Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Większość graczy narzekała na zbyt mocnego USASA i FAMASA,a oni grzebali w każdej broni,robiąc z niej pukawy o mocy wiatrówki.

i dobrze, bo wtedy rolę usasa przejęłaby SAJGA z rapidfire i znowu musiałbyś płakać pół roku by to naprawili :) na wszystko trzeba spojrzeć szerszym kątem :D

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego na konsolach nie ma więcej graczy niż 24? Bo PS3 pociągnęłoby 40 graczy online z taką samą grafą i takim samym framerate jaki ma teraz, ale Xbox by tego nie zrobił i dlatego to byłoby nie fair dla graczy którzy mają Xboxa. Dlatego my biedniejsi od pc-owych graczy musimy cierpieć. Taka prawda i jak gra w AK wygląda, wszyscy wiemy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox arcade kosztowal kiedys w promocji 589pln takze nie ma co sie dziwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego na konsolach nie ma więcej graczy niż 24? Bo PS3 pociągnęłoby 40 graczy online z taką samą grafą i takim samym framerate jaki ma teraz, ale Xbox by tego nie zrobił i dlatego to byłoby nie fair dla graczy którzy mają Xboxa. Dlatego my biedniejsi od pc-owych graczy musimy cierpieć. Taka prawda i jak gra w AK wygląda, wszyscy wiemy.

To moze wytlumacz nam czemu PS3 jest almighty a Xbox to niziny spoleczne,ktore ciagna jedynego boga na sam dol? Biedniejsi od PC graczy? Az musialem oczy przetrzec z wrazenia. Niektorzy kupuja 2-3 konsole (bo poprzednie padaja), gry kosztuja po 200zl (na pc srednio 120) przy czym srednia cena konsoli to okolo 1500zl ( mniej wiecej w srodku zycia danej generacji). Czyli wychodzi okolo 3000-4500zl + 200zl za gre. Gdzie ta bieda? Bo na pewno nie kwestii materialnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze wytlumacz nam czemu PS3 jest almighty a Xbox to niziny spoleczne,ktore ciagna jedynego boga na sam dol? Biedniejsi od PC graczy? Az musialem oczy przetrzec z wrazenia. Niektorzy kupuja 2-3 konsole (bo poprzednie padaja), gry kosztuja po 200zl (na pc srednio 120) przy czym srednia cena konsoli to okolo 1500zl ( mniej wiecej w srodku zycia danej generacji). Czyli wychodzi okolo 3000-4500zl + 200zl za gre. Gdzie ta bieda? Bo na pewno nie kwestii materialnej

Co z tego że gry po 120 zł jak sprzęt zmienia się co 2 lata a czasem nawet częściej (konsolę bardzo rzadko, czasem w ogóle, ale średnio na 2,5 roku), koszt minimalny 1600 zł (jak nowy procesor i karta graf., to i płyta gł., a to monitor stary i wiele innych). Wszystko pod kątem jednej gry (kiedyś BF3 czy Shogun 2, w przyszłości Crysis 3 itp.).

PS. Biedniejsi i czasami pod kątem tego co dostajemy względem PC (patrz BF3) i czasami biedniejsi pod kątem materialnym czyli: "czy ktoś wyobraża sobie nowe generacje konsol co 2 lata", bo ja nie.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze nadal panuje przeswiadczenie o przymusowej zmianie sprzetu co 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. PC zmienia się co pół roku, bo nawet komp za 5 patyków nie będzie odpalał żadnej nowszej gry.

Ludzieee proszę was, poczytajcie trochę i skończcie z tymi stereotypami, bo to jest wręcz śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. PC zmienia się co pół roku, bo nawet komp za 5 patyków nie będzie odpalał żadnej nowszej gry.

Ludzieee proszę was, poczytajcie trochę i skończcie z tymi stereotypami, bo to jest wręcz śmieszne.

Hehe, to się uśmiałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy ma 3 letniego kompa i BF3 idzie mu na max detalach w HD. A od tego kupna go robił żadnego upgrade. Ha?

81206647816245186621.png

Edytowane przez Mation
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy ma 3 letniego kompa i BF3 idzie mu na max detalach w HD. A od tego kupna go robił żadnego upgrade. Ha?

81206647816245186621.png

Wiesz, bardzo wątpię w to co napisałeś, 3 lata temu nawet nie myślano o takim silniku jak Frosbite 2.0 a co dopiero o sprzęcie, który go uciągnie. No chyba, że twój ojciec pracuje w NATO.... Teraz na kompa, który pociągnie BF3 na max detalach w Full HD trzeba wybulić lekko ponad 2 tysiące. Sam procesor i karta graficzna to cena oscylująca w granicach 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej specyfikacji nie pamiętam, ale:

Procesor: i7 870

Ram: 4x2GB

Karta Graficzna: Radeon HD5870

Musze przyznać, że w 2009 roku sprzęt trochę kosztował, ale mimo lat i tak radzi sobie świetnie z nowszymi grami.

Mój poczciwy zestaw z procesorem Athlon kupiony również w 2009 za około 2,5k radzi sobie z BF3 na średnio-niskich na 1080p.

Więc proszę nikogo tutaj "nie kłamać" że upgrady pc trzeba robić co kika lat żeby gry działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście mniejszą ilość punktów na dominacji? 100 za neutralizację i 125 za przejęcie flagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście mniejszą ilość punktów na dominacji? 100 za neutralizację i 125 za przejęcie flagi.

Właśnie wszedłem na forum bo to samo napisać-był jakiś "pacz"????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza reprezentacja wygrała sparing z Belgią. Graliśmy na Demawandzie i Metro. Wynik oczywiście 4:0, a graliśmy w 11 (połowę Metro w 10).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na forum bo to samo napisać-był jakiś "pacz"????

Był wraz z premierą Armored Kill przecież. Od tamtego czasu nie grałem na CQ więc nie wiem czy to on na to wpłynął. Dice może wreszcie zobaczyło, że za dużo punktów tam wpadało. Niestety nie obeszło się bez błędów i czasami mi nie zaliczało punktów za przejęcie...

PS. Weekend z podwójnym expem dla premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To nie błąd. Po prostu jak wróg nie do końca przejmie punkt i ty go z powrotem przejmiesz to nie dostajesz punków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wpadaja dzis rowniez beretki za przejecie flagi

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mecz z noobami z belgii"...

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo to byli nooby metro graliśmy w 10-11 chłopa :laugh:

myślałem ze nooby to ci, którzy graja n myszach, fragach itp;)

Edytowane przez michalowski2
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To nie błąd. Po prostu jak wróg nie do końca przejmie punkt i ty go z powrotem przejmiesz to nie dostajesz punków.

To wiem, ale ze 3 razy miałem tak, że zneutralizowałem flagę, dostałem 100pkt, a potem nie doliczyło nic za przejęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×