Skocz do zawartości
zdun

Kolekcje Hd - Wyzysk Sentymentalny Czy Pozytywne Wspomnienia?

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nintendo jest bardzo restrykcyjne i bez walki praw nie odda

Chyba jednak oddali przy okazji ukazania się Chronicles HD na PSN -_-

RE0 jak i RE Archives również ukazały się na WII, więc istnieje promyk nadziei że może kiedyś zapowiedzą je na obecną generację konsol.

Z pewnością dla wielu będzie to info roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcje hd są w porządku o ile dobrze je zrobią, niestety coraz więcej crapów się trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się aż tak na serii re (ukończyłem jedynie 1-5). Ale czy czasem chronicles to nie tępe celowniczki?? Łatwiej takie tytuły oddać niż system sellery jakim niewątpliwie był remake 1ki na gacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE Code Veronica i RE4 również wyszły w odświeżonej oprawie - tak wiem były wcześniej nie tylko na Gacku, ale również na PS2.

Zaczęli od starszych pozycji, teraz celowniki na szynach, a kto wie co będzie dalej.

Capcom dobrze wie na jakiej żyle złota siedzi, bo z pewnością nie jestem jedyny, który chciał by mieć w swoich łapskach wszystkie klasyki w HD.

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranz! mądrze pisze ;) Pewnie wielu fanów czeka na te odsłony serii. ;)

Fatal Frame w edycji hd również byłoby ciekawym pomysłem, hehe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście te kolekcje HD się podobają. Nie miałem okazji pograć w niektóre tytuły na ps2, a teraz dostaje je odświeżone, podbite do rozdzielczości hd, z porządnym dźwiękiem i całkiem w rozsądnej cenie. Tylko brać i grać! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobry pomysł. Nie wszyscy mieli czas albo kasę albo w ogóle nie mieli PS2 by ograć niektóre tytuły. Jestem bardzo zadowolony z Gow-a 1 i 2. Na PS2 miałem tylko 1 część a 1 i 2 kupiłem przed premierą GOW III by mieć historię na świeżo. Nikt nie zmusza do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę Fatal Frame i Gothica z pieca :D

Mam tylko nadzieję, że Sega z Yakuzą, nie odwali takiej fuszerki jak Konami z SH...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatal frame to takie moje ciche marzenie 1,2 oraz 3 (i tu może być problem z powodu platformy main którym było wii) czyli walka z nintendo i prawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie gdyby Fatal Frame pojawiło się na PS3. Forbidden Siren 2 także.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co macie do edycji HD. Nikt was nie zmusza do kupna, są dostępne w pudełkach i czasami na PSN. Według mnie to zaleta, mam lekko odświeżoną grafikę, ale przede wszystkim mogę mieć grę na PS3 i pograć wygodnie na telewizorze. Chciałbym zagrać przykładowo w Final Fantasy X, nie ma jej jeszcze w edycji HD na rynku, więc co mogę zrobić? Kupić albo PS2 albo spiracić na PC i grać przez emulator. PS2 to znowu koszt, a PC to kombinacja z emulatorem, ponadto trzeba pada podłączyć przez USB lub grać na klawiaturze i ewentualnie podłączyć lapka do telewizora przez HDMI.

Oni producenci zarabiają i my zyskujemy wygodą, oni też muszą z czegoś żyć, dla takich producentów jak Square Enix jestem w stanie kupić Final Fantasy na każdy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo piszesz bo tu chyba większość nic nie ma do edycji HD. Jednak żeby być uczciwym to trzeba przyznać, że Sony nieładnie pograło ze swoimi klijentami wycofując się z kompatybilności gier z ps2. A każdy kto kupował ps3 na premiere płacił za sprzęt który umożliwiał kontynuowanie zabawy z grami z ps2. I teraz całe kolekcje gier z ps2 jakie zalegają jeszcze u graczy stały się dekoracją wnętrza, a przecież miało i mogłoby być tak, że te gierki odpalone na ps3 i skalowane do wyższej rozdziałki niewiele różniłyby się, jeśli w ogóle od wydań HD na które drugi raz trzeba wydać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie gdyby Fatal Frame pojawiło się na PS3. Forbidden Siren 2 także.

Też zagrałbym w odświeżone Fatal Frame (albo nawet oryginały udostępnione jako PS2 Classics), ale nie ma szans, co jasno i brutalnie wyłożył jeden z producentów. A to było jeszcze zanim Nintendo zyskało wyłączne prawa do marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło w kwestii silent hill hd! Odpaliłem przed sekundą i nie dość że instaluje mi łatkę 60 mb to po niej gra instaluje się od początku... Zaraz sprawdzę ale chyba poprawili błędy...

Jak przechodziłem bez łaty to dropy animacji wołały o pomstę...

edit: sprawdzone, sporo poprawili i zaczyna być dobrze :) czyli teraz fanom serii polecam :D

Ja osobiście jakoś zabieram się za popa trylogy oraz dmc hd i jakoś się zabrać nie mogę...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: sprawdzone, sporo poprawili i zaczyna być dobrze :) czyli teraz fanom serii polecam :biggrin:

Ja osobiście jakoś zabieram się za popa trylogy oraz dmc hd i jakoś się zabrać nie mogę...

A jak tam z mgłą? Pojawiła się w końcu?

PoP jest w miarę ok. Ale chciałbym dorwać kretyna który wymyślił trofea. Drugą i trzecią część dla platyny trzeba przejść trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sam wiesz w sh2 mgła była ok to w 3ce była zyebana... a gdyby miał teraz dojść do mgły w 3ce musiałbym ng+ walić i w 3ciej godzinie się ona pojawia (jak trafiasz do miasta) :P ale jak naprawili dropy animacji które były "patologiczne" to juz jest naprawę wielki plus!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze... Czekam z niecierpliwością na jeszcze wiele nie wydanych hitów jeszcze w HD. Może czas na parę dobry j-rpgów/rpgów których na ps2 było naprawdę od groma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×