. Czy to jakieś czary? :banana: Kiedy będzie premiera dlc dla graczy bez premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem (jako assault) wczoraj po pobraniu patcha i w pewnym momencie po reanimacji patrze i nie wierzę - jestem supportem. Czy to jakieś czary? :banana: Kiedy będzie premiera dlc dla graczy bez premium?

Prawdopodobnie koleżka będący wcześniej supportem podniósł Twoje szmaty i Cię strzelił defibrylatorem a Ty w konsekwencji przejąłeś kit jego supporta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z Armored Kill ----> http://www.incgamers...-due-september/

ooo to bedzie dodatek dla mnie :) CQ jest bardzo chaotyczne, w zasadzie to sie czulem tak jakbym gral w COD'a. To jest taka loteria zauwazysz kogos, biegniesz a za toba tez juz ktos biegnie, ciezko obrac jakas taktyke, taka czysta bezmozgowa naparzanka jak COD, chwile pogram ale pewnie za pare dni wroce do normalnych mapek.

P.S. sory za brak pl znakow ale cos mi sie pochrzanilo z czcionka w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie cos sprawdzic dla mnie ?

W Battlelogu pokazuje ze RPK74 M ma wiekszy magazynek po zabiciu 350 wrogow. Jednak w grze nie ma magazynka dostepnego, mimo iż zabiłem z tej brponi ponad 5000 tys wrogow.

Mozecie sprawdzic czy macie magazynek do tej broni w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie cos sprawdzic dla mnie ?

W Battlelogu pokazuje ze RPK74 M ma wiekszy magazynek po zabiciu 350 wrogow. Jednak w grze nie ma magazynka dostepnego, mimo iż zabiłem z tej brponi ponad 5000 tys wrogow.

Mozecie sprawdzic czy macie magazynek do tej broni w grze ?

Większy magazynek w RPK jest już od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, korzystałem z niego ale teraz mi zniknął. NIe mam go dostępnego w grze, i do tej broni nic już mi się nie chce odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak gra sie tak fajnie ze bania mala dla mnie nowa gra ... a co do dlc

mapki fajne zlomowisko prawie jak killzone :D

tryb gun master bardzo fajny na poczatku nie kumalem o co biega ale po chwili pomyslalem sobie qrwa fajne to :D

nagralem sporo meczy wczoraj w nocy bo gralem prawie do 4 rano :D

a obok leciala konfa sony :D

absolutnie the best shooter ever :D

ps

z rzeczy waznych

1. masa ludzi biega z f2000

2. uzywanie smawa i rpg na tych mapach to jakies pojebstwo nie czaje po co ludzie graja w ten sposob

generalnie mega duzy PLUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zadaniach pojawiły się nowe bronie tak samo jak przy B2K ale też są specjalne zadania dla np. medyka i one wogóle się nie ładują mimo że robię co trzeba :I

Lag niby zmalał , owszem i dla testu wróciłem do 720p i on się nadal poruszą jak by ważył 200kg więc dalej gram na 576p ;)

@DJYano

Wczoraj szukam cię i szukam na mojej liście i cię niema :D jak masz nadal miejsce w znajomych to ci zapkę wyślę dzisiaj ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zasysam premkę i jak czytam komentarze to większość z nich jest in plus,więc ci co święcili dramat premium chyba sie zawiedli.Pewnie po jakimś czasie wyjdą na wierzch jakieś większe lub mniejsze "babole",ale co tam...,cieszyć się trzeba z tego co jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak gra sie tak fajnie ze bania mala dla mnie nowa gra ... a co do dlc

mapki fajne zlomowisko prawie jak killzone :biggrin:

tryb gun master bardzo fajny na poczatku nie kumalem o co biega ale po chwili pomyslalem sobie qrwa fajne to :biggrin:

nagralem sporo meczy wczoraj w nocy bo gralem prawie do 4 rano :biggrin:

a obok leciala konfa sony :biggrin:

absolutnie the best shooter ever :biggrin:

ps

z rzeczy waznych

1. masa ludzi biega z f2000

2. uzywanie smawa i rpg na tych mapach to jakies pojebstwo nie czaje po co ludzie graja w ten sposob

generalnie mega duzy PLUS

Siemka, słuchaj dałbyś radę nakręcić filmik odnośnie tego input laga. znalazłem jeden ale kurde jakoś mi sie wierzyć nie chce, że teraz różnica między 720 i 576 to tylko 30ms. Wczoraj miałem okazje zagrać tylko jeden meczyk na demawendzie i wziąłem wlaśnie F2000 - kosi to teraz zacnie. Laser troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no F2000 przywrócili do dawnych łask. kosi prawie jak przed patchem-osłabiaczem.

dla mnie i tak najbardziej optymalną bronią jest P90. wbudowany uchwyt i extra mag (wiem że nie jest extra bo taki ma po prostu magazynek ale porównując do innych broni i ich unlocków), można podpiąć laser i tłumik na raz, do tego red dot i broń ma praktycznie wszystko. po wygwiazdkowaniu większości broni, wróciłem do tej właśnie i K/D skoczyło drastycznie do góry. nie widać i nie słychać mnie jak strzelam, naboi starcza na konfrontację nawet z trzema graczami (z dwoma spokojnie), oraz na biegnącego marudera którego ostatnim nabojem już na bank się zabije :). troszkę wolnawo się przeładowuje ale magazynek to nadrabia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DJYano

Wczoraj szukam cię i szukam na mojej liście i cię niema :biggrin: jak masz nadal miejsce w znajomych to ci zapkę wyślę dzisiaj ;)

wysylaj znjadzie sie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coby zluzować atmosferę po premium,

trochę zrekonstruowali battleloga ( imo na plus) i dowiedziałem się z niego że jeden kolo przesiedział przy bf3 blisko dwa tysiące godzin . licząc że premiera była w okolicach listopada 2011 , to wychodzi że kolo tnie dziennie ponad 10 godzin :shok: . albo to uzależnienie , albo ta gra naprawdę jest taka dobra że się oderwać od niej nie można :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo to uzależnienie , albo ta gra naprawdę jest taka dobra że się oderwać od niej nie można :biggrin: .

ani jedno ani drugie. to jest choroba umysłowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×