Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Close quarter.Grałem u kumpla.Moim zdaniem,to najlepsze dlc,które dotychczas wyszło...

Ale tam nie pogra w rush/conquest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było pytania ...

lol dobrze, że nie przejmuję się takimi duperelami co ten koleś bo bym w ogóle przyjemności z gry nie czerpał XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do rusha to koleś ma rację, przez kanonierkę granie jako obrońca nie ma kompletnie sensu. Odległości też są przesadzone, ale takie akurat było założenie tych map, że mają być bardzo duże (a że na konsolach jest mało ilość graczy to trudno - na pc pewnie się to sprawdza). Przesadza jedynie ze snajperami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do rusha to koleś ma rację, przez kanonierkę granie jako obrońca nie ma kompletnie sensu. Odległości też są przesadzone, ale takie akurat było założenie tych map, że mają być bardzo duże (a że na konsolach jest mało ilość graczy to trudno - na pc pewnie się to sprawdza). Przesadza jedynie ze snajperami.

Co do kanonierki to na PC jutro ma zostać zmieniony balans. Niestety na konsoli poczekamy sobie na to albo i wcale się nie doczekamy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie tym słynnym AEK na metrze i ... wymiatałem

tylko że w połowie rozgrywki zostałem wyrzucony za zabijanie sojuszników no ale chyba oni nie są ślepi i widzą że prowadze ogień to na h.j się pchają ?!

Co według was jest lepsze FAMAS czy AUG 43???

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kanonierki to na PC jutro ma zostać zmieniony balans. Niestety na konsoli poczekamy sobie na to albo i wcale się nie doczekamy:/

Na Battlelogu jest napisane "all formats", więc update dotyczy również PS3. Cytuję "Gunship balancing in server update R31 on September 20th (all formats)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co według was jest lepsze FAMAS czy AUG 43???

Według mnie FAMAS. Oczywiście to każdemu leży inaczej. Kiedyś każdy kosił USAS'em kiedy to ja w ogóle tej broni nie tykałem. Augustynek jest fajny, ale zdecydowanie dla szturmowca wolę coś innego, np. Ak-74M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zapytam inaczej który dodatek jest lepszy Back to karkand czy closequarters?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zapytam inaczej który dodatek jest lepszy Back to karkand czy closequarters?????

BtK jest lepszy dla lubiących otwarte mapy i pojazdy, CQ jest lepszy dla tych, którzy wolą ganiać się po korytarzach. Musisz odpowiedzieć sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zapytam inaczej który dodatek jest lepszy Back to karkand czy closequarters?????

nie ma na to odpowiedzi :)

Co do Armored Kill

Zakupiłem pograłem 2 dni i pierwsza ocena?

6/10

Największy minus? oczywiście zaledwie 24 graczy. Najlepsza mapa ? Góry Elburs przypominają mi stare czasy z BF BC2 (Port Valdez). Reszta mapek spoko, ogólnie myślałem że będzie gorzej ale cudów także nie ma. Pograć można ale dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to może zapytam inaczej który dodatek jest lepszy Back to karkand czy closequarters?????

close quarters

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz -5 dioptrii i grasz na kineskopie to kup CQ i ciesz się z potyczek 1on1.

Ja mam premium, wiec po roku obcowania z tytułem pozwalam sobie stwierdzić, że ta gra to dno w ogóle nie umywające się do BC2, a z każdym dodatkiem jest coraz gorzej i one to dno pogłębiają.

Wyczekuje akcji ze strony DICE pt. "Don't satisfied? Cash back instantly!" lub co bardziej prawdopodobne dopracowanej wersji na PS4 i jej szybkiej premiery.

Rzekłem...

PS Zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moja szczera opinia, kierowana moimi odczuciami i popierana moimi doświadczeniami podczas grania na konsoli SONY PLAYSTATION 3. Nie przekonuje nikogo do popierania tych przemyśleń, ani nie oczekuje popierania mnie. Jest ona dla chcących ją usłyszeć i dla ciekawych, którzy ten temat poczytują, szukając odpowiedzi na swoje pytania.

Edytowane przez bleq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

ciebie sie to nie tyczy, noobie

Edytowane przez misiun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ogólnie trzeba spelniać warunki żeby się do reprezentacji dostać ?? pytam z ciekawości bo ja nie mam szans :P

dobry przelew na konto cRueaLA i masz szanse dostac sie na lawke rezerwowych :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, układy ukladziki. Albo musisz być cholernie dobry, albo mieć net z rumunii.;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczekuje akcji ze strony DICE pt. "Don't satisfied? Cash back instantly!" lub co bardziej prawdopodobne dopracowanej wersji na PS4 i jej szybkiej premiery.

Rzekłem...

Nie pisz po angielsku jak nie znasz podstaw języka.

A gra jest jaka jest, ma wiele błędów, ale żeby dno totalne?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, układy ukladziki. Albo musisz być cholernie dobry, albo mieć net z rumunii.;-)

Co do neta z Rumunii to się nie sprawdzi. Graliśmy [1410] ostatnio sparing z Romanian Armed Forces (wygraliśmy 3:1 :banana: ), lagowania nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dlaczego czasami nóż nie chce się wbić w plecy wroga... Tego się nie spodziewałem. :huh2:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dlaczego czasami nóż nie chce się wbić w plecy wroga... Tego się nie spodziewałem. :huh2:

Cholera... no to ładnie, w sumie jakby się zastanowić to nigdy nie widziałem 2 kos w jednym czasie, a "ślizgów" kosy przez plecy zaliczyłem co nie miara i zawsze mnie denerwowało. Jak mnie coś takiego spotka to spojrzę w prawy róg i zobacze czy ktoś czasami kosy nie sprzedał komuś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×