Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

- Laser w helikopterach zwiadowczych został zmieniony z dodatku pilota do nowej pozycji pasażera (miejsce 4). Jak CITV w czołgach, laser w helikopterach zwiadowczych jest na stałe dostępny dla graczy którzy go odblokowali.

Po jaką cholerę wyrzucili laser ze zwiadowczych. Siedziałem na 4 pozycji w zw. heli i nic żadnego lasera nie było, wciskałem wszystkie przyciski i w ogóle nie namierzało pojazdu. Laser miałem oczywiście odblokowany. Najlepszy set to: laser/ecm lub flary/p-z i niszczyło się wszystko jak leci szkoda że to już przeszłość. DICE nie odbierajcie dobrej zabawy graczom. Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Po jaką cholerę wyrzucili laser ze zwiadowczych. Siedziałem na 4 pozycji w zw. heli i nic żadnego lasera nie było, wciskałem wszystkie przyciski i w ogóle nie namierzało pojazdu. Laser miałem oczywiście odblokowany. Najlepszy set to: laser/ecm lub flary/p-z i niszczyło się wszystko jak leci szkoda że to już przeszłość. DICE nie odbierajcie dobrej zabawy graczom.

Ustawienia pojazdów powietrznych się zresetowały musisz na nowo ustawić laser i wtedy po przyciśnięciu trójkąta będziesz mógł namierzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze nie odpalałem B3.Poprawili klakson w pojazdach ?Jak dla mnie klakson był za cichy.No i ten dzwięk rozkładania dwójnoga mnie irytował.Mam nadzieję,że tym się dice też zajął.

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sakramentalne pytanie co panowie z DICE zjebali tym razem doszukał się już ktoś czegoś ? nie mówię tu o aek'u bo ta bron i bez patcha była mocna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na Battlelogu dodali kamuflaż na: L85A2, MTAR-21, LSAT, SKS i UMP45.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiste kamo, ktore widac jedynie na kill camie lol znowu trzeba perki testowac do wszystkich pojazdow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie zobaczyć te kamuflaze do ump, sks itd?

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodziłem na każdą broń po kolei i tam widziałem że jest coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no faktycznie jest, tylko teraz jak to odblokować?

o widze jeszcze że damage ump zwiększyli z 25 na 34 :o plus mp5 ma teraz 25 damaga(mp7 - 20) przewiduje że będą to niezłe kosiarki teraz, zwłaszcza mp5 - mini aek :P jeszcze tylko patch musi mi się zassać

Edytowane przez Mersi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zaznaczone na zielono więc jest już może odblokowane. Na razie nie mam jak sprawdzić w grze bo patch się dopiero ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aeka spieprzyli totalnie . ktoś kto go dokładnie ogarnął ten jest teraz killing machine. zero odrzutu! kurcze, powinni do niego jeszcze dodać większy magazynek i pociski przeciwpancerne. teraz pewnei bazar/metro/sekwana same aeki będą biegać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze jeszcze że damage ump zwiększyli z 25 na 34 :o plus mp5 ma teraz 25 damaga(mp7 - 20)

Gdzie można sprawdzic dmg poszczególnych broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symthic.com, jeszcze wszystko nie jest zaaktualizowane po dzisiejszym patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobno ma wyjść we wrześniu Battlefield 3 premium edition, którym byłbym zainteresowany- ponieważ nie mam bf3- ale nigdzie nie widzę aby można było go zamówić na ps3

Edytowane przez Bitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aeka spieprzyli totalnie . ktoś kto go dokładnie ogarnął ten jest teraz killing machine. zero odrzutu! kurcze, powinni do niego jeszcze dodać większy magazynek i pociski przeciwpancerne. teraz pewnei bazar/metro/sekwana same aeki będą biegać.

Haha czyli DICE odkrywa coraz to nowsze horyzonty przed nami :). Było już koksowanie i nerfienie broni, teraz jest koksowanie skoksowanej broni.. Powinni też dodać domyślny szablon opisu serwera "no aek"..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freesssbee - zakładajac, że twój ostatni post był do mnie :

Napisałem coś śmiesznego / głupiego ?? :biggrin:

To błąd kupić bf3 premium edt.?

Edytowane przez Bitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie macie wrażenia że pobieracie tą gre od nowa. Kązdy patch po giga z kawałkiem a tych paczy było kilka. Ja się czuje jak bym pobrał nową gre a to co wydali na płytach to wersja pre-release

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś konsola zwiesza się co 40 min. gry, a wcześniej tak nie było :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie instaluje patcha i zaraz ocenimy, a na AK musze czekać jeszcze 2 tyg bo brak premium :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobno ma wyjść we wrześniu Battlefield 3 premium edition, którym byłbym zainteresowany- ponieważ nie mam bf3- ale nigdzie nie widzę aby można było go zamówić na ps3

Na PC już jest, ale tylko w cyfrowej dystrybucji.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Pisałem do ultimy i przed momentem dostałem odp. cytuję "NIestety nie mam jeszcze konkretnych informacji odnosnie tego tytułu w tej wersji".

Edytowane przez Bitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście BL zrobili, że połowę znajomych muszę skasować, bo limit jest do 100 i część którą miałem gdzieś zniknęła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że tak wypalę nie z tej beki ale przesiadłem się na wersję PC i jest bardzo bardzo fajnie, tylko gdzie mogę znaleźć jakąś społeczność graczy BF3 PC? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×