Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

...

MTAR21 najlepszą bronią jaką grałem :biggrin: z dodatku

ja odliczam kile do jej odblokowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odliczam kile do jej odblokowania...

jest zaj............ to jest taki lepszy famas:) tylko szkoda że u technika a nie u medyka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grając rush`a na "firestormie" kilkakrotnie po respowaniu sie broń pojawiała mi sie z opóźnieniem kilku - 4,5 - sekund. Zdarzyło sie zginąc z tego powodu.

Działo sie to całe szczęscie tylko na "Burzy". Czy ktoś miał podobny problem i czy wystepował tylko na tej mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem 100. gwiazdkę w M4A1 i jak zobaczyłem tylko szybkostrzelność tych broni to już wiedziałem, że któraś z nich będzie moja, a zdecyduje czas przeładowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grając rush`a na "firestormie" kilkakrotnie po respowaniu sie broń pojawiała mi sie z opóźnieniem kilku - 4,5 - sekund. Zdarzyło sie zginąc z tego powodu.

Działo sie to całe szczęscie tylko na "Burzy". Czy ktoś miał podobny problem i czy wystepował tylko na tej mapie?

Miałem tak dzis na Demavendzie na rushu. grałem reconem i kilka razy po respie nie widzialem broni, dopiero po pozmienianiu na pistolet i spowrotem sie pojawiala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mozna kupic sam nowy dodatek DLC bez premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja słyszałem że jak się posiada premium to będzie można zgarniać w weekendy podwójne punkty , czy ktoś coś słyszał na ten temat ?

Jeszcze jedno mam pytanko czy ktoś próbował kupić premium na spółkę , pytam z ciekawość bo chciałem się dowiedzieć czy da radę i jak to wtedy działa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja słyszałem że jak się posiada premium to będzie można zgarniać w weekendy podwójne punkty , czy ktoś coś słyszał na ten temat ?

Jeszcze jedno mam pytanko czy ktoś próbował kupić premium na spółkę , pytam z ciekawość bo chciałem się dowiedzieć czy da radę i jak to wtedy działa .

Jest osobny temat do premium i tam masz odpowiedzi na wszystko .

Zastanawia mnie czy ludzie wchodzą na ostatnia stronkę i nie czytając postów zadają głupie pytania wałkowane co stronę .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny temat do premium i tam masz odpowiedzi na wszystko .

Zastanawia mnie czy ludzie wchodzą na ostatnia stronkę i nie czytając postów zadają głupie pytania wałkowane co stronę .

Czegoś takiego jak głupie pytania nie ma są tylko głupie odpowiedzi .

Ja nie mam czasu siedzenia po kilka godzin dziennie na forum i śledzenia tematu , więc spodziewałem się konkretnej odpowiedzi i pomocy .

Ale dziękuje ci za wyczerpującą odpowiedź i pomoc .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,dopiero co wyszedł dodatek premium,a ja już zaczynam czuć lekkie znudzenie nowymi mapkami i zaczynam wracać do już oklepanych.Może paradoksalnie za dużo czasu spędzam przed konsolą(cały tydzień urlopu :biggrin: ) i jak to powiadają"co za dużo to nie zdrowo".Jestem odosobnionym przypadkiem czy ktoś z Was ma podobne odczucia? :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że mam gdzieś resety a staty mnie walą

po co masz restartowac jak masz najlepsze w Polsce :thumbsup:

ja sie zastanawiam, bo tu nie chodzi glownie o staty, tylko o zdobywanie i odblokowywanie od początku broni, dodatków itp. niektórzy lubia tak sobie od poczatku zaczac i fajnie ze dali taka opcje...

Edytowane przez michalowski2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co masz restartowac jak masz najlepsze w Polsce :thumbsup:

To znasz mało Polaków :)

Te zanikające dźwięki całkowicie zniechęcają mnie do gry, bo nie wiem czy ktoś do mnie strzela albo czy czołg nadjeżdża, a to się zdarza nagminnie. Teraz jak ktoś ma tłumik dźwięku to jest ninja, bo ani widu ani słychu :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze tego smołka zdupili, bo to była jedyna szansa na wydostanie się z baserape :/

@kosmala:

ale ciągle mnie męczy jak ty robisz te 1100pps xD

nieraz przelecę przez całą mapę i nie zabiję nikogo

chyba musiałbym grac non stop na bazarze ;)

btw. w końcu nauczyłem się obsługiwać poporawnie M320

wcześniej nie potrafiłem z tego zabić z kilku metrów, a teraz nawet przez całą alejkę na Bazarze kille wpadają ;)

za niedługo będzie blacha za 5*

Nie wiem, szczerze mówiąc gram bez spiny i jakoś wpadają :). Zawsze na dużych mapach trochę spada :D

@Michalowski

Nie powiedziałbym że najlepsze. Pod względem Spm drugi a ratio dużo osób ma większę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znasz mało Polaków :)

Te zanikające dźwięki całkowicie zniechęcają mnie do gry, bo nie wiem czy ktoś do mnie strzela albo czy czołg nadjeżdża, a to się zdarza nagminnie. Teraz jak ktoś ma tłumik dźwięku to jest ninja, bo ani widu ani słychu :biggrin:

Moze ,ale niewielu jest takich,ktorzy nie natlukli swoich cudnych statow siedzac cale rundy w czolgach albo bmp. Siedzac w czolgu nawet ja molgbym miec k/d 3.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, wczoraj wieczorem podczas gry od pewnego momentu przestałem słyszeć cokolwiek przez hs. Działał tylko przy zrobieniu squadu w menu, po załadowaniu się jakiejkolwiek mapki cisza. Spotkał się ktoś z Was już z czymś takim po tym update czy tylko u mnie się coś z...ało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem oficjalnie znany i opisywany w tym temacie. W grze często znika dźwięk, szczególnie po ostatnim patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jemu znika dźwięk w headsecie a nie dźwięk gry. a to jest dziwny problem bo od patcha naprawiającego voice chat coś takiego mi się jeszcze nie przydarzyło. za to dźwięki bitwy po patchu naprawiającym je, znikają jeszcze częściej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ,ale niewielu jest takich,ktorzy nie natlukli swoich cudnych statow siedzac cale rundy w czolgach albo bmp. Siedzac w czolgu nawet ja molgbym miec k/d 3.5

A lepiej je tłuc grając wkoło Macieju bazar ---> metro ---> sekwana ?

BF3 to piechota i pojazdy . To jak kierowcy zabronić jazdy TIR-em bo inni chodzą na piechotę .

Ogólnie jestem ciekaw czy w temacie CoD też są spinki i problemy o takie błahostki . Mysz , rozdzielczość teraz dochodzą pojazdy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wazniejsze sa staty na piechte niz w pojazdach. Do pancernika byle kto wejdzie i ratio natrzepie wiec cenie sobie bardziej staty typowych piechociarzy niz ludzi w pojazdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wazniejsze sa staty na piechte niz w pojazdach. Do pancernika byle kto wejdzie i ratio natrzepie wiec cenie sobie bardziej staty typowych piechociarzy niz ludzi w pojazdach.

Chyba nie do końca jest tak,że byle kto natrzepie ratio pod pancerzem,trzeba jednak trochę sprytu i umiejętności by poruszać się sprawnie i szybko reagować na konkretną sytuację choć przyznam,że na Sekwanie przy dużej ilości biletów udaje mi się zagrać całkiem sensowny meczyk korzystając z czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wazniejsze sa staty na piechte niz w pojazdach. Do pancernika byle kto wejdzie i ratio natrzepie wiec cenie sobie bardziej staty typowych piechociarzy niz ludzi w pojazdach.

Dla mnie staty się nie liczą ale taka mała ciekawostka snajper siądzie na góreczce i też natrzepie killi , też piechota ;) Ja już pisałem są gracze na piechotę co mają skill ale są też ci co czychają by dobijać i tak też robią ratia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj parówę trafiłem. Wbiłem na Kanały gdzie gość kradł nasze Birdy i kampił na lotniskowcu, dostał rpg ode mnie, odbiliśmy wszystkie flagi i strony się odróciły. Gość się respił tylko na heli, później jak zobaczył, że nie ma szans wyjść z respa przerzucił się na naszą stronę, a mnie zbanował wysyłając mi miłą wiadomość, że moje staty poszły w las :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepiej je tłuc grając wkoło Macieju bazar ---> metro ---> sekwana ?

BF3 to piechota i pojazdy . To jak kierowcy zabronić jazdy TIR-em bo inni chodzą na piechotę .

Ogólnie jestem ciekaw czy w temacie CoD też są spinki i problemy o takie błahostki . Mysz , rozdzielczość teraz dochodzą pojazdy ...

hehe święta prawda:D nie możliwe jest mieć staty na poziomie spm ponad 1000 grając wszystkie mapki + rush lub tdm ;p

trzeba dobrze zacząć - w sensie przed patchami czołg,który był OP na Chark,Caspian- + only Metro,bazar,sekwana jak piszesz:)

ja tam gram wszystko co popadnie i w sumie na staty to zajrzę jak szukam czegoś na battlelogu ale takiej spinki jak co po niektórzy tutaj to nie mam:D

co z tego,że masz wszystko high jak każdego da się zabić:D trzeba tylko trochę pomyśleć:D

Jechu ładnie wczoraj o lampę zawadziłeś:D haha lagi .love it <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×