Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

LSAT to idealna bron pod Bipod inaczej ta bron jest shit warta.L86A2 o wiele lepiej sie sprawdza w bezposrednim starciu tzn jak ktos wiecej biega,atakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał tam mój młodszy brat i bonesO

rozumiem że twój brat to ten z "v" w nicku? przekaż mu że już więcej przeciwko niemu nie gram bo to jest jakieś przegięcie :). w jednej rundzie miałem bilans przeciwko niemu 2-12, a wcale tak źle nie gram. raz prawie mu kosę zdarłem ale mnie ktoś inny zabił, przynajmniej tą satysfakcję bym miał.. boneso zdarłem więc bilans przeciwko niemu już mnie tak nie razi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,sonda:D na jakim sprzęcie gracie?chodzi mi o wielkość TV lub monitor.[cale] Kosmala,Jechu?

LG 32 w odległości 1 - 1,5m :). Ja gonie oczami po tv jak szalony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba śmigam na najmniejszym sprzęcie, bo na najzwyklejszym monitorze 22" z matrycą podatną podobno na input laga (TN). No ale śmigam w 720p :)

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że twój brat to ten z "v" w nicku? przekaż mu że już więcej przeciwko niemu nie gram bo to jest jakieś przegięcie :). w jednej rundzie miałem bilans przeciwko niemu 2-12, a wcale tak źle nie gram. raz prawie mu kosę zdarłem ale mnie ktoś inny zabił, przynajmniej tą satysfakcję bym miał.. boneso zdarłem więc bilans przeciwko niemu już mnie tak nie razi ;)

Hehe ten sam:) v__Supas__v to młodszy supas. Kosi dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Pecetowego monitora czyli iiyama ProLite E2409HDS 24". I kompa i konsolę mam podłączone kablem HDMI. Gdy próbowałem się przesiąść na TV 32" to poczułem się jakbym dopiero uczył się grać na padzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze grywa na serwerze PS3Site? Wróciłem do gamingu, BF jest jednak te dedyki nieco mnie gubią - stare nawyki za PC pora odswieżyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że twój brat to ten z "v" w nicku? przekaż mu że już więcej przeciwko niemu nie gram bo to jest jakieś przegięcie :). w jednej rundzie miałem bilans przeciwko niemu 2-12, a wcale tak źle nie gram. raz prawie mu kosę zdarłem ale mnie ktoś inny zabił, przynajmniej tą satysfakcję bym miał.. boneso zdarłem więc bilans przeciwko niemu już mnie tak nie razi ;)

hehehe , widzę @cwir że masz ten sam problem z supasami i bonsem co ja :biggrin: . jak dołączam do nich to tylko się modlę aby mnie na przeciwną stronę nie wrzuciło ;) . ja staty 2-12 przyjąłbym jako sukces hehe. też jakiś lamus w tą grę nie jestem ale jak gram z co poniektórymi to delirki dostaję. kiedyś bons na pytanie jak może mieć ze mną vs staty 12czy14 do zera powiedział mi że tak jakoś niechcący pod lufę mu wpadam ,ale się nie martwię bo przy jego wyniku np 80-4 oznacza że na każdym przeciwniku ma podwójnego adwersarza :biggrin: .

wczoraj wreszcie fajne meczyki były , dzięki panowie . @freesssbee , tej kosy na metrze ci nie daruję , i to jeszcze tym żółtym ,plastikowym scyzorykiem z marketu budowlanego. :biggrin:

@down

supas, to chyba szło trochę grubiej , coś w ten deseń : *pii,*pii,*pii fresbi mi kosę wbił. *pii, *pii . *pii go na forum , *piiiiiiiiiiiiii!!!! ;) :biggrin:

edit:

na szczęście nic nie przykablował mamie. :biggrin:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe , widzę @cwir że masz ten sam problem z supasami i bonsem co ja :biggrin: . jak dołączam do nich to tylko się modlę aby mnie na przeciwną stronę nie wrzuciło ;) . ja staty 2-12 przyjąłbym jako sukces hehe. też jakiś lamus w tą grę nie jestem ale jak gram z co poniektórymi to delirki dostaję. kiedyś bons na pytanie jak może mieć ze mną vs staty 12czy14 do zera powiedział mi że tak jakoś niechcący pod lufę mu wpadam ,ale się nie martwię bo przy jego wyniku np 80-4 oznacza że na każdym przeciwniku ma podwójnego adwersarza :biggrin: .

wczoraj wreszcie fajne meczyki były , dzięki panowie . @freesssbee , tej kosy na metrze ci nie daruję , i to jeszcze tym żółtym ,plastikowym scyzorykiem z marketu budowlanego. :biggrin:

Hehe miałes wypomniec te kose @freesssbee i wypomniałeś :) Pamietam tekst - "Freesbee mi kose wbił no nie, pożale sie na forum" czy coś takiego. To metro było wypaśne. Jechu, fenix, i jakies tam jeszcze czesacze z jednej strony a my z drugiej. Stary dobrze, że wczesniej nie grałes z Nami na Bazarze - Jechu w LAV zrobił nam z dupy jesień średniowiecza. Na metrze za to sie mściliśmy.

@up - nie no co Ty przecież musialbyś synka przepraszać :D

Edytowane przez Liquid_Snake
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche za powaznie do gry podchodzicie jak gralem z wami, rozumiem gdyby to klanowka byla ale zeby na pubie tak sie wku*wiac ze ktos kogos ciagle jedzie. Izi :cool:

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche za powaznie do gry podchodzicie jak gralem z wami, rozumiem gdyby to klanowka byla ale zeby na pubie tak sie wku*wiac

EMOCJE! Sam jak widzę, że w przeciwnej drużynie gra ktoś dobry i "sławny" to sprężam poślady próbując mu kosę w plecy w bić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skiba

te wszystkie spinki , to przeważnie dla jaj . ja jak czasem cisnę z supasami i bonsem to połowę gry leżę na podłodze ze śmiechu . wyrobili sobie specyficzny język żartu i trzeba było z nimi dłużej pograć aby wczuć się w klimat . np text na wczorajszym metrze: co , jechu lavik by się przydał ?! mógł zostać odebrany złośliwie , ale wszystko było szyderczo-pozytywnej formie :biggrin: .

choć czasem jak gra się dwa dni z rzędu nudne ciśnięcie na respie to takie meczyki jak wczoraj podnoszą trochę ciśnienie i emocje . :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no blaszki to tak, jechu np. kiedys mi juz 2 zerwal (jako jedyny - http://bf3stats.com/...SkibaPL/dogtags ) a ja do niego dobrac sie nie moge ;/

Nawet nie zwróciłem uwagi, a co najlepsze kosy używam od święta bo jest nieefektywna :)

Tę pierwszą kosę od Siemka pamiętam do dziś, bo ledwo się zrespiłem na B na Bazarze, a tu animacja się załączyła :biggrin:

___________

Z tego co widzę to blachy z priv zalicza tak samo jak w BC2, bo pamiętam, że CentralTwo z LoD dostał ode mnie kosę i mam go w statach :)

ujcn.png

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka. Nie raz, nie dwa, ale tysiące razy zwyzywałem Marka, żeby się za przeproszeniem odpier****ł i znikał z nieba bo nie można się ruszyć z respa jeśli on jest w myśliwcu. To samo zabijaki pokroju kosmali, crueli i szymonów mnie denerwują jeśli strzelam z nich, a oni zabijają mnie i 5 osób dookoła mnie :biggrin: No ale za to kocham grać w tą grę i oni wszyscy są świetnymi kompanami ;)

@Jechu: ty też mi zerwałeś blachy jako pierwszy! BRUTUSIE!

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et Tu, Brute :D Na początku to jakoś się jeszcze machało nożykiem, ale ile razy mi się animacja nie załączyła i zginąłem z tego powodu to zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosy używam od święta bo jest nieefektywna :)

być może, ale jest też efektowna, daje -10 do poniżenia i +10 do autorytetu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ale z jednego jestem dumny:

67311169.png

hehe zabrałeś mu w jecie :D za siedzeniem pilota sie schowałeś, przyznaj sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespołowy DM jest boski! Na początku, jak kupiłem BF3, nie mogłem się oderwać od Szturmu, później faza na podbój, a teraz zakochałem się w Zespołowym DM. Też tak macie, że przez dłuższy czas gracie w jeden tryb i później przerzucacie się na inny?

Oglądałem gameplay-e z QC i muszę przyznać, że jest rzeź na tych mapach, ale na Zespołowym DM, na podstawowych mapach jest równie zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kosmala ma dwie moje blachy jako jedyny, ale odpłaciłem mu jedną :dry:

Rzeźnik hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Musialinho

Ja jak kupilem BF3 to grałem tylko Zespołowy Death Match.Do 24 orzelka nie grałem w nic innego.Nie miałem zadnego znajomego co grał w BF-a.Cała moja frends list grała w Coda.Potem poznałem Elite BF3 Kosmale,Jecha i DJ-a(bez urazy dla reszty) ktorzy sami zaproponowali mi zebym ich dodal do znajomych.I zaczeła sie moja przygoda z trybem Podbój.Od tamtej chwili nie chce nawet grac w nic innego jak Podbój.Eh ten tekst sie nadaje do „Urzekła mnie Twoja Historia” hehe pozdro :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno. L86A2 to najlepsza bron w historii gier video ;] Takiej kosy nie widzialem w zyciu.

Ja ostatnio podnioslem po jakims noobie SCAR -L/H (ten z tego nowego dodatku) Ciagle mnie zxabijal,nie potrafil strzelac a praktycznie sciagal mnie na 2 strzaly :biggrin:

Podnioslem po nim bron i ta giwera zabija na 3 strzaly w klate.Mowie sobie,napewno mieli malo hp.Ale wyjeba..4 ludzi bez straty hp.Dice to sobie kur..jaja robii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widać problemem była u Ciebie celność, bo to najwolniejsza broń u medyka, ale za to bardzo celna. Dla mnie szału nie robi i przy starciach z szybkostrzelnymi broniami to jedynie headem można wygrać 1v1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×